fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Észrevételek Kijavítani valók!

Go down 
+6
forizstibi
Szonda Hunor
Koolman
Sas
willyKEE
Lukács
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Márc. 2015 - 0:39

Szuper, koszi !!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 14 Márc. 2015 - 6:50

Nem működik az FTP nem férek hozza az eredményeket nem tudom feltölteni Willy kérlek ad meg az elérhetőségeket

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 14 Márc. 2015 - 11:11

Anno keszitettem egy felhasználot neked ! (a tavaly amit használtál) Avval kell belepjél mind eddig ! Nekem müködik de utána nézek.  Mi lett a régi felhasználonévvel _? Esetleg az adatait itd meg privibe

Edit: csak ma nem muködött_? Hetfőn ment, mikro fel akartad tolteni az eredmenyeket:__?
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 12 Ápr. 2015 - 1:41

Valami problemosz a la grandiozosz van a livetiming-al:!: Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation



Gyorsnak gyors vagyok, de nem ennyire... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 12 Ápr. 2015 - 8:32

itt ott elvehetnéd a gázt. Smile Az este néztem, még minden jónak tűnt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 15 Ápr. 2015 - 23:41

Hello

Ha továbra is készül majd pálya festés akkor pls tegyétek bele a vhegy.com logoját is (hogy ha lehet) . Hogy miért is_? Minden egyes BBR cikk mellet megjelenik egy pár sor a szentligárol , es mindig a szentliga be van linkelve (csak 8 406 kedvelése van az oldalnak) tehát promotál próbál segíteni a ligának, Gondolom hogy az a legkevesebb hogy a pályára is helyet szorítottok majd (a tobbi szponzor mellet) . Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 16 Ápr. 2015 - 9:33

Willy a vhegy.com fent van a Barcelonai pályán. Valószínű az a gond hogy ahogy leveszed a pálya részletességét akkor nem látod tedd fel magasra és meglátod ott van. Csak a pálya részletességi arányával veszi le az épületeket átjárókat és a reklámokat is.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 16 Ápr. 2015 - 11:13

Minden versenyző figyelem ki lett javítva a gumicsomag!!!! Próbáljátok ki!!! Megoldva a túlmelegedés!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 16 Ápr. 2015 - 13:21

Jó lett. Picit jobban csúszik, de meg lehet szokni. A súlybüntetéseket meg old meg ha úgy van.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 16 Ápr. 2015 - 23:08

Koolman írta:
Willy a vhegy.com fent van a Barcelonai pályán. Valószínű az a gond hogy ahogy leveszed a pálya részletességét akkor nem látod tedd fel magasra és meglátod ott van. Csak a pálya részletességi arányával veszi le az épületeket átjárókat és a reklámokat is.

Koszi! en kozepesen hasznalom , az tény ! A tv hogyan hasznalja azt lehet tudni ?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimePént. 17 Ápr. 2015 - 19:11

ha 720 felbontással közvetít akkor csak magasan vagy nem tudom tényleg milyen részletességgel közvetít a tv?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 13:51

Sziasztok, a fészbukkon olvastam a Szentliga zárt osztályán, hogy rövidebb volt egy verseny. Érdekelne, hogy melyik! Meglehetősen nem voltam és sehol nem lehetett erről hallani csak most! Mit tudtok?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 14:31

Nem volt rövidebb az utolsó körben lejárt az idő, de akkor intettek le.... Csak megy a túlzás most az a baj, hogy kijavítottam a gumikat, előtte az volt a baj hogy melegednek...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 14:41

Redi ezt a nyomast nem birta...meg tudom erteni.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 15:22

Az a Bahrein – Shakir verseny volt, ott voltam, de az nem volt rövidebb a levezető körök is megtörténtek! Valótlan állítás!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 16:16

Emlékezetből írtam hogy hamarabb véget ért ! (a kínai 45 kor kellett volna legyen csak 42 re sikerult) es én úgy emlekszem, hogy egy körrel hamarabb fejezodott a sakhir is be. Valamelyik versnyen nem lehetet az uzemanyagot allitani, és a sivatagban egy fél hétig esett. CSak ezket a problémákat hoztam fel azaz említettem meg. Nincs is baj ezekkel mert tévedunk, csak fogadjuk el!

A gumi keverék kicserélését csak határozottan azért nem szívleltem mert nem lesz időm kiprobálni csak a verseny előtt, remélem ugyanlyan mélyeket lehet fékezni , mind az előzővel....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. 2015 - 19:40

Az 42 kellett legyen el volt állítva a szerver azért mutatott pár napig 45 öt. Ami az esőt illeti bocsánatot kérek, hogy dolgoznom kellett és egy hétig turnén voltam elnézést többet nem fog előfordulni...
Megadom a számlaszámomat ahová a fizetésem utaljad Willy és soha nem fog ez többet előfordulni.

És bocs a gumikért is esetleg tegyük át a futamot szerdára vagy mikor érsz rá? Nekünk bármikor jó amikor jó sőt, ha nekünk nem jó sem baj csak neked legyen jó...

És igazad van tévedünk mind, sőt van aki mindig téved főleg ha beszél...

Szép estét és Bocs Willy ha gondolod félre állunk vagy akár boxban maradunk amíg mondod csak mondjad...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 19 Ápr. 2015 - 3:10

A forumon lett nyitva egy topic Észrevételek Kijavítani valók! Ide irtam a gondokat. HA vannak problémák, gondok akkor azt hol kellene tudatnom a kedves vezetőségel_??? hát itt, a megfelelő topicban! (de most semmit nem szabad mondani mert Kálmán mindenkit leordit, vagy gunyolodik , gyerekeskedik ismét..stb. ) ereszed had mennjen KOOLMÁN gratulálok

Fejezed már be ezeket a megnyilvánulásaidat !!! (számlaszám meg ilyenek, amugy mindenki dolgozik, és mindenki annyit válal amenyit elbír!)

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 19 Ápr. 2015 - 16:12

Problémákat kell itt jelezni és a kijavítani valókat nem a hazugságokat!!!
Én csak jeleztem, miért nem történt meg amit kifogásolsz...
És azt gondolom te kellene visszafogd magad első perctől jeleztem. A baj onnan indul, hogy valótlanságot állítasz és számon kérsz olyan dolgot amit nincs amiért... Fogd vissza magad az hogy te nem tudsz tesztelni ez nem liga hanem a saját időbeosztásod problémája az is ha nem tudsz versenyen részt venni. Az hogy hibásan volt a szerver beállítva az hiba de ha belépsz a fórumra és megnézed a versenynaptárt ott látod hány kör a verseny és milyen gumi kell ennyi ha a teszteken a szerver mást mutat hát istenem...
És igen amikor te elvégzed azt amit elvállaltál akkor ugass másokra, amíg soha nem végzed  el amit elvállaltál addig fogd vissza magad és utoljára szólok ne oktass ki másokat és beszélj tisztességesen és akkor talán a válaszok is azok lesznek, amíg így dumálsz addig csak azt kapod amit érdemelsz tudod amilyen a mosdó olyan a törölköző...
Most is ez történt beszólsz arrogánsan nagyképűen, hogy gondolkozzon mindenki, mert neked nincs időd, hát bocs ne engedd meg magadnak, hogy másokat kioktass, mert a fagyi visszanyal és alul maradsz és akkor rinyálsz, még egyszer utoljára GONDOLKOZZ mielőtt beszólnál másoknak részemről  a kommunikáció lezárva.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 19 Ápr. 2015 - 18:00

Nehogy tiszta fagyis legyél a végén!

En nem válaltam semmit!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 21 Ápr. 2015 - 0:08

Az észrevételhez írnám, hogy ha többszöri felszólításra sem hajlandó a pilóta a boxutcában a limitert használni a tesztek alatt, amikor többen vagyunk a szerveren, akkor mi a szankció? Ő a smecher vagy mi akik betartjuk azok lennénk retardáltak?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 21 Ápr. 2015 - 7:27

Hát a szabályzat nem tér ki a tesztidőszakra, de kitérhet.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 21 Ápr. 2015 - 8:00

Nem kívánom, hogy bünti legyen csak úgy tűnik, hogy a többi nem mer menni mert szédül! Very Happy Dár böjec de cártier poáte sö fákö orcse! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 22 Ápr. 2015 - 9:17

Incze Arnoldnak el lett számolva a pontja. 12. jár a 4. helyért és 10. lett kiosztva.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Ápr. 2015 - 20:49

Kerdes: meg voltak valtoztatva a gumi parameterek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Észrevételek Kijavítani valók!   Észrevételek Kijavítani valók! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Észrevételek Kijavítani valók!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Letölteni valók
» XXI mod észrevételek - javaslatok
» X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: