fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+5
RedDog
Sas
TMS
Arpi
Koolman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 16:51

Botit miert buntetetek meg ?????????
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 16:53

Mert gumit cserelt a futamra. Nem azt hasznalta amivel a Q3-ba futott!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 16:54

Sas írta:
Tamás írjál ki egy BT stábot a fellebbezésre, de ezúttal legalább három BT tagtól kellene döntés szülessen.
Erre mit irjak? Sosem kellet irni a fellebbezesre.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 17:26

Tamas írta:
Sas írta:
Tamás írjál ki egy BT stábot a fellebbezésre, de ezúttal legalább három BT tagtól kellene döntés szülessen.
Erre mit írjak? Sosem kellet írni a fellebbezésre.
Mert ketten Florinnal nem dönthetünk. Most vizsgálja meg másik három BT tag és döntsön a fellebbezés ügyében. Az én véleményem nem változna és ha a Florine igen, akkor megint nem jó.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 19:53

Koolman írta:
A VÖRÖS ANGYALOKAT BT-ben NAGY NÁNDOR képviseli.
Nem felebezés a levezető körön közelhúzók Péterfi Árpádhoz mindkétszer ő húz rám csak meg akartam mutatni milyen ha én se vettem volna figyelembe verseny alatt őt ahogyan ezt ő többször megtette igaz hogy ráhúzok közel de mindkétszer az ő kormánymozdulatának köszönhetően jön nekem, de azt is ajánlom a BT figyelmébe a 33 körtől hány hasonló manővere esetében kapom el a kormány vagy fékezek le hogy ne legyen hasonló eset mint a levezetőn.
UI Wilmos ez a te csapattársadra érvényes ez a szabály ép a levezető körön bizonyítottam, bocs bizonyította...
2.2. Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.
Olvad el a kiemelt sorokat és nézd meg az Árpi versenyét és azt is látni fogod, hogy a célba érés sorrendjét az ötödik helytől a tizedik helyig nem a verseny döntötte el hanem a csapattársad, és ez a nem FAIR úgyhogy:
FAIR PLAY FIRST BBR!
Koszönom hogy kiemelted a sorokat, de én másképp látom a dolgokat.
Én azt láttom, hogy akartból, bósszúból nekirántod az autót Árpinak !!!! mivel, hogy versenyen történtek dolgok, amik neked nem tetszetek, (jelzem a B.t. Árpi javára döntött ami az óvásokat illeti)
Irtad, hogy Árpi miatt nem tudtál a dobogoért harcolni!!! Ezt azért meg kellene gondolni ezt a kijelentést, mert hogy a 3 ik körben megpördulsz, ez egyedesben, utána pedig letöröd a szárnyadat !!!! ez azt hiszem nagyban segítet hogy NE a dobogoért harcolj.
A Bt a levezető körös esettel is ugy döntött hogy hibás vagy!!!! csak én azt gondolom hogy egy indulattal teli mozdulatot, akarattból, előre megfontolot szándékkal történő esetet MÁSKÉPP kellene büntetnie !!!!

ui: nem kívánok veszekedni !!! én megpróbáltam/ próbálom normálisan kezelni a dolgot.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 20:18

BT struktura a benyujtott fellebezesre:

Sandor Albert, Nagy Jozsef Attila, a harmadik BT tagot nevezd meg elnok ur, mert nincs mas 3 uj BT tag.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 20:24

Pl. Tas vagy Tokos, Florin...FSR-től valaki
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 20:26

Sas bacsi mi tortent veled? Azt irtad, nem akarsz megint, hogy Florinnal donts, Szabi pedig ugyan az a helyzet, mar az elozetes biralasban is benne volt. A hires Johnny Team pedig meg nem fejtette ki, hogy kit jelol meg BT-zni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 20:31

Felre erthettel, Tamas. Olyant nem allitottam, hogy Florinnal nem akarok donteni. Azt irtam, hogy Florinnal ketten nem donthetunk, mert legalabb 3 BT tag kene ahhoz, hogy a dontes paratlan legyen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 21:09

SAS, FLORIN, JOCKY
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 25 Okt. 2013 - 8:58

Tamas írta:
SAS, FLORIN, JOCKY
KÖSZI!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 25 Okt. 2013 - 15:38

B.T Döntés Fellebbezésre

Albert S. - A döntésem nem változott.

Dumitru F. -Kálmán akarattal megy neki Árpinak, bosszút akar állni. Kálmánnak bünti jár.

Nagy J. Attila - Szabályzat II/2.2 Tisztességes magatartás (Nagy K. Kálmán: a levezető körön közelhúzók Péterfi Árpádhoz mindkétszer ő húz rám) Hiányos (Kálmán szándékosan kiüti Péterfi Árpádot)
Szabályzat II/2.2 Sportszerű magatartás NINCS
Ezen esetben a II/2.2 szabályzat megszegéséért a II/2.6 szabályzat lepik érvénybe amely így hangzik: A sportszerűtlen magatartás büntetést von maga után. A bajnokságból való azonnali kizárást vonja maga után előre megfontolt szándékú baleset okozása, a rendezvény (teszt, időmérő, futam) lebonyolításának szándékos megzavarása, akadályozása.

Dontes:
Mivel Nagy K. Kálmán előszór folyamodik ilyen fajta cselekedethez es ezt csak a futam végen tette amikor Péterfi Árpádnak annyival tudott volna ártani, hogy ha annyira kiüti , hogy mozgásképtelenné teszi autóját és kénytelen lett volna ESC-et használni, amiért +20mp-et kapott volna, ezert csak egy nagy FIGYELMEZTETÉS jár.
A büntetéseket a BT adja és nem a versenyzők a futam közben!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Okt. 2013 - 19:47

Az eredmenyek frissitve.

Fegyver B. - a futamon elért eredményének törlése

Horvát T. - +40mp

Nagy K. - +20mp,

Vargyasi T. - +20mp


Remelem jol csinaltamn es nem tevedtem, a feniti buntiket irtam be.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 5:14

Én sem szeretnék veszekedni csak azt gondolom az Árpi versenyére érvényes a szabályzat eme pontja hisz ő rendezi a sorrendet és egyeseket előnyhöz juttat jogtalanul mások akik a futamon vele csatáztak büntetéshez juttat, mindenki meg lett büntetve és azt sem veszi figyelembe, hogy nem egyedül van a pályán tehát... Hogy a BT mit döntött az teljesen mellékes, a szabály ezt írja és ennek értelmében Árpi vétkes. Igen ha én a levezetőn túl lépek egy határt az tény, de hogy a verseny alatt ugyanezt teszi valaki és megússza mint Árpi ez is tény. A BT értelmezése szerint úgy kell versenyezni mint Árpi az a helyes ne haragudjatok de én nem fogok úgy versenyezni mint Árpi. Baleset vagy balesetveszélyes helyzetbe sodorta az összes versenyzőt akivel a pályán találkozott Tamást, Sztyepit, Jancsit, Tast, jómagamat és mégis mi vagyunk büntetve javaslatom, hogy átfogóban kell a verseny szemlélni, mi történt előtte és mi minek a következménye, mert nem teljesen mindegy hogy valaki úgy rongyol bele valakibe mint Tas belém vagy épp, hogy összeér két kerék egy versenyhelyzetben.

2.2. Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kinai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: