fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+5
Sas
Szonda Hunor
willyKEE
Lukács
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 19:26

Penteki szabadedzes:

http://www.mediafire.com/?fnks1onjbzxg7sp

Most nincs gond az elso 3 versenyzo korevel. De le lehet tolteni es tanulmanyozni a gyors koroket.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Május 2013 - 23:29

Kérem a B.T., hogy a rajt balesetet nézzék át! Kérem a felelőst szankcionálását!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 27 Május 2013 - 23:41

Hi azt hiszem avval, hogy "kiugrok" * a rajtnál és hozzáérek Tamáshoz okozok egy kissebb fajta balhét .
* a rajtnál a lámpák kialusznak és indulok , de csak én mindenki beragad ...azt gondoltam , majd azt kaptam buntetést is egy athajtásost .... (egy kicsit furcsán mukodott)

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 0:11

Na most ide leírom a problémámat, amit a futam előtt a bemelegítőn érzékeltem és próbáltam a megoldást leírni!

A következő volt a sorrend az Q3 végén az első tízet illetően:

1. Szonda Hunor
2. Fegyver Botond
3. Nagy Kopeczky Kálmán
4. Bartha Lajos
5. Molnár Miklós
6. Vargyasi Tamás
7. Péterfi Árpád
8. Hatházi Vilmos
9. Venczel Alfréd
10. Györkovács János

Nekem ugye volt egy +5 rajthelyes büntetésem, amivel a hatodik helyről kellett volna induljak, Boti kellett legyen az első, Kálmán a második, Lala a harmadik, Miki a negyedik, Tamás az ötödik. De mivel Mikinek is volt +5 rajthely, így Tami előjött a negyedikre, én pedig ötödik kellett volna legyek mögöttem Árpival, Vilivel, Alfréddal, Jánossal és végül tizedikként Mikivel.

Valószínűleg a rajteditálót megzavarta a kettős büntetés a top10-ben és én ezért is írtam le oda a sorrendet, de valamiért mégis másképp lett megszerkesztve, azt, hogy én miért lettem öt (na jó vegyük hat, ha Miki büntetése nem számolódik bele) helyett kilenc, azt nem értem. Az aktuális büntetéséket ki kellene írnia az illetékesnek egy lapocskára, majd amikor vége a Q3-nak is, akkor ott előtte a lap szerint hozzáadja a büntetéseket és nem kérdezgeti chaten, hogy ki volt megbüntetve ...

Ennyit szerettem volna elmondani, mert egész futamon bennem volt ez, nem tudtam koncentrálni az eset miatt. Kérnék szépen egy jogot és magyarázatot az editáláshoz és megoldom ezután (felváltva valakivel/valakikkel)!

U.I.: nem kaptam most jobb topikot, ezt találtam a legaktuálisabbnak erre a helyzetre!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 1:26

willyKEE írta:
Hi azt hiszem avval, hogy "kiugrok" * a rajtnál és hozzáérek Tamáshoz okozok egy kissebb fajta balhét .
* a rajtnál a lámpák kialusznak és indulok , de csak én mindenki beragad ...azt gondoltam , majd azt kaptam buntetést is egy athajtásost .... (egy kicsit furcsán mukodott)


kisebb fajtát-e?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 13:08

Redi kérlek rakd fel a szerver visszajátszásait, hogy azon nézelődjek. Köszi.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 13:16

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 13:51

Huni: A te sorrended sem jo. Tas volt aki a Q3ban az utolso kellett volna legyen.
Szoltam is amikor belepett. Ugyanugy Tokos es Sas is rosszul voltak beirva, peddig ezt is beirtam a kerdesere, hogy ki hanyadik...

A rajtracsot nem ugy szerkesztik, hogy kerdezzuk es emlekezetbol csinaljuk.

A bunteteseket le kell irni egy papirra, a q1 eredmenyet, a 11tol kezdve leirni es azutan a q3 eredmenyt is leirni.

Amikor nekiall szerkeszteni, akkor csak a papirt kell nezni es mindenkinek odaadni a buntetest, ami le van irva, nem a chatten kerdezgetni....

Tudom azt irta, hogy tobbet nem vallalja... en mondtam, hogy oda kell figyelni es kell segitseg, egyedul hamar megunja az ember.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 14:46

Sas írta:
willyKEE írta:
Hi azt hiszem avval, hogy "kiugrok" * a rajtnál és hozzáérek Tamáshoz okozok egy kissebb fajta balhét .
* a rajtnál a lámpák kialusznak és indulok , de csak én mindenki beragad ...azt gondoltam , majd azt kaptam buntetést is egy athajtásost .... (egy kicsit furcsán mukodott)


kisebb fajtát-e?

hat igen ... teny es valo hogy megpocintem tamas o pedig azt hiszem lajost... de hogy haturol mi jon az mar nem teljesen az en saram... azt gondolom hogy Lukacs is meguszta volna a balesetet ha o az utolso auto... tisztan latszik hogy o fekez megprobalja kikerulni azt ami elotte van de ekkor nagyon elutik....... van olalyan auto aki egyaltalan nem torodik aval hogy elotte mi van es all a gazon... az sem fer

Valalom a buntit amit kapok majd erte de pls vizsgaljatok meg tobb szemszogbol is ..koszi

mindnekepp hibas vagyok annak is erzem magam ..csak az egesz onnan indult hogy kialudtak a lampak ..indulok es meg mindenki a rajtracson all ....meg buntetest is kaptam athajtasost...... nah ennyi
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 15:05

minden esetet és a fairplay miatt kérek +25 mp-t mert egyik kanyarban kiforgattam vilit de visszavártam, már megcsúszott és forgott volna ki, én csak megsegitettem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 15:37

LehelFekete írta:
minden esetet és a fairplay miatt kérek +25 mp-t mert egyik kanyarban kiforgattam vilit de visszavártam, már megcsúszott és forgott volna ki, én csak megsegitettem.

+25 mp? Változott a szabályzat?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 15:41

willyKEE írta:
Sas írta:
willyKEE írta:
Hi azt hiszem avval, hogy "kiugrok" * a rajtnál és hozzáérek Tamáshoz okozok egy kissebb fajta balhét .
* a rajtnál a lámpák kialusznak és indulok , de csak én mindenki beragad ...azt gondoltam , majd azt kaptam buntetést is egy athajtásost .... (egy kicsit furcsán mukodott)


kisebb fajtát-e?

hat igen ... teny es valo hogy megpocintem tamas o pedig azt hiszem lajost... de hogy haturol mi jon az mar nem teljesen az en saram... azt gondolom hogy Lukacs is meguszta volna a balesetet ha o az utolso auto... tisztan latszik hogy o fekez megprobalja kikerulni azt ami elotte van de ekkor nagyon elutik....... van olalyan auto aki egyaltalan nem torodik aval hogy elotte mi van es all a gazon... az sem fer

Valalom a buntit amit kapok majd erte de pls vizsgaljatok meg tobb szemszogbol is ..koszi

mindnekepp hibas vagyok annak is erzem magam ..csak az egesz onnan indult hogy kialudtak a lampak ..indulok es meg mindenki a rajtracson all ....meg buntetest is kaptam athajtasost...... nah ennyi

Vissza néztem (az én és a szerver replayen is) a rajtot, és bemozdul az autód meg a lámpák kialvása előtt.

Meg lesz vizsgálva minden szemszögből a "kisebb fajta balhé" Smile Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 28 Május 2013 - 16:17

LehelFekete írta:
minden esetet és a fairplay miatt kérek +25 mp-t mert egyik kanyarban kiforgattam vilit de visszavártam, már megcsúszott és forgott volna ki, én csak megsegitettem.

AZ ott belefert mert en is benne vagyok majd hogy megcsuszott az autom... szerintem az verseny helyzet volt..... de majd a bt eldonti
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 8:36

Kene valami BT felállás, mert surget az idő.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 9:00

Sajnos nem tudok BT felallast irni, mert nem tudom eldonteni hogy ki erintett es ki nem az ugyben, konkret ovasok nem tortentek amugy.

Szerintem minden BT tag vizsgalja meg, leszamitva BBR csapatat, vagy valaki szurje ki kik az alkalmasok erre.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 10:40

Kínai rajt-esemény kivizsgálás az én szemszögemből nézve.

Vili kiugrik a rajtnál, meglöki Tamást és itt szabadul el a "pokol". Én nem vagyok elég figyelmes és óvatos, ezért telegázzal Lukácsba hajtok, tovább fokozva a károk mértékét. Meg Péterfi is telegázzal hajt Tamásba, de ott sokkal kevesebb volt a reakcióidő, mint az én esetemben. Tokos pöcköli meg Mikit előbb lassít, látván, hogy Miki forgalommal szemben varja a mezőny elhaladását, majd érthetetlen módon gázt ad, miközben még Miki előtte van és menetirányba segíti azt.

Fehér vonal: Oké

Esc:

Albert Sándor - üzemanyag 22 kör.
Dumitru Florin - 21 kör
Horvát Tas - üzemanyag levezetőkör
Györkovács János - üzemanyag 12 kör

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 14:57

Nagy az érdeklődés, kérem szépen.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 15:28

Mivel semmilyen szinten nem vagyunk érintettek sem mint csapat sem mint személyek bátorkodom a BT döntésemet ide felírni.

A Kínai nagydíjon súlyos rajtbalesetet okoz Hatházi Vilmos, minden utána következő esemény az ő manőverének következménye, így teljesen más lapra tehető, mivel ha a hátsók nem futnak bele a keresztül kasul forgó autókba már úgy is több mint három autó érintett a rajtbalesetben. Ha figyelembe vesszük, hogy Hatházi Vilmos az ausztrál nagydíjon már figyelmeztetve volt hasonló első kanyaros baleset miatt, akkor a büntetése egyértelműen súlyosbításra vár.
Javasolt büntetés a Kínai nagydíjról való kizárása és a következő futamon bokszutcából való rajtolás.

Szabálypont: 23/1/c) Előre meg nem fontolt baleset (pl. Ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a boxutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).

Albert Sándor sárga zászló figyelmen kívül hagyása miatt 5 rajthelyes büntetés a következő futamon.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 15:42

Aki úgy érzi, hogy nem érintett a rajtnál történtekben, azt megkérem, hogy írja ide véleményét/döntését. Köszönöm.

Javasolnám Sztyepit, Florint vagy Redit. A felsoroltak közül legalább egy személy ha vissza jelezne, máris döntés születhetne és kiírásra kerülnének a büntetések.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 19:15

En is erintett vagyok, de azert megneztem, minden autobol, ami hatrabb van.

1. Willy: ezred mp.-vel gyorsabb mint amilyennek kellene lenni, ez nem annyira gond, athalytas es kessz. A nagy galiba abbol keletkezett, hogy nagyon kesore kezd a fal fele huzodni. Amikor meglatta, hogy Tami "beragadt" akkor mar kellett volna huzodnia valamerre (en Sepangban azt csinaltam, fal fele huzodtam, amikor eszre vettem, hogy Easyke beragadt, igaz hiaba, de az mar tortenelem Very Happy)

2. Tami, Arpi es Lala, semmi eselyuk sem volt menteni az esemenyeket.

3. En. Amikor lattam az FSR-t keresztbe (a rajtnal, elso pillanatra azt hittem, o a hibas, kiporgott a hatso fele es elindult keresztbe, tevedtem), akkor gyorsan kaszalasra fogtam a gepet. Neki is mentem a falnak, a fun lehetetlen iranyittani (deja vu - sepang Very Happy), serulest szenvedtem.

4. Jancsi, Huni, Tas, Fazek, Pindy - szepen elveszik a gazt, kikerulnek mindenkit. Gratula nekik!!!!! Tokos is ide tartozik, ugyesen elveszi, amikor Easyke szemben all vele, allo helyzetbol, egyet segitt a visszapordulesen. Semmi gond, nem elitelendo, sot.... Easyke jon egy sorrel neki, hamarabb iranyba tudott fordulni.

5. Miki - addig semmi gond amig Luki be nem vagodik elotte keresztbe, szepen lassitott.

6. Luki - eszreveszi a galibat, fekez, de a Sas gepet mar nem tudta feltartani, hatulrol meglokte, igy bevagodott Easyke ele, egyikuk sem hibas (Easyke es Luki).

7. Sas - Pindyt kikeruli, Easyke van balfelol, Luki elotte (mar lassul), nem lat meg semmi gondot, Luki takarta Willyke autojat. Amikor Arpi megjelenik kereszteb, egy picitt kesore reagal, 30km/h tud lassulni, de az kevess 140 uti el Lukit. Nem hinnem, hogy kellene bunti ezert, nem hiszem, hogy valaki varta volna balrol az autot, keresztben es Luki eltakarta az elotte levoket en cockpitbol neztem.

Az en velemenyem: Willy - hibas. De en is erintett voltam.

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 19:16

Szerintem Sztyepi es Pindy tudnanak donteni, nem voltak erintettek, csapattarsaik sem, folleg Sztyepinek Very Happy De Jancsi is atment, hiba nelkul.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 19:46

Beszeltem Pindyvel telefonon. Kb 10 perc otthon van es megnezi. Azutan Sas-nak szoll.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 21:44

Bocsi, csak most olvastam a fórumot és láttam, hogy szükség lett volna a véleményemre. De már megszületett a döntés, szóval nem oszt nem szoroz. Amúgy Vilit láttam én is hibásnak az egész rajtbaleset miatt.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 22:32

Sas írta:

Molnár Miklós - +20mp Dumitru Florin kilökéséért

Albert Sándor - 2x5 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon sárga zászló jelzésének figyelmen kívül hagyásáért és Szabó Csaba kiütéséért.


Most semmi kifogasom a buntetesek ellen. Nem az en csapatom sulyotta, sot... de ki es hol ovta? Mikor tortentek?

Ne csak a sajta csapatodat buntesd, mert beszeltetek TS-en es tudtal az esetrol, vagy erintve voltal....

Szeretnem en is tudni, hol es mikor volt az Easyke esete es hol es mikor a tied? Ki ovta? Miert lettetek buntetve? Mert igy akkor vegig kellene nezni, mindenki autojabol az osszes futamot....
Es ki dontott ezekben az esetekben?


Nem rosszindulat, csak erdekelne. Most ugy nez ki, hogy en lettem az ugyveded sajat magad ellen.... Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 29 Május 2013 - 23:56

Van/volt egy olyan, hogy azokat az eseteket is vizsgálni kell, amelyekről tudomásunk van, nem feltétlenül csak az óvottakat. A kínai rajtbaleset sem volt megóvva, de mindenki tudott róla. A kilökésre van szabály, mint szinte mindenre.

"Ne csak a sajta csapatodat büntesd, mert beszeltetek TS-en és tudtál az esetről, vagy érintve voltál...." ezt a mondatot nem értem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kinai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: