fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+5
RedDog
Sas
TMS
Arpi
Koolman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 21 Okt. 2013 - 23:14

Óvom Péterfi Árpádot a 39 körben dupla irányváltással nekem jön ámbár elmegyek neki mert azt hiszem én tévedtem és visszaengedem és egy körrel később ámbár más ívet választ mégis sportszerűtlen kipördít és nem vár vissza érdemes megnézni a 30 körtől hányszor és hogy versenyzünk.
Valamint Óvom H Tast az első körben és még valamelyikben a verseny közepén majdnem szétvág ha nem állok meg...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 21 Okt. 2013 - 23:39

32 kor 6 kanyar Tamas megcsuszik es kiut
39 kor 6 kanyar Kalman nekemjon es kiut
40 kor 7 kanyar megint nekemjon de ezuttal o jar roszabbul
utolso kor utolso kanyar Tas kiut
Levezetokor csigakanyar Kalman megint nekemjon
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 21 Okt. 2013 - 23:47

Irányváltás egy van megengedve kifele indulsz és aztán vissza de már érkezem azért ütlek el...
Sportszerűnek kéne lenni ha már valaki kívül belül előz akkor és ha ívet választottál akkor nem váltasz irányt FAIR PLAY, sajnos Tasnak és neked köszönhetően ahelyett hogy dobogóért harcoljak 10 lettem és még te óvsz... persze neked van igazad Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:11

Egyik esetben sem en megyek neked a 39 korben szo sincs iranyvaltasrol, a levezeto korben pedeig SZANDEKOSAN kiutsz felforditasz Fair Play ? ezert telyes kizaras jar a szabalyzat szerint, en nem nevetnek a helyedbe.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:24

Nézd vissza még egyszer melléd állok és ott is te jössz nekem mert nem érdekel, ahogy a futamon se, hogy valaki már melledet van... ha a futamon is ezt teszem és nem fékezek mint néhány esetben ez lett volna ott is csak, hogy lásd mi lehetett volna ha én is úgy versenyzek mint te, egyébként persze :)akkor nevetek amikor akarok és egyébként neked nem gyanús, hogy mindenki ütött el? ajánlom figyelmedbe lassú voltál és sokszor váltottál irányt ezért ütnek el vagyis mennek beléd mert te ütsz el nem én egyszer sem... Amúgy már a rajtnál is elütsz és Tast is úgy előződ hogy koccolod ezerrel... és nem Tas hanem a csapattársad pördít ki így tönkre vágod a Tas versenyét is az enyémet is Tamást is s még ki tudja kiét sajnos rossz taktikán voltál ezek a versenyzők mind vertek volna sőt Sztyepi is ha Fair vagy csak ajánlom figyelmedbe a 38 körben is és a 40 körben is majdnem állóra fékezek, hogy el ne üsselek... Nem olyan nehéz Smile


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Okt. 2013 - 0:44-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:35

Arpi írta:
32 kor 6 kanyar Tamas megcsuszik es kiut
39 kor 6 kanyar Kalman nekemjon es kiut
40 kor 7 kanyar megint nekemjon de ezuttal o jar roszabbul
utolso kor utolso kanyar Tas kiut
Levezetokor csigakanyar Kalman megint nekemjon
Most erre annyit mondok, hogy igy jartam/jartal (nem megcsusztam!). De azert megkerlek nezd vissza, hogyan versenyeztel, mert nagyon sok ember futamat veszelyeztetted.
A helyzet sulyat is viszont maskepp merlegeled, mert sokszor hozzol rossz helyzetbe masokat. A versenyszelemmen meg csiszolni kell, de megoldhato. Ha valaki meg a hatadban van azert azt szamba kell venni, es nem ahogy ma zajlott le.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 9:28

Ha lassu vagyok valaki elott akkor megkell elozni, az hogy nem tudom hanyszor belem josztok hatulrol mert lassu vagyok az a ti hibatok a hatso kell figyeljen.
Kalman nincs ahogy elusselek ha elotted vagyok, egyik esetben sem vagy meg csak melletem sem.
Na de szerencsetekre a szezon tovabbi reszeben nem leszek.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 9:49

Az hogy lassú valaki az nem baj, itt viszont nem azért ütöttek el téged, hanem azért mert rengeteg hibád volt (nem csak én láttam így). Nem helyes, hogy elbujsz az mögé, hogy "aki hátulról jön az figyeljen". Ezzel a hozza állással, bárki aki elől van a hatsoval azt művel amit csak akar mert ő kell figyeljen ugyebár.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 10:55

Igy van hibaztam megcsusztam joparszor de az az en bajom kikellet volna keruljetek , Ausztraliaban is Nandor kicsuszott es Vili belement.
"Ezzel a hozza állással, bárki aki elől van a hatsoval azt művel amit csak akar mert ő kell figyeljen ugyebár." Nem erted ! Szerinted en akaratbol hibazok?
Te is hamarabb nyomsz gazt kiporognek a hatso kerekeid es azert jossz nekem (legalabbis ez latszik a visszajatszason), ugyan az mint mikor valaki elott megcsuszok es belemjonnek.
Ha elrontok egy fektavot vagy kanyart es hatulrol utana belemjonnek az nem az en hibam.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 11:09

Ok, elnezest!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 13:54

Az a baj Árpi hogy nem ívet választottál hanem utolsó pillanatban kivágsz sajnos már az utolsó pillanat után kétszer ezért ütlek el...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 14:49

Redi megkérlek tedd fel a replayt és a log fájlokat. Koszi.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 17:04

BT struktura a Kinai Nagydijra

Osszesen 7 ovas erkezett a Kinai Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.


1 ovas: Nagy K. Kalman ovja Peterfi Arpadot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


2 ovas: Nagy K. Kalman ovja Horvath Tast
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


3 ovas: Peterfi Arpad ovja Vargyasi Tamast
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Nagy K Kalman es Dumitru Florin


4 ovas: Peterfi Arpad ovja Nagy K Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


5 ovas: Peterfi Arpad ovja Nagy K Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


6 ovas: Peterfi Arpad ovja Horvath Tast
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


7 ovas: Peterfi Arpad ovja Nagy K. Kalmant
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs es Dumitru Florin


A tobbi eszreveteleket majd a BT elnok egyezteti keresre mas BT tagokal akik nem erintetek az ugyben.

Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 17:33

Koolman írta:
Az a baj Árpi hogy nem ívet választottál hanem utolsó pillanatban kivágsz sajnos már az utolsó pillanat után kétszer ezért ütlek el...
csak 1x, az elso esetben nem volt iranyvaltas, egyenesen mentem a palya kozepen.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 18:01

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 18:53

Csapatok, pilóták, óvók és óvottak!

Amint látjátok elkészűlt a B.T.struktrúra a Kínai futamra, csakhogy alig van akit beosztani! Így arra az elhatározásra jutottam, hogy minden csapat köteles egy B.T. tagot kinevezni, ez nincs megszabva, hogy ki legyen de egy személynek képviselnie kell a csapatot ezen asztal körűl! Ez a helyzet erre az esetre így marad, ellenőrizzük a kiírt eseteket! De így tarthatatlan! 2013 -10 -27 ig kérem a neveket akik majd be kerűlnek a B.T. stábba! Előre is köszönöm a segítő kész hozzá állásotokat!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 19:53

Lukács írta:
Csapatok, pilóták, óvók és óvottak!

Amint látjátok elkészűlt a B.T.struktrúra a Kínai futamra, csakhogy alig van akit beosztani! Így arra az elhatározásra jutottam, hogy minden csapat köteles egy B.T. tagot kinevezni, ez nincs megszabva, hogy ki legyen de egy személynek képviselnie kell a csapatot ezen asztal körűl! Ez a helyzet erre az esetre így marad, ellenőrizzük a kiírt eseteket! De így tarthatatlan! 2013 -10 -27 ig kérem a neveket akik majd be kerűlnek a B.T. stábba! Előre is köszönöm a segítő kész hozzá állásotokat!
Vivát!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 23 Okt. 2013 - 0:29

VLSui log:

Fegyver Botond lecserélte a gumit, a warmup alatt.
A kvalifikációt a lágy keverékkel csinálta, de a futamon a közepessel indult.
Eredmény törlése.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 23 Okt. 2013 - 21:13

B.T Döntés



1. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Péterfi Árpádot

Albert S. - Itt én Kálmán részéről látok kiütést. Árpi nem változtat irányt a kormánymozdulatból ítélve. Kálmán visszavárja, így +20 mp.

Lukács Sz. - Nincs Péterfi részéről irányváltás. (belsőkamerás felvételről nézve) sima verseny szituáció kilökéssel! Kálmán visszavárja! +20mp Kálmánnak.

Dumitru F. - Árpi kétszer irányt változtat, meg kellet volna várja Kálmánt




2. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Horváth Tast


Albert S. - Tas óvatosan bánik a fékekkel, annak ellenére, hogy bele kéne taposni, ezért nem sikerül kellően lelassulnia, minek következtében oldalról eltalálja Kálmán autóját  +20mp

Lukács Sz. - H. Tas elfelejtette a féktávot, legalább is ez látszik, oldalból beleszáll Kálmán autójába! Nem törött semmi, minimális az idő veszteség! +20mp.

Dumitru F. - Tas későre fékezik és ki üti Kálmánt. Bünti Tas.



3. óvás: Péterfi Árpád óvja Vargyasi Tamást

Albert S. - Tamás elsieti a kigyorsírat, aminek következtében kitör az autó fara és oldalról kiüti Árpit. Vissza varja, így +20 mp a szabályzat szerint.

Nagy N. - Tamás figyelmetlenül gyorsít ki Árpi mellet megpördül és kiüti versenytársát de visszavárja. Én versenybalesetnek vélem az esetet.

Dumitru F. - Tamás kiüti a Árpit. Bünti Tamás.



4 óvás: Péterfi Árpád óvja Nagy K Kálmánt

Albert S. - Ez az eset megegyezik az 1. óvással

Lukács Sz. - Az egyes számú óvás ide illik! “Nincs Péterfi részéről irányváltás. (belsőkamerás felvételről nézve) sima verseny szituáció kilökéssel! Kálmán visszavárja! +20mp Kálmánnak.”

Dumitru F. - 1. Óvás.



5. óvás: Péterfi Árpád óvja Nagy K. Kálmánt

Albert S. - Teljes mértékben versenyszituáció.

Lukács Sz. - Verseny volt! Kálmán kanyarodási sebessége magasabb , így kihasználni akarta a kigyorsítás reményébe, hozzá ért ellenfeléhez! Ő járt rosszabbul, ahogy az óvó fogalmazott! Versenyszituáció!

Dumitru F. - Kálmán kiüti Árpit de vissza várja, nem jár bünti.



6. óvás: Péterfi Árpád óvja Horváth Tast

Albert S. - Tas az utolsó esélyét próbálta kihasználni (nekem onnan esélytelennek tűnt a manőver tiszta kivitelezése) pozíciója javítása érdekében, de csúnyán beleszállt Árpi autójába, aki vesztett pár helyet ennek következményeként. Tasnak jár a +20 mp a szabályzat szerint, de én még súlyosbítanám egy figyelmeztetéssel agresszív vezetésért, mivel több pozíciót is vesztett Árpi.

Lukács Sz. - Lánc reakció, előbb Györkovács pöcköli meg Árpád autóját majd H. Tas befejezi az elkezdettet, Vissza várja! +20mp.

Dumitru F. - Tas kiüti Árpit , vissza várja de ezzel Árpi veszít két helyet.Bünti jár Tasnak.



7. óvás: Péterfi Árpád óvja Nagy K. Kálmánt

Albert S. - Kálmánnál latszik egy határozott, szándékosnak tűnő mozdulat Árpi irányába, minek következménye egy 180 fokos tengely körüli elmozdulás. (ezen mondat végén mosolyogtam) Mivel a levezetőn történt, egy figyelmeztetéssel sújtanám Kálmánt. Következő hasonló esetnél, alkalmazzuk a szabályzat ilyen esetekre szóló részét.

Lukács Sz. - Nem kívánok állast foglalni.

Dumitru F. -  Kálmán vissza vág Árpinak SmileSmileSmileSmileSmile,nem tudom hogy levezetőkörön jár-e bünti de ha jár, akkor Kálmánt meg kel büntetni.


Fehér vonal: Rendben

Levezető körök:

Albert S. - Q1- motorleállásos baleset gyors körön

Hatházi V. - futam vége- baleset (kuplungozás fék helyett, elegendő üzemanyaggal)

Nagy J. Attila - futam vége- (Technikai probléma)



Büntetések


Fegyver B. - a futamon elért eredményének törlése

Horvát T. - +40mp, Figyelmeztetés agresszív vezetésért

Nagy K. - +20mp, Figyelmeztetés szándékos kiütésért

Vargyasi T. - +20mp


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Okt. 2013 - 21:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 23 Okt. 2013 - 21:44

Melyen tisztelt BT elnok,
Igy van, technikai gond volt, mivel offlineba kiprobaltam hogy mit teljesit az AI pilota a setupommal es annak ellenere, hogy visszaallitottam a player file-omat, sikerult egy dolgot elnezzek es a "No AI control" beallitast felre ertelmeztem es a 0(negative) parametert atirtam 1(pozitiv)ra es igy az AI a verseny vegen, amikor beertem es megjelent a kockas zaszlo, akor atvette a kormanyt tolem....remeltem, hogy lessz olyan "ember" es beviszi az autot a boxba, de egy par kanyar utan ki is lepett. Elnezest kerek ezert az esetert, mar orvosoltam is a problemat es le is teszteltem es tenyleg az a parameter volt a hiba.
Koszonom megerteset, Jocky
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 23 Okt. 2013 - 21:47

Értettem kéremszépen, kellett volna jelezd. Semmi probléma Jocky, máris törlöm a büntetésed.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 23 Okt. 2013 - 22:31

BBR . Fellebezés !!!!!!

Azt gondolom hogy a "fair play" szót megtanultuk , Kálmán tóllábol szokszor!!!!! ..... jelen esetben sorszerulten magatartásért kellene értékelni a Kálmán manőverét a levezető körben. A szabályzat tiszta én vilagos ....
2.2. Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz. írta:
Azt hisszem egy ejnye-bejnye nem elég ...!!!!

Látszik a szándékosság !!!! Legyen figyelemmel a BT a szabályzatra ....

Köszönöm

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 7:50

Tamás írjál ki egy BT stábot a fellebbezésre, de ezúttal legalább három BT tagtól kellene döntés szülessen.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 9:53

A VÖRÖS ANGYALOKAT BT-ben NAGY NÁNDOR képviseli.
Nem felebezés a levezető körön közelhúzók Péterfi Árpádhoz mindkétszer ő húz rám csak meg akartam mutatni milyen ha én se vettem volna figyelembe verseny alatt őt ahogyan ezt ő többször megtette igaz hogy ráhúzok közel de mindkétszer az ő kormánymozdulatának köszönhetően jön nekem, de azt is ajánlom a BT figyelmébe a 33 körtől hány hasonló manővere esetében kapom el a kormány vagy fékezek le hogy ne legyen hasonló eset mint a levezetőn.
UI Wilmos ez a te csapattársadra érvényes ez a szabály ép a levezető körön bizonyítottam, bocs bizonyította...
2.2. Sportszerű és tisztességes magatartást tanúsít a versenyző, ha a rendezvény során figyelemmel van arra, hogy nem egyedül van a pályán, szándékosan vagy gondatlanságból nem okoz balesetet, betartja a szabályokat, a rendezvény során nem kényszerít másokat balesetveszélyes helyzetbe, illetve nem juttat másokat jogtalan előnyhöz.
Olvad el a kiemelt sorokat és nézd meg az Árpi versenyét és azt is látni fogod, hogy a célba érés sorrendjét az ötödik helytől a tizedik helyig nem a verseny döntötte el hanem a csapattársad, és ez a nem FAIR úgyhogy:
FAIR PLAY FIRST BBR!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 24 Okt. 2013 - 14:44

Red Vipers BT tag, Nagy Jozsef Attila, aka Jocky. Demokratikus volt minden, volt valasztasa, Igen, vagy Igen. O az Igent valasztotta Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kinai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: