fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod visszajelzesek!

Go down 
+12
viper
Szonda Hunor
junioor
Szabo Csaba
Lukács
willyKEE
Koolman
TMS
Nandor
Fegyver
forizstibi
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 16:44

Bakker. A szerveren nem csereltem le a HDV-t...

Bocsi. A faradsag jele...

Kb. 5 perc es mehet.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 17:11

Sas írta:
1.Egyet értek jóvágású, magas növésű Junior barátommal. Ugyan az a helyzet nálam is.
2.A Q1 replayben valami gebasz van, mert Florinnak a "NEM ÓVÁS-at" nem tudtam megnézni, hianyzik
Ha engem kovetsz a replayben akor latni fogod amint kipordul F Johnny (mar elfelejtettem miyen Johnny is volt Pindy)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 17:13

Sas írta:
2.A Q1 replayben valami gebasz van, mert Florinnak a "NEM ÓVÁS-at" nem tudtam megnézni, hianyzik
Sasi, tenyleg valami gebasz van. Az eset ott van, csak ha a Pindy autojabol kezded a visszajatszast az o autoja nem megy ki a boxbol.
Megoldas. Katt att mas autora, eleviteted a 13,30 percig es onnan keresed meg a Pindy autojat. 14 percben tortenik az eset.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 19:57

Náo, dö mód iz vörking perfektli. Thenx Reddog. Rili nájsz end fászt dzsob.cheers 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 20:29

Very Happy Mg jo, hogy en is tudok angolul Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:01

Lenne egy nagyon nagy kérésem én már jeleztem Jonny Racing Teamnek, hogy ha egy mód van változtassanak színt az autón példának mutattam egy sárga fekete festést, de nem akarom én megszabni az ők csapatszínét de azt gondolom a számozás sorrendjében kellene színt választani így a Vörös Angyalok a Vörös kösz
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:16

Annyi erővel maradhat a vörös szín is! Very Happy  A sárga fakete az az FSR-re hasonlítana! Mondjuk ha a sárga domináns nem a fekete akkor úgy jó de ha fordítva akkor ismét gáz van! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 0:49

Mod visszajelzesek! - Page 3 Vprg
Mod visszajelzesek! - Page 3 Dtm7

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 22 Okt. 2013 - 7:19

Így teljes mértékbe érthető! Eddig nem láttam! Köszi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 29 Okt. 2013 - 18:01

Na megint. Ajanlom elolvasni...
https://szentliga.hungarianforum.com/t461-fontosabb-valtozasok#10433

Minden futamon van valaki a Q3ban aki tele tankal koroz.... A ti erdeketek, ha nem akarjatok elolvasni, magatokra vessetek
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 2 Nov. 2013 - 10:35

nekem udvarhelyről sem megy a honlap és itt nem alternyet van...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 2 Nov. 2013 - 12:20

most nekem sem megy...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 4 Dec. 2013 - 18:56

Oda tettem a törököket és összekenték az aszfaltot.

Vagyis van féktáv.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 4 Dec. 2013 - 19:34

Ápri nem tud belépni a szerverre errort ad ki neki ,(mas autoval be tud) Lehet orvosolni a próblémát? Jó lenne mert elméletileg Árpinak helye van a hétfői Torok nagydijon mivel, hogy Tas távol van. Tesztelni szeretne csak így nem tud.
A Torok pályán vannak láthatatlan akadályok is amik talán sokkal veszélyesebbek mind a féktáv hiánya.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 4 Dec. 2013 - 21:54

@Árpi: megoldva. De nem értem miért nem szolt nekem, hamarább....

Láthatatlan akadályok, ez van.... Örvendek, hogy mindig segítetek a mód letesztelésében.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 5 Dec. 2013 - 17:25

nem szolltam mert meg nem biztos hogy leszek. koszi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 5 Dec. 2013 - 18:19

Látom most működik.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 20:57

willyKEE írta:
A Torok pályán vannak láthatatlan akadályok is amik talán sokkal veszélyesebbek mind a féktáv hiánya.
Megmondaná valakit, hogy a pálya mely részein vannak ezek a láthatatlan akadályok ? Én még eggyel sem találkoztam!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 20:59

willyKEE írta:
A Torok pályán vannak láthatatlan akadályok is amik talán sokkal veszélyesebbek mind a féktáv hiánya.
Megmondaná valaki, hogy a pálya mely részein vannak ezek a láthatatlan akadályok ? Én még eggyel sem találkoztam!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 21:15

A pálya mellett vannak. Ha nem csúszol ki (mert nem hinném, hogy akarattal vágni akart, nem az ő stílusa), akkor nem találkozol velük.
Általában a beton összekötő utak, a kicsúszás felőli (kanyar külső íve) pálya szélein.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 22:25

RedDog írta:
Általában a beton összekötő utak, a kicsúszás felőli (kanyar külső íve) pálya szélein.
Köszi. Oda nem szoktam menni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 8 Dec. 2013 - 4:20

HUni és mindenki aki nem vette volna észre (Tamás, Sztyepi, Jancsi már biztosan tudják mert, hogy megjárták), a második szektor első jobb kanyarában találkoztam vele, de érdekess modón nem mindig , csak egyszer-egyszer,  valószinú valami Bug, de elég furcsa pl: volt egyszer, hogy Q1 probáltam ott nem volt semmi gond, utána pedig a szabadedzésen gond volt, azaz ha csak rá szeretnél fordulni a kanyarra rendesen egy kicsit jobban (a bal kereked a vonalon, vagy azon kivül van) ott van a csatt,a BUmm .... sajnos nem vettel fel az esetet, nem készítettem videot az esetről, de Sztyepivel egymás fejére estünk a hétfői szabadedzésen:P Cool . vicces volt :)de versenyen nem lenne  az!!!!

A másodikat azt nem én észleltem hanem csapattársam Jancsi a 8 kanyart elrontotta kicsuszott és visszajött volna a pályára de megakadt gyakorlatilag a  semmibe.  

Tehát FOKOZOTT FIGYELMET a két elmített helyen mert, hogy baleset veszélyes.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 9 Dec. 2013 - 0:43

Köszi szépen a részletességet!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 9 Dec. 2013 - 14:25

A pálya széleiről tudtam, a "beton" összekötőkről tudtam, ezekkel én is találkoztam, de hogy a pályán is van.... ez már komoly gond.....
A X2 szezonban nem emlékszek ezekre a gondokra, igaz csak a teszteken voltam, de úgy is... Ti emlékeztek?
Ugyanaz a pálya van berakva.
Lehet ennek a módnak a fizikája alacsonyabbra van csinálva és azért lennének ezek a gondok? Más magyarázatot nem tudok..... Jó lenne mindenkinek szólni TS-en, kerüljék a beton összekötő utakat és vigyázzanak a pályára visszajövetelkor. Nagyon lassan kell csinálni, akkor nem dob fel.
A gond csak akkor lesz amikor valaki kicsúszik és nagy sebességgel keresztezi az összekötő utat...
De reménykedjünk, hogy senkinek nem lesz ilyen gondja, kár lenne ilyen miatt kiesni...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Dec. 2013 - 18:58

Van egy ilyen hibaüzenetem, hogy: Error opening MAS file FSR12alulvonalHUNGARORINGMAPS.MAS


simsync megvolt és vaslui is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mod visszajelzesek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod visszajelzesek!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: