fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod visszajelzesek!

Go down 
+12
viper
Szonda Hunor
junioor
Szabo Csaba
Lukács
willyKEE
Koolman
TMS
Nandor
Fegyver
forizstibi
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeKedd 1 Okt. 2013 - 15:43

Feltoltottem mindent. Elnezest a kesesert de a 3 napos kiruzzanas vegen nem ereztem magam kepesnek a feltoltesek megcsinalasahoz es a tegnap melo....

Az elso letoltes kb 35 perc. Fugg a net sebessegtol.

Hogyan kell letolteni?!?!

Elindittod a VLSui-t jelzi, hogy nincs meg a megfelelo mod, nyomsz egy csatlakozas gombot es lekezdi letolteni automattan.

En friss instalra tettem. Ha valaki ugyanezt akarja csinalni ne felejtse kimenteni a UserData konyvtarbol a sajat neve konyvtarat es a pluginbol a hudot.

Varom az esetleges gondok jelzeset.

Sajna el kell menjek es megint megszakadt az RDS...... majd mikor hazaerek en is letesztelem...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeKedd 1 Okt. 2013 - 18:55

Nalam es Taminal elindult. Remelem mindenkinel fog mukodni.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzer. 2 Okt. 2013 - 7:41

tökéletesen működik:cheers: 
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeCsüt. 3 Okt. 2013 - 13:53

Tokeletesen mukodik! koszi Redi!!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeCsüt. 3 Okt. 2013 - 15:45

Nekem azt irja ki hogy ( Nincs ilyen profil a megadott rFactorban! ) Sad 
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeCsüt. 3 Okt. 2013 - 16:48

Vagy csinalj eloszor egy uj profilt rFactorban es azt ird be majd a VLSUI-ba, vagy a regibbol masold at az uj modba a profil konyvtarat.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeCsüt. 3 Okt. 2013 - 17:19

Koszi Tamas. Kozbe megoldottam. Remelem hogy sikerult mert tolti most a Modot:) Very Happy 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimePént. 4 Okt. 2013 - 17:53

X4 szetup lathatosag megoldas:

Kinyitjatok notepad-al a szetupot, kintrol nem a jatekbol es a legelso sorban:
VehicleClassSetting="SzentLigaX4"
a 4 kicserelitek 5-re es latszani fog a jatekban.

VehicleClassSetting="SzentLigaX5"
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 18:47

Azt hogy melyik csapat milyen színű autóval versenyzik azt nem tesszük közzé, hogy pl ne legyen a teljes mezőny piros fekete?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 21:31

Kicsereltem 2 palyat (Korea es Singapur).
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 23:26

RedDog írta:
Kicsereltem 2 palyat (Korea es Singapur).
ezt hogy kell érteni _??? hogy hagytad a versnyenaptárban csak mást tettél be helyette???? Valami kulonleges oka volt_????
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 23:31

Maradt a naptarban, csak kicserelte aktualisra, peldaul a Szingapurban a 10 kanyar az idei, ha jol ertettem. Es a hasznaltak az FSR-ben es ez akkor mentesit mas gondoktol, mert akkor azt mar lehet tekinteni, hogy masok leteszteltek elottunk, foleg, hogy azonos moddal megyunk mi is.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 23:40

Azér a 10 kanyarért tettük bele a naptárba_!!!!! elég szomorú hogy ha azt kicserélitek. Tudom hogy xarozásnak hangzik, te PONT azért választotuk azt a pályát mert nagyon nehéz....a 10 kanyar végett , és még vagy 2 kanyar végett..... MEg kellene gondolni hogy kicseréli a szentliga vezetősége ezt vagy ...nem , mivel hogy a mi csapatunk választotta !! Ez egy kicsit olyan mintha nem vették volna figyelemben a csapatunk döntését!!!

pls: válaszoljatok!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 20:59

jogos
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:02

willyKEE írta:
Azér a 10 kanyarért tettük bele a naptárba_!!!!! elég szomorú hogy ha azt kicserélitek. Tudom hogy xarozásnak hangzik, te PONT azért választotuk azt a pályát mert nagyon nehéz....a 10 kanyar végett , és még vagy 2 kanyar végett..... MEg kellene gondolni hogy kicseréli a szentliga vezetősége ezt vagy ...nem , mivel hogy a mi csapatunk választotta !! Ez egy kicsit olyan mintha nem vették volna figyelemben a csapatunk döntését!!!  

pls: válaszoljatok!!!
Na bocsi! Ebben jogosan igazad van. En nem is figyeltem ezt a szempontot....
Nem a vezetoseg dontott ugy, en vagyok az egyetlen ludas, engem kell "meg kovezni", lattam az FSR (mod) palyat es azt raktam be. A tobbi dologra nem figyeltem!

Ha a csapatod ugy akarja, akkor visszarakom a regi (10 sikan palyat), mert ti azt valasztottatok!

Koreat nem tudom ki valasztotta. Legyen szives nezze meg es ha nem tetszik visszaarakom. Habar itt csak annyi a valtozas, hogy hianyzik a box bejarat bug es a razokovek fennebb vannak. Habar szingapurra is ervenyes a razoko, de amint Willy leirta nem azert ellenzi a kicsereleset!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:09

mi választottuk redi légyszuives rakd vissza a régit koreát
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:20

Na ezt most nem ertem....Ugyanaz a vonalvezetes. Zavar a razoko, nem lehet vagni? Vagy miert kered a kicsereleset.

Ezen a palyan ki van javitva egy BUG (boxbejarat) es felemelodtek a razokovek. Mas semmi.... Willy jogos ervekkel jott, de nalad semmi erv. En csak annyit ertek, zavar, hogy nem tudok vagni, nem erdekel a bug, rakd vissza a regit.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:24

akkor nem kell megkérdezni ki mit szeretne. mi a csapattal azt választottuk és nem kértük a lecserélését.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:25

Nincs lecserelve a vonalvezetes. UGYANAZ! Gyere nyomos ervekkel es visszarakom!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:29

majd a főnök kéri. akkor feleslege megkérdezni hogy mit akarunk. Koreát választottuk és nyilvánvaló hogy azt amin eddig mentünk
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:31

Tehat itt is leirom nem csak FB privat. Senki sem mondta, hogy x palyat kernem az X modbol, hanem X palyat kerem.
Willynek igaza volt, mas lett a vonalvezetes, de Korea ugyanaz. Tehat azt raktam be amit kertetek. Csak azert mert neked nem tetszik, hogy a razoko miatt vagy nem, nem erdekel, nem cserelem ki.
Koreat kerted, azt kaptad, UGYANAZ a vonalvezetes, bug javitva. Tehat....
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:35

gondolható volt hogy azt kérjük amin mentünk nem másikat de ugylátom felesleges volt kérni hogy mit akar a csapat.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:37

Tibi, itt az a lenyeg, hogy oroke egy jobb (minnel kevesebb hibakkal rendelkezo palyat hasznaljunk).
Ez nem az elso eset, hogy egyik szezonrol a masikra kicsereltunk egy azonos palyat egy jobbra. Miert ilyen heves az ellenallasod? Es amint eszlelem a leirasbol, hogy itt magasabbak a razokovek, azok csak hasznot hoz majd a BT reszere, ha mar nem a pilotaknak. Ugyan abban a hajoban evezek en is mint te!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 21:49

egyszerüen mert imádom koreát nagyon és amin eddig mentünk. lehet ez nem nagy ok de ez van
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 22:15

na meg hogy sokkal hosszabb a pálya
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mod visszajelzesek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod visszajelzesek!
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: