fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod visszajelzesek!

Go down 
+12
viper
Szonda Hunor
junioor
Szabo Csaba
Lukács
willyKEE
Koolman
TMS
Nandor
Fegyver
forizstibi
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 22:15

De miert sak akkor kerted a visszacsereleset, amiutan a szingapuri hibam elismertem? Tobb mint 24 oraja fenn vannak a modositasok, de neked, csak most jutott eszedbe...
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 22:22

csak mert most végeztem a 24 órás melóval
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 22:32

Nem akarom szítani a hangulatot, de sikerult nagyobb , magasabb razokoveket beteni, " koreara" vagy barmelyik palyara .. az nagyon JO KIVALÓ ..... evvel tenyleg konyebb megtanulni a palyat (ramész eldob ...s kész .... ) ha elhagyod a palyat azt biztos eszreveszed !!! (nem mind pl: brazilon ) A koreának nem valtozott a vonalvezetése!!!!! a pálya javítva lett ..POnt
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Okt. 2013 - 22:52

csak rossz megválni attól mit szeretsz
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 11:37

Koolman írta:
Azt hogy melyik csapat milyen színű autóval versenyzik azt nem tesszük közzé, hogy pl ne legyen a teljes mezőny piros fekete?
Az FSR színei a Fekete - Narancs! (eddig is ez volt és nem kívánunk válltoztatni)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 20:57

Ha valaki tesztelni akar ma este (07.10.2013) az ne hasznalja a VLSUI, hanem simman az rFactor.exe-el lepjen be. Az elterest csak holnap tudja megoldani Alfred, mert ma szolgalatos. Koszi a megertest.
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Furcsa !   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 21:54

Eloszor, elinditottam a vls.ui-t az ok, frissitett is rendesen, es amikor csatlakozni akarok akkor gdb elteressel kirug, hogyha elinditom a simsync-et akkor megint frissit de nem tudok csatlakozni.
ip??(kuldjetek el). Kilepek, es amikor elinditom megint a vls.ui-t akkor megint irja hogy elteres, es megint frissit, majd amikor belepek a jatekba megint gdb elteres, es kezdodik elolrol. Mi lehet a gond?

OK, most latom hogy mit irt Tami.

Nem ismeri fel a szerver az autot. Shocked


A hozzászólást Szabo Csaba összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 7 Okt. 2013 - 22:56-kor.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 22:16

sima exével sem megy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 7:12

Nálam is eltérést észlelt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 14:32

Akinek gond van a gdb fileal.

Javaslat:
1. uj rfactor install. Ebben az esetben mentsetek ki a pluggins konyvtarat (RfHudyn) es a UserDatabol a neveteket (beallitasok)

VAGY

2. A konnyebb, kenyelmesebb megoldas: GameData/Locations konyvtarbol, toroljetek a SzentLigaX4 palya csomagot.

Nem kell mindekettot megcsnalni, vagy az 1 vagy a 2.
Lagyetek szivesek jhelezzetek vissza.

Nalam azert nem jelent meg ez a bug, mert en minden szezonban friss rFactor instalon jatszok.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 23:41

Nagyon megy.cheers cheers afro 
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 0:27

Csúcsminőség minden Redi, sajnos csak most volt időm leszedni a módot, de tényleg zsírkirály! Smile 

RedDog írta:
Az elso letoltes kb 35 perc. Fugg a net sebessegtol.
Elindítottam egy stoppert és 35 perc, valamint 7 másodperc telt el a teljes letöltés alatt, úgyhogy mondjad az e heti lottószámokat is!

U.I.: nekem nem kellett a beállítások esetén semmit átírjak, simán látja az X4-es szetupokat. Legalábbis betölti, aztán nem tudom, hogy kint a pályán érzékeli-e, nem próbáltam. Szerinted írjam át őket annak ellenére, hogy látom ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 0:29

Kiderult nalam is a gubanc vslui vs simma csatlakozas. Az volt a problema, hogy a vslui valamiert az X4.exe-t jegyezte meg es azzal akart csatlakozni.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 7:29

Nalam müxik, okés
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 13:05

Szonda Hunor írta:
Elindítottam egy stoppert és 35 perc, valamint 7 másodperc telt el a teljes letöltés alatt, úgyhogy mondjad az e heti lottószámokat is!

13, 5, 7, 42, 30, 9
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 14:05

Én egy Óvást tettem fel forma még kedd reggel mert én csak kedd reggelig tudtam volna megfutni a 30 kört de nem tudtam felcsatlakozni erre Tamás a tanum így az a kérésem csak vasárnap tudom a 30 kört teljesíteni és nem szeretném ha a szeró v mód miatt én a boxból kéne rajtoljak nem lenne fer erre várok vállaszt
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 14:26

RedDog írta:
Szonda Hunor írta:
Elindítottam egy stoppert és 35 perc, valamint 7 másodperc telt el a teljes letöltés alatt, úgyhogy mondjad az e heti lottószámokat is!

13, 5, 7, 42, 30, 9
Köszi, megraktam!

Még volt egy kérdésem, amire nem válaszoltál!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 18:31

Szonda Hunor írta:

U.I.: nekem nem kellett a beállítások esetén semmit átírjak, simán látja az X4-es szetupokat. Legalábbis betölti, aztán nem tudom, hogy kint a pályán érzékeli-e, nem próbáltam. Szerinted írjam át őket annak ellenére, hogy látom ?
Nezd meg egy teszten. Ha latod a szetupot akkor nem kell attirni
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 19:46

Kálmán problémájára javaslat illetve orvoslat!

Valóban ez időtájban nem müködött a szerver ezt a liga hibajaként lehet emlegetni de adott esetben nem látom ezt olyan nagy bajnak, hiszen nem több hónapot kellett várni! Na most én azt mondom, hogy Vasárnap 21-00 a határ idő de csak az említett pilótának! 16 órás szerver késést helyetesítek 24 óra haladékkal! Nem szeretném ha sportot üznénk az ilyenből!

Egyúttal kijelentem illetve nyílvánosságra hozom az, hogy a B.T. elnöktől nagyobb szigort és keménységet kértem a tisztább élvezhető versenyekért!

Ha nincs kompromisszum nincs kétely!
Indul a FAIR PLAY program!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 20:36

Kösz
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Okt. 2013 - 15:06

Hááát... No comment!... lol! lol! lol! 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 13 Okt. 2013 - 21:06

A teljes mod letoltesehez szukseges a Sim Sync.
http://www.szentliga.com/letoltesek/SimSync.zip
A heti frissiteseket (palya festes, auto festesek, stb...) mindket modon megtalaljatok - VLSui es SimSync.

Azert kellett ezt a modositast bevezetni mert jogos panaszok voltak, hogy a VLSui sokaig ellenoriz es nem torli ki a nem szukseges filokat.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 15:58

Sajnalatos modon, a futam alatt lehetett tankolni.
Tokos Csaba hivta fel ra a figyelmem. O ra is tankolt, de Fair Play-kent szolt, hogy nezzem meg, mert valami nincs rendben.

Meg kell nezzem az osszes versenyzot a log fileban. Remelem ma lessz idom, meg a VLSui is var az ellemzesre (folleg, hogy volt egy par nagyobb lag is).

A ratankolas kijavitva. Legalabbis en leteszteltem, offlinban es most mar nem enged ratankolni.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 16:12

Megvan a sim sinc is de ugy is dob ki a serverrol mert HDV elteres eszlelt. A vsluit is frissitettem. Oka?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 16:28

1.Egyet értek jóvágású, magas növésű Junior barátommal. Ugyan az a helyzet nálam is.
2.A Q1 replayben valami gebasz van, mert Florinnak a "NEM ÓVÁS-at" nem tudtam megnézni, hianyzik
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mod visszajelzesek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzesek!   Mod visszajelzesek! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod visszajelzesek!
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: