fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Brazil nagydíj

Go down 
+9
Sas
Nandor
Fegyver
forizstibi
Lukács
Lóri
Koolman
TMS
RedDog
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:29

De miert nem probaltok meg TI rendesen versenyezni es ne mi nyommozzunk utannatok?!

Es nem vagytok kizarva. Willynek sikerult elernie, hogy ne foglalkozzunk vele.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:30

Tényleg ennyire nagy a baj, hogy ilyen odaszúrások vannak, hogy egymást toroljuk a facebook izé meg jozé?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:32

Ja persze, Willinek a kedvenc sportja Smile Valaki beszol, toroljuk a barati listarol Very Happy

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:33

Akkor még jó, hogy nincs facekönyvem:lol!: lol! lol! lol!  Vili nehogy megsértődj, csak vicc.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:38

Arpi írta:
Nem hiszem hogy barmelyik vagas szandekos lett volna sot biztos vagyok benne hogy egyik sem volt az !!!
Nem az a baj hogy kilettunk zarva hanem az hogy nem minden palya volt egyforman ellenorizve, lehet akkor az utolsok lennénk de legalabb Fair lenne.


Nem a szándékosság vagy akármi a lényeg, hanem az, hogy ellenkezik a szabállyal a vágás-szelesítés, és ha a szabályt nem akarjuk betartani, akkor semmi értelme a létezésének.

Nem lehet minden egyes futamot végig nézni Árpi. Ki fogja azt vállalni és meg is csinálni? Sokkal egyszerűbb a két vonal között autózni. A szabály enged 5 nem szándékos vagy szándékos vágást és még utána is kesztyűs kézzel bánik.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:44

Én részemről és javaslom mindenkinek, hogy fejeződjön itt be, köszönjük szépen, szép szinház lett ebből csak a baj az, hogy utálom a drámát! Nézze az aki haldoklik! Szeretném ha mindenki a hétvégi ráááákkkendróóóólra alakítaná az arc izmait és vigyorogna! Akik vágtak jól hjártak! nem lettek büntetve így a nevető harmadik viszi el a serleget! Hát gratulálok Very Happy  ! A jövő szezonbelit is átadjuk, feltéve ha kell az első kettőnek! Very Happy  Cool Cool Cool Cool 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:51

Nekem csak az elso hely kell, egyeni es csapat, az X5bol. Mast nem veszek at Smile

En reg befejeztem, meghalgattam a javaslatodat. A tegnap elolvastam a beirasokat, egyet aludtam ra es ma valaszoltam. Tema lezarva, reszemrol. Jon a hetvegi buli!

Eredmenyek, vegleges valtozat, felrakva, Sas-al egyeztettunk, nem en egykenyuleg dontottem.
Az szerint lesznek az autok szamozva a jovo szezonra. Nem erdekel semmi kifogas, nem fogom naponta hatszor ujracsinalni a modot, mert valakinek - valami nem tetszik a sorrendben.

Ez van, ezt kell elfogadni!

Rrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnddddrrrrooolllll!!!!!!!!!!!

Csatabard elasva! UFFFF!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 15:55

Amen
.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 16:36

Ne hülyéskedjünk!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 16:38

Na hülyéskedjünk:lol!: lol! lol! lol! 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 16:50

akkor mégsem én vagyok aki elcseszi a hangulatot a Ligában hisz még meg se szólaltam, de most teszem az Ámentre! Smile
FAIR PLAY FIRST! SZENTLIGA!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 18:01

Kalman: sajnalhatod, hogy kestel Very Happy De ha akarod, nyittok egy topikot es ketten veszekedunk! Jo ?Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 19:13

Mindent rám lehet huzni Skacok!!!! az Ámen nem ér
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 19:20

megszoktam a mocskolkodást és nem most már jól is esik!!!! szeretem Redi ... akkor szeretem mikor ilyen mocskosan csinálod!!!! A helyzet az hogy elmaradt a Paraszt, Bunkó, minusz IQ stb ...ezek nélkül nem telik jól a napom Reddog pls ......ha nem irod ezeket úgy érzem nem vagyok ember ..pls irjad még illes meg ilyen jelzőkkel !!!!!!

ui: remélem legalább neked jól esik !!!
UI2: nem vagy kitorolve sehonan a social mediabol !!!!! nem is volt szándékomba , mert akkro mást kellene keress hogy anyazhaz ..stb de mind mondtam nekem lételemem , !!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 26 Szept. 2013 - 19:49

Provokacio lepatt. Keress mast, nem szallok be ebbe a korhintaba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brazil nagydíj  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brazil nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Brazil Nagydij
» Brazil Nagydij
» Brazil Nagydíj
» Brazil nagydíj
» Interlagos pontositás - Brazil Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: