fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Brazil nagydíj

Go down 
+9
Sas
Nandor
Fegyver
forizstibi
Lukács
Lóri
Koolman
TMS
RedDog
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimePént. 20 Szept. 2013 - 19:35

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 21 Szept. 2013 - 21:14

A Hotlapon mindenki teljesitette idoben a limitet.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 23 Szept. 2013 - 23:02

óvom Fürjesz Józsefet a 12 körben miközben üldözöm a csapattársát gondatlanul jön vissza és kipördít
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 23 Szept. 2013 - 23:17

43. kör Fegyver Botond. Lekörözött pilóta és nekem meg kellett előznöm!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 23 Szept. 2013 - 23:23

Lorika ov!!!!!!!!!!!!


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Szept. 2013 - 2:09-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 23 Szept. 2013 - 23:35

Ovom Forizs Tibort, az utolso ket korben csinaltake.
Harcolunk, Lehellel a 4ik helyert, o hatulrol jon es taszitt le, lekorozotkent. Tudtam, hogy agresziv es addig figyeltem, hogy egy fektacvot elrontottam, helybol beszurt. Ez nem gond, de azutan, 3 kanyarban is feltart. Igy a csapatunk az osszetett 4 helyet buktuk.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeHétf. 23 Szept. 2013 - 23:51

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 7:17

Arra kérek mindenkit operatívan mihamarabb döntsön és közölje a látottakat, SAS-t segítsük ki ha tudjuk, fehér vonal + pálya elhagyások óvások és hasonló tenni valók! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 7:45

Azért Redi hogy harcolsz lehellel az tulzás 2 mp van köztetek és nem közeledsz és 1 kör van hátra esély nem lett volna utólérni ha nem hibázik. De igazad van lehettem volna nyugodtabb. Csak láttam boti veszt 3 mpt körönként és azért siettem.
De elnézést kérek tőled nem lett volna szabad befurakodnom és vállalom a büntit.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 10:06

A kiírás az csak délután lesz meg miután hazaérek melobol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 10:14

2mp lett amikor bezavartal:

48 Lehel Fekete +1,937 Venczel Alfred
49 Lehel Fekete +1,417 Venczel Alfred
50 Lehel Fekete +0,350 Venczel Alfred
51 Lehel Fekete +1,970 Venczel Alfred
52 Lehel Fekete +1,869 Venczel Alfred
53 Lehel Fekete +1,648 Venczel Alfred

Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 10:15

Sajnálom az esetet Lóri de nekem azt jelezte, hogy versenyben vagyunk, nem tudhattam, hogy nem-e történt veled valami, nekem is furcsa volt! A kékzászlót sem tette ki! vállalom a következményeket! Sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 11:30

Nekem van egy fehér vonal, és ha nem tévedek a második kiállásomnál...Sad 
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 12:54

Fegyver írta:
Sajnálom az esetet Lóri de nekem azt jelezte, hogy versenyben vagyunk, nem tudhattam, hogy nem-e történt veled valami, nekem is furcsa volt! A kékzászlót sem tette ki! vállalom a következményeket! Sajnálom.
Hm ez fura, hogy nem jelezte. De ha így volt akkor természetesen nincsen probléma.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 13:03

Véletlen sem volt 0.3 redi megnéztem a közvetitést és 1,6 volt mikor beszurtam lehel a közeledbe sincs. ha közvetlen előtted van akkor be sem próbálkozom csak bekisérlek titeket. De már nem is foglalkozom az esettel a következő szezonra konventrálok telkes gözzel. Nem fogom rágni magam rajta hogy mi lesz vagy hogy volt mint ahogy ti szoktátok hogy 1000 üzenet egymás felé. megtörtént és kész. De biztos nem akarlak szándékosan bezavarni neked. Nálam a dolog lezárva. Sok sikert redi a kövi szezonba és gratula a 2 helyhez összetetben.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 13:15

egyébként visszanéztem a te szemszögdből az esetet te azt a kanyart elrontod és én akkor teszem be belső ivre és ahogy elmentem melletted ugy el is huztam és nem tartalak fel sehol semilyen kanyarba. Részemről ennyi a dolog nem kivánok vele többet foglalkozni
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 15:33

Nerzd meg nyugodtan egy programmal, igenis volt 0.3 (autosimanalyzer).
A kovetkezo kor elso kanyarjaban igenis feltartasz.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 15:44

mikor megelőztelek több mint 1 mp volt. de mondom engem már nem érdekel csak a következő szezon
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 17:21

Akkor igen. Mivel, oszinten, jobban kezdtem nezni a tukrot, mint elore.
Engem sem erdekel annyira. Folleg, hogy az este bejottel es bocsanatot kertel. Csak jo lenne masok csatajara is odafigyelni, foleg lekorozotkent.

Visszaneztem egy par versenyzot ma, meglepodtem, hogy nem torodnek az ellenfelekkel, peddig mar voltak figyelmeztetve. Addig nem foglalkoznak, mig nekik is nem lessz eredmeny torles.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 17:36

BT struktura az Brazil Nagydijra

Osszesen 4 ovas erkezett a Brazil Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.


1 ovas: Nagy K Kalman ovja Furjesz Jozsefet
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant es Peterfi Arpad


2 ovas: Szabo Lorant ovja Fegyver Botondot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad es Lukacs Szabolcs


3 ovas: Venczel Alfred ovja Q1 + Q3 gyorskorozest
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert


4 ovas: Venczel Alfred ovja Forizs Tibort
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant es Peterfi Arpad



Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 18:15

Lóri írta:
Fegyver írta:
Sajnálom az esetet Lóri de nekem azt jelezte, hogy versenyben vagyunk, nem tudhattam, hogy nem-e történt veled valami, nekem is furcsa volt! A kékzászlót sem tette ki! vállalom a következményeket! Sajnálom.
Hm ez fura, hogy nem jelezte. De ha így volt akkor természetesen nincsen probléma.
Pedig dehogynincs problema.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Szept. 2013 - 18:18-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 18:26

.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Szept. 2013 - 2:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 18:50

Arra kérek minden említett versenyzőt, hogy a tudása legjavát a döntéseket illetően, a legrövidebb időn belől, küldje a B.T. elnöknek. Az oklevelek legyártása végett is! Köszönöm megértéseteket! Határidő Szerda 21 óra amikor közzé kell tenni a hivatalos eredményt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 21:16

Sziasztok !!!

Tudtam, hogy eljön az a pillanat mikor a nagy összefogás megmutatkozik !!!!! Nem kell skacok , háborúzni nem fogok veletek. Szabi vihetitek a bajnoki címet ha ezeket a köröket hibásnak találjátok!!!! (vagy ismét csalónak neveztek) Csak akkor gondolkodjatok el egy kicsit!!!!! A fehér vonalat nézni kell !!!! De sajnos ezen a pályán a pálya "közepén" van fehérvonal, azaz a rázókő és az aszfalt között simán lehet biciklizni!!! Amúgy visszanéztem az említet kanyarokat legalábbis az elejét!!!
Idézet :
Hathazi Vilmos:
19 darab - 2 leggyorsabb kore, 3as, vagassal van.
2 kanyar: 11, 13, 19 es 20
Csak a 13 kanyarban hagyom el a FEHÉR VONALAT (de nem a pályát) A leggyorsabb köröm tiszta volt!!!!! Gondolom hogy ha 5 elemzésből egy jó akkor a 19-ből 5 igaz is lehet!!!! ..... De mind1 nem kívánok foglalkozni vele csak megemlítettem !!!!

Tudom, hogy sokan az FSR-nek drukkoltatok, mindenkinek szíve joga ... de attól el lehet ismerni valamit, valakit attól mert nem szimpatikus esetleg a vetélytársa az!!!! Hihetetlen hogy a BBR t vádoljátok avval, hogy mindent szabályzatot kifordít stb..... ( sajnos egyetlen versenyhétvége előtt volt kihirdetve hogy a pályát hol lehet elhagyni, ezek szerint a többieken nem!!!! a szankciót legtöbb esetben csak akkor alkalmazták mikro a BBR versenyzői tévedtek ) Lehet, hogy rosszul gondolom , de ezen a pályán a fehér vonalat egy picit másképp kellene értelmezni!!!!!
Fekete lóként viccelódünk a személyemmel ez annyira nem is zavar mert, hogy mindig nézzem, hogy kitől jönnek a beszólások, de az már zavar, hogy a csapat tagjait is noszogatjátok és másként vannak kezelve!!! Tisztelet a kivétel , sokan voltatok pártatlanok és normálisak!!!!!!! Nagyon sajnálom!!!! Azt is sajnálom hogy ilyenekről kell írnom, evvel töltenem az időmet ...pedig megígértem magamnak is hogy nem írók vissza semmilyen provokatív dologra!!!! De az hogy a Gratulálok az csak a Tv stábtól hangzott el és még néhány versenyzőtől (Tibor Fórizs, Lajos Bartha és Péterfi Árpád) Ez szép !!!!!!!! Fair Play !!!!!! nem Tisztelt vezetőség és .......stb!!! Ugye szép dolog ez !!!!! Persze hogy bánt a dolog mert emberből vagyunk ............Ez csak egy példa arra, hogy hogyan kezelitek a csapatot. Apropó Bármilyen döntés szülessen és személy szerint elutasítom, a diplomát és kérem, hogy ne is nyomtassátok ki!!!!!!!!

UI : nagyon sajnálom hogy ismét nyilvános a levél, NEM szeretnék semmilyen választ kapni erre az írásra!!!!!! NEM akarom hogy ismét parasztnak, bunkonak .... jellemezzenek ezért sem írtam személyesnek a levelet!!!!!!!! Aki megsértődik rajta ..... annak bocsi de gondolkodjon el!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitimeKedd 24 Szept. 2013 - 21:41

.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Szept. 2013 - 2:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brazil nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brazil nagydíj    Brazil nagydíj  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brazil nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brazil Nagydij
» Brazil Nagydij
» Brazil Nagydíj
» Brazil nagydíj
» Interlagos pontositás - Brazil Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: