fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi Nagydíj

Go down 
+3
viper
Arpi
RedDog
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 21:02

Most hova kezdjek el magyarázkodni, hogy mi és miért? Mindegyik eset különbözik a maga módján és ugyanakkor hasonló néhol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 21:10

Nem fellebezes. Csak felhivtam a figyelmet.
Azert tunik masnak az Arpie, mert o mar terult es konnyebb volt kifordittani, de SZERINTEM, az o autoja nem kapott olyan utest mint az enyem. Huto, elso or kupp, teljes bal fele.....

Es azert irtam, hogy a taborban kellene tisztazni, tul sok az ilyen hatulrol kiutes es enyhe a buntetes. Amint mondtam, a vegelszamolasban, a BOCS nem adodik a pontokhoz.
Lehet, hogy az Arpi kiporditese a csapat bajnoki helyebe kerul. Nekem nem osztott es nem szorzott, mert Lehel tevedt, de ha nem teved, akkor ......
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 21:12

Nem akarom azt, amit viccesen a kozvetitesben mondtak, hogy Tokos meglincseljuk, de valami komoly bunteteseket kell kezdeni szetosztani az ilyensmire.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 21:21

A taborba ejtsunk par szot errol is akkor. Hozd fel a temat ha elfelejtenenk.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 21:26

Remelem valakinek eszebe jut Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 22:26

Meg valami: Fazakas Levente nem esc, hanem a gepe leallott az utolso korben. Nem fejezte be a futamot, nem ert el eredmenyt. Nem kerult be a statisztikaba a +20 mp.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 22:51

Levezeto korben allt le a gepe, a 39. kort teljesitette. Amikor neztem az eredmenyeket, akkor pontszerzo helyen jelolte Leventet.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimePént. 13 Szept. 2013 - 22:55

Tenyleg eleg furan kicsuszik a palyarol a keriteseken keresztul...Mikit emlited, hogy esc-elt...Ot nem is neztem, csak azokat akik befejeztek a versenyt. Akkor Mikinek +5 rajthelyet felrajzolok es Leventet torlom a "most wanted" listarol:)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 14 Szept. 2013 - 12:54

Leventenek az utolso korben ment el a gep, kekhalal. A 10 helyen volt. El tudod kepzelni milyen boldog volt.... Elkezte az utolso kort es ..... Sad
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 10:03

2. óvás: Venczel Alfréd óvja Tokos Csabát - azert dontottem ugy hogy Csaba figyelmeztetest kapjon es ne idobuntetest vagy mast mert az esetbol mindenkepp o jott ki rosszabbul, serult az autoja az biztos es idot es poziciot is vesztett, ezt is figyelembe kell venni.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 10:05

Voltak frissitve az eredmenyek a buntetesek utan Question 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 12:13

Arpi: de az en autom is nagyon serult. A teljes bal felem besargult, mivel oldalrol futott nekem es azutan az orkuppom is, mivel elombe csuszott.

Igen. Voltak frissitve. Megelozted Botit a 20 mp buntetese miatt.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 12:55

RedDog írta:
Arpi: de az en autom is nagyon serult. A teljes bal felem besargult, mivel oldalrol futott nekem es azutan az orkuppom is, mivel elombe csuszott.
Ertem de nem lehet ugyan azt a buntetest adni szerintem mint Pl. Nandornak. Csabanak eleg buntetes volt az hogy poziciot is vesztett es hozzad kepest kb. 20 mp-et. Ez igy sokkal nagyobb buntetes mint az hogy ha nem csuszik ki es a vegen kap 20mp-et.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 13:20

Nandor is vesztett poziciot.
De itt nem Csabanak kell nezni a veszteseget, nem o a szenvedo alany, hanem en. Nekem tette tonkre a futamom. A kilokes miatt Luki megeloz, a tores miatt Jancsi atlep rajtam es a vegen Lehellel sem tudtam tartani az iramot, aki fek nelkul volt.
Nem az szamitt, hogy o mit szenvedett, hanem a vetlen pilotanak mivel jart.

De amint mondtam, a dijkioszto/taborban, majd bovebben kell beszelni errol. Nem kivanom Csaba meglincseleset, de figyelembe kell venni, hogy az en futamom tette tonkre.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 13:53

S azt hogy lehet bizonyitani hogy valaki a tores miatt megy gyengebben? mert az hogy bevan sargulva nem feltetlenul jelenti azt.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Szept. 2013 - 13:56

A koridokbol.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Abu Dhabi ovás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: