fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Olasz nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Sas
Fegyver
Lukács
Koolman
willyKEE
TMS
RedDog
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 1:35

Amugy Kalman, te nem vagy semmi !!!! Hihetetlen, Szerintem az előmyszerzés fogalmával nem vagy tisztába!!!! és még sok mindennel ..... ha az a cél hogy szétbasszál mindent!!!!! akkor lassan sikerül !!! Jó iranyba haladsz !!!!!!! TUDOM most josz a dumáddal a tiszteséges versenyzásről stb ...... én csak Tamás képeit visszanézve, szerintem nem szerez előnyt avval hogy elhagya a pályát!!!! és még sokan mások nem szereztek előnyt pályaelhagyásből .....egy kicsit túl tetszik lőnni a célon ...... Szorakozni kellene élvezni a versenyzést, de sajna ..... HA valaki lecsuszik az ivről akkor már el is van titva a pontszerzésről .... !!! Szerintem nem jo a szabályzat mégegyszer szerintem mindkét (uj régi ) szabályzat rossz !!!! Szerintem a MOnzat simán TAMÁS nyerte , de mivel pontszerezésben előted lenne így siman elveszed, elveszitek a pontjait ...Takaroztok a szabalyzattal es kesz....Saját izlésedre formálod a szabályzatot és ugy értelmezed ahogyan te akarod !!!!!!!!!Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 2:28

Én azt hiszem, hogy kiszállok a BTsdiből. Soha nem veszem el senkinek a pontjait. Nem hiányzik nekem ez a cirkusz. Már nem arról szól a "játék", mint amikor csatlakoztam a ligához. Nem akarok azzal szembesülni többet, hogy esetleg jogosan vagy jogtalanul "elveszitek mások pontjait" Vili. A soron következő futamon még vállalom a B.Tsdit, de az azután következőre kell találni egy másik B.T elnököt. Sajnálom.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 11:20

Koolman írta:
Vilmos belekukkantottam a magyar nagydij edzésébe és végig néztem egy kört Vettelel és nem hagyja El a pályát több mind két kerékkel sehol. Studod miért mert szabálytalan csak az a különbség, hogy ott sokan nézik vissza itt Meg te pont azzal élsz vissza hogy nincs aki megnézze. És hidd el sokan vannak aki tisztességesen próbálnak versenyezni de hibázgatnak de sajnos vannak akik visszaélnek és nem. Érdemes akét kategoriat egylapon emlegetni akinek 10 alatt van mind a magyaron mind az olaszon azokat nem emliteném a15 30 asokkal egylapon. Sajnos azért kell nézni és büntetni mert vanak akik visszaélni próbálnak s még mindig ök kiabálnak hogy hogy lesz alkalmazva.
Kiminek a gyorskoret ist nezd vissza !!!! elhagya a palyat de nem nyer időt!!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 11:27

Sas írta:
Én azt hiszem, hogy kiszállok a BTsdiből. Soha nem veszem el senkinek a pontjait. Nem hiányzik nekem ez a cirkusz. Már nem arról szól a "játék", mint amikor csatlakoztam a ligához. Nem akarok azzal szembesülni többet, hogy esetleg jogosan vagy jogtalanul "elveszitek mások pontjait" Vili. A soron következő futamon még vállalom a B.Tsdit, de az azután következőre kell találni egy másik B.T elnököt. Sajnálom.

Ugye milyen szar?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 11:49

Sas írta:
Én azt hiszem, hogy kiszállok a BTsdiből. Soha nem veszem el senkinek a pontjait. Nem hiányzik nekem ez a cirkusz. Már nem arról szól a "játék", mint amikor csatlakoztam a ligához. Nem akarok azzal szembesülni többet, hogy esetleg jogosan vagy jogtalanul "elveszitek mások pontjait" Vili. A soron következő futamon még vállalom a B.Tsdit, de az azután következőre kell találni egy másik B.T elnököt. Sajnálom.
Teljesen megértelek Sas nekem sem hianyzik és nagyon rosszul esik az a tény hogy igy szét lehet szedni valami egészet!!!!! Meg kellene gondolnod még 1000x mert nem ez a megoldas hogy te elhagyd a BT ulést. Szerintem az a megoldás- hogy nagyobb döntést adni neked ....... és mindneki ne szolhasson bele e a döntésekben. Szerintem egy jobb palyanmaradási szabalyzattal (olyan palyakat kellne valasztani ahol magasabb a razokovek, stb ) lehet ugy csinalni hogy jo legyen !!!! Nem kellene szezonkozben ilyen fajta modosítasokat hozzni egyik percrol a masikra dönteni. Szerintem elhamarkodott döntés lett a szabályzatmodosítás, senki nem gondolta meg hogy mi lesz belőle!!! Én azt javaslom uljetek ossze es gondoljatok meg még 1000 x ezt a dolgot...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 12:34

En annak idejen kihangsulyoztam, hogy nem kell a BT tagok donteset nyilvanosagra hozni, most nagy reszben annak isszuk a levit!

Ezert van a BT elnok, hogy o osszegzi a beerkezett donteseket, es kiirja a szankciokat. Persze ez csak akkor mukodik ha megbizunk a BT elnoksegben. De nem igazan tortenik ez igy jelenleg.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 13:58

Wilmos sajnos azok az emberek akiknek elveszik a pontjait miattad szenvednek mert te vagy az aki szandekosan szelesit es meg vagy 2 ember es emiatt szenved az egesz liga versenyezz tisztessegesen es akkor BT sem kell es fejezd be a vadaskodas. PONT Mert ha csak harmatokat zarnank ki akkor azzal a dumaval jonnel, hogy masok is 4 szer vagtak `gy most az elonyszerzessel josz ha felemelnenk a vagashatart 10 re akkor a te fajtaid 10 vagnak az elso sikant a monzan mert szabalyos mert ti nem elni hanem visszaelni akartok a szabalyokkal es ha valaki hergeli a ligat akkor az pont te vagy ki ovta meg a vagas bajnokot Lehelt te a Lihga harmadik vagoja ki kerte hogy elemezzuk en en mar jo ideje lattam hogy penteki teszten is gyorskorokon is Q1 vagy Q2 ben pofatlanul egyre nagyobbakat vagtok de nem bojgattam a cart te vagy azi aki beleszarsz aligaba a hangulatba es aztan masokat vadolsz mikor kit hol engem hol Reddogot hol Lukacsot hol most SAS vazegg pont ot kell csesztesd szivessegbol tesz valamit es hetrol hetre futamrol futamra megtette jol rosszabul de vegezte a folgat odaadassal te meg a radharulo altalad vallalt feledetokat sem vegze el es csesztetsz masok bocs Vili de alj le! Fogd vissza magad! Es ne gerjezd a feszultseget! Ez a mod nem megy neked 9 estel vissza ha vagsz ha nem fogadd el nem nagy ugy majd a kovetkezo mod nekd kedvez csak ne bantsd a ligat es nyugodj le. Feltettem a dicsosegfalat annak szerkesz helyet a honlapon es ne a szarkavarassal foglalkozz, ha tetszuik neked ez a szabaly ha nem a LIGA elfogadta, es ha majd jobbat talalunk ki vagy kevesebb lesz a csalonk akkor majd javitunk rajta eloszor is az a tanacsom probalj meg az aszfalton maradni es tisztessegesen jatszani.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 17:22

Nincs igazad Kálmán , nem szándékosan szélesítek !!!!! de ezt mintha már írtam volna nektek, csak nem akarjátok figyelembe venni.!!!!!!!

Én neveztelek cigánynak , álatnak : a "Te fajtád" kifejezés ara enged következtetni hogy sokkal felsobrendünek érzed magad, megkértelek már hogy hagyátok ezeket a cseleket, megnyilvánulásokat, MELLESLEG a szabályzat tiltja!!!!
2.5. A teszteken vagy versenyen ha valaki nem megengedett hangnemben fogalmazza meg véleményét az eltiltást kaphat a következő futamról vagy súlyosabb esetben azonnali kizárást jelent a ligából. Ilyen esetben a tagságdíj nem jár vissza. írta:
és ott van a büntetés is a bajnokságból való kizáráss!!!!!!!!!! Még mindig ondolkodom rajta hogy a vezetőség ezt is elbírája!!!!
Sajnos minden feszültség oka TE vagy!!! én simán próbáltam megérteni a szituaciókat!!! ha megbuntetek elfogadtam, de amit te csinálsz az már tulzás !!! már próbáltad egy párszor ezt szetszedni valami egészet, akkro távoznod kellett a ligából !!!!! Visszajöttél.... volt egy jobban mukodo liga mind amikor elmentél...szét kell szedni ..... Sajnos te vagy az aki a szabályzat minden egyes betüjét kiforgatja..... (Magyar nagyadij --- nem tudtad befejezni a futamot mert leégedted a motrodat és akkor mindenkinek vegyuk el a pontjait mert az neked jo + pont. Az olasz nagydij dettó.) hihetetlen hogy még te gyanusitasz engem csalással!!!!! ahelyett hogy a saját házad táján sepregetnél ............. A dicsoségfalal kapcsolatosan csak annyi hogy a TE két bajnoki cimedet csalassal nyerted, (mert rádhagytuk, szentliga1 monacoba kiutsz és a kanadai nagydíj pontjaimat rávettél hogy osszuk meg mert ugy gazságos ....szentliga (mikor bajnok lettel) akkor pedig lukácstol csaltál el nehany pontot de az miind nem számit mert hogy TE tetted, Hallgatunk mert hogy hagyunk mert igy jobb lesz...... Most addig csurod csavarod ammeddig mindenkit megbuntetsz aki koruloted van ...Lori a magyaron / Tamást az olaszon ....stb ..tiszta joindulatból .... csak azért hogy jót tegyél a ligának ...Nevetséges vagy !!!!!!!! Sőt még személyyeskedsz is ...... Most valahogy jol kijosz Venczel Alfréddal de olyan periodus is volt mikor azt mondtad hogy ő intézdte el a jogositványodat!!!!! Gondolom alaptalanul szoktál vádaskodni ...... megszoktad .....

UI: NEM akarattal vágtam, amugy végignézve a magyar nagydíjat pl. Vettelnek és Kiminek is el kellene vegyek a pontjait!!!!
UI : Kérem valamikor vizsgálják meg a hangnemet amit velem szemben használ Kálmán !!!! sértőnek találom!!!!! a szabályzat értelmében !!!!!

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 28 Júl. 2013 - 22:34

Ideiglenesen lezarom ezt a topikot, mikor tisztabb ralatas lesz mindenre akkor ujra megnyitjuk. Ez igy nagyon nem jo!
Addig ha Sasnak lesz hozzafuzni valoja, o rendelkezik eleg joggal, hogy beirhason a zart topikban.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 30 Júl. 2013 - 1:59

Kalman, tudom, hogy jo indulatbol es nagylelkusegbol, bevalaltad, hogy atfesulod a monzai futamot, na ezt meg is tetted, de azert annyira nagylelku vagy, hogy magadnak megadtad a pontokat? 4db fotod van amikor gyors reszen vagy es nem kipordules, na az tobb mint 3.
Szorgalom dijat ne osszunk.

*a topikot nyitva hagyom, megkerlek, probaljatok moderaltan irogatni.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 30 Júl. 2013 - 2:09

A 39 körben nincs fékem amikor valakinek nincs szárnya vagy technikai bajokkal küzködik akkor azt senkinek nem tettem be csak a magamét, hogy ne legyen vitta
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 30 Júl. 2013 - 2:39

Még egyszer kérem a Vilmos bejegyzését azonnal törölni!!! Vagy valóban kérem, hogy vizsgáljátok át a vádaskodást itt az ugynevezett kiütés https://www.youtube.com/watch?v=FpQpOgYAXPs csak, hogy lásson ki a HAZUG a Kanadain meg kiutsz és nem vársz vissza ott simán ki kellet volna zárni nem pontot osztani neked néztük el ha gondolod előszedem mert az is megvan és egyébként azért mentem el a ligaból mert egy hasonló esetért mint ami most volt szepangba töröltétek az eredményeme ott én mentem laggal neki Lukácsnak ott engem kizártatok most bezzeg Lukács nem volt hibás csak, hogy lásd nézd meg a szentliga X ben a belga nagydíjon az eredményem törölve csak, hogy lásd ki kinek a pontjait lopja. És amikor azt mondtam a TE FAJTÁD nem etnikai vagy faji hovatartozásodra utaltam hanem a szélesítőkről beszéltem és nem rágalom mert hisz tény Magyar 26 Olasz 16 és esmen hazudsz mert nem én kértem a régi szabály alkalmazását az Olasz nagydijra hanem a csapattársad én az uj szabály szerint szorgalmaztam, hogy itéljuk meg a futamot így a tények azt állítják hazudsz és rágalmazol így rád érvényes a szabály. De ha akarod emlékeztetlek a SzentLiga 1 ben te autómata fékkel összes segédlettel mentél én csak kipörgésgátlót és blokkolásgátlót használtam és mégis én lettem a Bajnok a SzentLiga 9 -ben segítségek nélkül lettem bajnok te most jutottál oda, hogy pár futamra kikapcsoltad öket és máris a mezőny közepén vagy és nem tudod elviselni ez a tény, ha egyforma körülményekkel versenyzünk labdába se rugsz akkor mond meg kérlek ki kinek mit nézett és néz el mi néztük el a szélesítéseidet Vilmos sőt az olaszon átvágod az Ascárit nem kicsuszól átvágod azaz csalsz, hogy akarod, hogy egylapon emlegessük egymást? Vagy kire is kell alaptalan rágalom miatt a szabályt alkalmazni? Vagy tudod mit kapcsold visza a segítségeket neked megengedjük... igen ez cinikus volt, és nagyképű, de nem hazug mint te.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 30 Júl. 2013 - 8:42

Koolman írta:
A 39 körben nincs fékem amikor valakinek nincs szárnya vagy technikai bajokkal küzködik akkor azt senkinek nem tettem be csak a magamét, hogy ne legyen vitta
Ha ugy is van akkor 4 -1 = 3


Koolman írta:
Még egyszer kérem a Vilmos bejegyzését azonnal törölni!!! Vagy valóban kérem, hogy vizsgáljátok át a vádaskodást itt az ugynevezett kiütés https://www.youtube.com/watch?v=FpQpOgYAXPs csak,
Majd torolve lesz miutan elemzodnek a dolgok. Szabi hazakerul holnap es majd alakittunk egy elbiralo komisziot erre a celra es megvizsgalodik.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 30 Júl. 2013 - 9:01

Részemről csak azért válaszoltam, mert rágalmaztak és hogy megmuitassam, de ez az utolsó alkalom soha nem vagyok hajlandó többet ilyen vitákba keveredni csak annyit kérek bárki aki vádol bárkit bármivel az bizonyitékot tegyen az álítása mellé, mert ha kiderül, hogy semmi bizonyíték, vagy sőt azt rágalmazásnak hívják.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 31 Júl. 2013 - 13:36

ÚJ ÉS VÉGLEGES FEJLEMÉNY!!!
Mivel az új szabályzatot a csapatvezetők az Olasz Nagydíj megítélésének hetében léptették érvénybe ez azonnali hatállyal érvényesítendő! Így az Olasz Nagydíjat az új szabály értelmében kell elbírálni és az eredményeket feltüntetni! Ligavezető döntése!

Blue Bird -nem nyilatkozott
Vörös Angyalok igen
Sepsi SZIM igen
FSR -igen
Star igen
Point Team igen
Read Racing igen
Angry Birds - nem nyilatkozott

Olasz pályaelhagyások
Kis Német István 25 db  több minta versenytáv köreinek számának fele (40 kör) eredménytörlés
Fazakas Levente 6 db de 4 szer vág ugyanazon kanyarban ez +10 mp és +1 van türelmi zónán túl ez +5 mp összesen +15 mp
Szabó Csaba 12 db ebből 6 vágás 2 a megengedett tehát + 20 mp 4 szélesítés van ugyanabban a kanyarban a Lesmo2-ben így az +5 mp a türelmi zónán túl van 7 pályaelhagyása 7x5 = 35 mp összesen 60 mp azaz 1 perc
Okos Zsolt 17 db Lesmo1 4 db +5 mp Lesmo2 3 db Ascari után 4 db tehát +5 mp Ascariban 6 db +15 mp tehát 17-5 türelmi zóna 12x5= 60 mp +25 mp összesen 85 mp azaz 1 perc 25mp
Lukács Szabolcs 8 db ebből az Ascariban 4 pályaelhagyás +5 mp 8-5 türelmi zóna =3x5=15 mp összesen +20 mp
Horváth Tas 8 db ugyanabban a kanyarban nincs több háromnál így marad a 3 türelmi zónán túli 3x5=15 mp
Hatházi Vilmos 15 db Lesmo1 4db +5 mp Ascariban 5 db +10 mp 15-5=10x5=50 mp összesen 65 mp 1 perc 5 mp
Tokos Csaba 14 db Lesmo2 6db + 15mp Ascari 5db +10mp ösz 14-5=9x5=45mp összesen 45mp +15mp +10mp= 70mp vagyis 1 perc 10mp
Nagy K Kálmán 4db ebből egyiknél már nincs fékem 39 kör Összesen 0 mp
Fegyver Botond 6db ebből 3 vágás tehát +5 mp 6-5=1x5mp = 5mp 0sszesen 5+5=10 mp
Szabó Lóránt 12 db ebből Lesmo2 8db tehát 5x5mp=25mp 12-5=7x5mp= 35mp 0sszesn 35+25=60 mp tehát 1perc
Feket Lehel 17 db ebből Lesmo1 4db +5mp ascari 5db +10 mp Lesmo2 5db +10mp 17-5=12x5=60mp 0sszesen 60+25=85mp azaz 1perc és 25mp
Venczel Alfréd 2 db 0mp Gratula
Vargyasi Tamás 5 db türelmi zónán belül 0 mp Gratula
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 31 Júl. 2013 - 13:41

Sziasztok, kedves liga tagok, versenyzők és nem utolsó sorba barátaim!

Haza érvén neki ugrottam a fórumnak, mert tudtam, hogy lesz olvasmány, nem tévedtem, de be kell valljam ezt nem lehet bepótolni csak kavarognak a mondatok és már a keserűség is!

Azzal kezdem, gratulálok!

Nos, kész tényekkel fogok becsapódni és konkretizálni a kialakult helyzetet! A Magyar nagydíj után figyelmeztettem a versenyzőket, hogy vihar jön és nem csuktátok be az ablakokat! Sőt akkor nyitottátok ki! Nagy hiba volt! De vissza a kerék vágásba, A Magyar nagydíj után elfogadott szabályzat változás (a szélesítésekkel kapcsolatba) él és alkalmazva is kellett volna legyen!

Tehát elrendelem, hogy amit a csapatok többsége elfogadott az szerint az eredményeket ki javítani és közzé tenni!

Az elmérgesedett helyzet nem terhel téged Albert Sándor!

Értesítsétek csapat társaitokat, hogy a tagdíjat aki nem rendezte tegye meg hiszen holnap már egy új hónap!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Aug. 2013 - 23:18

KERELEM:
Megkerek minden ligatagot olvassa el (tudom, egy picitt hosszu) es ugy olvassa ahogy en irom, vagyis egy nagyon jo paszban levo, vidam, beszelgetesre nyitott hozzaszolast es nem egy tamado, gyanusitgato beiras.

Megkerem (ismetelem magam Very Happy) a liga vezetot es a BT elnokot, sot mas BT tag velemenyet is kikerhetik (ha erintett ha nem), hogy dontsek el a futam elbiralasat. Tehat melyik szabalyzat utan lessz "buntetve" ez a futam.
A regi, csak ket celbaero, amit en szemelyszerint tamogatok, mivel a futamkor az a szabalyzat volt ervenyben vagy az uj, ugynevezett "Kalman szabaly"szerint, amin csak ido buntetest kapnak a versenyzok, amit en nem tamogatok, de ELFOGADOK, mert amint Luky is telefonon mondta, nem tesz jot a liganak, ha tobb futamon toroljuk a versenyzok eredmenyet. Ez a liga nem azert keszult es mukodik, hogy mindenkinek toroljuk az eredmenyet.

Miert ellenzem az uj szabalyzat szerinti ellemzes?!?!? Amint mar fennebb is irtam, a futam lezajlasakor nem ez a szabalyzat vol ervenyben es nekem sem fogadtak el a videom, amivel bebizonyitottam, hogy a 4 kanyarban (Hunagroring) nem elonyt szereztem, hanem lecsusztam es vesztettem. Monzaban en voltam az egyetlen aki csak ket szellesitest/vagast vitt veghez es igy is fel tudtam zarkozni a masodik helyre, azutan, hogy tobb mint 10 mp vesztettem a kipordites utan. Szerintem Kalmannak nem jo az az erve, hogy o fek nelkul csuszott ki es nem elonyszerzes (39 kor), amikor a jatek is athajtasos buntetest adott neki (palya levagas miatt) es igy lett lassu az a kor (nem tamadas, ez sem, csak kifejtes). Tehat a regi szabalyzat szerint CSAK en voltam amelyik szabalyosan vezetett es en ugy is vellem magamrol, hogy mindg a FAIR PLAYT rakom elore, barmit megtuok a programol, megosztom masokkal is (lasd: Help topic) nem csak az en elonyomre tartogatom.

Miert fogadom el (megint ismetlem magam), a liga erdekeben. Nem tesz jot a liganak, ha tobb futamon toroljuk a versenyzok eredmenyet.

Roviden: Nem tamogatom, de elfogadom a liga erdekeben, ha az uj szabalyzat szerint lessz "ellemezve" a futam.

Koszonom, hogy vegig olvastatok. Megegyszer megkerlek, ne olvassatok semmi atvitt ertelemmel ezt a hozzaszolast, semmi tamadasi/sertesi szandekom nem volt.

A franc, hogy vinne el Very Happy Nem birtam magammal Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 9:24

En errol mar leirtam a velemenyem, az olasz utan jott ki a szabaly ezert a regi szerint kellene ellemezni.
Es NAGYON igazsagtalannak tartom azt hogy ha mar igy lett akkor a Hungaroring nem ez szerint lett elbiralva !
Nem tamogatom de elfogadom a liga erdekeben Neutral 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 11:02

Tisztelt Barátaim, most adok rá okot, hogy fenn hangon írogathasson bár ki! Kellett 1-2 nap amíg regeneráltam magam itt a ligába a hiányzásom miatt! Pont ezen agyalok néhány napja, hogy valami nem jó valami sántít!, mitől alakult ez ki?, kinek mi az érdeke?, hogyhogy 2 futam nem érvényes?, ez beteges!!! Sok sok kérdésemre választ kerestem és felvilágosultam! De csak e téren Very Happy , ne féljetek nincs baj!

Felettébb bosszantó számomra, hogy miközben azon kulizunk, hogy több taggal élvezhetőbbé varázsoljuk e ligát, közbe leuntatunk mindenkit! Elég satnya PR (piár)! Nos amik megtörténtek a hungaroringen azok már előfordultak már korábban is! Szerintem badarság mikróméterrel végig menni a pályán és hibást és kibújót keresni! Nem lehet úgy versenyezni, hogy nem használhatod a rázókövet, a rázókőre rálehet tenni az autód úgy hogy a fehér csíkot elhagyod, azt hiszem itt egy jó páran már láttunk versenyeket és nem kívánjuk azt ami mos van!
Ezzel azt szeretném kifejezni, VISSZAKOZZ! Ez nem kívánság ez nem vágy ez konkrét parancs! Konyha nyelven a hungaroringi verseny a német versenyetek minden érvényes és minden pont kerüljön vissza a tulajdonosához! Azok a szélesítésekkel és pálya elhagyásokkal nem történt akkora vagyonszerzés, hogy semmissé és semmivé kelljen venni bárkit is!

A vágásos új szabályzat csak abban az esetben fogadom el ha az letisztult formába terjesztik elő! pl a pálya elhagyás amiből nem származik semmi előny illetve nincs az öt leggyorsabb köreim között az az un. vágott kör azt nem lehet előnyhöz mérni. Nos ezennel megkérem Venczel Alfrédot, hogy ragadjon tollat és ha kell segítséget is nyújtok neki és tegyük, állítsuk vissza a helyzetet!

Továbbá a mai napon kidolgozzuk a szélesítési szabályzatát és elfogadásra bocsájtsuk a következő versenyig! A csapatok eldönthetik hogy élnek-e ezen lehetőséggel avagy nem, vagy csiszoljuk fényesebbre!


A hozzászólást Lukács összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 2 Aug. 2013 - 14:54-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 13:35

Ezzel csak annyi a baj hogy a Liga elfogadott egy szabályzatot és a másik, hogy egy érvényben lévő szabályzatot nem tartottunk be és még mindig mi voltunk azok akik másra rámutatunk, hogy csaló és azt látom, most nem a tisztesség hanem a másik oldal fele billen a mérleg a pályát a 4 vonal szabja meg és a verseny azon belül kell lezajlódíjon ez a szabály. Amit lehetetten nézni szerzett-e előnyt vagy nem mihez képest? Lehet nem a leggyorsabb 5 körben vágtam de ha nem vágtam volna abban amiben igen még lassúbb lennék és ezt nem lehet ellenőrizni bizonyítani ez a baj és ezzel él vissza aki visszaél. Jelen esetben a Liga megszavazott egy szabályt ami elkezdett működni az emberek jelentősen visszafogták magukat és sikerült az aszfalton tartaniuk az autót és azt gondolom ez a szabály jó és a példa is azt mutatja működik a német nagydíjon csak 3 embert kellett büntetni míg az olaszon ugyanez a szám az 12 volt. Tehát még egyszer a szabály jó működik és meg van szavazva a Liga által és azt gondolom ezt csak és kizárólag a Liga tudja felülírni, a Ligavezető nem egy mód van rá vagy új és jobb szabályt alkotunk és azt fogadtatjuk el a Ligával vagy ezt leszavaztatjuk de a csapatoknál magasabb fórum az összes aktív versenyző szavazata lenne ami úgymond a közgyűlés, hisz bármely törvénykezésben alacsonyabb szerv nem írhat felül magasabb szerv által hozott határozatot. Én sajnálom Lukács de te sem nem írhatod felül a csapatok döntését ez tény. És a VISSZAKOZZ parancsot a tisztességtelenül versenyzőknek mondtad ugye?
Az én véleményem a Magyar nagydíjat mivel óvás volt a vágás miatt a régi szabály szerint kell megítélni, az Olaszt és a Németet az új szabály szerint ha majd lesz új szabály akkor majd azt alkalmazzuk egyelőre ez a szabály van érvényben Ez az én és a Sepsi SZIM SPORT véleménye.
Vagy akár a Hungaroringet is az új szabállyal megítélni de azt hogy valaki 26 vagy 38-39 pályaelhagyással eredményét pontozzuk ezt tisztességtelennek tartom azokkal szemben akik ha el is hagyták 5 vagy 7 a pályát de nem említhetőek semmiképpen egy lapon a tisztességtelenekkel.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 14:34

Egy olyan szelesitest ahol 40-50km/h sebbeseggel visszavetted az autot vagy meg tobbel, es nem folytonos gazzolassal teszed, azt lehet mar tekinteni okesnak. Ahol egy ertelmuen latszik, hogy az elhagyas alatt az adott pilota gazol, es csak 10-20km/h esik a sebbeseg vagy egyaltalan nem lassul akkor az mar buntetheto lenne. De ez is egy velemeny, mint a tobbi mas elottem.

Mi van akkor, mikor ugy jon ki, hogy egy elozo kanyar nem jon jol ki es a kovetkezoben, mar kiszelesitesz (nem szandekosan es gazelvetellel), de tudod, hogy nincs amit mar tegyel es palyan kivul kerulsz, azt hogyan tegyem maskepp jova, hogy ne legyek buntetve az adot korben? Az F1-ben is elhadjak a palyat es nem buntetik ilyen mertekben. Ott, hogy oldjak meg?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 15:04

Teljesen igazad van addig a percig amíg azt írod hogy a liga vezetőnek nincs beleszólása! Nos a liga vezető se és a B.T. elnök sem kért meg arra senkit, hogy magán akciót indítson bárki is! Az új szabályzatot átbeszéljük letisztázzuk és érvényesítsük! Ha ez így nem tud jó lenni és nem szólhat közbe a ligavezető akkor nincs értelme liga vezetőről beszélni! Vagy ez van vagy nem!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 16:42

Lukacsnak adok igazat adjatok visza a pontokat nem arrol volt szo hogy lecsuszol a palyarol mindenki tudja hogy nem konnyu segitseg nelkul versenyezni ha lecsuszol nem akaratbol van az biztos a razokovek pedig nem disznek vannak a palyan lehessen hasznalni ha ramesz nem azt jelenti hogy vagsz en nem erre szavaztam mi az hogy lecsuszol elhagyod a palyat es 5 mp ez hulyeseg kopnak a gumik melegednek a fekek csuszkal az auto benne van a pakliban!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 18:28

A SEPSI SZIM SPORT NEM TART IGÉNYT ÉS ELUTASÍTJA A FEKETE LEHEL ÁLTAL ESETLEGESEN A MAGYAR NAGYDÍJON SZERZETT PONTOKAT, MERT NEM TARTJUK AZOKAT TISZTESSÉGESEN ELÉRT EREDMÉNYNEK.
FAIR PLAY FIRST SEPSI SZIM SPORT!  
UI Lukács ha a Ligában lévő 8 csapat közül 6 megszavaz valamit köztük te is az nem magán akció!
Ha te egyedül eldöntesz valamit még ha ligavezető vagy akkor is az magán akció. Téma részemről lezárva. A ligavezető nem döntéshozó hanem végrehajtó szerv. Te mint Ligavezető abban kellet volna közbenjárj, hogy megkülönböztetődjön az aki 20 szor szélesít az 5-7 szélesítéssel bírótól. Én azt találtam ki a büntetés legyen arányos a szélesítések arányával, ha már a szándékosságot nem lehet kiszűrni akkor bár legyen arányos, ehelyett a Ligavezető a csalók pártjára állt, bocs, de ezt látom ha Fekete Lehel 39, Kis Német István 35, Dumitru Florin 27 és Hatházi Vilmos 26 szélesítéssel pontot érdemel a Magyar nagydíjon nyújtott teljesítményéért.

A SEPSI SZIM SPORTNAK NEM KELLENEK AZ ILYEN EREDMÉNNYEL ELNYERT PONTOK!
ADJUK VISSZA A PONTOKAT A CSALÓKNAK!!
ÉS teljesen mindegy hogy szándékos vagy nem hisz a fociban is ha felrúglak pedig én a labdát akart az fault szabálytalanság azaz csalás. Ilyen értelemben ADJÁTOK VISSZA A PONTOKAT A CSaLÓKNAK A SEPSI SZIMSPORTNAK NEM KELL!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 19:34

Arra vagyok kiváncsi hogy van olyan csapatvezető aki nem bánta meg ezt a hirtelen döntést ... szerintem sokan megbánták .... sajnos nem volt egy reális szavazat akkor sem mikor megszuletett az uj "Kálmán szabály"  ... Szerintem sokan meggondolatlanul szavaztak , szerintem most másképp döntenének ......  

ui: ha a csapatoknak több mind fele az mondja hogy legyen dizel motor jovore akkor az lesz__????? NEM nem lesz az mert van egy ligavezetonk /BT  akit megszavazttunk és bizunk dontésukben !!!!!!!!  A szabályzatba bele lehet szolni bizonyos fokig ,,,,,   De ugy érzem kálmán a saját malmára hajtja a vizet (mert hogy ő nem fejezte be a magyar nagydijat ) ....
Van valami abba a szabalyzatban amit mondtot , minden sora nem eldobandó, de így ahogy van most  nem fog mukodni hosszutávon !!!!!!!!  szavazuk le  (mondjon le a Kálmán szabályzat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit : UI ...NEM KELL MINDENKIT KIOKTATNI KÁLMÁN ..... nincs semmi jogod hozzá hogy másokat kioktass hogy hogyan kell a ligavezetőnek cselekednie, hogyan az adminnak , stb ...végezd a dolgodat és ennyi!!!!!!!! A tkm ki van hogy mindenkinél okosabb vagy !!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Olasz nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Olasz nagydíj
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydij
» Olasz Nagydíj
» Silverstone Nagydíj
» Spanyol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: