fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Olasz nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Sas
Fegyver
Lukács
Koolman
willyKEE
TMS
RedDog
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 19:47

ÉLJENEK A CSALÓK ROSSZ A KÁLMÁN SZABÁLY LE VELE!!!! VILMOS helyetted hallgatnék. :)A magyar nagydíjon egy tök kezdő segítségek nélkül nem szélesített annyit mint te :)Miről beszélsz SmileSmile:)Vágjon mindenki ott ahol akar s ahol tud éljen a Vilmos szabály!!! SmileSmileSmile
NEKÜNK NEM KELLENEK AZOK A PONTOK AMELYEK ILY MÓDON LETTEK ELÉRVE ha téged boldoggá tesz adjuk oda a BLUE BIRDNEK, miért ne megérdemlik semmi nagydolog csak átvágjuk nekik SmileÉs Vilmos azt oktatok ki akit akarok. És akkor amikor akarom amíg nem személyeskedek és aljaskodok!

ÉLJENEK A CSALÓK ROSSZ A KÁLMÁN SZABÁLY LE VELE!!!!
Vágjon mindenki ott ahol akar s ahol tud éljen a Vilmos szabály!!! SmileSmileSmile

Erről beszéltem Lukács rossz lóra teszel majdnem tett egy lépést a Liga előre de te ezzel most tettél két lépést hátra... Ez az Vilmos adjál neki Vesszen Kálmán le vele Smile Smile Smile Vili az a baj hogy jelen pillanatban a Ligavezető a BT döntéseit is felülírja miről beszélünk egyébként melyik Ligavezető legutóbb azt olvastam lemondott vagy nem érdekes mi legyen Vilmos a BT TB LIGAVEZETŐ s a pontosztó inkább pontvágó adjuk neki az ollót vágja a pontokat annak akinek kell, vagy tudod mit legyen igaza Reddinek ne kapjak én se pontot abba benne vagytok Smile Smile Smile Persze hogy nem de egye fenne én visszanézem az összes versenyt és minden egyes alkalommal felteszem a szélesítéseket és a SEPSI SZIM SPORT óvja és bünteti a saját versenyzőit akik nem szabályosan és tisztességesen versenyeznek FAIR PLAY FIRST!
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 12:28

Sziasztok!

Engedjétek meg hogy hozzászóljak én is még egyszer utoljára ehhez a témához. Lehet rá reagálni de én már nem fogok.
Úgy gondolom hogy egy új szabály felterjesztésének és elfogadásának van egy folyamata, ami ha nincs is írásba foglalva (itt megjegyzem hogy ezek szerint nem lenne rossz ötlet ezt is betenni a szabályzatba), jó lenne valamilyen szinten követni. Logikusan gondolkodva, ez a folyamat az lenne, hogy ha valakinek van egy szabály javaslata, ebben az esetben Kálmánnak, akkor azt először a liga vezetőnek és a BT-nek nyújtja be és közösen átbeszélik, átdolgozzák, finomítják, eldöntik hogy egyáltalán alkalmazható vagy sem és miután közös megegyezés született és a szabály elnyerte végleges formáját, akkor bekerül a szabályzatba és onnantól kezdve alkalmazzuk az elkövetkező versenyeken. Én így gondolom.
Mindenki tudja, hogy egy szezonban van 3-4 pálya ahol könnyen el lehet hagyni a pályát, gyakoribbak a vágások. Az hogy a német nagydíjon sokkal kevesebb volt a vágás, nem a "Kálmán-szabálynak" köszönhető, hanem egyszerűen csak a pálya karakterisztikájának. Más tempójú kanyarok, magasabb rázókövek, stb. Én ugyanúgy vezettem ezen a pályán is, mint az olaszon vagy a magyaron. Lehet hogy jobb volt a beállításom vagy jobban feküdt ez a pálya az én stílusomnak, esetleg több időm volt rá tesztelni... de az egész verseny alatt egyetlen egyszer sem jutott eszembe a "Kálmán-szabály". Ha kevesebbszer hagytam el a pályát vagy vágtam le egy kanyart, biztos hogy nem a szabály miatt volt.
Nem a "Kálmán-szabállyal" van gondom, mert látok benne potenciált, hanem azzal, ahogy ez a szabály el lett fogadva. Szerintem ráfér egy kis pontosítás éppen ezért ajánlom a fenti folyamaton való átmenetelét.
Ami még nagyon nem tetszik az a "Kálmán-szabály" körül kialakult vita és személyeskedés.
Kálmán, nem tudom számodra mit jelent a "személyeskedés" fogalma, de attól a pillanattól kezdve hogy leírod vagy kimondod valaki nevét, onnantól az már személyes. Úgy gondolom hogy az utóbbi hozzászólásaid elég személyesek, provokatívak és néha sértőek is. Baráti tanácsom az hogy picit nyugodj meg, tégy két lépést hátra és nézd meg a "nagy képet". Egyáltalán nem tesz jót a ligának, amit most teszel. Sajnos úgy gondolom hogy jelenleg többet ártasz mint segítesz, még ha a szándékaid jók is. Légyszíves gondolkozz el ezen.
Vili ez a baráti tanács rád is vonatkozik. Biztos vagyok benne, hogy a ligában többen is elmondanák a véleményüket, vagy hozzászólnának, de pontosan azért nem teszik mert csak még jobban elharapózna a helyzet. Abban is biztos vagyok, hogy vannak olyan emberek akik nem bírnak nem hozzászólni, ilyen vagy Te is Smile Csak arra kérlek, hogy ne provokáljuk egymást és ne személyeskedjünk. Nem vezet ez semmi jóhoz.

Nem egy újabb vitát akarok generálni, ez inkább egy beavatkozás akar lenni, egy picit felnyitni az emberek szemét. Nem tudom mennyire sikerül, de úgy gondolom meg kellett próbálnom, még ha ezért kapni is fogok.

Please, don't shoot the messenger! Smile

Annak idején amikor a ligához csatlakoztam, abban a reményben tettem hogy egy jó kis baráti társaságban leszek, és hetente egyszer egymásnak feszülünk és versenyzünk és jól érezzük magunkat. Mert ez nekem sokkal fontosabb mint az hogy a verseny végén kit óvjak meg, vagy hogy 60 pontot kaptam vagy csak 3-at!

Uff, beszéltem.
Sztyepi
(a magyar nagydíj alapján a szentliga második legnagyobb CSALÓJA)


Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 13:17

Az a baj hogy csak azt vesszük észre amikor a koma visszaüt nézd meg mi volt a Vilmos reakciója arra hogy nem leszek köv. futamon. És erre a ligavezető azt mondja álljatok le...? Baszki álljon le az aki hitvány módon sportszerűtlenül viselkedik és csal!!! Egyébként a szabály így lett elfogadva ahogy mondod megbeszéltem Lukácsal aztán a BT elnökkel aztán Lukács elment kidolgoztam a szabályt felhívtam a csapatfőnököket véleményezzék és szavazzanak 6 -2 ellen elfogadták pont azért ilyen gyorsan mert a Vili által generált cirkusz kezdett elharapózni a magyar nagydíj után, ezért a sietség. Minden úgy zajlott ahogy a nagykönyvben meg van írva nem igaz Lukács SAS és a csapatfőnökök tudják. Mérlegelte mindenki és szavazott. Csak dönteni kellett gyorsan hogy ne 1 vagy két ember legyen aki a futamokat befejezi. Persze ez nem tetszett Vilinek innen a vita. Semmi egyéb aztán hazajött Lukács 2 napig egyetértett sőt megbeszéltük telefonon, hogy nem jó törölni az emberek eredményeit az olaszon inkább alkalmazzuk az új szabályt, és született rá egy döntés amit Lukács hozott meg! Aztán rá két napra valamiért meggondolta magát és pontot ad a magyar nagydíjon nyújtott teljesítményetekért, mert ezt akarja Lukács érdekes fordulat, de én továbbra is azt gondolom négyeteknek a magyar nagydíjon nyújtott teljesítményetekért nem jár pont, mert olyan mértékben a pálya mellet jártatok hogy az szégyen én azt, hogy Lehel mit csinált már a TV-ből láttam és már akkor felírtam, hogy nekem nem tetszik. És értem én hogy nehezebb volt az a pálya de arra mi a válaszod, hogy egy tök kezdő segítségek nélkül a második futamén kevesebbet szélesít mint a fantasztikus bajnokunk Vilmos? Egyszerűen szégyellnék így körbemenni nem méltó egy bajnokhoz nem méltó a szentligához. Mert, hogy a kezdők császkálnak az mondjuk OK, de ha egy bajnok ennyiszer kimegy az már bűzlik. És még egy értem hogy lecsúszunk az ívről de ne 35 ször ha más csak 7 szer csúszik le értem én beállítás s amit akartok de nem kell kiengedni az autót visszakapcsolsz fékezel az F1-ben azt mondják mi lett volna ha ott fal van? És még egy mindenki azzal jön néha az F1-ben is kimennek 4 kerékkel így igaz 3-4 egy futamon mert hanem jön a bünti pl most Grojan pályán kívül előzésért bokszáthajtás és higgyétek el ha annyiszor elhagyja valaki a pályát mint ti a magyaron azt büntetik azonnal az F1-ben is. Az egyetlen baj az hogy nem merjük felvállalni azt, hogy Vilmos sok amit csináltál és ti is hárman nektek nem jár pont és mert akkor alkalmazzuk a szabályt mert Vilmos ezt akarja és akkor aki épp hogy párszor kicsúszott az sem kap pontot NEM ebben kéne a Ligavezető határozott legyen és azt mondja a BT elnöknek ennek a 4 pilótának nem jár pont mert az már sok amit tettek csak a baj éppen az, hogy inkább pontot adunk a csalóknak és aztán azon csodálkozunk mekkora a vita és Kálmán állj le. De nézzétek meg kik szöktek rám Hatházi Vilmos, Fekete Lehel, és részben Kis Német István akar csendesíteni értem soroljam a magyar pályán szélesítőket szerintem nem kell... NO COMMENT én a magam részéről azonnali hatállyal minden nemű BT vagy akármilyen tevékenységemet befejeztem sajnos valamiért többen vannak a szélesítő pártiak és szélmalomharc egyelőre ezen vitázni, de ebben az esetben kár a BT működtetni majd a Ligavezető elmondja mikor mi legyen azért Ligavezető. Kellemes szélesítés jó csalást a Sepsi SZIM Sport megpróbál legjobb tudása és tehetsége szerit tisztességesen és becsületesen helytállni. Ha a versenyzőink a jó ízlés határán túl szélesítenek mi magunk kérjük őket kizárni az adott versenyből. Akinek ez a szellemiség tetszik szívesen látjuk Lehel helyére a csapatba. Hisz mindennemű versenyen elsősorban önmagát kell az ember legyőzze. De FAIR PLAY FIRST Sepsi SZIM Sport!
UI Majd ha lesz rá igény értékelhetjük párhuzamosan a szélesítés nélküli bajnokságot ahogy lassan lassan a pro is megfogan.
Kezeket a magasba autót az aszfaltra és ne feledjétek FAIR PLAY FIRST!
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 14:10

Két dolog miatt szóltam hozzá a témához.
Az egyik hogy már annyira elfajultak a fórumon a beszélgetések, hogy nem tűrtem szó nélkül és tényleg csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy ez az egész nem erről szól. Barátként szóltam.
Kálmán ha figyelmesen elolvasod amit írtam, láthatod hogy Vilinek is ugyanazt a baráti tanácsot adtam mint neked.
A másik dolog amiért "nekiszöktem" Kálmánnak, ha az előző hozzászólásomat ennek lehet nevezni, az csakis azért volt mert úgy gondolom hogy jogomban áll megvédeni a saját becsületem ha valaki konkrétan csalónak hív. Soha életemben nem csaltam, senkivel és semmivel. Az hogy 40x hagyom el a pályát egy verseny alatt nem azt jelenti hogy csaló vagyok, hanem azt hogy balfasz. Ilyen egyszerű.

Még egyszer szeretném kihangsúlyozni, hogy nem azért szóltam hozzá, mert törölték a pontjaimat. Ha a szabályok szerint el kell venni a pontjaimat, akkor el kell venni. Nincs ezzel semmi probléma. Én nem a pontok miatt versenyzem, hanem a társaság miatt és hogy jól érezzem magam.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 15:55

Ok Sztyepi értlek és azt írtam "részben Kis Német István akar csendesíteni..." a sorrend a baj olvasd vissza a fórumot és nézd meg ki kezdi a személyeskedést és annak szóljatok és én abszolút egyet értek nem csaló aki 40 szer elhagyja a pályát de nem jár neki pont, érted de ha valaki erősít és nem ismeri el hogy nem jár pont érte az csalni akar és az csaló ráadásul ő óvja egy hasonlóan versenyző társát ha óv akkor a másik szabálytalan akkor ő milyen nem ő is szabálytalan és amikor ezt kimondjuk jön a cirkusz tehát más ne legyen szabálytalan csak ő? Ez mi ha nem csalás? Vagy csalni akarás? Én pusztán ennyit állítottam és állítok aki ilyen mértékben nem az aszfalton jár az nem érdemel pontot ha szándékosan ha nem szándékosan hagyta el a pályát és látod-e, hogy tudunk tisztességesen elveket megbeszélni és még egyet is értünk... Más miért nem mondja azt min te ok tévedtem többször valóban nem jár pont... de mind 1 örülök, hogy bekapcsolódtál és hogy van véleményed még akkor is ha nem egyezik az enyémmel. És még egyszer elmondom a következő példát a baráti társaságra és a jó hangulatra meg szórakozásra amit mindig mindenki emleget, hogy ezért jött a Ligába. Példa ha elmegyünk focizni és te folyamatosan úgy rúgsz gólt, hogy engem lefaultolsz, ellöksz, elrúgsz vagy kézzel ütöd be a labdát akkor bármennyire nem szándékos amit teszel akkor szabálytalan vagy és a gól nem érvényes és akkor jól érezzük mindketten magunkat, de ha a szabálytalanul rúgott gólokkal nyersz és engem folyton felrúgsz labdástól még ha nem szándékosan is én már nem fogok olyan jól szórakozni sőt! Így azt gondolom úgy szórakozzon mindenki, hogy azzal sem mást, sem a közösség által elfogadott játékszabályokat ne sértse és akkor szórakozunk! Hanem akkor ez van ami most egyesek jól szórakoznak...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 20:44

Sztyepi hozzászólása eléggé "internesönelnámbörván", de szerintem itt a kommentelők 90%-a nincs tisztában a célokkal ... Mindenki szid valakit mindegy, hogy "lecsalózza" vagy "lerendfelforgatózza" a másikat, de pont arról nem szól semmi, hogy a fejünkben kéne rendbe tenni a puzzle-darabokat és magunkba fordulva elgondolkozni egy picit, hogy biztosan jól csinálunk-e mindent, csak sok ember erre nem képes és automatikusan más emberre vetíti ki a hibáit. Kiábrándító, hogy sok emberben - miután elolvas egy-egy neki nem tetsző hozzászólást - az első érzés az utálat.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Olasz nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Olasz nagydíj
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydij
» Indiai Nagydij
» Német Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: