fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Olasz nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Sas
Fegyver
Lukács
Koolman
willyKEE
TMS
RedDog
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 22:48

willyKEE írta:
Very Happy  nem vagyok meglepve Sad 

Tolled tobbet nem is varok el....
Te azt szeretned, hogy mindenki haptakba alljon neked, de te..... erts ugy ahogy akarod.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:16

Lórika nem tudom hova küldted, de én még nem kaptam semmit, se PM sem mail...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:27

RedDog írta:
willyKEE írta:
Very Happy  nem vagyok meglepve Sad 

Tolled tobbet nem is varok el....
Te azt szeretned, hogy mindenki haptakba alljon neked, de te..... erts ugy ahogy akarod.

Köszönöm szépen Reddog !!!!! Ismét bizonyítasz !!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:37

Sas írta:
Lórika nem tudom hova küldted, de én még nem kaptam semmit, se PM sem mail...

Az nem fasza, pedig kb fél kilenc fele elküldtem. Újra küldöm akkor most. Jóhogy felírtam akkor, hogy elküldtem. Ha megkaptad jelezz vissza kérlek.

Ugyancsak mailban csatoltam egy doc. filet akárcsak a múltkor.


A hozzászólást Lóri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Júl. 2013 - 23:40-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 23:38

Egeszsegedre. En nem kell neked bizonyitsak. A honlap bizonyitt helyetted, te semmit sem csinalsz, de mindenki idoben legyen kessz azzal ami teged erint!

A honlapon most ez all:

Előző verseny
Circuit de Spa-Francorshamps

Nagy K Kálmán 01:03:04
Szabó Lóránt +0:11.337
Venczel Alfréd +0:12.663
Pole: Nagy K Kálmán 1:49.947

Mar reg volt!

Csapatbajnokság
Sepsi SZIM Sport - 645p.
FSR - 637p.
BlueBird - 627p.


Nem talal a versenyeredmenyekkel.

1 FSR 725 0 32 0 2 5
2 Sepsi SZIM Sport 656 69 24 3 4 7
3 BlueBird Racing 631 94 27 2 1 4

Kovetkezo esemeny: Tudom itt Tamasra fogod, hogy nem kuldte el az uj palya kepet.

Az egyeni talal, ughogy ne probalj hazugsaggal takarozni.

Mondtam, te magad vagod a fat a labad alatt!

Neked mindenki szokjon, de te semmit nem csinalsz.


Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:25

Megkaptam Lórika. Köszi.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:26

Ti pedig fejezzétek be Vili és Redi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:27

Na de Sas, en csak most kezdetem. Meg semmi elvezet nem volt benne..... Sad
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:46

Sas írta:
Ti pedig fejezzétek be Vili és Redi
Ne haragudj ...mit tettem _???!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:49

RedDog írta:
Egeszsegedre. En nem kell neked bizonyitsak. A honlap bizonyitt helyetted, te semmit sem csinalsz, de mindenki idoben legyen kessz azzal ami teged erint!

A honlapon most ez all:

Előző verseny
Circuit de Spa-Francorshamps

Nagy K Kálmán 01:03:04
Szabó Lóránt  +0:11.337
Venczel Alfréd +0:12.663
Pole: Nagy K Kálmán  1:49.947

Mar reg volt!

Csapatbajnokság
Sepsi SZIM Sport - 645p.
FSR - 637p.
BlueBird  - 627p.


Nem talal a versenyeredmenyekkel.

1 FSR 725 0 32 0 2 5
2 Sepsi SZIM Sport 656 69 24 3 4 7
3 BlueBird Racing 631 94 27 2 1 4

Kovetkezo esemeny: Tudom itt Tamasra fogod, hogy nem kuldte el az uj palya kepet.

Az egyeni talal, ughogy ne probalj hazugsaggal takarozni.

Mondtam, te magad vagod a fat a labad alatt!

Neked mindenki szokjon, de te semmit nem csinalsz.


ISmét Bizonyitasz !!!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 0:53

Nem kell bizonyitsak. Ha akarod ezutan fotoval bizonyittom. De latom, te maskepp csinalod. A SuperUser egybol belepett a honlapra, ahogy azokat irtam es javultak a dolgok. Vajon ki is az a Super User?!?!?

De ha egy picitt is figyeltel volna, leirtam, hogy a versenyeredmenyket javitottam. Tehat ezek sem aktualisak. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 10:40

Sas írta:
Azt meg hozzatennem, hogy az olasz nagydijon sem kapnak sokan pontot...

Vagasok?
Az en dontesemet megkaptad ? meg kedden elkuldtem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 12:06

Arpi írta:
Sas írta:
Azt meg hozzatennem, hogy az olasz nagydijon sem kapnak sokan pontot...

Vagasok?
Az en dontesemet megkaptad ? meg kedden elkuldtem.

Megkaptam.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 13:19

B.T. Döntés



1 óvás: Venczel Alfréd óvja Nagy K. Kálmánt

Albert S. - Nagy K. Kálmán lehetetlen féktávot próbál ki, aminek a következménye az autó megcsúszása majd kiüti Venczel Alfrédot. Nem Alfréd megy bele Kálmán autójába. Alfréd egyszerűen kanyarodni kíván, tartva elegendő helyet tudván, hogy Kálmán valahol ott van mellette. Alfrédnak esélye sem lett volna megmenteni a helyzetet. Mivel vissza várja, a büntetése +20 mp a szabályzat értelmében.

Péterfi Á. - 1-es óvás és az 5-os óvás ugyan az - Kálmán féktávja túl optimista volt és elfékezte magát, ha nem megy ki a pályáról még hamarabb elütötte volna Alfrédot. Az is igaz hogy Alfréd megy bele a Kálmán irányíthatatlan autójába de az esetért mindenképp Kálmánt látom hibásnak. Büntetés + 20 mp

Szabó L. - Kálmán megpróbálja kifékezni Alfrédot ami nem sikerül, mivel elméri a féktávot és lecsúszik a pályáról. Alfréd kívülről próbál fordulni helyet hagyva belül, de Kálmán autóját nem láthatja csak mikor már késő. Az ütközést Alfrédnak nem sok esélye volt elkerülni.

Vargyasi T. - Kálmán elfékezi magát, nem tudom milyen okból kifolyólag és kiüti Alfrédot,
aki tehetetlen az adott esetben, esélye sem volt elkerülni a balesetet. Kálmán büntetendő ezért a manőverért.

Fegyver B. - Sajnos Kálmán nem tud megállni átvágja a kanyart Alfréd nekimegy. Fékprobléma lehetett Kálmánnal de visszavárja Redit.

------------------------------------------------------------------------------------------------


2. óvás: Hatházi Vilmos óvja Venczel Alfrédot

Nagy K. Kálmán - Hatházi óvja Alfrédot igen Alfréd elüti de érdemes megnézni egyel korábbról hisz Alfréd már gyors körön van az ascári után amikor Vili még felvezetőn van és érzékelhető, hogy gyorsabb Alfréd és még van 12-13 perc az időmérőből ha itt Vilmos elengedi Alfrédot és aztán kezdi meg a gyors körét minden rendben lett volna, de egyébként is van még hátra az edzésből 12 perc nem hiszem, hogy a baleset befolyásolta volna a versenyzők eredményeit.

Albert S. - Alfréd azt gondolhatta, hogy Vili azért hagyta nyitva az ideális ívet, hogy szándékában áll elengedni, de egyszer csak elindult befele féktávnál. Alfrédnak nem maradt elég ideje reagálni, ezert történt a kocc. Vili nem járt el szabálytalanul azzal, hogy féktávon az ideális ívet választotta. Nem történt többszöri irányváltás. Mivel volt elegendő idő az idomerőből, nem származott veszteség az esetből, ezért versenyszituációnak ítélem de Alfrédot tartom hibásnak.

Szabó L. - Vili külső íven marad a hosszú jobbos kanyar után majd a kanyar közeledtével kihúzódik, hogy féktávot vegyen. Itt szerintem nem történt irány váltás és Alfrédot minősíteném hibásnak, hiszen hátulról beleszaladt Vili autójába.

Vargyasi T. - Ket dolog:
- Alfréd elütötte, ez tiszta, ezen nincs mit vitázni.
- a másik meglátás az az, hogy ha én lettem volna Vili mögött, akkor a híd előtti Vili manőver
becsapott volna, mert egy adott pillanatban azt sugallja mintha elengedési manővert
szeretne végrehajtani.
Amit nem értek, ebben az esetben miért annyira létfontősaggú a mért kör mikor két pilóta harcolt a
bokszutca sorrendért: Csaba és Vili, a többiek Boti és Sztyepi, később csatlakoztak, ok automatán
hátrább kell besorolódjanak, és odakerült meg Lehel aki ESC-elt és első pozícióból indult.
Tehát Alfréd hibás, mert hátulról jött és elütötte, de úgy érzem, hogy becsapta a szituáció
a helyzet megítélését.
Ezt nem igazan büntetnem, de figyelmeztetnem mindkét pilótát.

Fegyver B. - Hatházi és Vencel: sajnos nem kaptam meg de azt észrevettem hogy Vili összevissza járkál a boxba be ki 3 x is összetöri az autóját nem tudom hogy mit akart ezzel az óvásával semmit nem láttam.

------------------------------------------------------------------------------------------------


3. óvás: Hatházi Vilmos óvja Fekete Lehelt

Szabó L. - Egyértelműen nem volt sportszerű amit Lehel csinált hiszen illett volna utolsóként elhagyni a bokszutcát ha már hibázott a felvezetőkörön.
Javasolt büntetés:Erre az esetre nincs kiszabott büntetés a szabályzatba, de én valami +rajthely büntetést adnék a következő futamra. (pl: 10 rajthely)

Albert S. - Lehel több szempontból is hibázott. 1. ESC-elt, itt meg nincs baj, mert végül is nem önhibájából történt. 2. arcátlanul mások elé furakodott. Sportszerűségből KETTES.
Szabályzat nem tér ki ilyen esetekre, ezért a büntetés szempontjából Lórika mellett állok.

Vargyasi T. - Itt érdekesnek találtam a szituációt, próbáltam utána járni az ütközés okának,
és láttam, hogy mi okozta a Lehel ESC-jet.

De addig is, ha figyelembe vesszük az ESC gomb használatát, akkor tudjuk, hogy
ennek az eredménye a következő: besorolás az utolsó helyre történik úgy ahogy ez
a Q1 és Q3 ban is használva van.
Mivel az ESc levette Lehelt a rajtrácsról, ezert a box besorolásba részesül,
de ott is csak utolsó helyről, mert Ő volt az aki utolsónak lett besorolva a
boxba a körülmények miatt.

Nem volt szabályos a Lehel felállása a lámpáknál!

*Amúgy Csaba limiterrel indult a felvezetőn, csak azt nem értem, miért
használta olyan sokáig, hogy hátulról majdnem elütték, Jancsinak
sikerült megfognia, Lehelnek már nem.

Fegyver B. - Lehel nem hibás a 9 helyről kellett volna indulnia, összetöri a felvezetőn, beáll a boxkijarathoz elsőnek. Helyes

Dumitru F. - Lehel összetöri sz autóját és ESC-el, végig kellett volna csinálja a felvezető kört és be menjen a box utcába. Lehelnek bünti jár.

-----------------------------------------------------------------------------------------------


4 óvás: Hatházi Vilmos óvja Fegyver Botondot

Szabó L. - Én nálam itt nem történik semmi, nagyon enyhén grafikailag látszik valami kontaktus de fizikailag nem érződik ez. Magyarán szólva nem érződik sebesség csökkenés Vili autójánál.
Javasolt büntetés: Nincs

Albert S. - Szép lassan közelednek egymáshoz az autók. Mindkét autó a pálya közepe fele tart enyhen, semmilyen kormánymozdulat ellenére. Mivel nem történt semmi, még a sebesség sem esik vissza, versenyszituációnak ítélem.

Vargyasi T. - Boti jól támad szélárnyékból, megelőzi Vilit, de mikor kilép szélárnyékból balra,
utána folyamatosan jön vissza az autója jobbra. Nem tudom az okát, de mindenképp
gondmentesen kellet volna megtörténjen a manőver.

Boti figyelmetlen volt!

Nagy K. Kálmán - látszik, hogy Vilmos autója folyamatosan balra tart és ez okozza a koccot és nem a fegyver manővere VERSENYBALESET

Dumitru F. - Boti nem méri jól be az előzést és Vilikére húz, Botinak bünti jár.

------------------------------------------------------------------------------------------------

6. óvás: Vargyasi Tamás óvja Nagy K. Kálmánt

Albert S. - Egyértelmű a helyzet. Kálmán ismételten elnézi a féktávot és kiüti Tamást. Mivel vissza várja +20 mp a szabályzat értelmében.

Szabó L. - Kálmán itt is elfékezi magát és elüti Tamást, de itt is visszavárja akárcsak Alfrédot.
Javasolt büntetés: Mivel kiüti de visszavárja ezért +20 másodperces büntetés jár Kálmánnak.

Dumitru F. - Kálmánnak bünti jár.

Péterfi Á. - megint egy elméretezett féktáv , hogy ez a szélárnyék vagy a fékek miatt volt teljesen lényegtelen. Büntetés +20 mp + figyelmeztetés

Fegyver B. - ismét fékprobléma Kálmánnal. Elüti Tamást de visszavárja ez a 2 eset a futamon a BT elnök majd eldönti milyen büntetés alkalmazható ha nincs féked!

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Fehér vonal és levezető körök

Fehér vonal - OK

Levezető körök - Horváth Tas Q1


Büntetések

Nagy K. Kálmán - +40 mp

Fekete lehel - 10 rajthelyes büntetés a következő futamon.



*jönnek a vágások ill. szelesítések eredményei is hamarosan...

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 13:23

willyKEE írta:
Sas írta:
Ti pedig fejezzétek be Vili és Redi
Ne haragudj ...mit tettem _???!

Ez már nem vitatkozás, főleg nem civilizált. Ez már személyeskedés, nem a fórumon kéne megbeszéljétek, mert minősíti a ligát.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 13:29

Horvath Tas, szolt, hogy ESC-et nyomott, azert is indult hatulrol.
Az eredmeny torles a gumi keverekek nem hasznalata miatt lessz.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 14:03

RedDog írta:
Horvath Tas, szolt, hogy ESC-et nyomott, azert is indult hatulrol.
Az eredmeny torles a gumi keverekek nem hasznalata miatt lessz.

Nem csak Tas lesz az egyetlen akinek törölve lesz.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 17:44

Mivel az új szabályzatot ami a pályaelhagyásokat illeti a csapatok több mint fele elfogadta ez azonnali hatállyal érvénybe lépett. A szavazás aránya
Blue Bird -
Vörös Angyalok igen
Sepsi SZIM igen
FSR -
Star igen
Point Team igen
Read Racing igen
Angry Birds -
Azt a javaslatot tettem a BT elnökének, hogy az Olasz Nagydíjat már az új szabályzat szerint ítéljük meg. Ha valakinek ellenvetése van szóljon. Köszönöm.
Köszönöm a csapatoknak a bizalmat és az operativitást és remélem, hogy fejlődést hoz az új szabály a SzentLigának. Hajrá SzentLiga!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 17:53

En meg nem igazan ragtam at azt amit most ugymond elfogadtatok, van benne valami ami nem rossz, de en jelenleg egy nagy kerdojelt lattok.

Remelem, hogy mukodni fog es gyumolcsozo lesz majd a liga szamara, de mi van akkor mikor Kalman nem tudja megcsinalni, barmilyen okbol kifolyolag. Mi lesz akkor a megoldas?
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 18:03

Tollem belehet vezetni csak ne az Olasztol !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 18:25

Ezt bárki megtudja nézni a replayből csak kell hozzá 4-5 óra.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 18:35

Arpi írta:
Tőlem belehet vezetni csak ne az Olasztól !

Ha az Olasz nagydíjat nem az új szabály szerint vizsgáljuk, akkor kb. két ember kaphat pontot.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 19:13

Tamas írta:
En meg nem igazan ragtam at azt amit most ugymond elfogadtatok, van benne valami ami nem rossz, de en jelenleg egy nagy kerdojelt lattok.

Remelem, hogy mukodni fog es gyumolcsozo lesz majd a liga szamara, de mi van akkor mikor Kalman nem tudja megcsinalni, barmilyen okbol kifolyolag. Mi lesz akkor a megoldas?

Jogos ..... az uj szabályzat mukodni fog kb. 3-4 hétig, utána kérdés az hogy mi lesz___??? Szerintem még kellene ezen alakítani de ha mindenkinek jó akkor nekünk is !!! Sajna a botnak két vége van remélem nem fog majd visszautni!!!! Sajnálom csak nem hiszem hogy hogy Kálmánnak minden héten lesz ideje átvizsgálni minden egyes versenyzőt! Mi van akkor ha el kell utazál valahová, ki fogja az extra 5-6 orát erre áldozni_??? Ha egy-két hét kimarad az nem lesz fair !!!! vagy igen_???? Azt hiszem ( nem tudom biztosra) de egy kicsit elhamarkodtátok ezt a döntést !!!! Ne legyen igazam, kívánom hogy mukodjon csak valahogy soknak láttom , rengeteg munka !!!! De oksi megszavaztátok !!!! így hát eszerint játszunk, játszotok!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 25 Júl. 2013 - 19:43

Mindenkor lesz aki az aszfalton tartsa az autót és annak érdeke lesz megnézni, hogy más ne szerezzen előnyt tisztességtelenül szerintem, de majd meglátjátok.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 26 Júl. 2013 - 1:24

Megint büntetés Yee! Teljesen értelmetlen volt ezért megbüntetni, úgy hogy semmiféle szabály nem volt erre! Ez körülbelül úgy volt, hogy találjunk ki gyorsan valamit, hogy büntessük meg Feketét. Miért ne? cheers 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Olasz nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz nagydíj   Olasz nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Olasz nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydij
» Olasz Nagydíj
» Silverstone Nagydíj
» Spanyol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: