fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Tesztfutamon talált hibák orvoslása

Go down 
+7
willyKEE
TMS
Arpi
Sas
LehelFekete
RedDog
Szonda Hunor
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 21 Feb. 2012 - 14:41

Tamas írta:
Huni, ezt orvosolni kell, nem igy elkonyvelni!

DE hogy ? HOOOOOOOOOOOOOOOOOGY ?
Semmihez nem piszkáltam abszolút a spanyol futam után, egyszerűen a monacoi teszten már nem nyitott ki és most, a montreali pályán sem! A HUD-ban és a játékban is minden jó van beállítva.
Hihetetlen mennyi gond volt ebben a szezonban (előbb kijelzők, most meg ez ...), így eléggé nehéz a toppon versenyezni (akaratomon kívül).
Valaki(k) tud(nak) segíteni (ismét) ?

* bocs a hisztizésért, de ez gondolom érthető, hogy bosszantó ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 21 Feb. 2012 - 15:01

A megoldast, nem tudom, hogy egyelore mi lehet. Nalam sem fenyes a helyzet, DRS-em van, de vannak mas gondjaim. Magatol Chatel, mute-olja a microfonomat, vagy akar aktivalja, nem szamit. Eltunnek az infok a kepernyorol vagy kifagynak es nem mutat valos infot. Az uzemanyag jellzo ami jellez ket korrel a kifogyas elott az bekapcsolt a bal felso sarokban, de a HUD-ban meg mindig majdnem full tankot mutatott. Ugyan ez a helyzet a gumiknal is, 97% kopasnal kiakadtak. Ujra kell en is rakjam, mert nagyon zavaro es semmilyen szamjegyben ami megjelenik sem hihetek.

Egy erdekes kerdes. Miert van az, hogy van egy mondhatni mar bejart megszokot setup a tesztek soran, es azt mikor hasznalom a futam elott szabadedzesen vagy akar a Q-ban, egeszen maskep kezelheto. Itt meg nem beszelek ilyenkor uzemanyag tobbletrol, mert nem futamra kesz setup amivel a futamon rajtolnek. Semmi valtozas a setupon, de megis kezelhetetlen vagy nagyon furcsa tunetek tapasztalhatok.

Na vegul is kerult baj eleg.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 21 Feb. 2012 - 16:40

hogy masnak erzed a setupod az a palya homerseklettol lehet, pl ha a palya 26 C fok-os akkor a setup amit 32 C fok-os palyan csinaltal csuszkalni fog.
az idomeron is igy van , jobb ha a vegen messz ki amikor a palya mar melegebb, es jobb idot messz Wink
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 21 Feb. 2012 - 17:45

OK, jo az eszrevetel, erre nem gondoltam. Csak azt nem ertem, hogy akkor minden teszt szeszional ugyan az a homerseklet, es csak futamra valtozik? Mert ha igy van ez nem fasza. Es szerintem minden esely megvan ra mert hetkozben konstans a setup. Ez hasznos lenne ha tudnank hetkozben is valtozonak berakni a homersekletet. Minden uj szeszio mas kondicio kozot tortenjen, random szeruen.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 17:14

Nem hiszem el hogy nem megy a drs ed ...az eredmenyedet nezve ....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 17:55

willyKEE írta:
Nem hiszem el hogy nem megy a drs ed ...az eredmenyedet nezve ....
Ha gondolod gyere be amikor tesztelek (vagy a pénteki teszten úgyis meglátod), hogy egyszer sem nyílik ki a hátsó szárnyam, akárhogy nyomkodom a gombot.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 18:12

Mondtam neked, hogy nem lehet olyan, hogy csak 1 palyan nem mukodik....
Sajna a mod nem szereti a modositasokat es hulyeskedik.


Tamas: az automatikus Chat a SpotterPlugin 2.17 miatt van. Valami virus tartalmaz ami a szerver adatait akarja megtudni. En le is toroltem ezt a plugint es nincs mar az a bajom.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 18:43

OK, de semmi nem erzekeli, es csak egy ido utan indult el? Vagy ket hettig tudtam hasznalni es utana kezdet vaccakolni, de utana nezek. Koszi az infot!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 21:01

Nekem nem volt baj a futam napjaig, rendesen ment. Ahogy kikapcsoltam a virusolot, a futamra, elindult az automatta chat. Ujrainditottam routert, mindent es ugyanaz.
Letoroltem a plugint mar nem volt gond.


A hozzászólást RedDog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 22 Feb. 2012 - 21:40-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 22 Feb. 2012 - 21:38

Meg kell probaljam. Az erdekes az, hogy nekem soha sincs kikapcsolva a virusolo, meg futam kozben sem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 23 Feb. 2012 - 14:19

Na levettem a Spotter plugint es ugy nez ki tenyleg az kavarhatott be. Remelem nem szolom el magam.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 21:03

Ez nem hiba, de nem tudtam hová másolni ...

Még a maláj teszten történt, amikor Sztyepi és én egyforma időt futottunk:

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 QEBDC0tvAwMHUglKFAVR

Most meg a kanadai teszten futottam azonos időt Vilivel (még a körszám is azonos Exclamation ):

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 QEBDC0tvAwMHUglKFwVR

Jó vagyok, mi Question Very Happy


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. 2012 - 21:05-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 28 Feb. 2012 - 21:04

Itt be kell perelni teged.
Koppintod masok teljesitmenyet, engedely nelkul Very Happy
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 29 Feb. 2012 - 20:17

Erre nincs valami szabály? Hogy nem szabad másokkal azonos köridőt menni? 5 rajthelyes büntetés vagy valami? Felháborító Very Happy
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 9:39

Csak erdekeseg kepen irom, hogy Sompir kiadot egy Montreal Patchet a palya bug orvosolasara.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 9:47

Az jo csak egy kicsit elkesett vele Neutral
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 7 Márc. 2012 - 11:00

Egy iciripicirit!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 19:33

Megkerem Plocsot, hogy jelezzen mikor van a messengeren. DRS hiba megnezese, orvosolasa.
Koszonom.

Lala - orvosolva.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 15:11

FIGYELEM!!!!! rfm valtozas, kek zaszlo miatt. letolteni innen lehet: http://www.formula1szentliga.com/letoltesek/F1RFT_2011_MP.rar majd kicsomagolni az rFactor/rFm konyvtarba. Gondok eseten 0745843425 / messengeren / TS-en.



Ide is beirtam, ha veletlen valakinek nem megy a mess (Kalman - ot tudom, hogy gondjai vannak)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 15:26

Nagy tipp es sokat segithet, ha menetkozben instalal mindenki egy:



TeamViewer

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Teamvieweroriginaliconb

Itt talaltok egy rovid bemutato videot is!

Video
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 15:27

Mar 2 versenyzovel hasznaltam, sikerrel is jartunk.

Lala es Plocs.
En is ajanlom ha valakinek gondja van, konnyebben es gyorsabban megoldhato.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 13:06

Nem tudom mi értelme volt kicserélni a fizikát, talán azért, mert teszteltem előre ??hmm Érdekes....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 13:10

Hoppaaa!!!! Lehelke, mi ez a panasz? Nekem is nagyon furcsa, de semmi panik! Inkabb hasonlitok Plusenkohoz a vezetesem minthogy valamelyik F1 pilotahoz!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 13:16

Hogy milyen értelmet kap mod javítására való csomag? Felettébb felvillanyozó a kérdés? Azt mondják a nagyobbak, hogy a gumik használata is előnyösebb avagy hátrányosabbá válhat mivel az eddigivel és nem tudtam mit kezdeni mert 90 es gumikkal versenyeztem és annyit bírt mint a másik keverék, meg ilyesmik! S ezt nem csak nálad cseréltük Lehel, hanem mindenkinél! Reméljük, hogy a setapolás gyümölcse megérik, sajna én nem nagyon értek hozzá. De elő szeretettel kattogtatok mint eddig.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitimeKedd 3 Ápr. 2012 - 13:39

Ha jol tudom ebbe a valtozatban teli tankkal kell indulni es nem lehet majd verseny alatt tankolni, ez igy marad vagy valtoztatunk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tesztfutamon talált hibák orvoslása   Tesztfutamon talált hibák orvoslása - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tesztfutamon talált hibák orvoslása
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Talált tárgyak osztálya
» X7 MÓD Kérések, javaslatok, hibák, észrevételek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: