fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 LIGAELNŐK Választás Szentliga X8

Go down 
+8
jancsi
Szonda Hunor
sztyepi
Lóri
Tokos
junioor
Sas
forizstibi
12 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 2:42

Tisztelt Versenyzők!

A legutóbbi ligavezetői megállapodásnál már szóba kerűlt, hogy minden szezon előtt megtörténik és indíttatik egy felmérés, hogy a Liga kit szeretne az élen járónak, az-az a liga képviselésére és szervezéseire! Jövőkép megálmodására és teljeskörü irányítására! Ha szükségesnek véli az alelnökök csréjét, azt is a liga segítségével levállthatja azt. B.T. elnök és akár program szervezői cserét is indítathat! Ez azért szükséges mert ha egy olyan személy kerűl a liga élére aki kreatív avagy kreatívabb mint elődje akkor új lehetőségeket lehet kiaknázni! Felfrissülést jelenthet a ligánk számára! Az egész választási procedúra a Fórumon szerveződik meg és csakis ott érvényes minden hozzá fűzés!
Akit megfelelőnek látnak a liga tagjai annak a nevét kell üzenetben , azaz hozzászólásban elküldenie .
pl: ÉN : John Smith Szerintem John Smith lenne a jó ligaelnők.

Ime az aktiv versenyzők akik közül választani lehet. A szavazás határideje November 29

Albert Sándor
Fazakas Levente
Fórizs Tibor
Györkovács János
Hatházi Vilmos
Jakab Csongor
Kis Német István
Lukács Szabolcs
Mólnár Miklós
Nagy K. Kálmán
Péter Előd
Péterfi Árpád
Szabó Csaba
Szabó Lóránt
Szonda Hunor
Tokos Csaba
Vargyasi Tamás
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 14:51

Én Fórizs Tibor a jelenlkegi felállást tartanám meg. Lukács Szabolcs a választottam.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 15:43

Én Albert Sándor Lukács Szabolcsra voksolok
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 15:46

Én, Jakab Csongor, Lukács Szabolcsra voksolok.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 20:32

En Tokos Csaba Lukacs Szabolcsra szavasok pecset nalam van ha vallaki szavazni akar jojon erte Very Happy .
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 21:52

En Hatházi Vilmos --- LUKÁCS SZABOLCSra szavazok !!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 19 Nov. 2014 - 22:50

En Szabó Lóránt --- LUKÁCS SZABOLCSra szavazok !!!


A hozzászólást Lóri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Nov. 2014 - 23:31-kor.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimePént. 21 Nov. 2014 - 14:24

Alulírott Kis Német István a liga elnökeként továbbra is Lukács Szabolcsot szeretném látni, így én rá szavazok.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimePént. 21 Nov. 2014 - 18:01

Szabira voksolok egyértelműen!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimePént. 21 Nov. 2014 - 20:00

Mehet tovabb a rrrrraaakkkeeennndddrrrooollllll Smile Én is Lukács Szabolcsra szavazok.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeKedd 25 Nov. 2014 - 8:01

Én, Fazakas Levente, mint már említettem, nincs beleszólásom a köv. szezon ügyeibe, mivel nem leszek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzomb. 29 Nov. 2014 - 15:28

Udv

Sokan nem szoltatok hozzá az adot témához, de még mindig megtehetitek, persze akik csak szeretnénéek evvel a lehetoséggel éleni! Vannak még páran akik nem foglaltak állást az ugyben , olyanok is akik az előző bajnokságunk és a mostani bajnokságunk szabályzatat alakitgaták, avagy a modot késziteték....pl : Kálmán , Tamás , Ápri, Szabó Csaba, Miklós

ui: Nagyon egyhangu eddig az ugynevezett választás, mindenki egyhanguan Szabolcsara voksol így most már csak rajta áll hogy merre tovább.

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzomb. 29 Nov. 2014 - 15:35

Igen, a témánál vagyok, napirenden figyelem, javasolnám, hogy még várjunk amíg mások is a Vili által is említett tagok is kifejtik álláspontjukat. Örülnék ha volna olyan személy is aki elválalná e titulust. Amint már írtam még várjunk pár napot. Addig is köszönöm az irántam való támogatottságot és belém fektetett bizalmat.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeKedd 2 Dec. 2014 - 22:52

Sziasztok >

Egyertelmu hogy LUKACS SZABOLCS a kivalasztot!!!
A Szavazok kozul 100% ban ra szavaztak, igy azt hiszem hogy most mar csak egy bejelentesre varunk : arra hogy igen valalod es vezeted a szentliga kovetkezo szezonjat is !

mellesleg a szavazasnak vege!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeSzer. 3 Dec. 2014 - 16:56

Tisztelt Versenyzők!

A fórumon megtartott szavazás alapján a témához hozzászólók teljes arányában egyöntetűen egy személyt szeretnének látni a liga vezetésében, holott sokan nem jelezték álláspontjukat, azok vagy tartózkodnak vagy nem érdekeltek az ügyben, nem szeretném semmisnek tekinteni egyetlen személy véleményét sem, de lezártnak kell tekintenünk a szavazást, hiszen a határ időt is szinte megdupláztuk! A fórumon feltett kérdésre válaszul azt adom, hogy vállalom a rám háruló feladatot a Szentliga X8-as szezonjában és ígéretet teszek elsősorban magamnak, hogy jobbá próbálom tenni a közösségünket, de még  van egy DE - ehhez nekem segítség kell! Többet várok el mindenkitől mint ahogy ezt a legutóbb tettük, mert ha csináljuk akkor csináljuk meg jól, annyira amennyire szükséges és egy kicsivel sem várok többet, de a mostani ábra nagyon csúnya és most nem a megmaradt tizenöt versenyzőre gondolok. Szeretném ha egy kevéssel is de többet nyújtanánk, főleg én de mást is szeretném ha a tudását kreativitását eredményektől függetlenül bele adná. Szeretném, hogy a 8 évet megélt Ligánk méltó módon haladjon tovább. A liga minőségét nem lehet lájkokkal megalapítani csakis azon által ha mi magunk jónak tudjuk nevezni futamainkat akkor elértük célunkat. Ezzel azt szeretném kifejezni és mindenki tudatába felfrissíteni, hogy ez nem munkahely, ezt magunkért tesszük - egymásért tesszük. Ha valaki nem akarja kis lépésekkel elősegíteni magunkat az tudassa mihamarabb és nem számítunk rá, de aki úgy érzi, hogy tenne valamit azért, hogy jól érezzük magunkat a pályán azt kérem tegye készséggel és felelősség teljesen a legjobb tudása szerint!  
Szeretném ha Nagy K. Kálmán a liga második számú embereként működne mint vezető és verseny igazgató, Albert Sándor mint B.T. elnök, itt elengedhetetlen a segítségünk, mindannyiunké, Hatházi Vilmos a honlapot kezelné, Vilinek is elkel a segítség hiszen oly kevés segítséget, támogatást kap részünkről, Vargyasi Tamást a grafikai alkotásoknál szeretném ha dolgozna, ide segítségül hívnám Fazakas Leventét de a tudomásomra hozta, hogy a jövő szezont kihagyja! A cikkek írását Szonda Hunorra  bíznám akit természetesen kollégájának Okos Zsolttal karöltve teljesítenek, ide annyit fűznék, hogy igazán az volna a jó ha már péntek előtt elkészülne a cikk két nappal korábban. De ha mindenképp nem megoldható alternatív megoldásként elfogadunk pár mondatos rövidített kiírást mihamarabb. Tóth Daniel a közvetítésekért felel!
A 20 állomásos versenynaptárt mihamarabb elkészítem és rendelkezésre bocsátom a közös érdek érdekében. (nem a reális F1 naptárt fogja követni) - (Javaslataitokat megtehetitek a fórumon - vagy amint említettem a már elkészítettet közösen átbeszéljük)
Az X8-as modifikációról annyit lehet tudni, hogy teletankos verzió és az amelyiket a többség szeretett volna, az X4 vagy X5 -ös szezon változatlanul, kivételt képez a csapatok - garázsok átalakítása! Az X8 várható kezdési dátuma 2015 - Feb. - 16. (az esetleges csúszást előre nem tudjuk(jelen állás szerint 3 hét szünet a két szezon között).
Ha meglátásotok van közöljétek mert akkor tudunk igazán jól működni együtt!
Ha valakinek ellenvetése van személyemmel azt is most közölje, mert most tudok segíteni az ügyön!
Ha valaki nem akar a fentiek szerint segíteni az közölje hogy ne érjen csalódás senkit.
Ha valamit - valakit kifelejtettem akkor elnézését kérem, nem szándékosan tettem de amúgy is ez egy olyan vázlat amit közösen együtt fogunk kikerekíteni!

Üdv. Lukács
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 15:20

Remekül összefoglaltad Szabi a konkrét lényegét azoknak az elvártaknak, amelyek nélkülözhetetlenek a további aktív működés szempontjából! Nagyszerű lenne, ha bárki, akinek kedve van és érez némi kreativitást magában, amivel feldobhatná a liga körüli tevékenységeket, bevezethetne egy újdonságot, akkor ezt megtenné és elszánt annak érdekében, hogy ezt továbbvigye, hiszen, mint már mondottam, a Szabi által leírtak csak az alapok, amelyek ugyanúgy szükségesek ezután is, mint eddig! Jó lenne látni bármiféle további újdonságot bárki részéről!

Az én részemre is, hogy kitérjek, hiszen ezt is beleszőtted a tevékenységekbe, továbbra is vállalom az összefoglalók elkészítését, olyan formában, mint eddig, ha ez nektek is megfelel. Idén, azaz az X7-ben nem maradt el egyetlen összefoglaló sem, csak az októberben kezdődött új egyetemi tanévben úgy néz ki az órarendem, hogy hétfőn szabad vagyok teljes egészében, de kedd, szerda és csütörtök reggeltől estig elveszi az időmet egy egy órás ebédszünetet leszámítva. Ezeken a napokon nagyon ki kell jönnie a lépésnek, hogy meg tudjam írni az összefoglalót. Ezért is érkezett nagyon ritkán, talán csak kétszer ezidáig szerdán összefoglaló itt az X7-ben. Csütörtök után a péntekem hellyel-közzel szabad, így legtöbbször csak ekkor tudok cikket írni, mint láthattátok tesztelni is általában csak pénteken szoktam legelőre. Tudom, hogy ekkor már eltelik több, mint három nap a futam után, de az előbb említett három nap során továbbra is nagyon szűk az esélye annak, hogy cikket tudjak írni. Ez az órarend január végéig érvényes. Az, hogy a második félévben ez hogy alakul, még nem tudom. Egyelőre írom tovább az X8-ban is a cikkeket, de ahogy megyünk bele a tavaszba és közeledik a nyár, nekem majd jön az államvizsga periódusa, majd akkorra kitalálunk valamit, ha még ennyire sem fogok tudni foglalkozni a ligában teendőkkel.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 21:29

Köszi Huni, keresünk megoldást.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeCsüt. 11 Dec. 2014 - 18:27

Olvasvan a fenti sorokat, eszembe jutott, hogy idoben szoljak es ne utolso percen tegyem meg azt, hogy majd az Szentliga X8-tol kezdodoen, nem szeretnek valalni semmi olyan dolgot ami engem illet/et (grafika, logo, latvany terv, etc.)
Mostantol csakis az FSR-el szeretnek foglalkozni.

Koszonom!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimeCsüt. 11 Dec. 2014 - 18:46

Értve, köszi a visszajelzést.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitimePént. 12 Dec. 2014 - 11:34

Amint Szabi említette és már többször szóba jött, a következő szezonban nem leszek, és ezúttal kérem, hogy valaki vegye át a pályafestéseket a következő szezontól, e szezonban teszem a dolgom, amit fölvállaltam.
Köszönöm megértéseteket
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: LIGAELNŐK Választás Szentliga X8   LIGAELNŐK Választás Szentliga X8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
LIGAELNŐK Választás Szentliga X8
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mod választás Szentliga X2
» Szentliga X9 ligavezető választás!!!!
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: