fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod választás Szentliga X2

Go down 
+5
Szonda Hunor
Lóri
TMS
Lukács
willyKEE
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 1:49

A Szentliga X2 bajnokságában bevezetünk egy pontozási rendszert ami reményeik szerint izgalmasabbá teszi az évadot és egy picit is de a jövőre is gondolhatunk. A csapatfőnökök nagy szerepet fognak betölteni a SZENTLIGA X2 bajnokságában. Többnyire ok döntenek mindenről. Most egy picit részletesebben megpróbálom ecsetelni.
Minden pilóta, versenyző értékelve lesz. Az évad elején egy csapatnak lesznek kredit pontjai, amit elkölthet kedve szerint, ám ez a költekezés kihat majd a következő szezonra is. Minden nevező csapat, kell vásároljon egy kasznit ( McLaren, Ferrari, Renault stb.) ha az megvan három versenyzőt kell leszerződtessen a csapatához, ha ez megvan indulhat a SzentligaX2 bajnokságában.
A versenyzők értékének az elbírálása: a Szentliga X1 és a Szentliga X figyelembe véve osztályozzuk a versenyzőket. Pl: Szabó megnyerte a SzentligaX bajnokságát így nyilvánvaló egy nagyon magas ára van a versenyzőnek, bajnoki cím = ** kredit , Szabó esetébe még az is figyelembe kell venni, hogy még a SzentligaX bajnokégén kívül megnyert még hatot így a többszörös bajoknak is ára van. Bartha Lajos példáját is felhoznám, ha esetleg visszatér Lala nem kaphat kezdő értékelést, nyilvánvalóan a tapasztalatát kreditekbe kell átváltani. A kezdő versenyzők között a különbség néhány kredit lesz.
A szentliga X1 alatt legtöbbet tesztelő pilótát is + kredittel jutalmazzuk , mert a több kör egy csapat számára igen hasznosnak bizonyulhat. Ugyan + kredit pont jár annak a pilótának aki versenyt nyert, polepoziciót szerzett, vagy az övé volt a leggyorsabb kör a versenyen, vagy a hivatalos tesztet megnyerte. ( Fekete lesz Kredite bőven ) .
PL:
1. megnyert verseny- 5 Kredit
2. Második lett – 3 Kredit
3. Harmadik lett - 2Kredit
4. pole pozicio – 3 Kredit
5. Leggyorsabb kör a versenyen – 2 Kredit
6. Hivatalos teszt győztese – 2 Kredit
7. Szezon végén legtöbbet tesztelő versenyző – 10 Kredit
8. Szezon végén 2 legtöbbet tesztelő versenyző – 5 Kredit
9. Legtöbb pozíciót szerzett versenyző (statisztika alapján) -3 Kredit
Kiegészítéseket várok, mind javaslat jól jön, több szem többet lát alapon. Remélem megvannak a Szentliga X adatai is mert a két szezon alapján kellene ezeket kiszámítani
(Szezon vége jelentheti az az időpontot is amikor azt mondjuk közösen hogy mostantól a kreditrendszerbe nem számolódik bele semmi (Tamás meg kell fesse az autókat és tudnia kell, hogy ki kivel van, hogy ne maradjon az utolsó percre) )
Ezek után meg kell határozzuk úgy a kezdő tőkét hogy egy csapatfőnök se tudjon 3 bajnokkal indulni a bajnokságban,…



és itt egy javalsat a modre.. szerintem egyik legjobb cucc

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 9:27

Meggyőző! Az este amíg a szabályzatot alakítgattuk, szóba hozódott ez is és a 9-es helyett a 10-est javasoltam de ha így van akkor arra kérek mindenkit, hogy úgy közelítse meg a dolgokat, hogy az X2 szezont azt az F1RFT09 essel inditsuk. Ez a végleges döntés!!! Köszönjük Vili a tájékoztatást.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 10:24

Az RFT2010 sem volt rossz, de ez is OK ha jonnak latjatok. Egyetlen kerdojel a video alapjan ami felmerult az az, hogy szerintem tevedesbe sodor minket az, hogy be van mar keszen epitve harom pilota a menube. Ez szerintem nem biztos meg oldja a mostani helyzetunket sem, mert az a teszt pilota nem azert kerult bele, hogy harom auto fusson a palyan egyidejuleg. Az csak egy beugro pilota szamara volt kifejlesztve, ha netalan valaki nem fut a ket alap pilotabol. De hatha megis szerencsenk lesz es mukodik (itt fokepp garazs problemakra ertem). Ki kell majd probalni.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 20:18

Ez a kredites dolog nagyon érdekesnek tűnik Smile. Van benne fantázia. Ami a módot illeti sem a 09 el sem 10 el nem volt ennyi probléma, mint ezzel.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 22:06

Jó ötlet Vili mind, de a 10-est miért nem ajánlod ? Nemrég mindenki abban volt (abban voltunk egymás közt), hogy a 10-es lesz. Miért 9 végül ? Nem értem ...
A 10-es is, akár a 9-es le volt tesztelve egy szezonon át és nem volt vele semmi probléma!
Ahogy én emlékszem, talán még élvezetesebb.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 23:11

Szonda Hunor írta:
Jó ötlet Vili mind, de a 10-est miért nem ajánlod ? Nemrég mindenki abban volt (abban voltunk egymás közt), hogy a 10-es lesz. Miért 9 végül ? Nem értem ...
A 10-es is, akár a 9-es le volt tesztelve egy szezonon át és nem volt vele semmi probléma!
Ahogy én emlékszem, talán még élvezetesebb.

3 pilota van a 09 ahogyan emlitettem a videoba ezert ....de ez mar targytalan, ahogy LUKACS mondta a X2 hivatalos modja a f1rtf09 ..és . (pont) lehet tervezgetni hogy ki kivel szeretne lenni ki szeretne csapatfonok lenni stb .... még mindig várok valami javaslatot a pontrendszerhez ...kesőbbi reklamációkat nem fogadunk el Smile akinek gondja van mondja most vagy hallgasson orokre lol! lol!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeVas. 11 Márc. 2012 - 23:21

willyKEE írta:
3 pilota van a 09 ahogyan emlitettem a videoba

Ehhez ma fuztem hozza valamit, remelem neked lesz igazad!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 0:22

willyKEE írta:
....de ez mar targytalan, ahogy LUKACS mondta a X2 hivatalos modja a f1rtf09 ..és . (pont)
Oké bocs, ha ez így eldöntődött hirtelenjében ... Surprised Question

Amúgy az egyéb ötletekkel kapcsolatosan, kedden megpróbálok valamiket én is összeírni, korábban nem tudok ezzel foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 0:32

Tamas írta:
willyKEE írta:
3 pilota van a 09 ahogyan emlitettem a videoba

Ehhez ma fuztem hozza valamit, remelem neked lesz igazad!
ki kell probálni ...
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 0:34

Vili. Szerintem rosszul értelmezed Tamást. Ok, hogy három autó van berakva egy csapathoz, de a pályákon háromszemélyes garázsok is vannak? Én nekem is úgy rémlik, hogy ez azért volt így, hogy a helyetesítő pilóták külön autóval versenyezzennek. Nem emlékszem pontosan már én se. Meg kellene nézni.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 0:35

Hétvégenként tudok segíteni a probálgatásokban. Péntektől arrafele.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 0:37

Lóri írta:
Vili. Szerintem rosszul értelmezed Tamást. Ok, hogy három autó van berakva egy csapathoz, de a pályákon háromszemélyes garázsok is vannak? Én nekem is úgy rémlik, hogy ez azért volt így, hogy a helyetesítő pilóták külön autóval versenyezzennek. Nem emlékszem pontosan már én se. Meg kellene nézni.

ertettem Tamast, meg kell ezt nezni, egyedul nem tudtam kiprobalni.... Ahogy a 2011 modod megoldotta alfred remelem ezt is megtudja oldani, ha mar nincs megoldva.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 15:31

1. megnyert verseny- 5 Kredit
2. Második lett – 3 Kredit
3. Harmadik lett - 2Kredit
4. pole pozicio – 3 Kredit
5. Leggyorsabb kör a versenyen – 2 Kredit
6. Hivatalos teszt győztese – 2 Kredit
7. Szezon végén legtöbbet tesztelő versenyző – 10 Kredit
8. Szezon végén 2 legtöbbet tesztelő versenyző – 5 Kredit
9. Legtöbb pozíciót szerzett versenyző (statisztika alapján) -3 Kre
dit

+

Legtöbb versenyben vezetett kör - 2 kredit
------------------------------------------------------------------------------
Szerintem a F1RFT09-et ki kellene hagyni, elavult mód nagyon, a F1RFT10-est tartom alkalmasnak egy egész szezonnyi verseny lebonyolitására. Ha már a modoknál tartunk, nincs értelme KERS + DRS rendszerre, A trackPack pedig lehetne az F1RFT09-é.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 15:39

Jo otlet ez a kredites dolog, meg anyival lehetne kiegesziteni hogy ha valaki buntetest kap akkor a buntetes sulyossagaval aranyosan vonodjon le a kreditje. Pl: valaki atlepi a boxkijaratnal a feher vonalat arra a buntetes +15 mp, es - 1 kredit vagy -2

Az RFT2009 szerintem is jo mod, de ha sok baj van a 3 szemelyes csapatok beallitasaval akkor inkabb hagyjuk a 2 autost, KERS DRS - hez en nem ragaszkodok. Meg jo lenne ha safety Car is mukodne rendesen lelehetne tesztelni azt is.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 15:53

Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 16:01



Óriási futamom volt ezzel a moddal, BlaDe a nevem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 16:42

Idézet :
Szerintem a F1RFT09-et ki kellene hagyni, elavult mód nagyon,
ezt hogy erdted Lehel ?? szerintem tokeletes szimulacioja a2009* bajnokságnak de mind irtam fenntebb is ez mar nem kerdes ,, a kerdes az a kredites dolog... hogyan lesz megoldva hogyan lesz jol kezelve stb-..
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeHétf. 12 Márc. 2012 - 17:58

Jo otlet a kredit, amint mar TS-en is beszeltuk.

Igen, megvanak mindket szezon adatai, ami idaig lefutodott.

Arpi otletet is be kell vezetni, a bunteto kreditet.

Mod: nem tudom. en csak a 10 vegere ertem, de nem volt gond vele.
A 3as garazsokat a palyanal kell beallittani, nem a modnal. A modba csapatonket 13 autot is lehet rakni, a palya a gond, ott kell elferjenek 3an egy garazsban. Remelem megoldhato (lessz idom megoldani)
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 19:21

Na azt hiszem hogy ennyi volt otlet teren igy hat , a holnapi nappal bezérul az otletezes , utana ossze kell allitani a rendszert ,...Reddog remelem segitesz ....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 21:10

Holnap biztos nem Smile
Melo.

Azutan feltetelek nelkul. A te otleted, de orommel segittek, hiszen ez egy dolog ami feldobja a liga mukodeset.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimeCsüt. 15 Márc. 2012 - 21:57

RedDog írta:
Holnap biztos nem Smile
Melo.

Azutan feltetelek nelkul. A te otleted, de orommel segittek, hiszen ez egy dolog ami feldobja a liga mukodeset.

Koszi szepen ... Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimePént. 16 Márc. 2012 - 13:49

willyKEE írta:
1. megnyert verseny- 5 Kredit
2. Második lett – 3 Kredit
3. Harmadik lett - 2Kredit
4. pole pozicio – 3 Kredit
5. Leggyorsabb kör a versenyen – 2 Kredit
6. Hivatalos teszt győztese – 2 Kredit
7. Szezon végén legtöbbet tesztelő versenyző – 10 Kredit
8. Szezon végén 2 legtöbbet tesztelő versenyző – 5 Kredit
9. Legtöbb pozíciót szerzett versenyző (statisztika alapján) -3 Kredit

+

- a szezon végén a legtöbb pontot gyűjtött szabadedzésből: 1. 8 kredit, 2. 6 kredit, 3. 4 kredit, 4. 3 kredit, 5. 2 kredit, 6. 1 kredit!
- időmérő 2. hely: 2 kredit, valamint 3. hely: 1 kredit!
- legnagyobb százalékú versenytáv 10 kredit, 2. hely 8 kredit, 3. hely 6. kredit, 4. hely 5 kredit, 5. hely 4 kredit, 6. hely 3 kredit, 7. hely 2 kredit, 8. hely 1 kredit!
- versenyt vezette: 1. hely 6 kredit, 2. hely 4 kredit, 3. hely 2 kredit!
- legtöbb előzés: 1. hely 6 kredit, 2. hely 4 kredit, 3. hely 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimePént. 16 Márc. 2012 - 14:04

A kredit dolgokkal egyetertek, de csak ...CSAK azzal kell szembenezni, hogy ha mindenre kreditet kapnak az emberek, akkor ennek a hateret valaki/kik nagyon kell kovessek. Sok informaciorol es adatrol beszelunk, ki ellenorzi ezeknek a hiteleseget, stb. Utolag ebbol lehetnek gondok, hogy ha valahol valamik nem jol lesznek leosztva meg ehhez hasonlo dolgok.

Ezt nagyon ki kell gondolni. Eddig sem volt konnyu, hat akkor ezutan!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimePént. 16 Márc. 2012 - 14:40

szerintem csak az alap dolgokra kell kredit, tenyleg nehez lessz kovetni ha annyi mindenre kreditet kap valaki.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitimePént. 16 Márc. 2012 - 14:51

Az általam javasoltakban egyáltalán nincs semmi nehéz, hiszen azokat mind ki lehet olvasni Alfréd statisztikáiból! A javaslataim ilyen szezon végi kreditek lennének (kiegészítés a Viliéhez, ami abból kimaradt), szóval csak le kell olvasni például szezon végén, hogy ki előzött a legtöbbet és megadni az X kreditet.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Mod választás Szentliga X2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod választás Szentliga X2   Mod választás Szentliga X2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod választás Szentliga X2
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Szentliga X9 ligavezető választás!!!!
» LIGAELNŐK Választás Szentliga X8
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: