fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szentliga X - Kínai Nagydíj

Go down 
+3
Arpi
Fegyver
Szonda Hunor
7 posters
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 20 Jún. 2011 - 23:39

Sziasztok.

Óvom Fegyver Botondot, a McLaren Mercedes versenyzőjét a harmincötödik körben való előzéséért! Az előzést sikeresen végrehajtotta, csakhogy engem kiütött, pirosba vágta az autóm bal oldalát és megfosztott attól a lehetőségtől, hogy a dobogóra álljak, mivel a sérült autómat pát kör múltán könnyedén előzte meg Tokos Csaba és Lukács Szabolcs is.
Botond a kilökés után vissza sem várt.
Íme az autóm sérülésének bizonyítéka, közvetlen a kilökés után, a hosszú egyenesben:

Szentliga X - Kínai Nagydíj Scaled.php?server=709&filename=nvtelen1z

Szentliga X - Kínai Nagydíj Scaled.php?server=804&filename=nvtelen2

Kérném a Bírói Testülettől az eset kivizsgálását.
Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jún. 2011 - 7:24

Erre a valaszom Huni csak az hogy en nem loktelek ki az autok tenyleg osszeertek elozes volt en ugy lattam miert kellet volna visszavarjalak ? A BT vizsgalja ki az esetet csak azutan dontson !!!
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jún. 2011 - 7:28

Megkerem a BT vizsgalja ki a rajtot mert a hatso felemet teljesen osszetortek !!! Legalabb a vetkest figyelmeztetesbe reszesitsek hogy maskor jobban figyeljen !
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jún. 2011 - 10:31

En mentem beled de nem tudtam elkerulni !! beragadtal a startnal es a mogottedlevok gyorsabbak voltak , mar nagyon kozel voltam mikor berantottad elombe, probaltalak kikerulni de eselyem se volt , az elso kiallasig en is elol hatul torott autoval mentem. Szerintem ez egy egyszeru versenybaleset volt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 21 Jún. 2011 - 10:53

En nem ovni akartalak sajnos a lampak nem mukodtek rendesen azert nem rajtoltam el Tokostol elnezest de nem tudtalak kikerulni mert nem terult az autom ! Fegyver
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Jún. 2011 - 21:56

Átvizsgáltam Huni ovását és az én véleményem az, hogy Boti kicsit túlzába vitte az előzást. Úgyanis Huni autóját használta ahoz beforduljon abba a kanyarba. Ráadásul még sérült is Huni autója. Erről az esetről nem szeretnék dönteni én dönteni mivel Huni csapattársa vagyok. Úgy hogy megkérném a BT többi tagját erről az esetről döntsenek.
A rajtnál történt egy kissebb koccanás ahol én úgy gondolom, hogy senki nem hibás mivel Árpinak nem volt hová menni, ezt én versenybalesetnek minősíteném. Az első kanyarban még történt egy kiütés ahol Boti Tokos autójának ment neki, igaz, hogy 1 kanyarral később Boti elhagyja a pályát számomra érthetetlen okból és így Tokos visszaelőzi.
Erről az esetről Botit megkérdezném, hogy itt azért hagyta el a pályát, hogy visszaengedje Tokost?
Ezen kivül még Boti egyszer átlépte a fehérvonalat a 2 körben valamint Ödi a 8, 20, 34, 38 körben. Ezekért jár a 15 másodperces büntetést.
Várom a többi B.T tag véleményét, hogy egyeztetni tudjunk a döntésről.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 22 Jún. 2011 - 22:33

A palyat azert hagytam el mert nem lehetet kormanyozni az autot CSabat is azert utottem el ! Mivel eluttek a rajtnal mert nalam a lampak feketek voltak ilyen meg nem volt hogy se piros se zold feny ne latszodjon nem tudtam mikor lehet rajtolni nem tudom masoknal mi latszot de nalam semmi!
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 0:54

Tokos Csaba nevében azt az üzenetet közölném az kedves ligatagokkal, hogy Botond előzése igencsak súlyos következményekkel járt. Mint látható volt Hunor autója pirosra sérült ami egy kis koccanás miatt nem történik meg. Tokos Csaba az eredmény törlését javasolta. Ahogy ez leni szokott a szabályzat szerint ha valakit kiütünk és nem várjuk vissza. Ennek értelmében én is ez az álláspont mellett állok. Igaz, hogy Huni tudta folytatni a futamot, de milyen áron? Ez azért nem tartozik a legtisztább előzések közé. Így mér két B.T. tag is a Fegyver Botond eredménytörlését írja alá. Lóri ha akarod várd meg Kálmánt is, de szerintem ő nem aktív mostanság az oldalon sem és a fórumon sem. Szóval felteheted a végleges döntést.
Arrow Neutral Exclamation
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 8:27

Erdekes tolem orokke elveszik a pontokat mas csak figyelembe reszesul Huni elottem is vegzet erdekes az en autom nak semmi baja nem volt ez miert nem lehet verseny balesetnek nyilvanitani hanyszor eloztek meg engem ugy hogy a palyarol is lementem de ezert a pontokat nem veszik el en ilyesmiert nem ovok jobb lett volna nem ram huzni a szabalyzatot ha elolvassatok a gyorsabb autonak helyet kell hagyni se hatso szarny nem torik se a palyat nem hagyta el mi ez a dontes ha BT lennek msa dontes lenne MI???Aszabalyzatot ha elolvassatok akkor a 7.2.nel le van irvaaz oldalrol torteno kilokes tisztelt BT el kell olvasni !!!
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 9:23

Boti te nem mellé értél hanem bele értél. Ha Huni nincs ott te nem tudsz befordulni. A Hunival való ütközés tartott téged a pályán. Amiért oldalról lökted ki attól a visszaengedés pont úgy érvényes, te ezt elfelejtetted. Ha emlékszel ellenem is ezért kaptad a büntetést mert nem vártál vissza. Hibázunk oké de akkor engedjük vissza és próbáljuk meg újra másodszor már sportszerűen. Köszönöm megértésed scratch study
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 10:09

Boti csak ratamaszkodott Hunira mint a WTCC be hogy jobb iven forduljon , a palya poros reszen Huni gumijai nem tapadtak es lecsuszott Smile
Vicc nelkul , kisse optimista elozes volt mint a Hamilton-e Monacoba ha turelmesebb vagy siman megelozted volna valahol mashol , a lagy gumikon gyorsabb voltal.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 14:46

Boti ezek nem ész érvek!
Az, hogy veled más esetben mi történt annak itt semmi köze!
Hogy a te autódnak nem lett az ütközés után semmi baja, annak ehhez semmi köze!
Az, hogy te futam után mégis mögöttem értél célba nem ide tartozik!
Te engem elütöttél, pirosra pöttyözted az autómat, nem vártál vissza, én megóvtalak.

Amit még szeretnék mondani ... a 7.2-es szabály itt nem érvényes, ugyanis itt te nem mellém értél és belső ívről kitoltál, hanem konkrétan belém szálltál, nagy távolságból. Te a kanyar előtt közvetlen olyan sebességben közlekedtél, hogy, ha nem ütsz el engem és az nem fog meg téged, akkor te a sóderben kötsz ki. Ergó te nem belső ívről kiszorítottál, hanem az én már fordulásban lévő autómat oldalról telibe ütötted.

A döntés nem az én kezemben van, de a visszajátszás az általam leírtakat bizonyítja ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 15:14

Mi a baj Tokos Csabával miért üzenget?

Amugy az érdekeség kedéért nem készít valaki egy videót az eseményről. Nem csak a BT és a döntés érdekében hanem azért is, hogy mi is lássuk
mi=nézők
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 23 Jún. 2011 - 16:58

Nem baj Huni mert figyelni foglak ezutan maskulonben te is nekem jottel mar nem tudom hanyadik korben kicsusztal es bevagtal elombe nezd visza de en nem foglalkozok se Okossal o is elutott hatulrol nezzetek vissza ezutan gondom lesz ratok ha igy akartok megelozni hat legyen en is ezutan ovni fogok!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szentliga X - Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szentliga X - Kínai Nagydíj   Szentliga X - Kínai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szentliga X - Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kinai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: