fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Olasz Nagydíj

Go down 
+5
RedDog
Lukács
Fegyver
TMS
Szonda Hunor
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jan. 2014 - 19:01

Tami jól feltételez. Súlyosbított büntetés.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 13:39

Itt újra kell vizsgálni az egész esetet, nem csak az óvottakat, mert annál összetettebb az ügy. Egyedül nem dönthetek, ezert fel kell állítani egy másik B.T-t, aki megvizsgálja és döntést hoz, addig így hagyom a B.T döntést, ahogy van, amíg nem változik a helyzet. (a mar kiirt büntetések sem helyesek, mindenképpen változni fog)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 13:49

Nem felebezés mert értelmetlen... csak vélemény.

Onnan ahonnan ő érkezett nem volt miért helyet hagyjak. Ha akarjátok én is beengedem nagy távokból és kérem hogy a védő versenyzőt büntessétek.
Monacóban én voltam büntetve, Tami nem hagyott helyet nekem. Smile Érdekes álláspont. De ez így nem becsületes, tudomásotokra hozom, hogy a ligában senki sem hagy helyet, úgy ahogy itt a BT döntött.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 14:07

Eredmények frissítve.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 14:52

RedDog írta:
Nem felebezés mert értelmetlen... csak vélemény.

Onnan ahonnan ő érkezett nem volt miért helyet hagyjak. Ha akarjátok én is beengedem nagy távokból és kérem hogy a védő versenyzőt büntessétek.
Monacóban én voltam büntetve, Tami nem hagyott helyet nekem.  Smile Érdekes álláspont. De ez így nem becsületes, tudomásotokra hozom, hogy a ligában senki sem hagy helyet, úgy ahogy itt a BT döntött.

A szabályzat azt írja le, hogy ha a támadó versenyzőnek az első szárnya egy-vonalba kerül a támadott versenyző hátsó tengelyével, már helyet kell hagyni. Én erre támaszkodtam.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 14:53

RedDog írta:
Eredmények frissítve.

Nem végleges az döntés eredménye.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 15:01

Sas írta:

Varza A. - 10 rajthelyes hátrasorolás a következő futamon (2x20 mp ami átalakul rajthellyé, mivel nem szerzett pontot)

Valami nem jó .... Varza Attila nem hibás azért, hogy csak az első 10 szerez pontot, ő ért el eredményt.
+ 40 mp a jogos döntés, nem a 10 rajthely.

Pl: ha Sas is kap 20 mp, vagy valaki kizáródik, akkor már 10 és akkor más a döntés?

Szerintem, nem jó a 10 rajthely, ezen a futamon igenis ért el eredményt, 11 az én büntetésem után.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 15:29

RedDog írta:
Monacóban én voltam büntetve, Tami nem hagyott helyet nekem.
Ez azert meresz kijelentes!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 18:41

Olasz B.T reloaded



Az Olasz nagydíj első körében történt tömeges incidens átvizsgálása.


B.T struktúra:


Vargyasi Tamás, Péterfi Árpád, Fegyver Botond

Megkérem a B.T tagokat, hogy mihamarabb vizsgálják ki az esetet és küldjék döntésüket a sasmali78 kukac yahoo.com címre
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 19:11

Ertve van! Meglesz!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 13:20

Csak a tisztánlátás érdekében. Azt csak viccnek szántam ami a Tami és én incidensem illeti Monacóból.
Telefonon tisztáztam mindenkivel, Sas, Tami és Luki, senkire sem haragszom, én csak a véleményem írtam le. A döntést elfogadom, ha ellenem szól akkor is.
Jobban szeretem telefonon elmondani mert ott nem támad félreértés Smile

BTW: Monacóban Tami a hibás What a Face 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 14:19

Döntés aktualizálva lészen!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 16:39

Ha mar igy allunk, hogy Nandor ilyen durva(cska) buntit kap, akor illene azt is megnezni, amikor a 16korben a boxutca elott Horvat Tas, hogyan eloz meg !!!
Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 16:53

Jocky írta:
Ha mar igy allunk, hogy Nandor ilyen durva(cska) buntit kap, akor illene azt is megnezni, amikor a 16korben a boxutca elott Horvat Tas, hogyan eloz meg !!!
Koszonom.

Későbánat, ebgondolat.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:00

Megertettem!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:01

Tudom hogy jogos a büntetésem de azért nem szoktam durva lenni csak én nem tudtam abba a helyzetbe eldönteni, hogy ki volt a vétkes azért nem vártam vissza Alfrédot. Ezer bocs Redi.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:03

Abunti a durva, nem te!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:04

Jocky, megnéztem az esetet! Jogod lett volna óvni! De amint a BT elnök mondá, nah...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:08

Nandor írta:
Tudom hogy jogos a büntetésem de azért nem szoktam durva lenni csak én nem tudtam abba a helyzetbe eldönteni, hogy ki volt a vétkes azért nem vártam vissza Alfrédot. Ezer bocs Redi.

Nem durva voltál Nándor, csupán óvatlan, nem figyeltél a nagy hercehurca közepén. Megtörténik.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:11

@ Lukacs:
Nem azert irtam, mert bosszantott, hogy elutott Tas, mert nem volt eselyem ezen a palyan es egyaltalan nem zavart, hogy ezt tette....Nandornak is sikerult kitaszitson, de o ember volt es visszavart...ezert ereztem, hogy beszolok egy kicsit, mert legalabb egy ket szot meger, mivel, hogy Nandornak nem stilusa a NFS-es vezetes.
Ennyi. (pont)
Kellemes Vasarnapi estet mindenkinek.
Puszi  I love you 
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 17:19

Igazad van SAS de ez úttal óvatosabb leszek. Koszi Jocky Neked is.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 18:13

Elfogadom a büntit.
Habár én nem így érzem, szerintem, amikor elkezdjük a síkánt, T. Csaba nincs sehol mellettem. Vilmos kicsúszik én térülök balra és akkor jelenik meg Csaba, ha Vili is normálisan tér, nem férnek el. Túl merészen engedi be az autót. Amint már mondtuk nem az első körben lehet nyerni. De ez van. Ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 18:17

Van meg sok tanulnivalo de ugy latom azert van Haladas: ---> az elso kanyart kibirtuk balesetmentesen  Laughing 
Ha igy haladunk akor az ev vegere osszejon, hogy vigyazzunk egymasra es Mindenki ugy versenyezzen mintha rendes Formula 1es autoba versenyezne  cheers 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 18:26

Eredmények frissítve. Kellett nekem óvjak Smile

Fenn áll egy fura helyzet. Sas kiüte Tamit, Attila és én eredménytörlést kaptunk, így Sas pontot szerez....
Marad így?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 18:28

Melyik eredmenyeket frissitetted, mert nalam meg mindig ugyanaz?  Crying or Very sad 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Olasz Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olasz Nagydíj   Olasz Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Olasz Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Olasz Nagydíj
» Olasz Nagydij
» Olasz nagydíj
» Katalán nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: