fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bahrain Nagydíj

Go down 
+6
Arpi
Sas
TMS
Lukács
Koolman
willyKEE
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimePént. 30 Nov. 2012 - 19:34

A hivatalos teszten a gyórköröm meglehetósen mocskos, azaz elhagyom a pályát_???? mi az eljárás_??? (van következő kör (leggyorsabb kör) vagy nincs_?
Sajna csak most vettem észre mert akartam csinlni videot, .. van olyan köröm az edzésem ami jobb mind a Lukacsé de rosszaabb mind a BOTIE .....
Nah nem tudom, de ez van Sad
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 0:21

Szerintem a kovetkezo haring futamon nem indulhatsz te sem es Szonda. Sem. Ex vegleges

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 0:23

Very Happy

De az utobbi kör az már nagyon rendben van Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 17:26

Át kell nézni de ha valakinek nem volt tiszta a köre az ki esett a játékból. Volt mar erre precedens. Azért kellett tovább hajtani mert kellett egy tiszta kör. Vissza fele nem ment a játszma. Lórinak miket kell átküldeni, hogy meg tudja nézni?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 18:02

Apropo atnezni az sem biztos, hogy az elso harom kore tiszta, tehat keszulhet a kovetkezo harom, mint az orvosnal Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 18:59

Lukács írta:
Át kell nézni de ha valakinek nem volt tiszta a köre az ki esett a játékból. Volt mar erre precedens. Azért kellett tovább hajtani mert kellett egy tiszta kör. Vissza fele nem ment a játszma. Lórinak miket kell átküldeni, hogy meg tudja nézni?

Tudom, hogy volt egy eset Ausztraliaban is, de sajna nem emlékszem a végére_????? Most azért kérdezem hogy tundjam mire számítsak! Az tény hogy leggyorsabb körömön elhagyom a pályát ( szerintem nem nyertem idot) A kérdésem az volt hogy figyelembe veszik a második leggyorsabb körömet vagy nem_???
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 1 Dec. 2012 - 19:38

Második illetve következő körre nem lehet számítani. Az a kör számítódik a leggyorsabbnak és arra lehet támaszkodni, olyan volt és lesz ha a pálya "elhagyás" minimális és látszik a nem szándékosság és túlzott a kihágás akkor szerintem és társaink nevében is mondhatom, hogy nem szabadna millimétereznünk. Nem láttam a körödet azért érdeklődtem, hogy ki nézné meg a köreinket. Kerestem nálam de nem találtam szerintem felülírta vagy valami ilyesmi....
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 4 Dec. 2012 - 1:09

33 kört kellene megnézni a BéTé-nek a második szektorban, van egy olyan szituáció, hogy körülöttem levő 2 versenyző is hátulról eltalál az autóm elemelkedik a talajtól, kigyorsítás részemről ebből kifolyólag nuku, s ott hagynak mint, na értitek. S akkor hogyan tovább....

Továbbá az időmérő gyors köröket is kellene vizsgálni.
Nem vagyok már biztos, hogy az időmérőn nyomtam-e eszképet vagy sem azt is meg kellene orvosolni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 4 Dec. 2012 - 20:23

Fazakas Levente, 39 kor - 3 kanyar, ertem en, hogy elment a fek, csak az elozmenyek is furcsak voltak igy utolag, mert ha ez igy van akkor felelotlen vezetesrol beszelunk, mert a 2-ik kanyarban rosszul jon be a palyara ket auto ele es ez majdnem ketszer. Ha ez igy van akkor nem tapodjuk agyon a gazt, hogy ilyen manoverekhez keljen folyamodjunk.

Ma ejfel utan vagy leggkesobb holnap reggel kiirodik a BT stab is mindegyik incidensre kulon kulon.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 4 Dec. 2012 - 23:27

Luki nem ereztem magam hibásnak annál az esetnél, ezert nem is vártam vissza senkit. Ott ütköztetek előttem és én nem tudtalak kikerülni rendesen, alig koccantunk de sérültem rendesen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 0:30

BT stab a Bahrain Nagydijra!


1. Hathazi Vilmos - szabadedzes gyorskor

BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor, Lukacs Szabolcs, Nagy K. Kalman es Okos Zsolt

2. Lukacs Szabolcs ovas
BT: Szabo Lorant, Nagy K. Kalman es Okos Zsolt

3. Vargyasi Tamas ovas

BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor, Hathazi Vilmos, Nagy K. Kalman es Okos Zsolt



A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Csutortok 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 8:18

Igen tudom SAS, hogy mi történt, igazándiból nem volt szokásom óvogatni de rá kell szoknom mert a múlt szezomban ennek nagyon meg ittuk a levét, mint pl Monza egy előzésért pontokat vesztettünk, tehát érdemesnek tartom. Egy ártatlan kis mondatból születnek ilyen döntések. Na mindegy én leszek az óvóbácsi. Csak, hogy lássák, hogy tudok én is idegesítően viselkedni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 9:17

annal az esetnel nem ereztem magam hibasnak es most hogy megneztem sem gondolom hogy hibas lettem volna ugy bevagodtal oda hogy elkerulhetetlen volt a koccanas, nem volt mit csinaljak.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 10:45

[quote=Lukács"] Egy ártatlan kis mondatból születnek ilyen döntések..[/quote]
Csak nem tőlem hangzott el valami "ártatlan" mondat?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 11:16

megkérek minden B.T tagot, hogy nézze át és küldje el nekem a döntését.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 13:18

kell a pénteki szabadedzés replay mert nekem nincs meg így nem tudom megnézni...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 13:46

Vilike gyors körének visszajátszását meg kellene kapjuk!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 15:11

Sajnos az nekem sincs meg. Talán Alfréd tud segíteni ebben.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 16:40

Sajnos nekem sincs, meg ..... aza felul van irva valami, egy teszt jon be ahol egyedul korozok ....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 18:11

Lóri írta:
Sajnos az nekem sincs meg. Talán Alfréd tud segíteni ebben.

Sajna nem voltam a teszten....
Csak hetfon kerultem gepkozelbe.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 18:27

Lori, a szerverrol nem tudod leszedni?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 20:33

Akkor bizonyitekok hianyaban ejteni kell a vadakat:)
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 5 Dec. 2012 - 23:14

sajnos nem. csak a futam van meg
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 6 Dec. 2012 - 0:06

Sas írta:
Akkor bizonyitekok hianyaban ejteni kell a vadakat:)
Elvégre én vádpltam saját magam ...... Smile Biztosa hogy vesztettem avval a pályaelhagyással , de elhagytam négy kerékkel azért gondoltam szolok
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 6 Dec. 2012 - 11:35

Akkor sajnos a Vili esete elmarad. A többit vizsgáljátok meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bahrain Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bahrain Nagydíj
» BAHRAIN Nagydij ....
» Bahrain Nagydíj
» Bahrain GP
» SzL 21 - 2 futam, Bahrain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: