fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pontrendszer

Go down 
+8
forizstibi
viper
Szonda Hunor
Lóri
willyKEE
Lukács
RedDog
TMS
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 15:24

nekem ugymond semmi de ez a fél pontos dolog. Akkor már legyen ugy hogy az első 1,5 pont a második 1 pont illetve a harmadik 0,5
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 18:44

Csak egy kérdés ha már kiharcolódott az F1-es pontrendszer miért kell pénteken pontot adni, mert ez nem F1 vagy mi?????????????????????? Huncut ez a SzentLigaLOGIKA...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 5 Okt. 2013 - 23:45

Szerintem a kéttőnek nincs köze egymáshoz.... lehet az F1 pontrendszer ha mi még ccsak szimulátorozunk , és lehet adni a hivatalos szabadedzésre is pontot ...(én nem támogatom ezt, azaz hogy pontot adjanak a szabadedzésért, de érthető az érvelés, összehozza a társaságot, egyutt tesztelhetnek a versenytársak és tétje is van. A kevés pontot is értem mert hogy minden pontnak értéke van alapon ,!!!! ) NEkem érthető és elfogadható a jelenlegi pontrendszer ....... és szerintem az egyik legjobb lesz !!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 13:27

Tamas írta:
Arpi/Tibi, nektek mi a panaszotok?
Az hogy nem aranyos a szabadedzes pontozasa.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Okt. 2013 - 20:47

Ha már az F1-ból átvettük a pontozást akkor minek kell még egy esélyt adni a top pilótáknak, mert pénteken más nem rúg labdába azért? A mezőny hátsó részéről elvesszük a pontszerzés lehetőségét azzal, hogy csak az első 10 kap pontot de a magunkét meghagyjuk, mert nekünk a pénteki pontok is kellenek. Tudom az az érv összehozza a társaságot oks de többnyire az élmezőnyre érvényes, a többiek csak addig köröznek míg 4-5 toppilóta megjött aztán már nincs kedvük. Én mint az aki a pénteki edzéseken viszonylag sok pontot szereztem azt mondom nem kellene pontozni pénteket. Már azért sem, mert valóban nem arányos valaki egy fél szezont végig küzd egy 10 helyért ami 1 pontocskát ér és mi csak azért mert jók vagyunk egy körön egy kör alatt megszerezzük ugyanazt a pontocskát amit ő több verseny alatt csatázva elért nem fair.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 9:37

Koolman írta:
Ha már az F1-ból átvettük a pontozást akkor minek kell még egy esélyt adni a top pilótáknak, mert pénteken más nem rúg labdába azért? A mezőny hátsó részéről elvesszük a pontszerzés lehetőségét azzal, hogy csak az első 10 kap pontot de a magunkét meghagyjuk, mert nekünk a pénteki pontok is kellenek. Tudom az az érv összehozza a társaságot oks de többnyire az élmezőnyre érvényes, a többiek csak addig köröznek míg 4-5 toppilóta megjött aztán már nincs kedvük. Én mint az aki a pénteki edzéseken viszonylag sok pontot szereztem azt mondom nem kellene pontozni pénteket. Már azért sem, mert valóban nem arányos valaki egy fél szezont végig küzd egy 10 helyért ami 1 pontocskát ér és mi csak azért mert jók vagyunk egy körön egy kör alatt megszerezzük ugyanazt a pontocskát amit ő több verseny alatt csatázva elért nem fair.
LIKE! - na ez egy egeszseges fogalmazas, le az osszes kalapokkal king
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 9:44

A kalapokat vissza lehet helyezni mert már hüvösödik, hivatalosan a pénteki szabadedzés eltörölve! Pont!!!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 9:50

Yes Sir, nekem a helyes megfogalmazas tetszett....mindegy, hogy lesz vagy nem lesz pontozas, vagy egyaltalan penteki edzes....de azert zarojelbe ott lehet hagyni a "penteki hivatalos edzest" What a Face szerintem
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 9:52

No sense valamit megnevezni ha nincs.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 14:06

Szerintem lehet és a TV figyelembe is veszi vagy vegye mint PL a pénteki szabad edzés az F1 ben arra se jár pont de ad egy irányt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pontrendszer - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontrendszer   Pontrendszer - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pontrendszer
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: