fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Angol Nagydíj

Go down 
+3
Szonda Hunor
TMS
RedDog
7 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimePént. 28 Jún. 2013 - 19:33

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimePént. 28 Jún. 2013 - 22:26

Ne b.sz, ez 2-ik. Hu hu!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 21:10

Szombaton 21 óráig nem volt meg a harminc körös limitem!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 29 Jún. 2013 - 21:17

Lattuk!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 14:43

Tudom hogy nem történt óvás a nagydíjon..... de elemezte az esetet nem is tudom miért nem történt óvás!!! reddog a 2 ik lett és nem óvta meg a helyzetet ami igen meg kellett volna óvni. Ha 12 lett volna akkor megóvta volna biztosan. A lényeg azaz hogy a Starracing versenyzője nagyon óvatlanul versenyzők folyamatosan az utóbbi versenyeken.... ha a spanyol nagydíjon figyelmeztetést kapott akkor a következő esemenynel ,incidensek büntetni kellene ...mert szerintem másképp nem tanul belőle....ahogyan a mellékelt ábra is mutatja... a brit nagydíjon ráhúzott Okos Zsolt Alfrédra ...megfordult alfréd de eltörte a szárnyát florin. Zsolt tovább majd mintha nem történt volna semmi folytatja versenyt. Figyeljünk egy picit oda ezekre a dolgokra is mert ez tükrözi a liga minőséget ,vagy ez is tükrözi. Nekem sajnos sikerült egy párszor kontaktus keverednek Okos Zsolttal ezért nekem nyilvánvaló hogy veszélyes versenyző ..... kérem a bt a ligavezetot hogy elemezték ezt a rendkívüli helyzetet is...köszi
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 14:51

A Ligavezető, megteszi ami tőle telhető, amíg nem lépi át a hatáskörét! (ebben az esetben bárki megteheti amit egy Ligavezető) Ezt az esetet is csak a tegnap hallottam, szóban tehetek ezért valamit, ezt inkább az érintett óvása tudná felgyorsítani és onnan a B.T.-vizsgálata. Ha már volt figyelmeztetve akkor bizonyára büntetni kellene!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 18:03

ok....ha mar beszelunk rola az jo
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 6 Júl. 2013 - 11:01

Az este megkertek, hogy nezzem meg Hathazi Vilmosnak a gumihasznalatat.

A Q3ban soft gumikkal ment. A versenyt viszont Hard gumikkal kezdte. Meg volt mondva, hogy amelyik keverekkel volt futva a gyors kor, azzal kell kezdeni a futamot.

A q3 - 20:18:34 kezdodott (szerver ido)
Az 7 percben felrakta a friss soft gumikat.
A 9 percben futta meg a gyors koret.
A verseny 20:41:08 kezdodott (szerver ido

<Driver>
<Name>Vilmos Hathazi</Name>
<Connected>1</Connected>
<VehFile>X1_VH.VEH</VehFile>
<UpgradeCode>6c000000 00000000</UpgradeCode>
<VehName>4. Vilmos Hathazi</VehName>
<CarType>SzentLigaX4</CarType>
<CarClass>SzentLigaX4</CarClass>
<CarNumber>4</CarNumber>
<TeamName>BlueBird Racing</TeamName>
<isPlayer>1</isPlayer>
<Position>1</Position>
<ClassPosition>1</ClassPosition>
<Points>0</Points>
<ClassPoints>0</ClassPoints>
<LapRankIncludingDiscos>1</LapRankIncludingDiscos>
<Lap num="1" p="1" et="--.---" fuel="0.184">--.----</Lap>
<Lap num="2" p="1" et="130.5684" s1="29.7451" s2="28.1368" s3="37.1817" fuel="0.165">95.0636</Lap>
<Lap num="3" p="1" et="225.6320" s1="31.1284" s2="29.9524" s3="38.9788" fuel="0.149">100.0597</Lap>
<Lap num="4" p="1" et="325.6917" s1="36.3487" s2="28.4461" fuel="0.133" pit="1">--.----</Lap>
<Lap num="5" p="2" et="431.7452" fuel="0.114">--.----</Lap>
<Lap num="6" p="1" et="548.0945" s1="29.6333" s2="28.1262" s3="37.0895" fuel="0.098">94.8490</Lap>
<BestLapTime>94.8490</BestLapTime>
<Laps>6</Laps>
<Pitstops>2</Pitstops>
<FinishStatus>Finished Normally</FinishStatus>
<ControlAndAids startLap="1" endLap="6">PlayerControl,Clutch,AutoBlip</ControlAndAids>
</Driver>


2013_07_01 20:25:58 >> Vilmos Hathazi - SZLX4_SH >> Soft Compound : Soft Compound : Soft Compound : Soft Compound

2013_07_01 20:41:08 >> Vilmos Hathazi - SZLX4_SH >> Hard Compound : Hard Compound : Hard Compound : Hard Compound
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 6 Júl. 2013 - 14:21

Ezt nem kellett volna megnézed, én mondtam neked hogy így volt.  Sajna én olvastam , olvasom a szabályzatot és sehol nem írja hogy szabálytalan voltam. Az volt megmondva hogy kell hasznalni mind a két gumikeveréket!!!!!! használtam !!!! (amugy most is írja azt hogy kötelező használni mind a két gumikeveréket)
edit : bocsi de én nem emlékszem hogy meg lett volna mondva!!!!! amit leirtatok azt figyelembe vettem és az szerint versenyeztem.... Én nem hallottam hogy meg lett volna mondva sorry
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 6 Júl. 2013 - 14:26

8.1 es megnezheted ne ma volt szerkesztve. Hanem egy hete. De ez a resze nem uj. Regi
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 6 Júl. 2013 - 14:43

RedDog írta:
8.1 es megnezheted ne ma volt szerkesztve. Hanem egy hete. De ez a resze nem uj. Regi

Igaz !!!! Sad
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 7 Júl. 2013 - 10:04

Akkor ezt, hogy kell érteni?- a kis kapus történet vissza vág?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 7 Júl. 2013 - 13:35

ugy ahogy akarod...... egysszeruen elneztem. Nem volt kiskapu csak .........
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 16:39

Vili vétkes a szabályzat 8.1-es értelmezése szerint. Ez eddig rendben van, de semmi konkrét büntetést nem ír elő a szabályzat, csak az eredménynek a törlését emlegeti és utal valami büntetésre, de nem tudom, hogy mi az.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 17:19

Döntés


A szabályzat értelmében Vilinek a futamon elért eredményének törlése a büntetés.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 19:06

Erre gondoltam hogy hamar szuletik döntés Smile három hete fellebezek , de arra semmi nincs ....JELLEMZŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 19:10

Amugy elfogadom a büntit ....... !!!! a Szabály az egész szezonban éllt nem __???????  Szerintem történt még szabálytalanság a szezon alatt sőt voltak olyan szabálytalanságok amiket nem vett figyelembe a BT  PL : Okos kiuti Reddogot ... Lukács Botit.. Tokos előz a felvezetőn (nem ezen a versenyen) ...stb ..... azokat is át kellne vizsgálni ...vagy nem :??????
edit *
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 23:00

Sajnalom Vili. En igyekeztem...a felebezesedre is erkezett dontes, de azt nem kommentaltad.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 19:33

lattom most!!!! Azt hiszem ez az eset nem volt óva ..... ugyhogy torténtek még kulonos esetek a versenyen Okos-Reddog Lukacs- Boti  stb ,...azok is elég nagy utkozések voltak azt hiszem ha ezt az esetet is vizsgaltatok azokat is kellene!!!! mert én nem láttam hogy valaki óvót volna . Igen jogos a buntetésem de egyformán kellene eljárni  pl: Okos hibázik Monacoba kiuti a csapattársát (mindenki látta , de nem lett buntetve. Hatházi is hibázik és buntetik egyből ......  (jogos a buntim , de az nem hogy a tobbi embert nem buntetétek meg!!!! Erről beszélek mikor részrehajlásról beszélek ...nem kellene nem szép stb ........  

UI: nem akarlak megsérteni Sas csak a tényeket sorolom fel ..... Szerintem jo lenne korigálni ezeket a dolgokat....

Edit : meg lehet támadni a döntést már csak ha aBT strukturában a kiírt időt nézem, (tudom hogy távol voltál Sas, de azt hiszem Lóri helyetesített ) A BT köteles döntést hozni szerdáig ...... ha nincs döntés szerdáig értelemszerüen nincs buntetés !!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 21:29

Nekem meg esélytelen volt, hogy felírjam szerdáig, mert vizsgám és ki sem jártam a házból 3 napig meg nem foglalkoztam egyébbel. Amúgy én nem tudom visszanézni a gumis dolgokat szóval az nem is az én dolgom.

Zsoltit meg nem kell a Monacoért büntetni, mivel a csapattársát ütötte el. Ahoz meg a B.T-nek semmi köze.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 15:02

Tehat:

A ket fajta ellemzes nem kell egy btalba rakni. Az ovasokat a BT nezi, a gumikat csak en. Az en hibam, hogy nem neztem meg ezen reszet, mar hetfon, de en biztos voltam benne, hogy a liga tagjai elolvastak a szabalyzatot es Fair Play modon betartjak. Ugy latszik tevedtem. Ha nem szoltak volna masok, en meg sem nezem ezt a felit, mivel nem gondoltam ilyen szabalyzat sertesre.
Lehet, hogy tobben nem tartottak be a szabalyzat ezen reszet, de sajna nem volt ahogy ellenorizni. Most van es fogom is.
De idaig csak te voltal az egyetlen aki igy csinalt:

willyKEE írta:
a Szabály az egész szezonban éllt nem __???????  Szerintem történt még szabálytalanság a szezon alatt

Ennyire biztos vagy? Lehet te csinaltad tobszor es azert tudod...

Miert volt ilyen gyros ebben az esetben a dontes? Egyszeru, azert mert itt nincs ket fajta velemeny, mint egy utkozesnel. Ebben az esetben nincs betartva a szabalyzat es kessz.

Miert nem tudja mindenki betartani a szabalyzatot, nem utanna probalni masra kenni a feleloseget?

Pl: A gumikat en ellenorzom, EGYEDUL, mas nem fer hozza ezekhez az adatokhoz. Belgiumban, el felejtettem felrakni a kozepes kevereket a masodik (tervezett utolso) kiallasnal es emiatt be kellett iktassak egy plusz kiallast, ahol hasznalom a kemenyebb kevereket is. Nyugodtan meg tehettem volna, hogy ne menjek ki gumicserere, ugysem lassa mas az adatokat. De nem az en stilusom, inkabb eldobtam a podiumot (Tami nem ertett egyet) minthogy csaljak. Miert nem tud mindenki ilyen elven versenyezni!?!?! Tisztelet a kivetel.....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 16:08

RedDog írta:
Tehat:

A ket fajta ellemzes nem kell egy btalba rakni. Az ovasokat a BT nezi, a gumikat csak en. Az en hibam, hogy nem neztem meg ezen reszet, mar hetfon, de en biztos voltam benne, hogy a liga tagjai elolvastak a szabalyzatot es Fair Play modon betartjak. Ugy latszik tevedtem. Ha nem szoltak volna masok, en meg sem nezem ezt a felit, mivel nem gondoltam ilyen szabalyzat sertesre.
Lehet, hogy tobben nem tartottak be a szabalyzat ezen reszet, de sajna nem volt ahogy ellenorizni. Most van es fogom is.
De idaig csak te voltal az egyetlen aki igy csinalt:

willyKEE írta:
a Szabály az egész szezonban éllt nem __???????  Szerintem történt még szabálytalanság a szezon alatt

Ennyire biztos vagy? Lehet te csinaltad tobszor es azert tudod...

Miert volt ilyen gyros ebben az esetben a dontes? Egyszeru, azert mert itt nincs ket fajta velemeny, mint egy utkozesnel. Ebben az esetben nincs betartva a szabalyzat es kessz.

Miert nem tudja mindenki betartani a szabalyzatot, nem utanna probalni masra kenni a feleloseget?

Pl: A gumikat en ellenorzom, EGYEDUL, mas nem fer hozza ezekhez az adatokhoz. Belgiumban, el felejtettem felrakni a kozepes kevereket a masodik (tervezett utolso) kiallasnal es emiatt be kellett iktassak egy plusz kiallast, ahol hasznalom a kemenyebb kevereket is. Nyugodtan meg tehettem volna, hogy ne menjek ki gumicserere, ugysem lassa mas az adatokat. De nem az en stilusom, inkabb eldobtam a podiumot (Tami nem ertett egyet) minthogy csaljak. Miert nem tud mindenki ilyen elven versenyezni!?!?! Tisztelet a kivetel.....

Redi en felirata mind a két keveréket az angol nagydíjon csak nem avval a tomival indultam amivel a gyorskort futottam. igen hibáztak.....DE úgy gondolom hogy ha valaki más tette volna meg ezt akkor el lett volna neki nézve. azt hiszem hogy hogy ebben a szezonban is a BT egy picit nekem odasulyt és a többiek hibáját elnézi to have Bocsi hogy ez a dolog idegesít és mérgesit !!!!!
szerintem van olyan eset az angol nagydíjon amit óvás nélkül is büntetni kellene.........

Lori ..... tudom hogy a csapattársad ...... de valószínű ha nem téged ütött volna ki hanem mást úgysem lett volna figyelmeztette..... és amit itt az angol angol nagydíjon történt az nem csapattársa történt és úgy sem lett büntetve......
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 10 Júl. 2013 - 16:56

Ezt ertsem ugy, hogy en csak azt buntetek akit en akarok? Koszi a bizalmad. Mar mondtam, a gumikat CSAK en nezem, mas nem fer hozza.

Reszemrol tema lezarva....

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Angol Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angol Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angol Nagydíj
» Montreal Nagydíj
» Austin nagydíj
» Koreai nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: