fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások!

Go down 
+16
Arpi
Sas
RedDog
Szonda Hunor
Koolman
viper
Lukács
sztyepi
TMS
Fegyver
Okoska92
jancsi
Lóri
Tokos
willyKEE
lala
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 13:34

Törölni kell a fórumból a személyeskedő vagy oda nem illő megjegyzést megjegyzéseket akár az enyémet is egyébként ezt már írtam és kértem is bizonyos megjegyzések azonnali hatállyal való törlését de azt a választ kaptam majd ha te hazajössz és az a baj, hogy már pár napja itthon vagy és a sértő megjegyzések nem hogy eltűntek volna egyszerűen lovat adtál alájuk tele van velük a fórum az hogy próbálok védekezni és próbálom méltóságomat tisztességemet megőrizni erre az a reakciód hogy álljatok le és hogy szomorú vagy. NEM LUKÁCS azok álljanak le akik sportszerűtlenül viselkednek mind a pályán mind a fórumban, Lukács ne csak azt vedd észre, hogy a koma visszaüt, mert rendre ez történik. Ilyenkor légy határozott...
UI Lehel van egy hely a BBR-nél én átveszem Lalát. Ott úgy is szívesen látják sőt erény ahogy te versenyzel. (Bocs Árpi te kakukk tojás leszel vagy vagy)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 16:58

Kálmán milyen lovat adtam én kinek?-megkérlek hagyjál engem ki az egészből!
Most rám száltál?
Mi bajod velem?
Nincs amit csinálj, most engem találtál meg?
A fórumról nem tudlak kitörülni!
Se téged se Vilit! (Szívesen megtenném)
Mit kellene tennem veregesselek vállon mind kettőtöket, hogy milyen derék legények vagytok? Arra kértelek pihenjetek meg mert rossz az irány ahová tartotok! Nem vagyok büszke egyáltalán se rád se Vilmosra! Miközben az elv jó!
Nem merek írni semmit mert úgyis rám ordítasz! Mi bajod? Megmondtam szépen, hogy véglegesíteni szeretném az általad javasolt szélesítési szabályt és a Magyar nagydíjtól veszem figyelembe! Tisztába vagyok azzal, hogy mindenkinek nem fog tetszeni! De azért ez túlzás amiket a fejemhez vágsz! Egyetlen egy szóval sem utaltam arra, hogy nem fogadjuk el a szabályzat módosítást! A fenébe is már, most már elég!!!!
Tami dolgozik a fórumos megmozdulásokon, de kinyomtatni is ki kell és nem rövid az eset! De bizányára neki is akad más tenni valója is!
Nem vagyok senki ellen, nem akarod ellened beszélni nem akarok Vilinek se Lehelnek se büntetlenül pontokat visszaszolgáltatni! Azt akarom, hogy a Hungaróringi verseny is legyen méltóan elbírálva és olyan embereket avagy pilótákat ne fosszuk meg bérüktől akik nem érdemlik meg!
Sajnos félre értesz!- és fölöslegesen növeled a feszültséget! Ismétlem, fölöslegesen!
És mit kellett volna tegyek amikor nyugtatom a helyzetet? - ne tegyem? - vagy jobban tettem volna ha drukkolok nektek? Hajrá Vili, hajrá Kálmán!? Nem értem, nem értem mi tévő kellett volna legyek, mi közbe tudomásom van róla hogy nem vagytok gyenge eset, csak folytassátok amíg meg nem unjátok! Rengeteg ilyen eset van körülötted! Már csak várom azt a pillanatot amikor látom, hogy békében hagysz, mert most én vagyok a lemezen! De lejár! Csak attól veszítem el a türelmemet ha történetnek nincs alapja ebben az esetbe ami most engem érint!

Elnézést ha sértő szavakat használtam volna mert nem szeretnék!

Maradok tisztelettel! Üdv. Shocked 

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 18:10

NO COMMENT Vazze az a baj hogy rám szálltak a csalók és te egyenlőség jelet teszel közénk őket állítsd le hogy bár tisztességesen beszéljek ennyi nem csak velem bárkivel és nem én gerjesztek feszültséget hanem az aki tisztességtelen játszik és beszél és az aki ezt elnézi, a fórum admin törölje ki az ódanemillő hozzászólásokat ennyi a bajom egy hete fenn van egy megjegyzés és kértem személyesen Tamást de sajna nem tette meg. Veled semmi bajom a Ligavezetővel akad ha a csalókat pártolja.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 21:41

Légyszi Kálmán ne keverd bele Lalát, Árpit, Lehelt, Szabit, Tamást, Sztyepit ..stb a fusztációdba ..pls hagyd ki őket, nem bántottak téged!!! (Bartha Lajos technikai okok végett nem tud részt venni a futamokon)
Én bántotalak!!!!!___???? IGEN!!!!!!!!!!! ,--- mert el mertem mondani az igazat, és az fáj!!! Persze hogy inszisztálsz azért, hogy azok a mondatok lekerüljenek a forumról !!!!! (ahol azt irtam hogy jogtalanul szerezted meg a 2 bajnoki cimet) DE hiaba mindenki tudja, hogy hogyan viselkedtél , szerepeltél azokban az említett szezonokban. (nyugi ott leszel a bajnokok falán) Akkor és most is: mindenkit meg tudsz győzni az igazadról, jó a kommunikáció képeséged ez vitathatatlan ....csak az irány ferde. Mindenkit meg tudsz győzni az igazadról ......azt hittem .....de nem !!!! csak rádhagyák .... jól teszik!!! Én tettem rosszul, hogy elkezdek veled vitatkozni, (már bánom) . Rutinból megverttél !
Egy bántó szót, (csaló, fajtáid ...stb,) nem irtam neked csupán azt irtam amit gondolok RÓLAD!!!! Te minden hozzászolásodban csalónak nevezel!!! gratulálok ez nem engem minősít !!!

UI: Mikor felirtad a hiányzást, azaz hogy nem leszel a Kanadai nagydíjon csak puszta összinteség volt!!! semmi egyéb. Örültem hogy nem kell egyszerre veled a rajtrácson lennem!!sajna de ezt érzem .
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 23:12

Bejelentem a hiányzásom a kanadai, szingapúri és japán nagydíjakról, de elképzelhető, hogy a koreai futamon sem leszek jelen. Ez idővel majd kiderül ...

Nem leszek elérhető telefonon, de valószínűleg Yahoo Messengeren és Facebookon sem (vagy csak nagyon ritkán).

Ez idő alatt Zsolti átveszi az előzetesek, összefoglalók, rádiós cikkek, B.T. cikkek megírását, a Szentliga FB kezelését, az AARTV-nek a szokásos infóanyag elküldését.

Minden jót!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Aug. 2013 - 0:19

Jó időtöltést neked !!!!
ui: Zsolti ha tul sok van a nyakadon , szolj hátha tudok segíteni !!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Aug. 2013 - 10:59

Kalman,

Amint irtam, hogy mikor hazakerul Szabi, utan elemezve lesz a dolog, de nem azonnal vagy masnap, mert az nem olyan egyszeru. Napirendre van tuzve ami a jovo heten fog megtortenni. Lesz egy erre a celra egy bizotsag akik vegig elemzik az egeszet, amibben nem vesz reszt sem BBR sem SSZS versenyzo. Miutan ez meglesz akkor torlesre kerulnek a bizonyos beirassok, es majd lehet, hogy ideiglenes forum BAN is kerul majd kiosztasra, de majd kiderul.

Csak probaljatok meg, hogy ne folytassatok! Hiddjetek el konyebb lesz mindenkinek. Es probaljuk meg, hogy minden topikot ne szenyezunk be.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Aug. 2013 - 13:32

Làtod Tamás ez a baj egykalapalatt van mind aki támad mind aki védekezik nem. Kéne ide eljutni a rágalmazó személyeskedö hozzászólást azzonnnal kéne törölni nem megvârni amig a koma visszaüt hogy megvédje magát és akkor egyformák vagytok álljatok le. Miféle aljas rágalom hogy csaással nyertem két bajnokságot ezzel nem engem hanem a ligát és a közöséget sérti meg. De feltettem linket kiütöm monakoba nem tehát az illetö hazudik és rágalmaz pont. De to majd minket elemeztek... köszi szép tréfa jöhet a ban...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Aug. 2013 - 21:48

Elnezest,hogy ilyen kesve irok de sajnos a montreali futamrol is hianyozni fogok.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 12:44

Sajnos Agusztusi honapban nem tudok resztveni a futamokon sok sikert mindenkinek .
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 13:19

Az augusztus 12-i Singapore futamon nem leszek jelen.

Mint mar jelezte, Florin sem lesz es ha nem csal az infom akkor Jancsi sem. Egyutt tekergunk majd, de megnezzuk a kozvetitest es egyutt szurkozunk!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 14:04

En sem leszek a Singapore-i futamon es lehet a kovetkezon sem, sok suket vagyis sikert !
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 14:40

Tobb mint valoszinu, hogy en sem leszek a soron kovetkezo futamon. Sok sikert a rajthoz alloknak!
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 15:06

Én sem leszek majd hétfőn este, sőt jövőhéten egyáltalán nem. Remélem, hogy lesz valaki aki elvállalja majd az összefoglaló megírását (meg a többit)! Sok sikert mindenkinek és jó pihenést azoknak akik hiányozni fognak ilyen olyan okok miatt Smile 
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 15:08

Fiuk, valaki marad meg futamra?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 15:09

Red Vipers Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 15:43

Ami idaig biztos, a singapuri hianyzasok:

Okos Zsolt
Gyorkovacs Janos
Peterfi Arpad
Vargyasi Tamas
Dumitry Florin
Tokos Csaba
Szonda Hunor
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 17:55

Én sem leszek Szingapúrban.
Hajrá BBR Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 19:28

Vili, Alfréd és én leszek! De kiesünk! Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 20:51

Kis optimista Smile
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 7:09

Akkor én nyertem tegyed fel az eredményeket Reddi
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 7:40

Very Happy  óóó
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
furjesz.jozsef

furjesz.jozsef


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szigetcsép

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeVas. 11 Aug. 2013 - 13:25

Valószinuleg ense tudok joni mivel dolgozok fojamatason mostansag
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 17 Aug. 2013 - 19:23

Hiányozni fogok a japán nagydíjról. Mindenkinek sok szerencsét.
Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 28 Aug. 2013 - 18:12

Szonda Hunor írta:
Bejelentem a hiányzásom a kanadai, szingapúri és japán nagydíjakról, de elképzelhető, hogy a koreai futamon sem leszek jelen. Ez idővel majd kiderül ...

Nem leszek elérhető telefonon, de valószínűleg Yahoo Messengeren és Facebookon sem (vagy csak nagyon ritkán).

Ez idő alatt Zsolti átveszi az előzetesek, összefoglalók, rádiós cikkek, B.T. cikkek megírását, a Szentliga FB kezelését, az AARTV-nek a szokásos infóanyag elküldését.

Minden jót!
Sziasztok, hazajöttem.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Hiányzások! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások!
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hiányzások!
» Hiányzások!
» Hiányzások
» Hianyzasok!
» Hianyzasok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: