fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások!

Go down 
+16
Arpi
Sas
RedDog
Szonda Hunor
Koolman
viper
Lukács
sztyepi
TMS
Fegyver
Okoska92
jancsi
Lóri
Tokos
willyKEE
lala
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 17 Jún. 2013 - 21:00

Sajnos Sas nem lesz jelen a spanyol nagydíjon.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013 - 19:16

Sajnos Miki nem fog részt venni a valenciai futamon és elképzelhető, hogy a brit nagydíjról is le fog maradni.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 20:04

Sajna most szolt a kolegam, hogy nem tudja megcsinalni a szolgalatom, tehat hianyzok a Valenciai nagydijrol
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 20:05

Szomorú...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 19:48

Miki mellett Sas sem lesz ma este!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimePént. 28 Jún. 2013 - 20:16

Hianyozni fogok a Silverstoni versenyrol .Jo versenyzest mindenkinek



HAJRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ANGYALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK




Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Júl. 2013 - 18:28

Sajnálattal közlöm, hogy meghatározatlan időre kiszállok a szeretett ligánkból, mert gondjaim vannak ezzel a moddal (nem tudom megszokni, ha használom a kipörgésgátlót, akkor reménytelen lassú vagyok, ha nem akkor nem tudok körbe menni). Mar nem lelem örömem a versenyzésben de eddig meg tudtam emészteni a sok lehetetlenkedésem a pályán,  most nincs erre idegrendszerem. Nem tudom elviselni, hogy kullogok és néhány lepattanó labdát elcsípve szerzek pár pontot. Ha ne az új pontrendszer lenne, egyetlen ponttal büszkélkedhetnék. Nem látok fejlődési lehetőséget. Próbáltam Spaban is meg egy utolsót, hogy hátha valahova alakulnék, de itt meg többet vesztek a pálya hosszának köszönhetően ha segítséget használok. Kiábrándító tesztelés  volt mindössze három mért kört sikerült mennem és meghoztam a végső döntést. Sajnálom és remélem mihamarabb köztetek gázolhatok. Sok sikert mindenkinek és hajrá Szentliga!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Júl. 2013 - 21:08

Hat ez szomoru Sad  hogy ez miatt nem tudsz jonni, nekem sem tetszik ez a mod (fizika) de a regit nagyon meguntam, jovo szezonban hatha jobb lessz.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Júl. 2013 - 21:27

Sajnálom... Remélem azért közénk tartozónak vallod magad Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 3 Júl. 2013 - 22:42

Az nem kérdés, hogy hova tartozok:) Szentliga 4ever Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 13:35

Sas írta:
Sajnálattal közlöm, hogy meghatározatlan időre kiszállok a szeretett ligánkból, mert gondjaim vannak ezzel a moddal (nem tudom megszokni, ha használom a kipörgésgátlót, akkor reménytelen lassú vagyok, ha nem akkor nem tudok körbe menni). Mar nem lelem örömem a versenyzésben de eddig meg tudtam emészteni a sok lehetetlenkedésem a pályán,  most nincs erre idegrendszerem. Nem tudom elviselni, hogy kullogok és néhány lepattanó labdát elcsípve szerzek pár pontot. Ha ne az új pontrendszer lenne, egyetlen ponttal büszkélkedhetnék. Nem látok fejlődési lehetőséget. Próbáltam Spaban is meg egy utolsót, hogy hátha valahova alakulnék, de itt meg többet vesztek a pálya hosszának köszönhetően ha segítséget használok. Kiábrándító tesztelés  volt mindössze három mért kört sikerült mennem és meghoztam a végső döntést. Sajnálom és remélem mihamarabb köztetek gázolhatok. Sok sikert mindenkinek és hajrá Szentliga!
Hu, ezt egy kicsit nehezen emesztettem meg. Sajnalom a dontesed, de te lattod mi a jobb szamodra.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 14:26

Sajnalom a dontesed, de tiszteletben tartom.

Azert meg edzel, hatha raerzel es akkor vissza tudsz jonni. Tart karokkal varunk.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 16:04

Sas írta:
Sajnálattal közlöm, hogy meghatározatlan időre kiszállok a szeretett ligánkból, mert gondjaim vannak ezzel a moddal (nem tudom megszokni, ha használom a kipörgésgátlót, akkor reménytelen lassú vagyok, ha nem akkor nem tudok körbe menni). Mar nem lelem örömem a versenyzésben de eddig meg tudtam emészteni a sok lehetetlenkedésem a pályán,  most nincs erre idegrendszerem. Nem tudom elviselni, hogy kullogok és néhány lepattanó labdát elcsípve szerzek pár pontot. Ha ne az új pontrendszer lenne, egyetlen ponttal büszkélkedhetnék. Nem látok fejlődési lehetőséget. Próbáltam Spaban is meg egy utolsót, hogy hátha valahova alakulnék, de itt meg többet vesztek a pálya hosszának köszönhetően ha segítséget használok. Kiábrándító tesztelés  volt mindössze három mért kört sikerült mennem és meghoztam a végső döntést. Sajnálom és remélem mihamarabb köztetek gázolhatok. Sok sikert mindenkinek és hajrá Szentliga!
Nagyon sajnalom hogy így dontottel de minden meg lehet és kell erteni . Nagyon sajnálnám ha eltávolodtak a magától és annak tagjaitól ....tehát remélem valami más aktivitást szívesen vallalasz ...... pl BT vagy esetleg más szeriaban való indulás ( túra autó stb). vagy esetleg valami teljesen más...... :-(:-(:-(:-(:-(
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 16:33

Termeszetesen vallalom a BT elnökséget. Annak semmi köze ahhoz, hogy nem fekszik a fizika. Arra gondoltam, hogy a hiányzáson időszakában át kéne nyergeljek kormányra, mert másképp nincs lehetőség a fejlődésre.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 16:36

Sas írta:
Arra gondoltam, hogy a hiányzáson időszakában át kéne nyergeljek kormányra, mert másképp nincs lehetőség a fejlődésre.
Ehhez mire van szukseged, miben tudnank mi segiteni?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 16:42

Köszönöm de azt hiszem nem lesz szükségem segítségre. Beruházok valami kormányba, aminek nincs vagy kiherélem a feedback-jét, aztán valamit ki kell találjak, hogy hogyan legyen elrendezve a pedálok, kormány, hogy megfelelően tudjam kézzel működtetni. Lesz időm és a visszatéréskor már kormányos leszek. Most az unokaöcsém olcsó kormányával kísérletezek egyelőre. Már rég készülök az átállásra de most lehetőség híján lépnem kell.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 19:03

Nekem van egy Thrustmaster Ferrari F430 kormanyom ..... nem a legobb allapotban ( a kormany jol mukodik .... a fék pedál le van törve ) Valahogy hazajutattom, és szivesen neked adom hátha tudsz valamit kezdeni vele ....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 4 Júl. 2013 - 20:20

Ha neked már nincs szükséged rá, akkor szívesen fogadom:) Azt még hozzá teszem, hogy a kormány nagyban át lesz alakítva és nem tudom garantálni, hogy eredeti állapotába valaha vissza lehetne-e állítani. A pedált valószínűleg meg tudom javítani, úgyhogy öröm lesz:)
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 8:49

nincs szugsegem ra...... uana nezek hogy hogyan kuldjem haza
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 9 Júl. 2013 - 12:09

Ha egy kicsivel hamarabb beszélitek... lett volna aki, de amúgy Jancsi nem szokott a környékedre vetődni? Amúgy érdeklődj egy kicsit a Royal Mailnél Willy nekük jó tarifáik vannak, sztem 10-15 angol fontból meglesz. Én szoktam vasarolni onnan és a postaköltség eléggé realis és megfelelő.

Fazék
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 13 Júl. 2013 - 21:42

Sajnos a Magyar versenyen nem tudok reszt venni.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 14 Júl. 2013 - 21:34




Nem tudok resztveni a Magyar nagydijon sok sikert mindenkinek .
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 15 Júl. 2013 - 19:26

Hiányozni fogok a ma esti hungaroringi megmérettetésről.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
furjesz.jozsef

furjesz.jozsef


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szigetcsép

Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 15:55

Sajnos a Monzai futamot ki kell haggyam mert berendeltek hétfő éjszakara dolgozni!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég
avatar



Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 10:27

Elutazas miatt hianyozni fogok a monzai futamrol.Sok sikert mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások!   Hiányzások! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások!
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hiányzások!
» Hiányzások!
» Hiányzások
» Hianyzasok!
» Hianyzasok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: