fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!

Go down 
+2
LehelFekete
TMS
6 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:06

Sziasztok,

Mivel, hogy ma sem lesz kozvetites, ideje szerintem elgondolkodjunk, hogyan tovabb vagy esetleg mas alternativan gondolkodni, amin keresztul meg tudjuk oldani a kozvetiteseket. Probaljunk ezen a teman elbeszelni, mert ez mar tobb mint vicc!


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 3 Szept. 2012 - 16:47-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:43

Hát köszönöm a beszólásértékü viccet!
egyébként nem rajtam múlik hogy lesz-e a közvetités vagy sem, próbálok mindent úgy csinálni, hogy legyen, az adáshoz elékészült minden képanyag, ezentúl Molnár Attilán van a küzvetís súlya.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:47

Lehelke veled komoly gondok vannak, de torlom a viccet, mert lattom messze nem erted. Ki allitott ilyen jellegu dolgokat mint amiket felsoroltal, ki az aki felhanyta neked az ostv problemakat vagy esetleg a nyakadba probalta varni?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:54

mind1 hagyjuk a viccet!
itt a közvetitéssel van gond egyedül, nem akarom azt, hogyha már sikerült megbeszélnem akkor le kelljen mondani, lehetne adni a TV-nek egy ultimátumot.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:57

Hat hidd el ezutan hagyom is. Ultimatumot kaptak mar eleget, csak most te vedded az ok hatukat ugy ahogy ok tetek a te megnyilvanulasoddal a chaten.

*Amugy te nem akarsz futni, hogy be akarod valalni a kozvetitest?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeHétf. 3 Szept. 2012 - 16:59

akarok jönni futamra, végső eset
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 20:54

Sziasztok! Választ kaptam a kérdésemre, biztató és most személy szerint ezzel úgy vagyok, hogy most merek hinni benne! Indulhat a show...

András Munez Fáy

Hello. Hétfőn 100%-ban este ott leszünk és ÉLŐ adásba megy a futam a megszokott módon, Lehel amit kell oda ad képeket és természetesen azok is bekerülnek. Én leszek az operatőr valamint kommentátor is, és a társam minden bizonnyal Tóth Dániel lesz ő fog segíteni nekem. Bátran készüljetek úgy hogy adás lesz, hiszen én ott leszek a szerveren 19:40-45 között, adásra készen. Ha van esetleg valami videótok akkor szívesen várom és be is teszem adásba. Innentől fogva nem adom le a kezem alól a ligát, főleg nem megbízhatatlan embereknek. Ha nem én fogom adni 1-2x hanem Üveges Sándor akkor nekem munka vagy családi dolog miatt nem jó, egyébként én adom minden héten. Remélem sikerül hétfőtől egy új probléma mentes partnerkapcsolatot biztosítani. Üdv Fáy András.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 22:06

Na ezt vartam..... Ez az igazi hozzaallas. En is remenykedem.

Nem kell nekunk himp-limpi alak, tudja mindenki kirol van szo Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeSzer. 5 Szept. 2012 - 23:37

Kiről van szó, én nem tudom ..._????
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeCsüt. 6 Szept. 2012 - 10:55

[quote="LehelFekete"]Hát köszönöm a beszólásértékü viccet!
egyébként nem rajtam múlik hogy lesz-e a közvetités vagy sem, próbálok mindent úgy csinálni, hogy legyen, az adáshoz elékészült minden képanyag, ezentúl Molnár Attilán van a küzvetís súlya.[/quSzeretnék kérni egy sound mappát hogy legyen hangom ha nem gond
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeCsüt. 6 Szept. 2012 - 11:03

Tibor, gyere fel a chatre a RFT-hez mert fent vagyok, vagy vegyel fel Yahoo messre, az ID: vargyasi
vagy Facebook
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitimeVas. 23 Szept. 2012 - 21:21

Na, megint telik a pohar az en szememben a draga OSTV-nel. Nagyon kiszamithatatlanok es komolytalanok! Nem eleg, hogy bohockodnak a honlapjukkal es mar azt sem tudjak meddig csicsasitjak, mert lassan a rokoko stilust is felulmuljak. Kerik azt a szaros kozvetites plakatot, mert ezek hianyaba szenvednek nagyon sokszor, de sajnos egy idiota politika alapjan rakjak ki oket. Ezt valahogy vegul is megertettem, de sajnos ugy is sikerul felulmuljak a dolgokat. Szerda ota mar ketszer kuldtem at a plakatot es meg mindig egy plakat jelenik meg oldalukon, ami persze semmi koze a Szentligahoz. Igy nem tudom, hogy a francba lehet valamit reklamozni, ha ok ezt nem tamogatjak. Igy semmikep nem lattom azt, hogy valaha ez a OSTV projekt kinoje magat, ha nem valtoztanak a felfogason es a dolgok megkozelitesen, mert nagyon tavol allnak mindentol ami egy ilyen kaliberu projekt igenyel: elv, iranyzat, managment, talalas (design), profeszionalizmus, stb.
Amig ki nem cserelodik a garda nagy resze addig en nem varok semmi elore lepest toluk, max annyit kinyognak, hogy leadjak a hetfoi futamokat, azonkivul 0(zero).

KB ennyi majd meg jegyzem a mas egyebeket is menetkozben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!   Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk
» Hot Lap gondok!
» Közvetítés- TV
» Közvetítés
» Tv közvetítés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: