fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk

Go down 
+4
Lukács
willyKEE
TMS
LehelFekete
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 0:08

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk QEBOWUtvAwMHUQ0eGAVR

Megoldódni látszik a közvetités, az autó festéseket a TV meg tudja oldani(reklámmentes autók). Ha Lukács is beleegyezik, már kedden lehet közvetités, de ahoz pár embernek kellene a segitsége.
Vilitől azt kérném, hogy készitsen egy promó videót, ha megoldható, amit a TV minden adás elött le fog játszani (persze csak a miénk elött, és a reklámok alatt), és az oldalra el kell helyezni, jól látható helyre az OSTV logóját, amit az ő oldalunk az ostv.tk-t kapsz meg. Alfréd tőled csak egy txt dokumentumot kérnék amely tartalmazza az összes olyan letöltést ami szükséges hogy fel tudjon lépni a közvetitő csapat a szerverre. Két e-mail cimre ezeket el kell küldeni, amit majd privátban közlök. Továbbá szükségük van a TV-seknek a TeamSpeak szerverünk és játékszerverünk adatira is.
Ha ezeket a kritériumokat tudjuk teljesíteni, akkor már a keddi futamunkat le tudja adni az OSTV.

*a plakát magyar idő szerint van szerkesztve
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 0:24

A dolog okes, csak at kell beszelni ezeket. Minden reszletet at kell gondolni. En igazabol meg nem kozvetitenek ket okbol is:

1. uj fizikaval vagyunk, elege sok lehet a baki ezert nem lesz elvezheto a futam nezes
2. ugy nez ki ezen a futamon sok lesz a hianyzo, ezert megint esik az elvezhetoseg szama, ami a letszam miatt lesz.

EN EGYELORE NEM TAMOGATOM A KOZVETITEST!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 0:38

En tamogatnam a kozvetitest... csak a Kedd napp az nagyon kozeli .... a jovo hetfo az mar realisabb, sot Tamasnak igaza lehet az uj fizika, lehet hogy nem tenne nezhetove a dologot ..

Ez egy jo dolog igy idot kell teremteni, hogy minnel tobben nezzek (reklam, facebook , tarsoldalak stb esetleg a radioba is elmondani)

az hogy magyar ido szerint van kiirva a plakaton az idopont az reszletkerdes 2 fele plakatot kell gyartani ro es hu ido szerint is... (hataha segit ebbe Tamas)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 8:37

Igen, pont erről beszéltem amikor társalogtunk, Vili. Ez a futam nem lesz jó a legelső tv-s közvetítésnek. Létszámra hivatkoztam, mivel kevesen is lesztek és még ezt megfejeli egy új fizika. Cikis lenne. Talán már a Suzukaira be lehetne ütemezni. Sajna arra nem tudok segíteni a szervezésbe.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 9:24

Szerintem egy demo közvetítésnek jó lenne a keddi futam is. Nem kell világgá kürtölni, hogy közvetítve lesz a futam, csak 1-2 közeli ismerősnek, akik majd elmondanak, hogy tetszett stb.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 10:45

Mindenképpen egy próbának megfelelne, elvégre le akarjuk tesztelni a TV-t, hogy hogy birkózik meg a feladattal. Ma hivatalos tesztre úgyis jön Munez(Tv-s) és akkor megbeszéljük a részleteket vele.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 12:40

Igen ám de a tv stáb előtt sem kellene felsülni 8 - 9 emberrel. Nem tesz jó benyomást egy ilyen megmozdulás, ha meg összetöri valaki és 5 befutót lekommentálni nem szerencsés kezdés. Szerintem a Suzukára kellene összpontosítani és erre beütemezni. Szerintem a forró leves nem kellemes! Ha értitek. Nem kellene elkapkodni. Suzukát kellene egy kezdésnek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 6 Ápr. 2012 - 13:33

Szerintem sem kellene most Kedden kozvetiteni meg probanak sem, kevesen is leszunk, a fizikat is megkell szokni, es nem is a szokasos idoben (Hetfon ) lessz a futam. Viszont Szuzukaval lehetne kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 10:40

-Néhány dolog amit tudatnunk kell veletek és a segítségeteket kérnénk! Noha nem vagyok meggyőződve, hogy a forumon mindenkihez eljut az információ!

-A Szentliga kollegái és az OSTV közös megállapodásokra juttak, lesz élő közvetítés! Április 15.től, helyszín Suzuka, közvetítve lesz az időmérő és a futam. Legelső lépés amit be kell tartani egy versenyzőnek az a pontosság. Na várjuk meg még őt is, jelszót elfelejteni! Nem mint ha az utobbi időben előfordult volna gyakran. Futam /futamok/ végén tilos az autók összetöréses jó pofizás. Nem néz jól ki az adásban. Az interview szobába mindenkinek kötelessége megjelenni akiket oda szólítanak és a kérdésekre választ adni.

-Amibe a Szentliga a kedves segítségetek kéri az egyszerű és nem kerűl semmi féle fizikai vagy szellemi erő kitétnek. Annyit kell tennetek, hogy a facebookon vagy bármely közösség portálon meghirdetni az eseményt ami ezzel kapcsolatos. Pl. Facebookon megosztani, lájkolni stb. stb.
Amit nem tudok eldönteni az az hogy az időmérőn az un. Gyors kör után a levezető kört be iktatjuk-e? Ötleteket tippeket várok esetleg konkrétum is jöhet.

A segítségeteket előre is nagyon köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 10:58

e mellé csak annyit csatolnék, hogy érdemes a levezető kört beiktatni, sokkal élvezhetőbb minthogy mindenki kilép a gyorskör után.
- mostantól nagyon pontosnak kell lennie minden versenyzőnek, mert megvárás kizárt.
Sok sikert mindenkinek Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 13:47

Hat igen.
Amikor a szabalyzatot koppintottam az RFT-tol ott benne volt a levezetes, futamon a kilepes, de minket nem erintett es igy nem foglalkoztam. Sajna most erinteni fog es jo lenne valahogy betartani (igaz a szabalyzat nem irja) de elethubb lenne ha levezetot megcsinalnad es a futamon nem gyors esc-el tavoznal hanem varnal 10-15 mp-t , a palya szellen es csak azutan ESC.

Nem kotelezo, de szebb, elethubb, lenne
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 16:13

jó lenne a futam után is a levezető kört teljesiteni Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 16:30

Szerintem is jobb volna a futam után is teljesíteni a lévezetőt. Lehet kicsit örvendezni autóbontás nélkül és szépen behajtani a bokszba profi módon.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzomb. 7 Ápr. 2012 - 19:40

Ugy tudom a szerveren beallithato hogy ne lehessen ESC-et nyomni csak ha all az auto, igy muszaj mindenkinek allora fekezni az autot es csak akkor lephet ki
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 9:28

a www.ostv.tk nem mukodik lehet megsem lessz kozvetites Question
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 10:16

Csinos!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 11:08

Hetfoig meg sok viz lefolyik a ......folyokon Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 13:20

Az a helyzet, hogy az oldal szerzoi jogok miatt volt lezarva, en szerintem ez az oldal nem fog elindulni, max ha csinalnak egy masik ingyeneset mint amilyen ez volt.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 17:53

jelenleg a tv oldala itt elerheto http://tvplx.do.am/
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeCsüt. 12 Ápr. 2012 - 18:15

Sovany meg nagyon! Ez sem valami biztato ami a domaint illeti!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimePént. 13 Ápr. 2012 - 23:26

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk QEBOUUtvAwMHXg5NGAVR
ELKÜLDVE A TV-SEKNEK.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeKedd 17 Ápr. 2012 - 23:08

Az elejen 30 koruli szemely nezte, a vegere sajna csak 3-5 szemely maradt Sad
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeSzer. 18 Ápr. 2012 - 0:20

RedDog írta:
Az elejen 30 koruli szemely nezte, a vegere sajna csak 3-5 szemely maradt Sad
Eléggé egy unalmas futam volt, reméljük, hogy ez is közrejátszott ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeKedd 8 Május 2012 - 18:01

Mivel tegnap épp, hogy beértem a bemelegítőre, ezért lemaradtam az előzetes infókról (TS beszélgetés, időmérő), így megkérdezném: tegnap miért nem volt közvetítve a futamunk ? Neutral
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitimeKedd 8 Május 2012 - 18:16

Nincs info rola, leagalabb is nekem. Naluk a chatben csak annyit kozoltek, hogy tehnikai okok miatt elmarad a kozvetittes.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk Empty
TémanyitásTárgy: Re: ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk   ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
ÉLŐ KÖZVETITÉS - ostv.tk
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Közvetités gondok, avagy OSTV alternativák!
» Közvetítés
» Tv közvetítés
» Közvetités ? yes or no?
» Közvetítés- TV

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: