fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Autók Választása - csapatfönököknek!

Go down 
+8
RedDog
Fegyver
Arpi
Okoska92
Tokos
Szonda Hunor
Sas
TMS
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 17:06

Koolman írta:
De nem ez a lenyeg en atmentem volna szivesen a Ferrariba hogy ne bontsak uj Csapatot de ott van Tokos aki ugyszinten kivivta a csapatfonoki minoseget a tavalyi szezonban és nem akartam hogy azt mondhassa valaki hogy bezzeg jo csapathoz igazolsz.

De fel vettem az esetleges koztem es Easyke kozotti cseret. Meg se fontoltad. Te csak tartod a tiedet. Ellenzem a Force India hasznalatat.

Koolman írta:
KEREM A TELJES LIGAT hogy engedelyezze hogy a SZENTLIGA XI szezon befejezeseig kifizessem a hatralekomat es napirendre keruljek ha a Liga elfogaja akkor rajthoz allok ha nem majd csak akkor ha rendezni tudom anyagi hatralekomat mert a szegenyseg nem szegyen csak kellemetlen Smile Sad ! KEREM A LIGATAGOKAT igen es nemmel vallaszolni koszonom.

Nem.
Miert?!??! Azert mert tobb mint egy honapja igergeted, hogy fizetsz (legalabb egy kis reszletet).
180 lejjel tartozol, nem 160.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Fizet

Mig a videokartyad csak masfel hete egett le.....
Te kovetelted a szabalyzat betartasat. Vered a melled, hogy ez nem helyes. Na tessek peldat mutatni. Fizess (nem az egesszet, hanem ahogy Luki-val egyeztettel) es akkor johetsz.

Csak ketszinuskodsz es felrevezeted a ligat.

Nem csak te vagy szegeny, de a tobbiek kifizettek, mert igy volt tisztesseges a ligatarsakkal szemben.

Mi lett volna ha mindenki olyan hanyag mint te??!?! Most nem lett volna szerverunk.

BTW: egybol megjavult a messengered?!?!
Idaig nem ment. De ahogy bajban erzed magad megjavult....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 17:57

Ertem a valaszod nem Koszonom a vallaszt varom a tobbieket is. Mindenkinek Koszonom a vallasztol fuggetlenul.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 18:02

Sas írta:
Igen. Nem te vagy az első és utolsó, aki nincs vonalban a tagságival. En is nemegyszer el voltam maradva és vagyok most is többekkel vállvetve. Pl. a 7 mp-s limitet sem lett alkalmazva a szabály szerint soha, legalábbis amióta tagja vagyok a ligának. Felőlem nincs akadálya, hogy indulj holnap a futamon. Elobb-utobb kifizeted az elmaradásod.
Ez 100% ra hogy ba volt tartva, legalabb is ebben a szezonban! Amit Pirossal ir az nem azt jelenti hogy 7 mp.!

Boti mar reg ki van javitva! Apr. vegeig!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 18:58

Jól meg forgattad szegény embereket ezzel a sziruppal, Grat. Igazi szinész munka. Én is könnyezek tehát indulhatsz! Very Happy .

Hihetetlen vagy! Go Szentliga meg minden. Egy nappal ez előtt meg....! Te most szerepet tanulsz vagy itt a srácok azok kísérleti nyuszik, húsvét előtt? Mindenki bevette. Remélem Áprilisi tréfának szántad? Jó poén!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 19:05

Az van, hogy én kifuttam az időből, mert holnap április 2-a és Én márciusig vagyok vonalban a tagságival...Holnap fizetnek ha elárulja valaki, hogy kinek kell fizetni ( remélem Lukácsnak)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 19:12

Az időzítés pontos hiszen holnapig eldöntök mindent ami a Szentligát illeti részemről. És akkor tájékoztatlak benneteket. Az sem kizárt hogy megjelenek az idő mérőn! Csak engedné az egészségügyi állapotom is! Sok minden van ami pro és kontra! Majd kiderül! Go Szentliga!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 19:22

Lukács írta:
Az időzítés pontos hiszen holnapig eldöntök mindent ami a Szentligát illeti részemről. És akkor tájékoztatlak benneteket. Az sem kizárt hogy megjelenek az idő mérőn! Csak engedné az egészségügyi állapotom is! Sok minden van ami pro és kontra! Majd kiderül! Go Szentliga!

Biztatóan alakul a hozzá állasod, Luki. JOBBULÁST!!! bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 20:06

Lukács írta:
Jól meg forgattad szegény embereket ezzel a sziruppal, Grat. Igazi szinész munka. Én is könnyezek tehát indulhatsz! Very Happy .

Hihetetlen vagy! Go Szentliga meg minden. Egy nappal ez előtt meg....! Te most szerepet tanulsz vagy itt a srácok azok kísérleti nyuszik, húsvét előtt? Mindenki bevette. Remélem Áprilisi tréfának szántad? Jó poén!

Ezert is volt a valaszom nem.

**************************************************
Szemedbe mond egyet, azutan ....... o sem tudja mit akar.

@Kalman: Nem is vartam, hogy elfogad az en valaszom/velemenyem.

Meg arra sem vagy kepes valaszolni ami a helycseret illeti. Te csak a Ferrari fele latsz, azt nem is akarod eszrevenni, hogy Easyke jojjon ide es en oda. Nem akarod, mert ..... igen.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 20:31

Alfréd, ezt hagyd, kérlek. Tapasztalatból tudom, hogy ennek nem most lesz vége. Hagyd békén, kérlek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 21:45

Most mar ertem azt hittem a 10 lejek azok a tartozasokat jelentik jol van KOSZ!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 22:28

Koolman írta:
Elmondom hogy latom en es szivbol arra kerlek hogy anyazas, szemelyeskedes es veszekedes helyett nyugodtan vallaszolj ha maskent latod es beszeljunk rola. De vissza a lenyeghez azert vagy ludas szerintem mert azt gondolom hogy egy forum moderatora nem kene hogy engedje hogy szemelyeskedo tragar sertegeto tamado hangnemu hozzaszolasok maradjanak a forumban es nem csak peldanak lasd mindket ovasom eseten mar az elso vallaszokat ami az exLigavezeto "farokmereteig ernek..."

Kalman, elsosorban, hogy tisztazunk egy dolgot, en nem szeretnek a te/ti veszekedesetekben csatlakozni, csupan az en ellentmondason ami teged illet az a helyzet generalasa ami az uj csapatodat es azzal kapcsolatos dolgokat illeti.

A masik viszont az, hogy en nem hinnem, hogy valaha peldat mutattam arra, hogy hajlamos legyek az anyazasos meg hasonlo dolgokra.

Amugy, hogy Ludasnak nevezel es latsz az adot esetben, ez meghokento szamomra, el sem tudom hinni, hogy engem is bele martanal ebbe. Az, hogy en intezem a forum sorsat, ezert a dolog az en fejemhez van vagva, hat nem szep dolog. Azert vagyok ludas, mert elutazom 3 napra, hazakerulok pentek estere es arra itt van egy nagy kalamajka, amit azt sem tudtam, hogy merre hamozam, mert sehol sem eleje sem vege. Arra mar nem volt mit moderalni, mert egy teljes szappan operat hoztatok ossze, amit mar mindenki olvasot es latta az adot beszolasokat.
Mar ezekutan csak az maradt, hogy bocsanatot kell kerjek, mert nem tudatam a ligaval, hogy hazon kivul leszek 3 napig, hogy felhivjam figyelmeteket arra, hogy fiuk ne balhezatok, mert nem tudok moderalni es odafigyelni ez ido alatt.

Ami a tagsagdijadott illeti, az engem nem zavar meg akkor sem, ha nagyabol en voltam a dolog kezdemenyezoje a tagsagdij befizetese a szezon kezdetenel.
Sportszeruseg erdekeben simman tulnezek az adosagodon es elfogadom a rajthoz allasodat, mert nem konnyu az anyagi oldal senkinek, foleg mikor szamtalan dolgokkal kuzdunk. De attol meg mindig nem tamogatom az uj csapatod letrehozasat, de itt is mint lattom, hogy maradjon a sportszeruseg szelleme, igy biztos nem jellent majd gondot, hogy rajtoljatok.

De szerintem ezt az egesz temat mindenki le kellene zarja, mert mar egy feneketlen zsakutcaban torkolt az egesz, ezert hamarosan egy megbeszeles kereten belul kelle ezt megoldani, mert ugy is egymas nyakat tapodjatok/juk futam kozben. Mar eljott az a pillanat amikor mar senki sem tud visszalepni, es igy nehez mar a temat tisztazni. Addig is probaljatok limitalni a dolgokat, megkerlek szepen erre titeket!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 23:09

"***************************************************************"

Ilyen hozzászólást egy moderátor nem tolerálhat, ennyit akartam mondani nézd vissza a hozzáoszlásokat és aki sérteget vagy trágár kifejezéseket használ azt törölni kell ennyi. Ahogy a szabály írja:

2. SPORTSZERŰ VISELKEDÉS
2.1 A bajnokság szervezőinek elsődleges célja, hogy bárkinek, akinek nevezése elfogadásra került és megkapta a versenyengedélyét, kellemes időtöltést és szórakozást biztosítson, éppen ezért elvárják a sportszerű viselkedést.
2.5. A teszteken vagy versenyen ha valaki nem megengedett hangnemben fogalmazza meg véleményét az eltiltást kaphat a következő futamról vagy súlyosabb esetben azonnali kizárást jelent a ligából. Ilyen esetben a tagságdíj nem jár vissza.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 23:14

En ertem amit te probalsz uzeni, csak te nem erted amit en akartam mondani.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 23:38

A csapatvaltoztatassal az a helyzet hogy valamiert nekem jobban megy a Force India maskent viselkedik az auto de kiprobaltam a RedBullt es az is mas a Williams is mas az a gyanum hogy nem egyformak az autok legalabbis aerodinamikailag talan veletlen de en akkor is szeretnek mas autot...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 0:19

Tamásnak igazat adok, abban, hogy össze kell ülni és megvitatni est a cirkuszt egyazon légtérben, nem fórumon. Azt gyanítom, hogy Alfréd egy kicsit túlfutotté magát és régi sérelmeit torolja most, vagy nem értem honnan ennyi düh.

Már bánom, hogy csapatot váltottam. Nem gondoltam, hogy esetleg táptalaja lesz egy újabb vitának.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 1:54

Ne viccelj SAS nem te vagy a hibás... Teljesen másról szól a történet szerintem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 7:26

Te, Kálmán akkor ez egy óriási csalás ha jól kapom el a jeleket! Már mint az autó viselkedéseit jelenti jelen esetben. Ugyan is egy azonos tulajdonsággal kellene rendelkezzen minden autó. Nem? Mert akkor értelmetlen tankkal hajszolni egy F1 es autót, ha csak nincs egy jó adag lövedéked!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 9:27

Kalman, a helyzet az, hogy ha minden igaz, akkor te be ludasoltal engem ok nelkul. Keresem azt a postot ahol a meretezes tema van, hogy egy kicsit tisztitsam a forumot, de nem talalom. Remelem itt van es ra tudsz mutatni, mert en csakis kimondottan a honlapon talaltam meg, aminek semmi koze az egesz forumhoz.

Most akkor minnek vegyem az egesz dolgot???

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 9:39

Igen, johetsz tollem is futamra, en is elvagyok maradva de ahogy megtudom hogy most kinek kell fizetni fizetem!
Az autok kozt nincs kulombseg csak anyi hogy mas a hangjuk es a kameraallasok.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 11:39

Be kellett bizonyitsam, hogy Kalmannak igaza van. O tamadta a szemelyem. Nem tud ilyen emberrel versenyezni.
Normalis, hogy nem nezem, hogy o tamadja a viselkedesem. Mit vartatok??!??! Tapsoljak?!?!?


Kalman: beutted a fejed?!?!?!
Ertem, ha egy olyan szemely mondja, aki nem tudja a sorrendet a programban, de te vagy az aki "profi" vagy a mod keszitesben. Nezd meg a veh es hdv filekot.

Ez csak egy nagyon szar probalkozas a szamodrol.
Mar szokott dolog.

Ha elfeljetetted volna:

Koolman írta:
Nem a szemelyed a viselkedesed zavar most is eddig
mentek jottek az emberek csereltek autot csapatot de ahogy en teszem mar
nem lehet bocs de ez ami zavar.

Ezert beszelek igy veled. Lasd mit jelent a viselkedes. Kocsogot kertel, kocsogot kapsz, amit erdemelsz.

Editke: Azert megy ilyen jol a Force India, mert teszteltel.....
Ha akarod atadom, melyik futamra mennyit teszteltel. Majdnem semmit, ez az elso ahol korozgetsz.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 11:57

EGYSZER smindenkorra legyen elég a vitából. Tele van már a hócipőm, rendezzétek le telefonon vagy ahogy akarjátok, nem vet jó fényt a LIGÁRA. Alfréd és Kálmán BEFEJEZHETITEK.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 2 Ápr. 2012 - 12:17

Lehel nem tudnál kivenni ebből az aláírásképből legalább egyet ? Eléggé szétnyomja nekem a fórumot, ráadásul zavaró is ez a két nagy kép! Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Autók Választása - csapatfönököknek!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Szentliga X2 - Autók számozása
» Autók egyéni számozása.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: