fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Autók Választása - csapatfönököknek!

Go down 
+8
RedDog
Fegyver
Arpi
Okoska92
Tokos
Szonda Hunor
Sas
TMS
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Márc. 2012 - 14:21

Ertem, de hadjuk ot valasztani, vagy esetleg valamelyik csapatot valasztani aki esetleg szivesen latna csapaton belul.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Márc. 2012 - 14:24

Ok.
Meg varok, de valami olyat vettem ki, hogy a Japan kolyok hivta.
Amig nincs meg a hivatalos valasz, addig varok.
Kocee
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Márc. 2012 - 14:26

OK, persze.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Márc. 2012 - 16:38

Lala a BBR 3 as szamu pilotaja a tegnaptol !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Márc. 2012 - 16:46

Kocee, olvastam, kozben a cikket is.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:04

Azt hiszem elerkezett az ido egy uj csapat Megszuletesehez
Nem akartam uj topicot nyitni de reszemrol nem megy a kepmutatas es ugy dontottem hogy elhagyom a SIC Team csapatat es keresek egy uj csapatot.
Az uj Csapat Neve: Force Hunia es a Force India autojat hasznaljuk
Versenyzok: Nagy Koolman Kalman es Molnar Easyke Miklos
Kerem a Liga vezeteset es BTjet hogy vegyek tudomasul dontesunket es ejtsek meg a szukseges modositsokat Koszonom.
A csapat termeszetesen nullarol indul es a Pilotak magukkal viszik sajat pontjaikat, gondolom ez fer.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:23

Egyelore nincs ligavezeto aki engedelyezne.

Addig amig vannak ures csapatok, nem ertem miert a Force Indiat hozod be?!?!?!
Star Racing Team - ures

Ha annyira zavar a szemelyem, atmegyek en a Ferrarihoz, habar utalom, de itt Tiger Racing es atjon Easyke helyettem.
Legalabb 3an lesztek.
En nem ertek egyet a Force India behozasaval.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:36

Nem a szemelyed a viselkedesed zavar most is eddig mentek jottek az emberek csereltek autot csapatot de ahogy en teszem mar nem lehet bocs de ez ami zavar.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:40

Jottek ures helyre (nemletezo csapathoz - Force India) es onnan voltak atiranyitva aktiv csapatok, ures helyukre (Lala - BBR, Plocs - SIC) epp azert, hogy ne legyen annyi fel csapat. Ezzel van bajom, nem azzal, hogy te nyitottad.
Mondtam mar, ne legyen uldozesi maniad.
Felajanlottam, hogy elmegyek a csapattol, ez miert nem tetszik. Easyke es en helyet cserelunk. Ha zavar Plocs, akkor atmegy valahova o is.
Igy mi nem jo?!?!?!



Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:47

Uj csapatot akarok ugy erzem jobban megy a Force India de volt meg valtas a HRT bol is McLaren lett kozbe most lesz egy uj csapat Force Hunia ami a Force India
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 22:52

Igen, volt meg valtas. Mert a McLaren teljesen uress volt.
Most megmaradt a HRT, regi neven, Star Racing Team, uj neven. Ami teljesen uress.
Ellenzem az uj csapatot. Ha egyaltalan szamitt.

Es amig az uj (nem tudom ki) ligavezeto nem dont, addig hasznalnod kell a regi csapatod Smile)

Me, hogy ne mehess mellollem el.
Es, hogy legyen maniad: NEM fogom hetfon engedi a Force India indulasat, ha addig nem dont a ligavezeto. Ide irom, hogy Easyket ne erje meglepetes.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Márc. 2012 - 23:36

Bocs de te ki vagy???? En a tavalyi szezonban kierdemeltem a Csapatfonok cimet nem erdekell a velemenyed Bocs...
Dontottem
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 14:16

Semmi bocs Very Happy

Ep ez az, te vagy a csapatfonok, ez a te csapatod.
Tema lezarva.
Ki vagyok en?!?! Mar szenilis is vagy?

Meglatod. Hetfon NEM fogom engedni, hogy indulj, a Force Indiaval. Dontottem. Tema lezarva bounce
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 16:23

Nem akarok se sz*rkeverő lenni, de ez jó ideje így megy. Sosem akartam beleszólni de most muszáj, úgy érzem, hogy rossz irányba halad minden. Kálmán csapatalapításában semmi rosszat nem látok, remélem megkérdezte LUKÁCStól, hogy végrehajthat-e ilyent. Saját csapatát elhagyva egy más alakit és a másik két pilóta ott marad csapatfőnök nélkül. EZ MI KÉREM??? Na ne röhögtessetek, hogy mindenki azt csinál itt amit akar, dobálózunk azzal, hogy ki fizetett tagdíjjat és ki nem. Komolyan nem értelek titeket. Én mikor ide csatlakoztam azért tettem meg, hogy versenyezhessek és hogy BARÁTOKAT szerezzek. Mindkettő sikerült de utóbbi az elmúlt időben kezd visszaesni, mindenki befelefordul, megy a saját feje után. Lehet, hogy az év elején nagyon sokan azt gondolták nem lessz ebből semmi, láss csodát még is lett. Idén talán a legérdekesebb sőt a legszorosabb bajnokság. Kiemelném az újjoncokat, akiket egyes pilóták nem "TŰRNEK EL", hogyha gyorsabbak akkor hogyanra vonjuk őket.
Lassan kezd "VICC" lenni az egészből. BARÁTOK VAGYUNK és AZOK is kell maradjunk függetlenül a versenypályán történtektől. Sosem hittem volna, hogy ilyen is megtörténhet, ne hagyjuk elveszni ezt a LIGÁT.





akinek nem inge ne vegye magára*
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimePént. 30 Márc. 2012 - 16:47

LehelFekete írta:

Lassan kezd "VICC" lenni az egészből. BARÁTOK VAGYUNK és AZOK is kell maradjunk függetlenül a versenypályán történtektől. Sosem hittem volna, hogy ilyen is megtörténhet, ne hagyjuk elveszni ezt a LIGÁT.





akinek nem inge ne vegye magára*

Egyetertek.
Mindket reszben Razz
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 1:24

Koolman írta:
Azt hiszem elerkezett az ido egy uj csapat Megszuletesehez
Nem akartam uj topicot nyitni de reszemrol nem megy a kepmutatas es ugy dontottem hogy elhagyom a SIC Team csapatat es keresek egy uj csapatot.
Az uj Csapat Neve: Force Hunia es a Force India autojat hasznaljuk
Versenyzok: Nagy Koolman Kalman es Molnar Easyke Miklos
Kerem a Liga vezeteset es BTjet hogy vegyek tudomasul dontesunket es ejtsek meg a szukseges modositsokat Koszonom.
A csapat termeszetesen nullarol indul es a Pilotak magukkal viszik sajat pontjaikat, gondolom ez fer.
Nem ertek ezzel egyaltalan egyet, de errol inkabb majd holnap!

RedDog írta:
Meglatod. Hetfon NEM fogom engedni, hogy indulj, a Force Indiaval. Dontottem. Tema lezarva
Azert ennyire ne menjunk el Alfred, mert ertelmetlen.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 1:44

Sajnos en hatalmas kulonbsegeket tapasztalok a Force India es a renault kozott ezzel az autoval jobban megy es en ebben maradok ti is valltottatok szezon kozben van pilota aki csapatot valtott van csapat aki csapatot valtott es sorolhatnam a hangnem es a legkor a Renaultnal latod milyen en arra gondoltam odebbalok es nem folytatom. Mondjatok egy racionalis ervet miert ne mert van masik csapat sajna maskep megy ahogy atultem ebbe az autoba versenykepes vagyok Miki akar jonni velem lenni az auto tetszik mi vallaltuk hogy a csapatbajnoksagot 0 pontrol folytatjuk mi az akadaly ha mar reg nem az a csapatfellallas van amit kisorsoltunk miert lehet egyeseknek es nem kehet a ketteseknek?
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 31 Márc. 2012 - 10:06

Koolmannek igaza van lehet hogy az autok nem egyformak en is ki fogok probalni 1 masikat hajra Koolman!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 4:58

itt egy kis kep az uj csapatrol
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 13:30

Lattom egy picit maskepp lattod a dolgokat, de nem baj. Sajnos amiert igazad van az csak az, hogy valaki atment mas csapathoz, amit en nem agrealtam annak idejen es ezert fekete baranynak titulatak ez miatt. Amitol akkor tartottam, az most beigazolodot, de lattom azonkivul te most teljes mertkeben kihasznalod ezt es visszaelsz a helyzettel. Csak amit senki sem gondol/t meg es tonkretehet mindent, az az, hogy ezutan ha barkinek valami nem tetszik, akkor szedi a satorfat es csinal uj csapatot, stb.
Abban is egyetertek, hogy mi atultunk mas autoba, ami szerintem nem hataroz es nem befolyasolja egyaltalan a szezon kimenetelet, ugy mint ahogyan ezt ti teszitek. Ha csak annyi lenne, hogy ti is mas autoba ultok a Renault helyet akkor no comment, de igy sajnos szo nelkul nem hagyhato.
Sajnos a konyhatokon kialakult hangulatrol nem tehetek, ezert nem kell szamomra felhozd azt az ervet, hogy azert csinalsz mas csapatot mert... Egy masik dolog amire megkerlek, hogy ne peldazz szerintem Mikivel, hogy veledd akart menni, mert en ugy gondolom, hogy az a kis ido alatt amiota en talakoztam vele virtualissan TS-en es Szabi szulinapjan egy oracskat az alatt en nem ugy ismertem meg ot, aki oda allt eled es azt mondta, hogy Kalman gyere csinaljunk egy kulon csapatot! Ezert ugy latom, hogy csakis a te kezdemenyezesednek es esetleges csabitasodnak tett eleget. Ezert ugy lattom, hogy azonkivul, hogy neked nem alakult jol a SIC Teamben, azert nem kellene mas csapatokat megbontsal/elrontsal mint ahogy ezt teszed Miki eseteben, mert most a masik csapatban egy ember maradt aki szerintem meg nem is ertesult a dologrol.

Vegezetul, hogy lasd, hogy mi nem abban torekszunk, hogy harmoniat bontsunk a ligaban mint TE, jelen esetben, ezert majd hetfon a HRT-el indulunk.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 14:37

En azt mondom hogy a sorsolasos rendszer megbukott nem csak ti hanem csapatot valtott SAS is hogy csak egy peldat mondjak. De nem ez a lenyeg en atmentem volna szivesen a Ferrariba hogy ne bontsak uj Csapatot de ott van Tokos aki ugyszinten kivivta a csapatfonoki minoseget a tavalyi szezonban és nem akartam hogy azt mondhassa valaki hogy bezzeg jo csapathoz igazolsz. Gondoltam a szabaly meg el hogy az elso 7 az kulon csapatba legyen. Ami a hangulatot illeti hat abban sajnos meg te is "ludas" vagy a ligavezetesrol BT rol nem is beszelve. Elmondom hogy latom en es szivbol arra kerlek hogy anyazas, szemelyeskedes es veszekedes helyett nyugodtan vallaszolj ha maskent latod es beszeljunk rola. De vissza a lenyeghez azert vagy ludas szerintem mert azt gondolom hogy egy forum moderatora nem kene hogy engedje hogy szemelyeskedo tragar sertegeto tamado hangnemu hozzaszolasok maradjanak a forumban es nem csak peldanak lasd mindket ovasom eseten mar az elso vallaszokat ami az exLigavezeto "farokmereteig ernek..." egyik oldalrol masikrol szep lassan bizonyos szabalyok elhomajosodtak peldaul tobben egy TS vannak nem ugyanazon csapat tagjai es majdnem pontszerzes is lett belole Bahrainben emlekszel Florin betolta Wilyt akinek leeget a motra es nyilvanvaloan nem tudta volna befejezni a versenyt ha ott nem ovok megkapja a pontot szep csendesen Willy így ebben az esetben nem tortent elony szerzes de ha csak azt veszem hogy egy lekorozesnel ha TS en figyelmeztetem a masikat konyebben elmegy mint ha nem vagyok vele egy TS en megis a Ligavezetes turi a szabalytalansagot, vagy szabalyt hoztunk kozosen megszavazva hogy aki vagy a Q1 vagy Q3 az sulyos vetek es elso alkalommal a kov futamon Boxbol indul utana ha megegyszer vag es nem szol vagy szeleseit azaz nioncs ket kereke folyamatosan a palyan azaz negy kerekkel elhagyja a palyat es mindegy hogy szarmazike e elonye belole vagy nem e helyet csak emlitem monacot megse volt nezve es igenis vagasok voltak de emlithetem a Belga nagydijjat vagy a magyart ahol tortentek szelesitesek elonyszerzesek de mar nem szamit a buntetes max annyi hogy utolso rajthely NEM boxbol igy szolt a szabaly hol a szabaly hova tunt... vagy masodik alkalom hogy a szabaly adta lehetoseggel elve fellebezek a valasz anyazas DE meg a mai napig nem kaptam egyik esetben sem normalis hivatalos valaszt ahogy a szabalyzatban elo van irva a BT reszerol es meg egyszer a legzavarobb a minosithetetlen hangnem es ocsmany beszolasok amit sajna a Liga toleral esetleg neha a legfiatalabb versenyzotars be ir hogy hatrabb az agarakkal vagy megse kene de a Liga vezetese nulla reakcio sot o pocsozik. Itt emlitenem meg hogy barki aki feladatot vallal az vagy tegyen kulonbseget a vallalt minoseg es a versenyzoi minoseg kozt vagy ne vallaljon extra feladatot csak azert hogy legyen amivel hanytorgatozon es azt gondolja hogy neki a plusz feladat miatt elojogai vannak. Es ha valaki BT tag az ne nyilatkozon szemelyesen a BT neveben hanem legyen egy hivatalos BT kozlemeny es azonkivul persze termeszetesen minden versenyzo velemenyezhet minden helyzetet a joerzes a tisztesseg es a sportszeruseg hatarain belul. E sot MINDEN versenyzo legyen egyenrangu minden versenyzonek egyforma banasmod jarjon. Itt szeretnek utoljara egy extra keressel fordulni a teljes Ligahoz van egy 160 lejes tagsagdij elmaradasom kertem a ligavezetot hogy ket reszletben fizethessem de kozben kiegett a videokartyam igy azt kellett vennem igy a kovetkezo a keresem es szeretnem ha mindenki anit vallaszolna igen vagy nem es mondom a kerest jelen szukosebb anyagi helyzetem miatt KEREM A TELJES LIGAT hogy engedelyezze hogy a SZENTLIGA XI szezon befejezeseig kifizessem a hatralekomat es napirendre keruljek ha a Liga elfogaja akkor rajthoz allok ha nem majd csak akkor ha rendezni tudom anyagi hatralekomat mert a szegenyseg nem szegyen csak kellemetlen Smile Sad ! KEREM A LIGATAGOKAT igen es nemmel vallaszolni koszonom.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 15:25

igen
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 15:26

Igen. Nem te vagy az első és utolsó, aki nincs vonalban a tagságival. En is nemegyszer el voltam maradva és vagyok most is többekkel vállvetve. Pl. a 7 mp-s limitet sem lett alkalmazva a szabály szerint soha, legalábbis amióta tagja vagyok a ligának. Felőlem nincs akadálya, hogy indulj holnap a futamon. Elobb-utobb kifizeted az elmaradásod.
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 15:29

Igen .
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 1 Ápr. 2012 - 15:53

Persze hogy IGEN!!! Csak meg annyit hogy megkerem Vilit hogy en kifizettem a tagsagdijat marcius 31 ig javitsa ki a tablazatot Lukacsal egyeztessen ! koszi
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autók Választása - csapatfönököknek!   Autók Választása - csapatfönököknek! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Autók Választása - csapatfönököknek!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Szentliga X2 - Autók számozása
» Autók egyéni számozása.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: