fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Go down 
+7
Szonda Hunor
Lukács
willyKEE
LehelFekete
Okoska92
Lóri
TMS
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Nov. 2011 - 21:02

Holnap a beta tesztet mivel fussuk ? Az alapmóddal ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Nov. 2011 - 22:55

Sajnálom hogy ennyire huzodik a dolog. a szentliga X1 mikor elindul, ha elindul ... akkor egyezzunk meg abban hogy elkezdodik a szentliga 12 játékfeltételek meghatározása, a mod készitese. Okt 1O befejeztuk a szezont most a datum 20/11/2011 és még nincs mod, még nem biztos a szezon kezdésének a dátuma sem ..... sorry de nagyon ....
Én azt mondom hogy hétfőn ismét nem tartunk tesztet ..... ( ha mégis annak nagyon örvendenék) .
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 8:03

Milyen modal megyunk 12 ben? nem vicc. de ez a kezdes igen. csend es semmi vissza jelzes. majd kitalaljuk. buzlik valami
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 10:02

Legalabb 1-2 nappal a tesztfutam elott mindenkinek megkellene legyen a mod hogy szokjon hozza ugyhogy ma nem sok esely van tesztfutamra.
A kovetkezo szezonra meg nincsen mod mert ha minden jol megy akkor rFactor 2-vel kellene menni amit nem sokara kiadnak.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 10:28

Szentliga 12 ... ugyanez a mod, ha nem lesz megoldgható a rfactor ral 2 való versenyés
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 11:11

F1RFT 2011 legalább lesz egy normális programkörnyezet ahhoz, hogy versenyezzünk. Nem volt értelme a saját csapatoknak, mert úgyebár nem lesz közvetités.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 11:35

LehelFekete írta:
F1RFT 2011 legalább lesz egy normális programkörnyezet ahhoz, hogy versenyezzünk.

Mit ertesz te ez alatt Lehelke?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 12:27

Lehel már megvannak a setapok mi? Sujosan megadnak valo egy alkat vagy Very Happy Nem latsz semmi fantaziat benne ebbe a csapatosdiba? Kar.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 14:18

Nem hiszem Lehel azert akarja az RFT2011 et mert megvannak a setupok hanem mert azt mindenki letolti felinstalalja es mar megy is , s nincs enyi gond vele!
amugy ha jol tudom meg nincs kiadva.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 14:25

nem a setupolással van gond- úgysincs kiadva-
ne keljek hónapokat eltölteni egy módösszerakással...
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 14:27

Lukács írta:
Lehel már megvannak a setapok mi? Sujosan megadnak valo egy alkat vagy Very Happy Nem latsz semmi fantaziat benne ebbe a csapatosdiba? Kar.

Fantázia van de nem olyan mintha igazi csapatokkal mennénk, elvégre a csapatok azért lettek kitalálva mert lesz közvetités?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 14:59

Arpi írta:
hanem mert azt mindenki letolti felinstalalja es mar megy is , s nincs enyi gond vele.
Igen, csak a neger munkat mar valaki elvegezte a 2011 F1RFT-nel. Nem hiszem, hogy Rumburak elforditotta a gyurujet es elovarazsolta volna Sompirnak.

Lehel - nem beszelunk honapokrol (csak te), en 6 hetet saccoltam a gyulesen, de sajnos 7 het lett belole, bocsanat. Ezuton tamadt egy otletem is, heves tamogatssal ajanlak teged a Szentliga kozoseg szamara, hogy a kovetkezo szezon latvany es vizualis oldalat te alkosd meg es hozd letre, es akkor mi is jobban jarunk, mert nem kell honapokig varni.
Es ha neked a fantaziad csak Vettel, RedBull es McLaren-ig megy el es persze kozvetites, de azon tul nem akkor teljes mertekben tudlak sajnalni. Mit jelent szamodra az igazi csapat?
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 17:54

Sompir nem ma kezdte, es a neger munkat o csinalta meg de lenyegtelen.
Az a baj hogy sehol egy biztos datum nincs feltuntetve , legyen 6 het vagy 1 honap vagy 2 csak legyen biztos, a fooldalon Vargha Tibor kert egy kezdesi idopontot es sehol senki nem valaszolt. Engem nem zavar ha egy honap mulva kezdunk csak legyen kiirva egy biztos idopont. es a keszitok kozbe par sorban leirhatnak hogy hogy haladnak.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 20:06

Kellene zavarjon a honap eltolodas mindenkit, mert a mi penzunk bánja, en nem tudom pontosan hgoy mennyi be kerul fennttartani egy szervert 6 hétig ( lehet hogy több ) de biztos hogy nem kevés összeg .. mi kell kifizesuk....
Értem a néger munka gondolátát is, meg azt is hogy a legszebbet akarjátok csinlani, meg ahoz idő kell meg minden ... De arra is kell gondolni hogy sokan vagyunk es nem sokat árultuk el belole nekunk . .... Én azt tudtam hogy a mult hetfőn lesz teszt, egy csomo minden közbejött értem, megértem de legalább szóljatok. Amugy nincs amiért felhozni a neger munkét mert szívesen válalja, válalta mindenki.

Remélem ma egyet körözünk és tesztelunk az Új móddal ....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 21 Nov. 2011 - 22:11

willyKEE írta:
en nem tudom pontosan hgoy mennyi be kerul fennttartani egy szervert 6 hétig ( lehet hogy több ) de biztos hogy nem kevés összeg .. mi kell kifizesuk....

Igen, ez az ami a legrosszabb. Potyából fizessük ezt az időszakot. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 0:44

Nos barátaim, amint már említettem, hogy addig nincs indulás ameddig nincs kiprobálva a mod és nincs megfelelő állapotba, ami használható is. Továbbá én is ködben vagyok mert pontosan annyit tudok a holtartásunknál mint ti. Hol ott a versenynaptár el van készitve ami November 28-án indittaná útjára a Szentliga X1. évadját. De ezt nem merem még kikiáltani hiszen még vastag burok övezi az újszülöttet. Ez egy rettentően jó dolog hogy kezdetek aggódni a szerver miatt hiszen amikor azt mondtam hogy nincs amiért várnunk heteket (az eddigi szezonokrol vakkerolok) az uj szezon inditásáig akkor a reakciótok csak annyi volt hogy hová sietünk. Sajna most is sietnénk de mos szünidő van. Nekem sem tetszik, még az sem hogy nincs közölve, hogy mikorra várható az inditható mod. Amit lehet tudni róla az annyi hogy tegnap este (Nov. 21) teszt kellett volna legyen az új moddal. Sajnos én nem tartozkodtam a városunkban így nem tudom, hogy mik a fejlemények. Higyjétek el, én is várom!!! S akkor várom!!! Kérlek, hogy türelmesen várjuk ki, szerintem hamarosan fényt derítünk mindenre. Köszönöm megértésetek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 9:03

Ezt a körüzenetet N. K. Kálmán tette közzé a tegnap este ( Nov. 21 -- 21 : 14 perckór) azoknak hoztam át ide akiknek esetleg nincs vagy nem használják a Messengert.
-"Kedves szentLiga Tagok sa jan egesz ejel meloztam de nem lett meg a mod meg mindig egy csa[at festese hianyzik es most derult ki egy halom aprosag amikor osszeraktam a modot nem latszanak a sisakok es stb stb hogy csak egyet emlitsek szerintem ahoz hogy a mod mukodokepes legyen meg egy ejszakara szuksegem van igy kerek egy ejszaka turelmet holnapra feltoltom valahova a modot valamint kiirom DVDre stikre es korulhordjuk kinek hogy addig id varom az utolso csapat festeset valamint kernem a RedDog es a Tamas kis segitseget ha vagytok keressetek meg kosz a megertest. "
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Nov. 2011 - 9:07

Továbbá, minden Szentliga versenyzőnek akik a Szentliga X-ben is versenyeztek EGY hónap jóváírást ezközölök. Bővebben az Októberi kényszer pihenőt a tagdíjmentesítem.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 23 Nov. 2011 - 0:44

Ma Volt Teszt????? _)()*))*&(^^*^%&^%$%%£$%^&*!"£$%^&*()!"£$%^%$£"$%^&*()))))))((*&^%$$%^&^%$£"!"£$%^&*$£%""$$!$"^£^&&%*^(&(&*%&^$^$£ vagy nem Sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 23 Nov. 2011 - 0:58

Nem volt, legalabbis nincs tudomasom rola.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 24 Nov. 2011 - 18:12

Mod??
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Nov. 2011 - 11:32

Az nincs Sad

Zar helyzet, egy napto szívwesen vár mindenki, .. .....de nah .... MI történt, jól vagytok módkészítők....???? valamit mondjatok ...
Köszi
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Nov. 2011 - 17:58

mikor lesz már mod?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimePént. 2 Dec. 2011 - 10:16

Huh... Nos uraim hála a fentieknek s nem a szomszédra gondoltam, újra itthon vagyok. Ez annyit jelent, hogy itthon vagyok. De mindenek előtt arra kérek néhány kollégát, hogy pár sórban világosítsatok fel, mik történtek a napokban mert nem látom tisztán a forumon na meg a honlapon semmi változás nem történt amiből ki tudnék szűrni bármit is! Azt beszéltük Kálmánnal az indulásom előtt, hogy addig ki lesz próbálva mert készen áll minden!!! Így történt???? Remélem csak a sajtó maradt le erről a tesztekről. Amint láttam itt-ott az FSR csapat leírt egy autót, (sajnálom Tami) bárcsak ESC gombot tudtad volna használni! Történjen bármi is szeretném ha páran szombat este tudnánk egyezkedni F. Lehelnél persze ha még áll a bál. Röviden egyelőre bejelentkezésnek ennyi de mostantól folyamatos vagyok amennyiben tudok, s álljunk neki mert hideg kezd lenni a vas! Ha másképp nem is de akkor belecsapunk a B. tervbe, amit fel kell állítanunk. Melóra fel URAIM, hajrá Szentliga!!!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitimePént. 2 Dec. 2011 - 17:13

ezt már szeretem Very Happy
áll a báll:D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Szentliga XX - teszt verseny!
» Teszt az AARTV-vel!
» Szabad edzés és teszt...
» Friss hírek, videók - F1
» off topik, mehet minden.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: