fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Go down 
+7
Szonda Hunor
Lukács
willyKEE
LehelFekete
Okoska92
Lóri
TMS
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 18:11

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Szl

Szeretnem felhivni a SzentLiga figylmet a kovetkezo pontokra:

1 - aki teheti az ma (14.10.2011) a megszokot idoben 21.00 oratol, feljohet a szervere, mert egy kezdetleges ugymond alpha jellegu tesztet szeretnenk tartani, az uj mod alapjaival, festeseket leszamitva.

Ide szukseges lesz majd a TS3 hasznalat, turelem es ido hozza, majd Kalman fog utba igazitast adni nemi dolgok instalalasahoz.

2 - jovo hetfon, azaz 21.11.2011 nekivagunk az ugymond hivatalos SzentLiga X1 (beta) tetsztnek, szinten 21.00 oratol. Ide mar futam jellegu a reszvetel, de akinek megis nem sikerul azt meg hanyagolhatjuk.

3 - ket het mulva, pontosabban 28.11.2011 este 21.00 oratol, nekivagunk a SzentLiga X1 szezon nyito futamanak. Ide mar a reszvetel kotelezo ugyebar, csak a nagyon kiveteles eseteket tudjuk elfogadni.

Roviden ennyi, aztan a tobbit majd itt es a TS-en folytatjuk ha valami nem tiszta.

*remeljuk marad minden a tervezet idopont szerint es nem kell majd elnapolni semmit!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 18:16

szuper
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 18:18

Jó ezt hallani, hogy kezd összeállni minden a kezdésre. Már a kezecskéim ki vannak éhezve a futamösszefoglalókra! Csak ügyesen fiúk. Azt tudjátok, hogy lesz két állandó nézőtök is! bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 19:04

az rFactorban van egy kis büntetéskiosztó rendszer a szerveren. Azt Lórival nem tudnátok alkalmazni?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 19:06

LehelFekete írta:
az rFactorban van egy kis büntetéskiosztó rendszer a szerveren. Azt Lórival nem tudnátok alkalmazni?
http://www.simracing.sk/download/rfactor/rf.pdf


hasznos ehhez
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 19:12

ez tetszene ... Lori es Okos buntetgetnek ... ez teteszik .... Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 19:39

A Szentliga X1 hivatalos kezdese az 2011 Oktober 28! Kerlek Vilmos, hogy igazitsd ehez a VERSENYNAPTART. Elore is koszonom.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 19:49

Ezeket a parancsokat idaig is tudtam. Csak az a kérdés, hogy ketten végig tudjuk e követni 18 ember versenyét egyszerre és minden szabálytalanságot észre veszünk e? Azt hiszem ezt már emlitettem volt amikor a Dózsában voltunk de akkor arról volt szó, hogy nem jó ötlet, mert két ember nem tud végig követni egy versenyt.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeHétf. 14 Nov. 2011 - 20:00

Lukács írta:
A Szentliga X1 hivatalos kezdese az 2011 Oktober 28! Kerlek Vilmos, hogy igazitsd ehez a VERSENYNAPTART. Elore is koszonom.
Javittom Szabit, a datum az November 28!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 15:48

Sajnos nem volt rá lehetőségem, hogy ott legyek ezen az "alpha jellegű teszten" ...
Meg szeretném kérni azokat, akik részt vettek ezen, hogy pár mondatban itt foglalják össze nekünk (hiányzóknak), hogy valami konkrétum született-e meg, mik a tapasztalatok, mik várhatóak versenyzésújítások terén és úgy összességében miről is volt szó hétfőn este Question
Köszönöm (köszönjük) szépen előre is a válaszokat.
Üdv.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 16:08

Hm...! Semmi változás nem történt, a hallottak alapján, ugyan én sem voltam de érdeklődtem. Személy szerint, sajnálom de nagyon, hogy ilyen szarul megy a dolog. Valamiért kurvára nagy a csend. V. Tamás végzett a rá szakadó részével, V. Alfréd is készen van. Kálmántól nem tudom miért olyan nehéz ezeket az információkat kivályni. De még 1 vagy 2 napot várok türelmesen és utána döntök valami másféleképpen. Ez már türhetetlen. Vagy ócska vicc az egész.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:12

en nem leszek este de remelem hogy a frontemberunk ott lesz es majd utban igazit
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:20

A tegnap este nem tortent semmi nagy volt a visszhang Florin semmirol se maradtal le!!
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:23

Very Happy Shocked Twisted Evil Evil or Very Mad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:46

Minden megven csak es kizarolak Kubanda Lehel festesere varunk sajna megteltem virussal es amire ujrarajtanm a tegnap a gepet mar sak egy ember volt a szeron de kiprobaltam amit akartam, a festest varjuk |Leheltol...
kerlek tole vajd ki a festest nem ram varunk hanem osszekene rakni ami nincs meg Reddog atkuldte nekem amit jol megcsinalt A festeseket varjuk az az Ocska vicc hogy arrol volt szo egyember fest es azota szetestunk ez a vicc
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:55

Beszeltem Lehellel és azt mondja, hogy sajna a video kártyája a szervizben van, de max csütörtökön megoldja a festés elküldését. És ezen a hétvégén (Nov. 19 - 20) jönnek is Szentgyörgyre. Gondolom egy csapat ismerkedést be kellene iktatnotok.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeKedd 15 Nov. 2011 - 17:59

Pont ezekért az alpontokért ragaszkodtam az egy emberes festésekért. De mindenki válltig állította, hogy Ő biztosan ért a festésekhez, de erre is kaptunk eléggé bő szavu magyarázatot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeSzer. 16 Nov. 2011 - 19:26

Nos Uraim, Kubánda Lehel telefon beszélgetése után írok (ismét), megoldodni látszik a video kártyája, tehát holnap az-az Nov. 17-én átküldi azon adatokat amit csak Ő bírtokol. Én tovább fogom küldeni azokat az információkat amiket Leheltől kapok, ígyhát bizonyára mindenki számára tiszta, hogy én is birtokosa leszek ezen Információknak. Miután N. K. Kálmánnak továbbítottam az informácikat amit már hárman birtokolunk akkor Ő ( Kálmán ) össze pakolja kellőképpen és mindannyian birtokosai lehetünk ezen információnak. cheers Az viszont kérdéses előttem, hogy a liga tagok, honnan tudják letölteni. Remélem mi hamarabb választ kapunk mert már türelmetlenkedve várjuk a kezdést! Kérlek Kálmán informáljál erről minket. Köszi. 6 hét szünet elég lessz. Elvonási tüneteim lesznek. S a vicc az egészben az-az, hogy 28-án nem is vagyok az országban, ahogy ez mostanra letisztázodott. Na de ez van! Választ!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeSzer. 16 Nov. 2011 - 20:53

Szeretném ha lenne egy letöltő gombocskánk a honlapon ahonnan le lehet majd töltikézni a dolgokat amikkel dolgozunk! Hm?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeCsüt. 17 Nov. 2011 - 0:06

ertettem ...... meglesz a link ...rem;lem a mod is holnapig Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimePént. 18 Nov. 2011 - 6:16

Akkor most már 18 -adika van. Lehelről semmi hír. Köszönjük Emese!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Guest
Vendég
avatar



SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimePént. 18 Nov. 2011 - 9:37

sziasztok,
bocsi a késésért, a tegnap megjött a videokártyám úgyhogy ma küldöm a festést,csak későig dolgoztam és nem volt időm összeszerelni még...
De ma megkapjátok délután....
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimePént. 18 Nov. 2011 - 19:38

Na mar alig varjuk,BISZTOSAN MEG ERTE A VARAST!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeSzomb. 19 Nov. 2011 - 2:05

Aki bujt bujt aki nem nem en Szombatra osszerakom a modot akinek nincs festes az feher marad
majd pachbe berakjuk...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitimeSzomb. 19 Nov. 2011 - 8:35

Rákkendroooooool........
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!   SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Szentliga XX - teszt verseny!
» Teszt az AARTV-vel!
» Szabad edzés és teszt...
» Friss hírek, videók - F1
» Minden készen áll az X9 rajtjára!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: