fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A Mod ??? !!!!!!!

Go down 
+9
junioor
Lóri
Sas
TMS
Lukács
Arpi
RedDog
LehelFekete
willyKEE
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2011 - 17:48

Akkor joo nem kell szerencsere hozzanyulni a palyakhoz.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2011 - 17:54

rfm-be kell beirni a dolgokat, nem nagy meló csak ismerni az egyenesek hosszát és hogy mettől meddig tart jah és a pálya teljes hosszát.
a DRS is működik versenyhétvégén, offline tesztbe nem de a szerveren igen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2011 - 18:02

akkor sok sikert anak aki nekiall, a Bahrein i palya hossza nem talal , nem lessz egyszeru.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 3 Nov. 2011 - 19:31

Megcsinaltam a 3as garazsokat.
Sajna van 1 par gond:
Indianapolis, Nuer, Kyalami es a RedBull palyakon nem veszi szamba a 3asz garazst.

Malay, Istambul, Singapore es Magny Cours palyakon, egymasra rakta a kocsikat.

A Hungaroringen elolrol ajtot mutatott, hatulrol peddig rendesen mutatta.
Ezeket mind le kellene tesztelni.

Miert fontosak?!?! Ha mar a 3as csapatokat hasznaljuk, akkor veletlenul nagyot lehet fogni az ellenfelen. Pelda: En es Willy egy garazsban vagyunk, osszetorom a kocsit es kimegyek javittani, 35 mp, Willy vezet es tankolnia kell, ha en hamarabb erek oda, o ki kell varja a 35 mp.

Par foto: - 3 jo es 3 bug.
A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_019

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_022

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_023

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_025-1

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_028

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 GRAB_033-1
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 0:45

Mindenki varja a MOD-ot es a kezdest, ez teny es valo (en is varom). De most, egy kicsit atmegyek off topic-ba, amig ilyen buzgosaggal varja a tarsasag az MOD es a kezdest, addig a dijjakal hogy alltok? Ha jol emlekszem akkor ugy egyeztuk kezdes elott begyujtsuk a teljes szezont. Na lassuk csak milyen megoldasok szuletnek Question
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 13:08

egyszer tudjuk mikor , meik es mien mod lessz biztosra.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 13:20

Szerintem semmi koze, az emberek csak azt varjak, hogy mar vezesenek. Szerintem 70% tok mindegy mivel, csak menjunk.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 15:12

Ebben NAGYOT tévedsz , egyáltalán nem mindegy mivel versenyzűnk ... amugy köszi a tagdíjal jól állunk Smile
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 15:36

tenyleg nem mind1 mert ha olyan lessz a mod hogy csak szenvedsz vele akkor senki sem fizet azert
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 16:39

Nagyon rosszul ertetettek, mert itt nem a minosegra celoztam, hogy szar lesz vagy sem, hanem arra, hogy az lehet CTDP, FSONE, F1RFT, stb. vagy akar egy sajat Szentliga MOD csak lehessen vezetni.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 4 Nov. 2011 - 17:36

Ertem en hogy gozgep , de mi hajtsa ?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Nov. 2011 - 20:35

se híre se hamva nincs a módnak ..... Sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 6 Nov. 2011 - 21:09

Ne menjenek sehova, a reklam utan folytatjuk!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 11:10

ma lesz tesztfutam?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 11:19

Hosszu a reklam ... de nagyon .....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 13:31

ugy latszik ezzel a mod keszitessel tull nagy faba vagtuk a bicskat ?!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 13:48

Mibbol kovetkezteted ezt?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 13:54

türelem
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 16:28

ma kellene leteszteljuk es sehol semmi hir!!! legalabb anyit hogy Karacsonyra meglessz vagy Husvetra Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 16:45

Az teny hogy jó lenne tudni hogy mikorra várható ..... 2 hét 5 hét ...
A szertver ott ul potyara fizetunk erte, addig lehet kellen egyet kettot menni rajta csak azet ..... A mód készítők mondjanak valamit ..
köszi hogy nem játszotok a türelmünkel ...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 18:03

Valami teszteles lesz ma, hogy milyen korulmenyek kozott azt nem tudom pontosan. Ami a hataridott illeti en (sajatos velemeny) mar a sorsolason legalabb 6 hetet saccoltam a kezdesnek. Azt nem veszitek figyelemben, hogy ekkora jellegu valtoztatas es ujjitas nem volt meg a Szentliga tortenelmeben. Errol nem en kellene beszeljek, akinek meg egy egesz szezonos palyafutasa sincs a hata mogott.
Turelem, tornaterem es 21-en kezdunk (ez sajat velemeny)!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 18:46

a szentligas torténelmébe volt már ilyen jellegu es méretű változtatás is ( ennyi szunet nem volt soha) ----- kezdes a dec 21 re gondolsz_?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 18:52

Frisitsd akkor megkerlek egy par ember memoriajat, mert az enyemet nem lehet ebben az esetben. Nem, en jan. 21-re gondoltam.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 7 Nov. 2011 - 20:02

Egy sima modot választottunk volna minthogy ekkora hercehurca, én amióta tudok a Szentligáról 2 szezon közt maximum 2 hét kiesés volt, fel kell venni a kesztyűt és kell valamit cselekedni, legrosszabb esetbe választunk egy sima modot(3 autósat) és megyünk avval, nem volt így értelme annak hogy egyáltalán az átalakításnak ha nem lesz közvetítés. Egy olyan visszajelzést kaptam a TV-sektől, állítólag valaki küldött tőlünk egy mailt nekük és hogy válaszoltak de az a valaki megint ugyanazt elküldte.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 8 Nov. 2011 - 9:19

Na. Csak nem türelmetlenkedünk?! Azt hiszem senki nem várja annyira a kezdést mint én, akkor induljunk ki ebből a pontból. Kb 2 hete folyamatosan dolgozok, sajnos nem a Szentligának de a bevétel szempontjábol mindegy volna. Az a szituáció, hogy addig nem engedem útjára a X1 es szezont amig azt nem mondom, hogy használható a mod, az is lehet hogy január 21 a kiválasztott dátum de megtörténhet az is, hogy 2017 január 21 lesz belőle. Kálmán azt mondta, hogy meglesz. (Ki mit vállal csinálja meg. Ezt a MOTTOt használta ellenem is.) De amint elindul a szezon akkorra én már nem leszek a ezen a tiszten. Csak a csapat érdekel. Hogy a szerver le fog járni?- az egy másik szitu. Szezonra van most a Tag díj. Ha le jár akkor nem tudom, hogy ki fog bocsánatot kérni mert felelős nem lesz. Tehát akik úgy érzik, hogy nem lesz 21-dikén kezdés akkor most jelezzék mert akkor huzzuk elő az F1RFT-t s mennyünk mert ez így nem állapot. az még nyitott téma előttem, hogy mikor volt ekkora változás a Szentligába.
Tegyük félra a bohémságot és elő a kalapookkal mert vezető választatik. Sajnos nem tudom kézbe tartani mindenki igényét. Igy tehát csak annyit tudok mondani, hogy Viszlát. Sad Találkozunk a pályán, az másik téma, hogy melyiken mert 21 edikén turnén vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mod ??? !!!!!!!   A Mod ??? !!!!!!! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Mod ??? !!!!!!!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: