fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Verseeynaptar javaslat

Go down 
+7
Lukács
RedDog
Sas
Arpi
LehelFekete
TMS
willyKEE
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 19:13

Nekem is megfelel, mindket valtozat. Tehat az utolso is.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 19:35

Joforma versenynaptar. Tetszik. Talan jobb is, hogy yas marina lett kiveve, mert az en gepem sem szeresse.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 19:45

@Sas: kaphato 1 frissittes ami nem annyira gepigenyes. Nalam is jol mukodik. Jovore visszarakjuk azt es kiveszunk mast. Jobb ha kozben cserelgessuk.

En a Monacoi-t nem szeretem. Ertem, hogy klasszikus palya de .... mi virtualisan versenyzunk. Nekunk nem akkora elmeny, gond van a lekorozeskor, stb. De nem kerem a kivetelet, csak mondtam
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 19:58

A monacoit en sem szeretem, de tudom, hogy szinte mindenki szereti. Nincs az az isten, hogy 30egynehany kort vegig tudjak versenyezni.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 20:22

Abu-Dhabi maradhat Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Okt. 2011 - 20:35

Na jo, ugy lattom ebbol csak szavazas altal lesz egy vegleges naptar, es igy akkor senki sem mondhatja, hogy valakinek a kedve szerint alakitsuk.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 9:43

Kellene egy szavazast csinalni mint ahogy az oklevel tervezeskor, betenni az osszes palyat ami eddig szoba jott es az elso legtobb szavazatot kapott 20 palya lessz a kivalasztott.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 13:35

Nagyon helyes! Igy elkerulendo a nezetelteres.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 15:07

Csak nem kivitelezheto a forumon.

A forumot 10 Felhasznalo hasznalja a Szentligabol.

Vagy ismetelten tartunk 1 gyulest erre a celra.

Vagy a versenynaptarat lezarjuk. Mert ha mindenkire varunk akkor azt nezhessuk, hogy milesz abbol mert olyan soha az eletbe nem fog megtortenni, hogy mindenkinek jo legyen.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 15:10

Szerintem szavaz akit erdekel. Legyen a szavazas a cimlapon, azt szinte mindenki nezi, ha a forumot nem is koveti napirenden.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 15:36

A honlapon is 10-en jarnak az a baj.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 15:39

le kell zárni a versenynaptárt
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 17:21

Korlevel es akit erdekel szavaz, a tobbi azutan ne kiabaljon...
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Okt. 2011 - 17:32

HOL Laughing KEL SZAVAZNI??? Question

Legyen mar valami mert meg untam egyedul meni korbe korbe Laughing
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 20 Okt. 2011 - 8:08

Felmeröppent a kérdés a Szentliga pilótái körében, hogy milyen versenynaptár alapján versenyezne szivesebben a legénység. Itt a forumon nem tudtuk eldönteni, mert a vélemények nagyon külömbözűeknek bizonyultak, inkább elfajulni látszott az űgy. Egy gyors körüzenettel találkozást rendeltünk el, amelyre 12 pilóta érkezett meg a megbeszélt időpontra, így jogerősnek bizonyúlt a döntés. A döntés úgy született meg, hogy a lehetséges pályákat össze írtuk, számszerint 26, a versenyzőknek annyi volt a feladat, hogy az össz pályákból meg kellett jegyezniük 6 olyan pályát amelyet nem szeretnének látni szivesen a versenynaptárban. Itt azon pályákat tüntetem fel amelyeken a Szentliga X1 mezőnye, remélhetően élvezhetően és törések nélkül végig száguld.

Szentliga X1 versenynaptar:

01 - Bahrain
02 - Ausztrália
03 - Malaizia
04 - Monako
05 - Törökország
06 - Hungaroring
07 - Suzuka
08 - Indianapolis
09 - Nürburgring
10 - Kyalami
11 - Singapur
12 - Silverstone
13 - Barcelona
14 - Fuji
15 - Imola
16 - A1 RedBull Ring
17 - Spa-Francorchamps
18 - Canada
19 - Magny Cours
20 - Brazil


Sok sikert mindenkinek, köszönjük a részvételt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 20 Okt. 2011 - 14:47

Érdekes versenynaptár. A legérdekesebb maga a menetrend. Gondolok itt a barcelonai futam hátra költözésére, de a kanadai is igencsak hátraesett. Előjött a Hungaroring, Suzuka (jeee ... van Suzuka, KÖSZI!) és satöbbi. De nincs ezzel semmi gond, legalább egy kicsit a bevált sorrend is változik.
Fura, hogy nincs Valencia, de talán még furább, hogy kimaradt a legnagyobb klasszikusok egyike: MONZA (nem baj, úgysem mentem ott jól soha Very Happy ).
Jó ötlet volt az is, hogy húsz futamnál többet nem raktatok be, mert hát mégiscsak "sokk, ami sok" ...
Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam ott lenni, mert előre úgy egyeztettem, hogy fél 9 után (mikor befejezem az egyetemet) odamegyek én is, de aztán fél kilenc utánra is közbejött valami ... Tamásnak telefonon mondtam is. De ahogy olvasom voltatok elegen, úgyhogy nem 1-2 ember döntött.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 20 Okt. 2011 - 14:51

Szerintem a sorrend az veletlen szeru, arrol nem volt szo kulonoskeppen.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 20 Okt. 2011 - 15:12

A sorrenden meg csiszolgatok, megprobalok valami eszszeru megoldast talalni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimePént. 21 Okt. 2011 - 9:22

Jo a versenynaptar de a kinait lehetett volna hagyni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Okt. 2011 - 22:28

Lukács írta:
.

Szentliga X1 versenynaptar:

01 - Bahrain
02 - Ausztrália
03 - Malaizia
04 - Monako
05 - Törökország
06 - Hungaroring
07 - Suzuka
08 - Indianapolis
09 - Nürburgring
10 - Kyalami
11 - Singapur
12 - Silverstone
13 - Barcelona
14 - Fuji
15 - Imola
16 - A1 RedBull Ring
17 - Spa-Francorchamps
18 - Canada
19 - Magny Cours
20 - Brazil


Sok sikert mindenkinek, köszönjük a részvételt!

Szeretnem ha nem modosittanatok a sorrendet, csak ha nagyon muszaly. Megcsinaltam a palyakot is (beraktam a modba). Csak a szukseges 20 palya lessz benne, semmi plusszal. Beallitotam a 100 km/h limitet es a 10 perces q (mindegyik palyara). A sorrend is megeggyezik a fentivel (eleg sok mindent att kell irjak ha csak a sorrenden valtoztattok - de ha muszaly meglessz).
Nem szerepel a palyaknal az F1RFT, ugysem fizet Smile

Editke: mindegyik palyat betoltottem es megyen.

Itt van 2 izelitto (mar csak a template kellene a betolto kepekrol)...

Csak a szukseges palyak (kisebb helyet foglal es esztetikusabb)
Verseeynaptar javaslat - Page 2 Palyak

A sorrend es a group (Szentliga XI - nem F1RFT)
Verseeynaptar javaslat - Page 2 Palyak2
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Okt. 2011 - 23:37

Te rendor bacsi, miert nem vartad meg a sorrend kialakitasat es akkor most nem kellene kerleld, hogy ne modosuljon a sorrend. Nem volt rabolintva, hogy ezzel a fellallassal megyunk. Vannak kozmondasok de azokat ti rendorok nem ismeritek ezert nem is peldazodok. What a Face
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Okt. 2011 - 0:07

Te rossz bacsi.
Meg nagyon messze van minden, lassan alakitgatom es probalom kerni, hogy ne legyenek modositasok. Ha lessz kijavittom, de nem orvendenek, ha minden nap valtozna Smile Most mi lenne ha ezzel a sorrendel futnank?!?! SEMMI.

Ezert is irtam
RedDog írta:
csak ha nagyon muszaly
.

Editke: oszinten tobb idobe telt a leellenorizes mint a megcsinalas, mivel, hogy felejtettem el megnezni a q idot, vagy a szabadedzes idot, vagy .... sok adat Very Happy
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Okt. 2011 - 14:57

A betöltőképeket megcsinálom minden pályához csak szükségem lenne az összes pályára ami szerepel a pályacsomagban.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Okt. 2011 - 15:14

Foglalt a tema Smile de attol probalkozhatsz. A palyakat mar megrajzoltam vektorba.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Okt. 2011 - 17:17

http://www.megaupload.com/?d=M5WLX9IB

Innen toltsetek le a palyakat, az uj verziot es nezzetek meg, hogy minden rendben van-e.

Kicsomagolni az :\rFactor\GameData\ konyvtarba kell es akkor lessz egy olyan kulon folderetek a locationsban, hogy szentliga.

Kijavitottam az Indianapolis pit sebessegete (mindegyik palyan 100 km/h-ra tettem), tobb palyan a Q idejet is kijavitottam, 10 perc, nem kell beirni, hogy lejart Smile Beallitottam a szabadedzest 120 percre (sok palyan 90 volt).
Igy most egyebb nem jut eszembe, de meg voltak valamik...

A regi palyak az F1RFT-bol vannak kiveve, azok jol kell, hogy mukodjenek (mar nem tudom, melyiken volt a piroslampa bug - mintha Singapur -- az megmaradt)

Az ujakot kellene leelenorizni:
14 - Fuji
15 - Imola
16 - A1 RedBull Ring
19 - Magny Cours

09 - Nürburgring - ez az rFactorbol van, csak a tavaly nem mentunk rajta, lehet ezt is meg kellene nezni.

Varom a visszajelzeseket, hogy mi a hiba es ha nincs akkor is.

A jatekban lessz egy uj konyvtaratok, Szentliga XI, onnan toltsetek be a palyakat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Verseeynaptar javaslat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseeynaptar javaslat   Verseeynaptar javaslat - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Verseeynaptar javaslat
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Javaslat ....
» [Javaslat] Kék zászló
» X3 versenynaptár-javaslat
» Szentliga 12 esetleg szent X1 jávaslat
» Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: