fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitimeHétf. 29 Jún. 2015 - 23:55

Jakab Csongor mar van kello tapasztalata es O az aki rezrehajlo donteseket lat igy lehetoseget nyujtunk neki az igazsagos dontesekre
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitimeKedd 30 Jún. 2015 - 4:13

Felhívnám a figyíelmet, hogy a beszélgetésünk tárgyát képező esetben beszéltem részrehajlásról és nem a BT munkásságát bíráltam!

Amúgy a jelenlegi BT-nél, keresve sem találhatunk jobbat!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitimeSzer. 1 Júl. 2015 - 8:57

Sziasztok, erre a témára szorítkozva nekem is van véleményem, könnyen lehet, hogy már szóltam ez ügyben de már rég lehetett! Minden ligában a legingoványosabb terület a Bírói Testület! -ugyan ezzel semmi baj mert úgy-e a rendőrséget sem szeretjük de valóban fárasztó főleg néhány év után! Azzal az állítással egyet értek, hogy Albert Sándor a mindenkori legjobb B.T. elnök (volt)! Igen, valóban elérkezett az hogy szemléletet kell váltani akaratból vagy akaratlanul, tök mindegy! Sokat agyaltam pár nap alatt, hogy hogyan tovább de mindig oda jutottam vissza ahová legelőre kijött eredményre és egy idő után már egyértelmű volt, hogy ez a megoldás! Persze csak az én elméletem szerint! Kell egy olyan keménykezű egyén aki előítéletmentes a versenyek-versenyzőkkel kapcsolatba és legjobb belátása mellett a szabályzat kikerekítéséhez is eleget tud tenni! Erre a megmérettetésre jelen esetben nem látok más alkalmasabbat mint Jakab Csongort! Személy szerint szeretném ha e pozíciót rá tudnánk bízni és vállalná a rendőri szerepet hiszen jónak ígérkezik rálátása! Mind ehhez természetesen nekünk is rettentően nagy szerepünk van hiszen meg kell tanulni minden tagnak, hogy a született döntések evidensek és nincs kommentár. Ahogy már itt sok viszály született ebből! Sokan úgy vélik, hogy a befizetett tagdíj mellé olyan jogokat kapnak amitől mindent megtehetnek és megkommentálhatnak! Az lenne a minimum, hogy ha nem teszel semmit és nem segítesz akkor legalább maradna csendben!
Nos Jakab úr, kérlek, hogy ezt gondold át és hát fejtsd ki véleményed mert jobb tudni róla mint nem! Jót tenne jelenléted a vezetői egységben!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitimeSzer. 1 Júl. 2015 - 14:00

Amit irtam a BT-rol azt komolyan gondoltam es nem cinikusan ertve, minden viccet felreteve. Sas munkassagaert minden elismeresem! Szerintem a leheto legjobban elvegezte ezt a feladatot es nagyon szeretnem ha tovabbra is o lenne a BT elnok.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitimeSzer. 1 Júl. 2015 - 15:36

Sasnak nem kívánja egyetlen porcikája sem. A következő szezontól csak versenyzek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra   Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szentliga XI - avagy a jövő zenéje
» Javaslat ....
» Csapatválasztás a SzentligaX2 szezonra
» Résztvételi szándék a 11-dik szezonra
» X3 versenynaptár-javaslat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: