fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A szentliga 11 esetleges versenykörülményei

Go down 
+4
Arpi
Lukács
LehelFekete
willyKEE
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Egy csapatban hány versenyző legyen?
2
A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_vote_lcap15%A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
3
A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_vote_lcap85%A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_vote_rcap
 85% [ 11 ]
Összes szavazat : 13
 

SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 16:33

Szonda Hunor írta:
Szentligaként emlegetnek ITT is. Valamilyen formában jó lenne megtartani.
Azt hiszem, most, hogy újraolvastam, rosszul fogalmaztam: én semmiképp nem cserélnék nevet.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 16:56

szerintem mindenképp maradjon a név, büszkék lehetünk rá !
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 17:29

SENKI SEM KUKAZTA Exclamation
Ugy erzem felreertettetek , az hogy valtoztatni az nem azt jelenti hogy megsemisul eltunik hanem jo lenne kiegesziteni hogy legalab a nevbol tudjak mirol van szo.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 21:10

ertem en a reklamot de ...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 21:16

Bassza meg ez jo car... Edes testverem jatek jatek jatek Kulonbseg a jatek es az eRacing vagy eSport kozt hogy ha valaki jatszik akkor egymaga ul a gep elott es a gepen jatszik ha eSportol akkor masik 20 elo ember ellen versenyzik ahol a gep csak az eszkoz!!!! Es nem BOHOCKODUNK!!!! Reklam reklam.... de miert nem keszul fel egy musorvezeto egy musorra...
EN ezt kikapcsolom nem birom vegighalgatni ma bocs de jo hogy en ezt akkor nem hallotam es de kar hogy most igen... Ma bocs de nem a formulaegyes versenyeket simulaljuk HANEM MI MAGUNK VERSENYZUNK a Sepsiszentgyorgyi minifocibajnoksagban sem a foci VBt utanozzak hanem egy sajat bajnoksagot szerveznek maguk kozt KURVA NEHEZ EZ A MAGYAR NYELV hat meg a fogalmazas... Bocs szakmai artalom..
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 21:22

mennyel kovetkezokor te, prob'ld meg. A bohockodas szo hiba volt , de hallanak rolunk legalabb 20 perc a radioban rolunk szolt . bocsi hogy probalkozom....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 21:26

Nem hiszem el, hogy most ebbol is tudtok kopjafat faragni, mindegy mi volt akkor, JOBBAT KELL CSINALANI es kesz. Azt mar valtoztani nem lehet, barki is volt akkor ott.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 21:50

Willy nem veled van Bajom BOCS en is abbol elek hogy beszelek de kozben probalok gondolkodni is nem akkartam leirni de szerintem nagyon szar ha egy musorvezeto nem keszul fel nem Profi amator mint aa radio is ma bocs nem veled van bajom szo se rola ugy kezdi az interviut hogy kuncog a riport alanyan es temajan amator erted ennyi
UI igen Tamas az a bajom hogy barmikor, ennel jobbat barmikor, csak nekem nincs radiom hogy meghivjam Willyt beszelgetni
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 23:59

utána néztem egy picit a domain neveknek,... kaptam nehanyat ami szabad

eracing.org
eracing.eu
e-racing.net
e-racing.ro

kálmán adta az otletet, de szerintem ez siman tukrozi hogy mivel foglalkozunk

Ezt reklamozni es azon belul meg mindig lehet szentliga a neve, vagy .... nem
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 22 Szept. 2011 - 2:29

na ez man tetszik
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 22 Szept. 2011 - 10:22

A weblaprol szeretnem ha egy kicsit beszélnénk hozzászolnának a versenyzők.

A régi szerkesztőkel meg vagyunk elégedve ? ?
Szeretnénk ha ugyanezek a szerkesztők, készítenék az oldal tartalmát a jövőbe is ?
Szeretne valaki jelentkezni szerkesztőnek_? videó, cikk , avagy inteview (Lehel, van mikrofon meg minden)


Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 22 Szept. 2011 - 10:31

Szerintem jól írnak a cikkírók, egyre jobban , nagyon színesek a cikkek és tele vannak fotoval. jó grat mégegyszer , ha sikerül a szinvonalas munkát megtartani az nagyon jó lenne . Egyetlen kifogásom van az pedig a pontoság az időben való elkészülése az irományoknak. Ha tervek szerint haladunk és a különböző portálok hétről hétre lehozzák a futamösszefoglalókat akkot jó lenne ha időben (meg kellene besszélni) elkészülnének a cikkek.

A weblap administralasa is rendben van szerintem idoben vannak az eredmények megjelenitve, ez az admin dolog elégé hálátlan mert igazából csak akkor látszodna a munka fontosága ha az admin nem dolgozna 2-3 hétig. ( akkor lenne nagy felfordulás)

Videó készítő is szükséges szerintem ha van közvetítés ha nincs. jó lenne ha sikerülne rövid összefoglalókat készíteni és azokat publikálni a fenntebb említett portáloknál illetve a saját oldalon. Itt elengedhetetlen az uj szerkesztők jelentkezése.

Ha új ligatagjaink közül, valakinek valamilyen ambiciója van, cikkírás , video edit , photo , az ne habboza felkírni.

Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 22 Szept. 2011 - 15:35

Szívesen jönnék fotó készítőnek, és ha lehet akkor már a játék beli versenynaptárt is leszögezhetnénk mert akkor elkezdeném a pályabetöltő képeket.

még pár dolog
jó lenne úgy alakítani a jövőben a honlapot hogy még átláthatóbb legyen. gondolok én itt a kevesebb menügomb..legördülő menü stb.
elég nagy fejlődést értünk el és még fogunk is elérni, minden apró kis dologgal ha tudok segítek. A modon belül csak annyit szeretnék érdeklődni hogy ha majd kész állapotba lesz akkor szeretném ha kapnék annyi képet az autókról, hogy minden betöltőképet tudjak csinálni amennyi van a versenynaptárba.

továbbá megérdeklődni(tudom már unalmas de csak....) egy befolyásos személlyel, ligavezetővel, esetleg Kálmánnal beszélne a SimSportTV.com. A legjobb kommentátort jó lenne elhívni hogy közvetítsen minket, méghozzá Balázs Krisztán-t(criceto).

u.i. Ha majd lesz csapatépítés, a csapathoz esetleg tudok vinni pár szponzort.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 22 Szept. 2011 - 21:56

Valami nev alternativak vagy egyebb hozzaszolasok???
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimePént. 23 Szept. 2011 - 11:57

SzentLiga Szimulator Szovetseg - Sz Sz Sz
SaintLeague SimAlliance - S S A

Kitekert probalkozasok!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 19:59

RedDog írta:

Masodik javaslat. A pontozas. Mint a nagy F1-ben vezessuk mi is be a 10 helyes pontozast. Tobb pilota szerez pontot, motivalobb a kedoknek is. Nem mindig az a franya nulla log a neve mellett. 1: 25 pont, 2: 18 pont, 3: 15 pont, 4: 12 pont, 5: 10 pont, 6: 8 pont, 7: 6 pont, 8: 4 pont, 9: 2 pont, 10: 1 pont.

Semmi valasz?!?!??!

Zavarna valakit ha mindenkinek pontja lenne?! Szerintem az csak egy jo dolog lenne, ha tobben pontot szereznenek.
Csapattarsam 2x 9ik lett. Neki is jobban esne ha pontja lenne, es azzal ugy sem befolyasolna a sorrendet.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 20:05

Hat az, hogy mindenki kapjon azt eleg nehez meghatarozni. Azt hogy tobben kapnak, mondjuk az elso 10, azt eltudom fogadni, de, hogy mindenki, nem tudom, meresz. Mi van akkor mikor egy futamon 12-en indulnak es mi van akkor mikor a masik futamon 18-an? Azt hogy esetleg a 11-ik helytol felfele mindenki 1 pontot kapjon az nem kihivas senkinek.
Felolem maradhat a jelenlegi pontozas is, engem nem zavar, de el tudok fogadni uj pontozasi rendszert, persze amiben van logika.

Esetleg fejtsd ki pontosabban az otletedet. Tedd magad erthetove.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 20:13

RedDog írta:

Masodik javaslat. A pontozas. Mint a nagy F1-ben vezessuk mi is be a 10 helyes pontozast. Tobb pilota szerez pontot, motivalobb a kedoknek is. Nem mindig az a franya nulla log a neve mellett. 1: 25 pont, 2: 18 pont, 3: 15 pont, 4: 12 pont, 5: 10 pont, 6: 8 pont, 7: 6 pont, 8: 4 pont, 9: 2 pont, 10: 1 pont.


Arra ertettem mindenki, hogy egy szezon alatt.
Ahogy az idezetben irja, szeretnem es tamogatom, hogy bevezetodjon az F1-es pontozas:
1: 25 pont, 2: 18 pont, 3: 15 pont, 4: 12 pont, 5: 10 pont, 6: 8 pont, 7: 6 pont, 8: 4 pont, 9: 2 pont, 10: 1 pont.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 20:14

En is irtam mar hogy mindenki aki befejezi a futamot ha korhatranyban is kapjon +1 pontot , ez igy van tobb ligaban is.
Igy legalabb nem lesz olyan hogy valakit 10 x lekoroznek aztan mergibe kilepik mert ertelmetlen folytatnia mert ugyem kap pontot.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 20:18

Ertem mirrol van szo, de amugy ha valaki le van korozve 10X es mergebe kilepik, annak nincs helye egy ilyen megmozdulasban es folegg nem a Szentligaba.
Erdemes ezt a reszletett megvitatni.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 20:44

1-10 helyezettig javaslom a pontozást, 25 pontot kap a győztes és szépen sorjában....
nincs értelme túlbonyolítani a pontrendszert

------------------------------------------------------------
A következő hétfővel 2011.10.10 még csak annyi, hogy jó lenne ha a ligavezetőnk közölni a versenynaptárunkat. Szerintem érdemes lenne lezárni a szavazást. A szezon kezdete elött kellene tartani egy FUNRACE-t és abból küldeni egy 30 mo-s anyagot a SimSportTV-seknek. Jó lenne már tudni valamit arról is, hogy lesz-e közvetítés vagy nem.
------------------------------------------------------------
KERS-DRS
A DRS aktiválásával ne törjön ki a fara az autónak nagyon, mert amit láttam neten, az valami eszméletlen sz*r, az egyenesbe megnyomod és más repülsz is ha egy picit mozdítasz a kormányon. Ezt ha lehet orvosoljuk, már ha ilyen Very Happy
------------------------------------------------------------
Versenykörök
Jobb lenne ha növelnénk a versenytávot minthogy ilyen gumikopás legyen, így élvezhetetlen(90%-100% versenytáv bevezetése)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 21:16

LehelFekete írta:

Versenykörök
Jobb lenne ha növelnénk a versenytávot minthogy ilyen gumikopás legyen, így élvezhetetlen(90%-100% versenytáv bevezetése)

Ellenzem. Igy nagyobb a taktikai csata. Ha noveled a tavot akkor masnapba is belefuthatunk a versennyel. Egyeseknek munkahelyuk van, nem nekem, en csak szolgalatba jarok Very Happy
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 22:13

RedDog írta:
LehelFekete írta:

Versenykörök
Jobb lenne ha növelnénk a versenytávot minthogy ilyen gumikopás legyen, így élvezhetetlen(90%-100% versenytáv bevezetése)

Ellenzem. Igy nagyobb a taktikai csata. Ha noveled a tavot akkor masnapba is belefuthatunk a versennyel. Egyeseknek munkahelyuk van, nem nekem, en csak szolgalatba jarok Very Happy

lehet hamarább is kezdeni
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitimeVas. 2 Okt. 2011 - 22:23

LehelFekete írta:
90%-100% versenytáv bevezetése
Nekem ez nem tetszik. Nekem ez egyszerűen sok! "Mégiscsak sokk ami sok ..."
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szentliga 11 esetleges versenykörülményei
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: