fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A szentliga 11 esetleges versenykörülményei

Go down 
+4
Arpi
Lukács
LehelFekete
willyKEE
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Egy csapatban hány versenyző legyen?
2
A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_vote_lcap15%A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
3
A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_vote_lcap85%A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_vote_rcap
 85% [ 11 ]
Összes szavazat : 13
 

SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 16:57

A szentliga 11 esetleges versenykörülményei, es tennivalói.

A szentliga 11 legnagyobb változása a csapattársak számában rejlik. A szentliga 11. szezonja három fős csapatokkal indulna, így nagyobb hangsúlyt fektetnénk a csapatbajnokságra is.

Elsősorban kategorizálni kell a versenyzőket:
Cat1 - (profi) - Azok a versenyzők esnek ide bele akik a szentliga X szezonjában az első 6 helyen végeznek automatikusan (profi) kategoriában vannak (1-6)
Cat2 - (pro) - Azon versenyzők aki a szentliga X szezonjában hetedik és tizekettedik helyen vannak azok ebben a kategoriába esnek. (7-12)
Cat3 - (beginner) - Azok a versenyzők akik a bajnokságunk végén 13. helyen állnak , vagy annál hatrább, avagy azok akik a szentliga11 szezonjához szeretnének csatlakozni.

A "csapattulajdonosok" lennének az elsőkategoria versenyzői, --- valasztani lehet egy 2 es egy 3 cat. versenyzot + a csapatulajdonos. Igy allnanak ossze a csapatok .

A szabályzat mind ahogy az kiderült elég hianyos bizonyos helyzetekben ezeket kiegeszíteni kellene hogy a végleges formáját megtaláljuk. Szerintem minden szabályzat beli módósítást a szezon elején kell megteni.

A következő szezon tartalmazni fogja a KERS-t es a DRS is ahogyan az a kiralykategoriaban hasznaljak. a Csapatneveket viszont a jogdíjak végett hanyagolnunk kell. McLaren , RedBull ..törölve. Ezek a nevek helyet saját csapatnevek lesznek .

Névváltoztatási javaslat. A szentliga bajnoksága lessan 5 éve müködik , akkor azt gondoltuk hogy a szentliga név megfelelő. Én most biztos vagyok benne hogy hanyagolni kellene a nevet, kicserélni valami olyanra ami jellemezz minket. A szentliga név hallatán sokaknak valami valási dolog jút az eszükbe, ..nem véletlen!!! . nekem lenne egy javaslatom nem a leggeredetibb de szerintem 2x jobb mind az aktualis nev. transilvaniansimracing.com
Ha új bajnokság akkor új rúhát is kellene szabni a "kicsikére". Új lógó, új honlap, új polók, egyszóval új bajnokágot kellen létrehozni.

A tegnap (9/19/2011 ) Tamásnak volt egy kiváló ötlete hogy a tagdíjakat egyből , és előre kellene kifizetni, ez egy nagyon jó dolog. Igy kellene működjön a szent11 vagy az következő szezon.

Ha sikerül megbeszélni a közvetítés részleteit a simsporttv.hu van az egy nagyszerű dolog lenne, ( ma is késő Smile )

Promoválni kellene a bajnokságot:
Ezen nem csak azt értem hogy kiteszük a facebook ra az iromány és kész, ez nagyon jó de nem elég. Miután meglesz a mód , (ma is későSmile ) azután egy introt egy reklámot kellene készíteni akércsak amit készítettünk 2009 ben https://www.youtube.com/watch?v=ZtnSCAcodaA és ezt az intrót sokfelé elküldeni, itt elsösorben haromszékre, székelyföldre, érdélyre gondolok, virtuálisan ... interneten partnert keresni. pl sepsiszentgyorgy.ro kezdi.info kakukk.ro pluszportál.ro . Ezekkel a honlapokkal , portálokal olyasmit kellene megegyezni,hogy egy rövid összefoglalót közzétegyenek, amit a cikkírok mindig időben elkuldenek az adott portálnak. Továbbá a videó összefoglalókat is meglehet említeni nekik, pl https://www.youtube.com/watch?v=pLLq-XT52y8 és inteview is készülne "remélem", amely kizárolag a saját honlapunkon lehetne meghalgatni. Továbba a teritoriális rádiókat sem szabad elhanyagolni, felhivásokat kellen intézni, promot, amilyent készítettünk a szent 9 nek és a bajnokság kezdetéig, min.3 hétig menjen. Nem olcso mind az tudjuk de a reklám az elengedhetetlen.

Weblap működése : A szerkesztők önnszántukból és díjmentesen dolgoztak, ezt én nem tartom jó ötletnek, nem azt mondom, hogy nagyon nagy összegeket kellene támogatni a cikirást az admin dolgokat, videót avagy interviewt, ( ligavaezetést, módkészítést) hanem inkább szimbolikus összegel , ám ha van is fizetve érte valami akkor más a hozzáállás, és a számonkérés.

..... egynlőre ennyi ... remélem más is kiegészíti a dolgokat és hatha egy hétmulva valami jó kisül a dologból ..

Üdv ....


A hozzászólást willyKEE összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Szept. 2011 - 17:53-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 17:16

javaslatom a pontszerzéssel kapcsolatban a csapatból a két legjobb eredményt elérő pilóta pontjai íródjanak jóvá csak a csapatpontversenyben, míg egyéniben mindenki szerzi a pontját....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 19:20

Hát egy ilyen hiányzott Vili! Köszi. Ide lehetne megjegyzéseket, meglátásokat, észrevételek, javaslatokat irogatni. Amint tudjuk, hogy így kellene müködjön a liga de majdnem minden egyes bekezdés anyagiakba kerűl.
A Szentliga név lehet, hogy nem célszerű de a városunkban aki hallott róla az tudja itt nem a szentelt vizet isszák a fiuk. Továbbá hamarosan készen vannak a liga egyesületére való papírok, állítolag nemsokára készen is vannak, ez is megnehezítené a papírmunkát, mert előlről kellene kezdeni a történetet a bíróságtól kezdődően. Ezt nagyon meg kell gondolnunk. Az ötletek kiválóak.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 19:36

Attol az alapitvagy neve lehet barmi.... szerintem , es igen anyagiak kellenek... de be lehet osztani azt hiszem ...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 19:43

A tv közvetítést el kellene intézed, Lukács, Kálmán
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeKedd 20 Szept. 2011 - 23:36

www.simsporttv.com az uj TV s oldal cime (simsporttv.hu es feknyomonline egyesulesebol)
Ma volt F1RFT magazin Sompirral a meghivottak a simsporttv vezetosege volt es elmondtak hogy mi az eljaras ha valaki kozvetiteni akarja a futamait ! !
Innen letoltheto, megnezheto halgathato az adas -> ftp://87.229.98.122/MAGAZIN%20F1RFT/2011/ a 33 as magazin
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 0:04

Na potolok en is a Vili soraiba.

En is tamogatoja vagyok a 3 tagu csapatnak, es ennek tobb oka is van:
1. jobban keverednek az eroviszonyok
2. tobb tamogatast kap egy ujjonc
3. megoldodna konyebben mint a jelen szezonban, hogy valaki csapat tars nelkul maradna (SAS), hogyan? Most nagyabol 18 emberrel szamolunk jelenleg ami szepen osztodik is 3-al, az jelent 6 csapatott. De mi van ha lesz majd egy 19-ik versenyzo, ott nem zarhassuk ki mert neki nem lesz csapatja. Akkor veszuk ugy, hogy egy csapat megbomlik es a 3 tagubol 2 tagu csapat lesz, ami eredmenyez automatikusan egy csapat tarsat a 19-ik versenyzonek. Pelda: lenne 5 csapat 3 pilotaval es 2 csapat 2 pilotaval.
4. kevesebb csapatfestest kell majd vegrehajtani az uj mod letrehozasanak (idosporlas).

Csapatoknak a kivalasztasa az okes lenne igy 3 kategoriaval, annyi hozzafuzessel, hogy ezt a dolgot majd szemelysen az elso 6 vagy 7 pilota huza ki maganak egy kozos rendezveny altal, igy kiszurve minden gyanut. Ez megoldhato lenne majd akkor mikor Vili is itthon lesz. (vegyen o is resz mar valamin)

A teljes tagsagit azert ajanlottam, hogy ez uton is jobban kiszurodne az, hogy valaki csak azert csatlakozna a ligahoz, hogy egyet kalandozon 2-3 futam erejeig. Kalandozhat igy is, de a tagsag dij aran. Minden komolyabb elvarasu ligakban ezt az osszeget befizetik szezon kezdete elott es aki nem tette meg, annak ugrot a helye. Persze mi ezt at tudjuk ertelmezni mas korulmenyek kozott is, ami mindenkit kielegit, mert nem konnyu dolog most mindenkinek egy teljes szezont kipengessen. De meg kell vitatni es lesz ra megoldas.

Az egyik legkenyesebb tema az a Liga nev valtoztatasa.
Itt szerintem ellentmondasba kerulok Vilivel, en tartanam tovabra is a nevet, sokan tudnak es hallotak varos szinten a Szentligarol, nem biztos, hogy egy uj nev hamar megismerteti onmagat ezekkel az emberekkel. Attol lehet uj logot, polot, weboldalt es barmit ujratervezni mert a frisites az kell mert az tukrozi a liga fejlodeset. A szimulatoro portalokon ugy jelenik meg, hogy Szentliga, most ha egy uj nevet kersunk nem mintha annyira rossz lenne de egy uj identitast kapna a liga es sokak szamara ez ugy tukrozodne mintha egy uj liga jott volna letre. A frisitesre es egyebb arculati valtasokra az eroforas megvan en javalom, hogy maradjon a SzentLiga es ez mellett lehetne hasznalni az angolos valtozatat a Saint League. Es, hogy ezt a temat befejezzem, en magasbol leszarom azt aki gondol barmit is a ligarol a nev alapjan, en egyszeruen azzal nem is torekedek foglalkozni sem, meg mikor reklamok mennek a TV-ben akkor sem. Itt meg meg sem emlitettem azt, a Szentligank van mar tortenelme, akkor miert ne hasznaljuk ki ezt a promovalasban, ez utosebb mikor van hagyomany es tortenelem (lasd sor reklamok). Lassan lehet tekinteni a SzentLiga megnevezesre ugy is mint brand.

Szabalyzatott az ki kell egesziteni minden olyan pontal ami kesobb nem kavar vihart itt a legenyek kozott.

Minden valtoztatast ugy kell pontra tenni, hogy azt szezon kozben nem kelljen megvaltoztatni, itt ertem szabalyzatra, festesekre es barmi egyebre ami ezzel jar.

Probalok majd meg ide hozzafuzni dolgokat, most hirtelen csak ezek jutottak eszembe.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 6:51

En strtbolaz elso
7 a profi
8-14 medium
15...rokie
Mert 3x 7 21 most is vagyunkannyian ncsak nem jarunk futamra
Meg egy 2 Bajnok ne lehessen egy csapatba Pl Koolman WillyKee stb.
Az autok szamozasa a SzentLiga X vegeredmenye legyen csapattol fuggetlenul jelen allas szerint mit tudom en Koolman 4, 9 Okos Zsolt es ok megis csapattarsak remelem ertve vagyok...Smile
egyelore ennyi...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 8:46

Arra kérnélek benneteket, (Kálmán és V. Tamás) hogy az autó modelleket tüntessétek fel itt a forumon, hogy lehessen kiválsztani a csapat főnököknek a jövő autóit. És valószinü hogy már vannak elképzelések az embereknek, hogy hogyan is nézzen ki az autó festése, hogy lehessen evvel is haladni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 9:01

21 azert nem szamoltunk, mert egy paran ki kerulnek az aktualis listarol, mint peldaul H. Levente es nem zarom ki azt sem, hogy Dobondi sem jon foleg most, hogy jon naluk a gyerek. Na de egy szamolas utan ugy lattom, hogy a 20 ember azert meg megvan, ezt remelem boviteni is tudjuk egy minimum stabil 21-re.

A szamozas engen nem zavarna, sot nekem az is megfelel ha barmilyen szammal indulhatsz ha valakinek az a kedvenc szama.

Itt megemlitenem, hogy csapat neveket is kellene ossze allitani es azokkal futni, de azt olyan ertelemben kellene, hogy majd a szezon lejarta utan a csapatnevek maradnanak, csak annak a versenyzoi cserelodnenek. Olyan csapatnevekre gondolok mindenkepp ami tukrozi a verseny fogalmat valamilyen szinten, mint peldaul: Chaser Team vagy Bolidos Racing es semmikep nem ceg neveket meg ha szponzorkent is vesz reszt mint peldaul Bertis.
Lehetne tobb ilyen jellegu csapatnevet osszehozni es ezekbol amelyikek tobb szavazatott ernek el azok maradnanak a csapatnevek ezentul. Csapatnev valtoztatasra csak akkor kerulne sor, ha majd jon valaki es megvasarol egy csapatott, persze a valtoztatas ebben az esetben is olyan nevet kell, hogy hozzon magaval ami megtartja a verseny szellemet.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 9:09

Lukács írta:
Arra kérnélek benneteket, (Kálmán és V. Tamás) hogy az autó modelleket tüntessétek fel itt a forumon, hogy lehessen kiválsztani a csapat főnököknek a jövő autóit. És valószinü hogy már vannak elképzelések az embereknek, hogy hogyan is nézzen ki az autó festése, hogy lehessen evvel is haladni.
En erre meg azt tudom mondani, hogy ez meg korai. Es azert korai mert nem tudjuk p[ontosan milyen rendszerrel megyunk (2 pilota vagy 3 pilota), meg egyelore csak tervek vannak ugyebar, es nem tudjuk a csapatok allasat, annak pedig a keretet, stb. A festeshez ugy is mindenkep csak akkor lehet hozza kezdeni mikor megvannak a vegleges csapatok, mert akkor dolnek el majd, hogy melyik csapat kibol all es milyen szinekkel szeretnek kepviselni azt a csapatot. A csapat festesek meglesznek szerintem egy het alatt max ketto ez most idotol is fugg.
A lenyeg az, hogy a szezon le kell zaruljon, utana minnel hamarabb amint csak lehet megcsinalni a dijkioszto galat es annak kereten belul kellene kisorsolni a csapatokat (peldaul mikor itthon lesz Vili is).
Nem tudom pontosan mikora tervezitek az uj szezon kezdetet, de az mondoja vagyok, hogy ha netalan nem lesz eleg ido a ketto kozott, akkor inkabb halaszuk a kezdest 1-2 hettel, es csinaljuk meg jol minthogy az ido surgetese miatt dobjuk csak ugy ossze a dolgokat es akkor szezon kozben elegedlenkedunk es egymast esetleg szetszedjuk mert epp valami nem tetszik.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 9:22

Eddig rendben, ertem az allaspontod, de ami a dijkiosztot illeti, en arra gondoltam, hogy ossze kellene vonni a Boldog szulinappal a kiosztot. Ez nem azt jelenti, hogy ebbol nem terhetunk el. Csak en erre gondoltam.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 9:31

En nem dobtam el a Boldog Szulinapot a dijkiosztottol, hanem csak kimaradt a szovegembol mert mar tudatos bennem, hogy a ketto egyben lesz. Epp ezert lenne jo ha majd akkor oktoberben ejtenenk ezt meg mikor Vili is hazaer, a szabadsagok lejartak, ugyhogy eleg nagy nepszerusege lehet a dolognak reszvet szempontjabal. Igaz, hogy a Szentliga 9 dijkiosztojan sem volt szegenyes resztvavok szempontjabol.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 10:04

Eloszor a TV kozvetitest kellene megoldani hogy egyaltalan van e esely hogy bekeruljunk mert ha veletlenul nem akkor nem fontos hogy uj festeseket keszitsunk.
A liga neve pedig olyan kellene legyen hogy elso ranezesre lehessen tudni hogy mirol szoll (pl. Saint SimRacing League SSRL ) viszont a Szentliga nev is megkellene maradjon valamien formaban a tortenelme miatt.
A pontozas is valtozhatna pl ha 3 csoportra osztjuk a tagokat akkor a kezdo csoportbol aki a legjobb helyezest eri el az kapjon +1 pontot, vagy annak is jarjon +1 pont aki verseny alatt legtobb kort teljesit az elso helyen.

Jo lenne ha mindenki irna par otletet ha van s ha nincs akkor beirna hogy meikkel nem ert egyet vagy meiket tamogatja.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 11:37

Szerintem a kategorizálás az jobb ha 1-6 7-13 14 -- .. nem vagyunk annyian ( dobondi lehel, bereczki TAmás Hegyi levente DK andras, es győző csak ott vannak a listán de....) hogy jo legyen a Koolman féle csoportosítás. pl: Ha Boti fejezi be a bajnokságot a 7. helyen ő valasztana utoljára csapattársat, és az azt jelentené hogy esetben hogy a szentX 15 ik helyezetjével lenne csapattárs és a 21 versenyzővel.... kérdezem milyen esélye van neki a csapatbajnokágra???

A Saint SimRacing League SSRL név szeritem kiváló, még a honlap nevét is valami ilyesmire kellen alakitani.

Ha már kategorizáltuk a versenyzőket a szentX eredményei alapján ( 1.2.3) akkor nem szükséges egy extra szabály csak azokra akik már magasba emelhettek egy serleget. megkülönböztetés nem__???

Jó lenne kinevezni a Web admint a cikfelelősőket, videó , interview . Az utobi kettő nem szükséges ha lesz közvetítés. Jó lenne gondolkodni arról is hogy milyen formában támogatjuk a szerkesztők, modderek, szervezők munkáját ...

Amugy jön az ősz a tél, többen vannak a négy fal közé szorítva, így hatha több versenyzőnk, jelentkezőnk. Ezért nagyon fontos lenne az a reklám'kampány' ammiről fenttebb beszéltem... ( internet, portálok, radió, ujság, hirdetőlapok) Nagyon jó lenne ha meglenne a név a lógó és mondjuk két három autó a módból, a reklám kedvéért, hogy csinaljam meg a videó introt, meg a reklámot.

Tényleg több ember hozzászolhata a dolgokhoz. egy sima Jó , Nem jó

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 12:23

Szerintem Bereczki Tamas jon, csak valamiert kimaradt az utolso 3 futambol (remelem nem tevedek). DK Andras jon, nem volt netje egesz a tegna estig es nekem is konfirmalt, hogy nincs szandekaban rlhagyni a ligat, sot erdekes fejleszteseken dolgozunk (Andras & en) amit egyelore nem arulhatok el, de majd eljon az a pont is mikor majd felfedjuk.

A nevre visszaterve, en csak akkor hajlok a nev valtozasra ha utosebb mint a SzentLiga. Azert mondom ezt, mert elsosorban magunknak jatszunk es nem masnak. Most gondoljatok bele abba mikor egy ismeros vagy akar egy idegen ki kell ejtse a szajan azt hogy: Szejnt SzimRejszing Líg (Saint SimRacing League), higyetek el nem olyan konnyu sem kiejteni, sem memoralni es nem tudom hanyan aszocialnak velunk az uj nevet.

Figyelem, nem ellenzem a nev valtoztatast, csak gyozetek meg egy utosebbel a tarsasag nagyobb reszet. A regi nevet ujra lehet design-olni es uj image-et epiteni korulote, csak nem volt ra alkalom es igeny tudtom szerint, de ezen konnyen segitunk ha nemm lesz mas alternativa.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 13:27

Vegre van gepem....


Elolvastam jo sokat kellett olvasnom.

Roviden, ha tenyleg nevet akartok valtoztatni lehet SepsiLiga (benne van a varos nev is), tetszett az Arpi, SSRL, valtozata is, de min Tamas en sem szeretnem a valtoztatast, csak ha muszaly.

A 3 tagos csapatot tamogatom. Lehet, hogy eggyelore az 1-6 kategoria jobb, meg nincs annyi stabil versenyzo. Viszont jonnek 1 javaslattal, amint mar a japan kolyok (az a KEE) irta, a 6ik nagy hartranyban van valasztaskor. A valoztasi sorrendet a random.org dontse el. Akkor lehet olyan sorrend a valasztasi elonynel mint PL: 3, 6, 2, 1, 4 es 5.


Masodik javaslat. A pontozas. Mint a nagy F1-ben vezessuk mi is be a 10 helyes pontozast. Tobb pilota szerez pontot, motivalobb a kedoknek is. Nem mindig az a franya nulla log a neve mellett. 1: 25 pont, 2: 18 pont, 3: 15 pont, 4: 12 pont, 5: 10 pont, 6: 8 pont, 7: 6 pont, 8: 4 pont, 9: 2 pont, 10: 1 pont.

Es ha mar a pontos felinel es a nagy O-vel hasonlitottam, nalunk is ki lehetne vinni a versenytavot 90%-ra, ne 75.
These state that any driver who completed at least 90 per cent of the race distance will be classified, whether or not he was running when the winner took the chequered flag. Innen loptam http://www.formula1.com/inside_f1/rules_and_regulations/sporting_regulations/8682/

Remelem nem felejtettem ki semmit es hogy nem pazaroltam az idotoket hulyeseggel.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 14:37

Véleményem: 1.Szentliga SimRacing (SzSR)!
2.Erre a szezonnal volt lehozva az idő 90%rol 75% ra mert jöttek vissza jelzések hogy sok a versenytáv.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 14:46

Lukács írta:

2.Erre a szezonnal volt lehozva az idő 90%rol 75% ra mert jöttek vissza jelzések hogy sok a versenytáv.

Nem a versenytavra ertem. Hanem aki 90%-at megteszi a versenynek, az kapjon is pontot, ha pontot ero helyen er be.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 14:58

A nev olyan kell legyen hogy ha valaki meghallja akkor egybol tudja hogy mirol szoll, most itt az uj csatlakozokra kell gondolni !
Ha egy kivulallo meglatja a feliratot valahol hogy Szentliga akkor a legutolso gondolata egy szimulatoros bajnoksag inkabb valami vallasos szektara gondol, mar volt tobb ien eset Laughing es akit elsore nem fog meg a nev azt ellehet felejteni. Elso benyomas a legfontosabb. Tollem akar maradhat is a nev de igy sokkal nehezebb lessz uj tagokat keriteni ha az a cel.
Nem kell konzervativan gondolkodni

A 10 helyes pontozas csak akkor jo ha minden versenyen legalabb 18- 20 an vagyunk
Ha jol emlekszem a mult szezonban 100 % os volt a versenytav es valamiert nem valt be azert altunk vissza 75 re ?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 15:10

Idézet :
Arpi
Szer. Szept. 21, 2011 12:58 pm
A nev olyan kell legyen hogy ha valaki meghallja akkor egybol tudja hogy mirol szoll, most itt az uj csatlakozokra kell gondolni !
Ha egy kivulallo meglatja a feliratot valahol hogy Szentliga akkor a legutolso gondolata egy szimulatoros bajnoksag inkabb valami vallasos szektara gondol, mar volt tobb ien eset Laughing es akit elsore nem fog meg a nev azt ellehet felejteni. Elso benyomas a legfontosabb. Tollem akar maradhat is a nev de igy sokkal nehezebb lessz uj tagokat keriteni ha az a cel.
Nem kell konzervativan gondolkodni

Szerintem is ki kellene cserélni a nevet ....talaljunk egy olyan nevet ami jo ....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 15:32

Szentligaként emlegetnek ITT is. Valamilyen formában jó lenne megtartani.


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 21 Szept. 2011 - 16:03-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 16:03

Ha már felraktam a reklámot, akkor ITT van a Sepsi Rádióban készült interjú is. Ezt főleg az újoncok kedvéért raktam fel, akik még nem hallották vagy akinek megvolt csak ellett!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 16:16

reklam reklam reklam. ..... vili a radioba van Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitimeSzer. 21 Szept. 2011 - 16:24

5 kerek évet dolgoztunk sokan azon hogy bejárassuk ezt a nevet, külföldön hallottak rólunk itthon így ismernek, most egy két napalatt kukkázzuk ezt a nevet (magunkat) ennek történelme van már. Cseréljük le egy olyan névre ami biztos hogy nem is magyar és a legrosszabb az az, hogy még 5 év kell ehez hogy én megszokjam! Gondoljátok meg, ehhez a témához többet nem kivánok hozzá szólni. Ha jól látom egy új liga jön létre?! És én benne vagyok mindenbe?!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





A szentliga 11  esetleges versenykörülményei Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szentliga 11 esetleges versenykörülményei   A szentliga 11  esetleges versenykörülményei I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szentliga 11 esetleges versenykörülményei
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X1-
Ugrás: