fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 off topik, mehet minden.

Go down 
+14
attyla3
junioor
forizstibi
viper
sztyepi
Okoska92
Arpi
TMS
Koolman
LehelFekete
willyKEE
Szonda Hunor
Lóri
RedDog
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 5 Május 2012 - 14:51

Sas írta:
Ertem en az angol humort, sot imadom is. pl. Monty Python a kedvencem
Mondjuk épp azért jó, mert nem könnyű megérteni nekünk, nem angol anyanyelvüknek! Ez sajátja!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 5 Május 2012 - 15:22

Hunor .. koszonjuk az agodalmadat a honlappal kapcsolatosan .... koszi hogy frissited, hogy alakitgatod a menuket, verssenynaptarat ... stb ...egy csomo olyan dolgot ami lehetne am nem a te dolgod. Aki amit valalt csinalja meg igy van .... ha minnel tobben nyulkalunk ide oda a menube , pluginokhoz, componensekhez, modulokhoz, sajnos az admin annal tobbet kell fdolgozzon ......Halatlan melo .....mert az admin munkaja lathatatlan ... csak akkor veszitek eszre ha nem vegeztem el, mert akkor leall , nem megy rendesen a munka ..... igy ha megkoszonnem ha mindenki torodne a sajat munkajaval ..CIKK ..van neked is boven .. es ha gondolod valalhatsz meg munkat ..... amugy konnyu belenyulni egy dologba, .

UDV és koszonom
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 5 Május 2012 - 15:29

Miért kell így megmagyarázni ? Smile Én csak a sorrendet változtattam ... semmi mást, te is tudod! Valamiért nincs jó kedved, látom, úgyhogy hagyom is.

Szerk.: nem fogok belepiszkálni olyanba, ami gondot okozhat, szóval tényleg kár így ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 5 Május 2012 - 20:13

Szonda Hunor írta:
Miért kell így megmagyarázni ? Smile Én csak a sorrendet változtattam ... semmi mást, te is tudod! Valamiért nincs jó kedved, látom, úgyhogy hagyom is.

Szerk.: nem fogok belepiszkálni olyanba, ami gondot okozhat, szóval tényleg kár így ...

én se Smile amugy nincs rossz kedvem ... ( most egy kicsit igen,rossz a kedvem mert vezettek egyel, szunet van a FA cup )

amugy jo szar mecs .... ( az elso ffelido alapjan az Evertonnak kellene adni a kupat Smile
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 5 Május 2012 - 23:22

Egy FA-kupa döntőhöz képest valóban az egész meccs eléggé, hát ... langyos volt!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 2:02

Vilike, látom szálka ment a tenyeredbe! Nagyon haragszol ma mindenkire, hol a domain miatt, hol meg, hogy segtíeni próbál. Holott ha jól tudom a múltkor is te rontottál el valamit és nem volt honlapunk egy ideig! Huni eddig amit tett, csak annyi, hogy naprakésszé tette a menűpontot. Nem tudom miért akarod leharapni a fejét...de ha neked így esik jól tedd azt. Azt érzem most emiatt az enyém következik de nem bánom, nem ismerek rád manapság, talán a ligabetegség hozzád is elért! Nem tudom, majd te megmondod! Tiszteljük egymást srácok és nem oltogassuk, mert abból jó nem lesz SOHA! No No No
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 3:52

Nem fogom, amugy Huni feje es a tobbieke is megvan, es a helyen van ...(avval az emberrel soha nincs bajotok aki hallgat, BOCS) Az admini feladat, egyszeru egyszeru és mégegyszer egyszerű. Akkor veszitek észre ha nem dolgozik ( a multor amit elrontottam, nem értem épp épp, két napig, ám volt heylete idéglenes weblap, (koszi Lehel) és müködött minden rendesen)
Nem nehéz feladat ...de meg kell csinálni. Hunornak végre valahára volt ideje, és alakitgatott a dolgokon, amit addig nem tett, ezért szóltam neki (most is xar van a honlapon belul, szerencse a csilli-villi kulso eltakarja) Tudom hogy egységben az erő és nagyon jól csinálod, hogy jobban-rosszban kiállsz az embereid mellett. Miért hiszed azt hogy ezért belédharapok, vagy őv alát ütök, vagy épp kekeckedem. Ha van valami és nem tetszik nekem, veszem a bátorságot és elmondom. Ez a liga társasága eddig ezekre a cselekedetekre nyitott volt. Más idők járnak? Élvezzuk az ittlétedet, jó, hogy jöttel, igazságot teni, hiányoztál amugy az elmult futamokon is. De minden jó ha vége jó. Segitségől meg csak annyi hogy azt álltalában kérni szokták vagy felajánlani.(lehet hogy segiteni akkarsz es ep ellenkezoleg ....)
Hunort semmikép nem szerettem volna fejnélkül hagyni, és még a hohérok maszkját sem szándékszom felvenni. ÉN meg azt is hiszem hogy nem voltam vele tiszteletlen. (jo lenne ha válaszolnál erre Hunor. Koszi)

Egy kicsit bünbaknak érzem most magam, végre van akire ujjal mutogatni, és végre van aki elviheti az egész balhét, azaz aki tehet az egészről. Mikor az egészről beszélek, akkor a jelen szezon hangulatarol, mukodeserol, tagsagarol beszelek. Valószinu én tehetek arrol hogy Kop elment a ligábol, hogy Lukács majd itt hagyott minket és arról is hogy nem elég jól mukodik a BT, na meg ....stb. A jelen esetben nem a tenyerembe ment a szálka, hittem hogy te, Zsolt pont ezt érzékeled, észleled, átlátod. Igen , Igen érzékenyen érint ez a dolog, mert szeretném hinni hogy mindent megteszek azért hogy a közöség müködjön, sok munkám van benne. Nem tudom azt mondani mind Kop hogy elmentem és kész, elég fontos nekem és jol érzem magam benne. Legalabbis eddig igy volt. LEhet ezen kellene változtatnom és akkor tök mindegy lenne hogy merre -meddig mert hétfőnkét egyet-kettőt körözök és jól érzem magam.

udv.
UI: remélem a fejed a ott a helyén.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 9:49

Erről beszélek látod! Most is nem arra törekszel, hogy megtaláld a közös hangot. Azon agyalsz, hogy miért lettél te a bűnbak és miért szekál mindenki téged, amikor éppen fordítva történik mindez, te vagy az akinek mindig más a véleménye és másnak kell alakulnia tehozzád, mert te mindenben találsz kicsi hibát.
Tudom, hogy neked is fontos a LIGA és elhiheted, hogy még sok mindenkinek az, csak egyszerűen nem tudunk annyit letenni az asztalra, mint te! Ez azonban nem azt jelenti, hogy nem érdekel, hogy mi miért történik itt. TE mondtad, hogy sok munkád van benne, tudjuk ezt nagyon jól és büszkék is vagyunk rád, azonban miért vagy annyira az ellen, hogy más is kicsit többet tegyen, mint az, hogy megír egy cikket/egy fórum hozzászólást. Huni nem először nyúl bele abba a menőpontba és tudomásom szerint soha nem is rontott ott el semmit. Ezzel szemben, te most rájöttél arra, hogy ez veszélyekkel jár ha valami újjal próbálkozik az ember (ez te tudod a legjobban, mert te vagy az ADMIN). Mindenki maradjon annál ami a feladata...oké ott maradunk de ha próbálunk neked segíteni azért nem kell eltaszítani, mert éppen zöldfülűek vagyunk pár dologban, te is hibáztál mert emberből vagy, Huni is hibázhat még, de NEM tette azzal, hogy naprakésszé tette a menüpontot BOCS!
Ha a B.T. nem dolgozik az a baj, ha dolgozik az a baj. Semmi sem tetszik, mindig kritizálod, ha a javadra ha ellened döntenek, te mindig is öntörvényű ember voltál akinek csak a saját igaza létezik. Ha változni szeretnél akkor csakis ezen a téren tedd meg és fogadd el azt, hogy mi is megpróbálunk tenni a ligáért, ha olykor nem is akkora látszattal, mint egy ADMIN, mint TE!
A válaszom kérésedre! Üdv és kondi! silent silent cyclops cyclops
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 13:12

Idézet :
Most is nem arra törekszel, hogy megtaláld a közös hangot. Azon agyalsz, hogy miért lettél te a bűnbak és miért szekál mindenki téged, amikor éppen fordítva történik mindez, te vagy az akinek mindig más a véleménye és másnak kell alakulnia tehozzád, mert te mindenben találsz kicsi hibát.

Nem igazan ertem hogy te hogyan kezelsz egy problemat. Ha van nekem egy problémám akkor annak az okát keresem meg előre, a problémákról beszélni kell, megldásokat kell keresni , csak így lehet megoldani. Szerintem (de van aki maskepp oldja meg)

Idézet :
TE mondtad, hogy sok munkád van benne, tudjuk ezt nagyon jól és büszkék is vagyunk rád......


Tárátáttá Tárátáttá https://www.youtube.com/watch?v=9Z33IF5SAW8

Idézet :
Semmi sem tetszik, mindig kritizálod, ha a javadra ha ellened döntenek, te mindig is öntörvényű ember voltál akinek csak a saját igaza létezik.

Evvel nem értek egyet így ilyen formában, a kritizalas megegyszer a BT irányába szól, nem személyes. A rossz BT döntések, Vagy a NEM döntés, azaz nem foglalkozás, és a BT tehetetlenségét nem hagytam szó nélkül, .... Nálam ez csak vélemény nyilvánitás, nem öntörvényeskedés. Akkor ha kiütnének a pályáről, nem fogom a következő versenyen kiütni, visszakiütni. ( ez lenne önntörvényű, csak hogy megérsd)

Idézet :
Ha változni szeretnél akkor csakis ezen a téren tedd meg és fogadd el azt, hogy mi is megpróbálunk tenni a ligáért, ha olykor nem is akkora látszattal, mint egy ADMIN, mint TE!

egy kicsit Tárátáttá ez a beirás, és egy kicsit demagog. NEM szeretnék változni, nem hiszem hogy rosszat teszzek neked, vagy bárkinek avval, hogy tükröt tartok.
Az adminos felét nagyon kiemeled és érzem hogy van háta mögött valami rejtett gondolat, jó lenne azt tisztán kimondani mert csak akkor nyilvánvaló. Nehogy a visszaeső bünöző esetébe kerüljünk.

Kondi beirast pedig bocs, de nem értem mire itad, ha válasz volt ez valamire légy vilagosabb mert nem értelek.


Idézet :
A válaszom kérésedre!

Hunortol kérdeztem, hogy ő ugy érzi, hogy tiszteletlen voltam vele_??? Nem toled.

Az admin-t azért válaltam el mert senki nem értett hozzá, most már gondolom sokan tudják kezelni a feluletet, és tudjak tovabb folytatni, Sok sikert a következő adminnak.

Részemről a Téma lezárva ...(phhh)
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 15:17

willyKEE írta:
Hunort semmikép nem szerettem volna fejnélkül hagyni, és még a hohérok maszkját sem szándékszom felvenni. ÉN meg azt is hiszem hogy nem voltam vele tiszteletlen. (jo lenne ha válaszolnál erre Hunor. Koszi)
Nem voltál tiszteletlen!
Nem vicces, hogy az egész onnan indult, hogy én megcseréltem a menük sorrendjét ? lol!

willyKEE írta:
Az admin-t azért válaltam el mert senki nem értett hozzá, most már gondolom sokan tudják kezelni a feluletet, és tudjak tovabb folytatni, Sok sikert a következő adminnak.
Jesszusom ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 16:00

Nem tudom, hogy magyarazzam de Willyvel ertek egyet.
Ha valamit tobb orai, napi, heti munkak megcsinaljuk (Igen, a mod hetekbe telik) akkor senki nem szoll semit, de ha ne adj Isten valami nem megy......
Mod - tamadnak, szamtalanszor
Festes- Tamas
Honlap - Willy....

Egyszoval. Koszonjuk, mi a fentiek!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 18:57

Nem vagytok épek, az egyszer biztos Very Happy . Ez kandi kamera? És hol van? Very Happy
Nincs amit igyatok?... vagy mi a baj? Na ezt most abba hagyni de azonnal. Nooormálisok vagytok ti??? Ez már vicc emberek! Végezze mindenki azt aminek a ligán belül rendeltetett és passz és senki ne játsza el a pszihologust sem ügyvédet esetleg törvény bírót, mert nem volt erre kérve senki.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 6 Május 2012 - 19:12

Neked vane mit igyal?? te normalis vagye? es ha vicc akkor vicc
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:05

Nagyon erdekes:


Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:37

Az Omegásoké is volt minimum ilyen ... itt van egy felvétel az itteni koncertről, amelyben viszonylag jól látszanak a zöld fények:



Még egy ekkora koncert nem lesz Sepsiszentgyörgyön ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:49

Ez ket kulon dolog......
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:02

RedDog írta:
Ez ket kulon dolog......
Tudom csak úgy eszembe jutott a te zöld fényeidet meglátva, a felejthetetlen, örök emlékként megmaradó Omega koncert.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:35

Ja es az Omega hasznalt eloszor fustgepet es lezer fenyeket koncerten Europaban. Az Omega 10000 lepes c. albuma volt az elso CD-n kiadott hanganyag Magyarhonban
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimePént. 11 Május 2012 - 13:14

Vili, a honlapon a pontállásnál Lehel 171 pontja helyett 117 van írva! Smile
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimePént. 11 Május 2012 - 13:19

az eleg Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimePént. 11 Május 2012 - 14:10

S még sok is Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimePént. 11 Május 2012 - 16:52

bizts hogy nem 117 pontja van .... ujra kellene szamolno .

Smile koszi Hunor ... ( mesolgattam ide oda, es egy ido utan a számok csak számok maradnak, a sorrend nem számit Smile )
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 11 Júl. 2012 - 20:56

A tegnap Rozsnyon jottem keresztul es ezen akadt meg a szemem:

Fabrica de scule Rasnov - FSR.ro
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 11 Júl. 2012 - 21:03

Na megvan a fo szponzor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 11 Júl. 2012 - 22:44

Kezdo vagyok.....
Melyiket ajanljatok?!?!?!?


off topik, mehet minden. - Page 7 Logorrt-2

off topik, mehet minden. - Page 7 RRT-1

off topik, mehet minden. - Page 7 Rrt2copy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





off topik, mehet minden. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: off topik, mehet minden.   off topik, mehet minden. - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
off topik, mehet minden.
Vissza az elejére 
7 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Minden készen áll az X9 rajtjára!
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» SzentLiga X1 - teszt, futam és minden más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: