fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Okos Zsolt

Go down 
SzerzőÜzenet
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Okos Zsolt Empty
TémanyitásTárgy: Okos Zsolt   Okos Zsolt I_icon_minitimeVas. 24 Júl. 2011 - 10:09

Sziasztok. Okos Zsolt vagyok, 1992. március 23-án születtem Sepsiszentgyörgyön. Én egy sportkedvelő és örökmozgó ember vagyok. Ha egyszer tehetem akkor minden sportot kipróbálok. Az én véleményem, hogy a jóból sosem elég. A Formula 1-el való kapcsolatom igencsak régi. Már születésemtől fogva követtem végig az eseményeket napjainkig, hiszen nálunk is családi hagyomány volt a hétvégi futamnézés. Így elméletileg láthattam a "nagy " Ayrton Senna halálos kimenetelű balesetét is, együtt sírtam a szüleimmel. Azóta is nagy kedvelője vagyok ennek a száguldó cirkusznak.
Ez a szeretet, rajongás, fanatizmus vonzott a Szentliga fele amikor három évvel ezelőtt a Szentliga 4 utolsó futamán részt vettem, mint néző. Első sorban köszönöm két jó barátomnak Szonda Hunornak és Szabó Lórántnak, hogy belevittek ebbe az őrületbe az osztályban mesélt élményeikkel és jó tanácsaikkal. Aztán mikor megismertem a liga tagjait úgy éreztem, hogy én is közéjük tartozom. Itt mindenki olyan örült, vicces és ha kell akkor komoly. Ez az én életformám. Azóta már cikkíró is lettem és így kicsit többet adhatok magamból felétek. Ezért is szeretem azt amit csinálok. Nekem a Szentliga már nem csak egy hobby nekem ez már annál egy kicsit több. Ez már az életem része lett.

Ez volnék én Okos Zsolt.
Vissza az elejére Go down
 
Okos Zsolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Felvezető kör :: Bemutatkozás - egy/két szóban mutatkozz be-
Ugrás: