fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fekete Lehel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Fekete Lehel Empty
TémanyitásTárgy: Fekete Lehel   Fekete Lehel I_icon_minitimeSzer. 29 Jún. 2011 - 23:38

Fekete Lehel vagyok, 1994 okt 27-én láttam meg a napvilágot. Jelenleg a Mikes Kelem Líceum matematika-informatika szakán tanulok. Első köreimet az F1 Challenge 99-02 játékkal tettem meg. Később jelentkeztem egy ligába ahol első futamomon 4. lettem, de később félbeszakadt. Első rFactor-os bajnokságom az ErFTC volt ahol elég gyengén ment. Következő évben alapítottam egy saját bajnokságot ami kitartott 1,5 évet de sajnos a kevés résztvevő miatt abba maradtak a küzdelmek. Eddigi pályafutásom alatt idáig egy győzelmet sikerült szereznem, méghozzá itt a SZENTLIGÁBAN ami óriási érzés volt Very Happy Sok jó dolgot tud nyújtani ez a liga. Itt vannak a legjobb barátaim is. Fő célja a közösség és az összetartás. GOOOO Szentliga GOOOO

athelyezve - admin
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Fekete Lehel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete Lehel   Fekete Lehel I_icon_minitimeCsüt. 30 Jún. 2011 - 19:21

Koszonom Lehel, hogy hozzajarultal a bemutatkozok listajahoz. Mint lattod kette valasztottam a te bemutatkozasod az enyemtol, azert, hogy ha valakinek valami hozzafuzni valoja van hozzad akkor azt a megfelelo helyen tegye meg.
Vissza az elejére Go down
 
Fekete Lehel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Toyota Atlantic - AAR (Fegyver Botond, Fekete Lehel)
» ...fekete hétvége... by Monacó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Felvezető kör :: Bemutatkozás - egy/két szóban mutatkozz be-
Ugrás: