fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egy korszak lezárul ...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Egy korszak lezárul ... Empty
TémanyitásTárgy: Egy korszak lezárul ...   Egy korszak lezárul ... I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2015 - 19:56

Sziasztok.

Ezen topikban szeretném bejelenteni a Szentliga cikkírói tevékenységem lemondását. Hogy mi ennek az oka az két összetevőjű: egyrészt az ezen a héten életbe lépő új hétközi időbeosztásomnak köszönhetően nem tudom kényelmesen beiktatni a rendszeres, heti összefoglalók írását, valamint a motivációt is elvesztettem ezen tevékenység iránt, az utóbbi hetekben már teherként éltem meg.

Az általam az évek során összeállítgatott archívum alapján a Szentligát 331 irománnyal (előzetessel, összefoglalóval, értékelővel és elemzéssel) tudtam kiszolgálni, a Szentliga 6-ban megkezdett tevékenységemet tizenkét és fél szezonon át teljesítettem (az X8-at leszámítva). A legelső cikkem 2009. október 14-én íródott, amikor a Bukarestben tett látogatásunkról számoltam be a Renault RoadShow kapcsán.

Köszönöm szépen a lehetőséget, hogy hat (naptári)éven át keresztül segíthettem ezen feladatom ellátásával a Szentligát, de most úgy érzem, hogy szükségem van a mindenféle egyéb feladatoktól mentes versenyzésre. Amennyiben a távolabbi jövőben ismét be fogom tudni iktatni a rendszeres hírszerkesztést, megjön ismét hozzá a kedvem és üres lesz ezen poszt, akkor szívesen be fogom ismét tölteni a feladatkört.

Kérlek fogadjátok el a döntésem, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Egy korszak lezárul ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy korszak lezárul ...   Egy korszak lezárul ... I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2015 - 21:50

Azt hiszem a fentiek sok mindent elmondanak még akkor is ha csak a számokat látjuk! Nagy dolgok ezek kedveseim, de így összefoglalva megrendító és megindító ugyanazon mód! Hunor azt hiszem itt mondhatok köszönetet mindenki nevében akik itt versenyenek és versenyeztek! Nagyon sok áldozatos munka került a kezed által a "tolladból" monitorokra, rengeteg fogalmazás gyönyörködtett bennünket! -ismétlem magam, nagyon köszönjük szépen amit értünk és a Ligánkért tettél!

Természetesen nem csak a távoli jövőben engedünk e területre, bármikor, amikor kedved időd engedi szívesen látjuk a cikkeidet a honlapunkon is, szívesen elidőzünk előtte!

Köszönjük Hunór!

U.i. Elnézést a későbbi reagálásért de mostanság egy picikét leköt a munka, holott már a tegnap olvastam a leköszönésedet!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Egy korszak lezárul ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy korszak lezárul ...   Egy korszak lezárul ... I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2015 - 22:03

Nagyon köszönöm én is Szabi. Wink

(fogok még írnok lenni!)
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Egy korszak lezárul ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy korszak lezárul ...   Egy korszak lezárul ... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy korszak lezárul ...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: