fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Meg akarom tudni...

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeSzer. 4 Nov. 2015 - 15:35

Sziasztok!

Remélem nem okozok problémát ha új topikot nyítok ugyan arra a témára csak nem szeretném ha a válaszok illetve az elkezdett beszélgetés más irányba indúlna!

Nem hiszem, hogy volna valaki aki ne tudná ki az az Albert Sándor, de nem is akarom senkinek bemutatni ugyanis már nem kell, hiszen nincs már a ligában! Olvasgatva a sorokat az elmult hét folyamán az újabb botrányról. Ingerült és odaszurogatós sorokról, láthattuk a véleményeket és álláspontokat is de egyet nem láttam, ami a legfontosabb számunkra a közösségünk számára! A kérdés előtt még pár dolgot megjegyzek, amik összeálltak pár nap alatt. Láthattuk, hogy született hibás döntés, jelzem előfordúl, előfórdult és elfogadtuk annélkűl, hogy szólhattunk volna de talán nem is kellett, most szóltak de akkor egyeseknek miért szabad? -értem, hogy felgyült a sorozat, lehet és senki meg ne sértődjön de Kálmánnak néhol láttam az igazát! -azt is elfogadom, hogy Csongi nagyon belenyúlt és erőss kézzel akart bánni a bírálatokkal de ott is van egy tűrő határ, lehet, hogy nem alkalmas Csongi erre, mondom lehet,  nem bíztos! -ez csupán elmélkedés! Sok minden megelőzhetőnek tűnik innen ebből a székből ha a liga vezető beleszól, javasol vagy épp mególd helyzetet-helyzeteket!  Jah, hogy nincs a Szentligának ligavezetője, a liga elfogadta és megszavazta Vargyasi Tamást de Tamás már ott jelezte, hogy nem alkalmas az időpont neki hiszen nem fog erre tudni koncentrálni de mégis hagytuk ezt a problémát nyitva maradni! Ezzel az alkalommal is hangsúlyozom, KELL egy ligavezető! Nos azt hiszem leírtam ami az eszembe jutott. Akkor hát jöjjön az a bizonyos kérdés ami engem foglalkoztat, miért Sas, miért lépett le? -mi az amiért egyik napról a másikra valaki lelép? Ennek oka van!!! Én addig nem nyugszom amíg ezt nem fogom megtudni! Kérlek Albert Sándor, ha olvasod a bejegyzéseket akkor válaszolj, tudnunk kell, hogy ez még egyszer ne fordulhasson elő! Tegyünk ellene ami okozza és foglalkozzunk a helyzettel!

Üdv. Lukács


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Nov. 2015 - 21:42-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeSzer. 4 Nov. 2015 - 16:18

Nos. A kilépésem oka az, hogy felgyülemlett bennem a sok részrehajlásos, szándékosságos vádak tömkelege, ezert úgy voltam vele már, hogy a futam után stresszeltem végig a hetet, ami már nagyon megterhelő volt számomra. Úgy éreztem, hogy meg kell szabadulnom ettől a stressztől és egyetlen módja ha hagyom az egészet úgy, ahogy van. Amióta kileptem, megkönnyebbültem, nagy tehertől szabadultam meg. Egyelőre nem hiányzik a versenyzés és nem is tervezem a visszalépést a közeljövőben.
Az ok, amitől a végső lepésre elszántam magam, az az, hogy Ha Vilinek nem tetszik egy döntés, akkor Kálmán és a többiek állnak a B.T mellett de ha Kálmán az érintett, akkor borul a papírforma.

U.I Elnézést és megértést kérek a liga tagjaitól cserbenhagyásért.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeSzer. 4 Nov. 2015 - 16:27

Nagyon köszönöm válaszod. Kálmán Ő már csak ilyen de nem mostantól! Smile Amúgy az a bizonyos közeljövő mikor jár le? -türelmetlenűl várom! Pihend ki magad és a következő szezontól remélem, hogy a rajtrácson is találkozunk! Sajnálom nagyon és várunk vissza szeretettel! Pacsi barátunk!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeSzer. 4 Nov. 2015 - 22:35

Igen Kálmán már csak ilyen az igazság mellett foglal állást bármi áron. Mert köztem és Willi között az a különbség hogy Willi jogtalanul esett a BT-nek ott igazságos döntés született és nem csak a BT hanem az igazat is védtem, a helyes döntést és amikor meg én kértem valamit számon akkor jogosan úgy tűnik hisz igazam volt, van.
Itt a videó amit Willy kontesztált csak hogy képbe legyen mindenki:




KEDVES BARÁTOM SAS!
HA NEM VÁLLALSZ BT TAGSÁGOT MEGÉRTEM DE SZERINTEM VERSENYEZNED KELL ÉN IS LÉPTEM MÁR KI ÉS EL KELL MONDJAM ROSSZ DÖNTÉS VOLT MEGBÁNTAM!
Szerintem gyere vissza versenyezz élvezd megoldódik a BT is, te gyere eleget dolgoztál a Ligáért ideje, hogy megpihenjél és élvezd a versenyzést!! EGYÉBKÉNT NAGYON NAGY KÖSZÖNET HOGY EDDIG BÍRTAD VÉGEZNI EZT A HÁLÁTLAN KÉNYES FELADATOT!!!!
Azt hiszem az egész SzentLiga nevében mondhatom köszönjük SAS!!!!!
DE közöttünk a helyed nélküled a SzentLiga félszeg és nyomorék, nem ugyanaz, nekünk szükségünk van rád az emberségedre a barátságodra, ha bármivel bántottunk még egyszer bocsánatot kérek a magam és az egész SzentLiga nevében!!!! Szerintem senki részéről nem volt személyes, a személyeddel senkinek nincs baja!!! Én szívből szeretném hogy a szentligában minél több, ilyen jellemű, ilyen kitartású, ilyen humorú, egyszóval ilyen EMBER legyen a SzentLigában.

Nem kell válaszolj ezekre a szavakra, csak gyere vissza versenyezni, mert csak akkor teljes a SzentLiga, ha a nagybetűs SAS szárnyal a Liga aszfaltcsíkjain.

Legmélyebb tisztelettel Barátod és az aszfalton versenytársad Koolman... és szerintem az egész Szentliga!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 0:03

Nem tudok mást mit hozzá fűzni Koolman szavaihoz, inkább lenyúlom.

KEDVES BARÁTOM SAS!
HA NEM VÁLLALSZ BT TAGSÁGOT MEGÉRTEM DE SZERINTEM VERSENYEZNED KELL ÉN IS LÉPTEM
MÁR KI ÉS EL KELL MONDJAM ROSSZ DÖNTÉS VOLT MEGBÁNTAM!
Szerintem gyere vissza versenyezz élvezd megoldódik a BT is, te gyere eleget dolgoztál a Ligáért ideje, hogy megpihenjél és élvezd a versenyzést!! EGYÉBKÉNT NAGYON NAGY KÖSZÖNET HOGY EDDIG BÍRTAD VÉGEZNI EZT A HÁLÁTLAN KÉNYES FELADATOT!!!!
Azt hiszem az egész SzentLiga nevében mondhatom köszönjük SAS!!!!!
DE közöttünk a helyed nélküled a SzentLiga félszeg és nyomorék, nem ugyanaz, nekünk szükségünk van rád az emberségedre a barátságodra, ha bármivel bántottunk még egyszer bocsánatot kérek a magam és az egész SzentLiga nevében!!!! Szerintem senki részéről nem volt személyes, a személyeddel senkinek nincs baja!!! Én szívből szeretném hogy a szentligában minél több, ilyen jellemű, ilyen kitartású, ilyen humorú, egyszóval ilyen EMBER legyen a SzentLigában.

Nem kell válaszolj ezekre a szavakra, csak gyere vissza versenyezni, mert csak akkor teljes a SzentLiga, ha a nagybetűs SAS szárnyal a Liga aszfaltcsíkjain.

Legmélyebb tisztelettel Barátod és az aszfalton versenytársad Lukács... és szerintem az egész Szentliga!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 0:37

Kálmán ügyesen magyarázd ki ezt is .....   Sas azért mert el mert Szabó sárga zászlón előzőt, és Hatházi kérdezett a BT-tól egy kérdést.  MOst fényezheted Sast, azmiutan elkergetted!!!!
Mit képzel te magadról .... _?  (csak jelezem hogy nézzél egy kicsit szét majd magad körül)  szükséged van, lesz rá!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 1:43

willyKEE írta:
Kálmán ügyesen magyarázd ki ezt is .....   Sas azért mert el mert Szabó sárga zászlón előzőt, és Hatházi kérdezett a BT-tól egy kérdést.  MOst fényezheted Sast, azmiutan elkergetted!!!! Te nagy ***** vagy !
Mit képzel te magadról .... _?  (csak jelezem hogy nézzél egy kicsit szét majd magad körül)  szükséged van, lesz rá!

Kérem az itteni hozzászólásért ami személyeskedő és sértő a kellő büntetést Hatházi Vilmos számára a versenyszabályzatunk értelmében:

2.5. A teszteken vagy versenyen ha valaki nem megengedett hangnemben fogalmazza meg véleményét az eltiltást kaphat a következő futamról vagy súlyosabb esetben azonnali kizárást jelent a ligából. Ilyen esetben a tagságdíj nem jár vissza.

Valamint a fórumhasználatának szabályzata értelmében:

A fórum használata során a hozzászólásban szerepeltetett tartalomért csak a hozzászóló felel. A fórum, illetve a hozzászólás csak olyan tartalmak tölthetők fel, melyek harmadik fél érdekeit nem sérti.
A fórum használata során ha olyan tartalommal találkozol melyek sértik saját vagy mások érdekeit, jó ízlését vagy jó hírnevét, a hozzászólás módosítását vagy törlését kérheted a fórum moderátoraitól. A kéréseket a moderátoroknak joga van mérlegelni és ez szerint dönteni annak további sorsáról.
Nem megengedett továbbá a hozzászólásokban olyan rejtett vagy nyílt konfruntációra okot adó vagy arra buzdító megjegyzések szerepeltetése, melyek mások személyiségi jogait, érzéseit sérti. Minden ilyen irányú hozzászólást a moderátorok előzetes figyelmeztetés és beleegyezés nélkül törlik.
A fórum, annak témái és a hozzászólások nem tartalmazhatnak obszcén, vulgáris vagy egyéb a jó ízlésnek és a jelenleg hatályos törvényeknek ellentmondó tartalmat (mind írásos, kép vagy videó tartalmat is beleértve). Az ilyen jellegű hozzászólások azonnali törlésre kerülnek és a hozzászóló kizárásra kerül.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 1:55

Szentliga, etika, viselkedés!

A legkevésbé civilizált archaikus társadalmakban is követnek szabályokat. Minden kultúrának az egymással összefüggő szabályok bonyolult rendszere az alapja, ahol meghatározó a közösség által helyesnek ítélt viselkedési szabályok összessége, vagyis az erkölcs! Az erkölcs által felismerjük azokat az eljárásokat, amelyekhez magunkat tartanunk kell, ha valamit konkrétan nem szabályoz törvény, képesek vagyunk a törvény szellemének felismerésére, tudunk etikusan (etika/erkölcstan – erkölcsösen, tisztességesen) viselkedni.
Így van ez mindennapi életünkben és a ligában is. A versenyzői etika nem szabályzatokra, hanem belső értékünkre épül. A pályán való döntéseink és magatartásunk végső meghatározói a mindannyiunk által elfogadott gondolkodási és cselekvési szabályok. Magatartásunk akkor etikus, ha nem csupán az írott, de az íratlan szabályokat is betartjuk, s ha nem egyszerűen a szabályoknak, de a szabályok szellemének is meg akarunk felelni. Az etikus viselkedés nem külső kényszerből, hanem belső igényből ered. Miért is van arra szükség, hogy etikai kódex foglalja össze viselkedés elvárásait? Azért mert, közösségben vagyunk, azért, mert emberek vagyunk. Sokan, sokféleképpen, eltérő környezetben sajátítottuk el a közösségi, társasági szabályokat, ezért másként értelmezhetjük a viselkedési szabályokat. Beszédünkkel, gesztusunkkal jótékonyan, de sértően is tudunk hatni egymásra és ezt már mindenki érezhette saját tapasztalatai alapján. Ezért is nagyon fontos, hogy –legyünk toleránsak egymás iránt, becsüljük meg egymás munkáját, tiszteljük meg egymást szép beszéddel, illedelmes hangnemmel, viselkedjünk udvariasan egymással.
A ligában érvényesülő értékrend és magatartási normák hatással vannak egymás munkavégzésére, az együttműködésre, a versenyek légkörére. Figyelemmel arra a megállapításra, miszerint a környezet alakítja az embert és az ember a környezetét – tőlünk függ, hogy milyenné alakítjuk a ligánk környezetét!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 12:05

Bármi is van, szomorúnak tartom azt, hogy ha ebben a stílusban indúl a társalgás akkor csapatok - pilóták vonulnak vissza! Lásd. a Rediék esetét - Sas - most Jancsi! S szerintem még nincs vége!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitimeCsüt. 5 Nov. 2015 - 19:39

***** = EMBER  

nálam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meg akarom tudni... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meg akarom tudni...   Meg akarom tudni... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meg akarom tudni...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: