fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jelentős szabály változtatások!!!

Go down 
+7
Sas
tothzoli
TMS
Lukács
sztyepi
junioor
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 15:13

Semmi baj ezzel Tami ez nem csapat kérdés! Amúgy én azért szólaltam itt föl mert egyik azok közül én voltam aki igent mondott a Boxból való indulás kiiktatására! És ezzel jelezvén hogy én lemondok a ragaszkodáshoz ha szükséges. Részemről ennyi lenne. Ez nem személyes!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 15:15

Tudom hogy nem személyes, ez fel sem merült.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 17 Szept. 2015 - 9:58

Ez egy jó kérdés Tomi! Miért nem ott és akkor gondoltátok át ezt jobban, elemeztétek volna egy kicsit logikusabban? Ha továbbra is a többség úgy gondolja, hogy jól van ez így, akkor fejet hajtok és alkalmazkodom. Csak azért szóltam mert először is velem megtörtént és tudom milyen kellemetlen, másodszor meg azért mert úgy érzem ez nem helyes így, nem jó és az én szememben ez egy visszalépés a múlt szezonhoz képest.

Nagyon örülök annak hogy nektek legalább van lehetőségetek néha összejönni és akkor ilyen dolgokat megvitatni, megszavazni, de azt is be kell látni hogy ha egy döntés nem jó, ahhoz nem kell ragaszkodni minden áron. Meg lehet változtatni.

Üdv. FSR Forever Smile
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 17 Szept. 2015 - 16:19

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en azt kicsit nehezen tudom elhinni valakirol, hogy ne jusson annyi ideje egesz heten, hogy lefusson 50 korocsket. Ha 2 perces egy kor akkor is 100 percet vesz igenybe, ami 1 ora 40 perc. Egy heten ennyi idot venne fel a minimum. Sztem kar ezen vitatkozni, ez a szabaly, igy dontott a tobbseg, es tenyleg sztem nem azert van hatarido szabva a kotelezo tesztkoroknek, hogy ne teljesitsuk es utana pedig boxbol induljunk, hanem pont azert, hogy legalabb annyit fussunk, mert akarmilyen profi legyen a pilota, annyi kor kell csak azert hogy allitson a szetupjan, megnezze mennyit fogyaszt az auto, hogy kopnak a gumik, emelett pedig a felkeszuletlenseg veszelyes a tobbiekre nezve is, tapasztalatbol mondom, nem kellemes. Nincs szemelyeskedes, altalanosan veve mondom mindezeket. Sajat velemeny!
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 18 Szept. 2015 - 8:05

Most ez nem ellened szól sztyepó, de igazat adok Taminak volt egy döntés uj szabály alkalmazkodjunk hozzá ne változtatgasunk percről percre hanem szokjunk hozzá. Az sem volt kellemes hogy az első futam előtt 1 nappal ellett tolva a kezdési időpont de sajnos ez van vagy megszokod vagy megszöksz. Sárdi ur. Igen képzeld van olyan munka hogy nem nagyon engedi meg a körözgetést ugy mint nekünk hogy beletolunk több száz kört ha ugy van.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 18 Szept. 2015 - 10:52

Zoli nekem ne mondd, hogy nincs annyi ido, mikor futam utan sokan mar a kotelezo felet lefutjak. Es 6 nap alatt nem igaz, hogy nem kerul egy fel ora szabad idod, hogy fussal 20-30 kort. Es meg is van a kotelezo 50 kor. Viszont ha nincs idod megfutni egesz heten a kotelezo kort a verseny elotti egy oriag, akkor hagydd a versenyt is mert, tuti nem leszel felkeszulve rendesen, es az csak veszelyforras a tobbieknek. Es nekem ne mondd, hogy tapasztalt vagy es profi es neked eleg az a vekony 50 kor. Meert nem hiszem, volt mar erre pelda, es tapasztalt versenyzo tesztek hianyaban ketszer utott el egy verseny alatt, es meg buntit sem kapott, mert versenybalesetnek nyilvanitottak, holott a palyara merolegesen jonni vissza az nem versenyszitu. Na igy van ertelme. En nem ertek egyet a boxbol indulasnak, kiveve technikai okok miatt, idomero alatt kidob a szero, vagy, warmap alatt kidob a szero meg ilyenek, ebben az esetben egyet ertek, de ugy nem, hogy nem volt idom a verseny elott egy oraval 50 kort futni egesz heten. Ha igy van akkor ne allj rajthoz, mert nem fer es nem szerencses. Nem szemelyeskedes, altalanosan beszelek egyes szam masodik szemelyben, ne vedd magadra!
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 18 Szept. 2015 - 11:00

Amint irtam lehet neked van időd rá de lehet másnak nincs. KInek mennyi az elég tesztre. Van amikor simán elégvolna ennyi is csak már a hétfőre várás üz ujra fel a szeróra. Magamra nem veszem mert mióta az x2 es szezon óta itt vagyok én voltam meg kijelenthetem hogy vagyok is aki a legtbbet tesztelt azóta. De forma 1 ből sosem elég. Tiszteljük a másikat és hogy mennyi ideje van rá azt csak ő tudja.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Szept. 2015 - 19:08

Két dologról lenne szó ...

1.) Szeretném megkérdezni, hogy lenne-e bárkinek ellenvetése olyan szempontból, hogy a futam utáni beszámolókat a kedd 20 órai elküldési határidő helyett hozzuk előre kedd 16 órára. Ez lehet, hogy nem tűnik olyan lényeges változásnak, azonban ez a négy órányi előrehozás nekem nagyon sokat jelentene, hiszen így jó eséllyel minden egyes összefoglaló még kedden este publikálásra kerülne, de ha én csak este nyolc órakor kapom meg az interjúkat, akkor nagy valószínűséggel nem fogom tudni rendszeresen kedden kitenni és tolódik szerda délutánra. Ha előrehoznánk délután négyre én úgy estig meg tudnám írni a cikket és este már csak a képanyagra kellene várnom és amint az megvan, tölteném is fel az irományt. Várom a véleményeket!

2.) Szeretném elkérni a Szentliga hivatalos e-mail címének a hozzáférését (jelszavát) azért, hogy ne kelljen egy embernek arról gondoskodnia folyamatosan, hogy nekem az adott órában átküldje a beszámolókat, hanem amikor én fogok neki összeállítani a cikket, akkor magam is hozzá tudnék jutni ezekhez. Ha rendben van, akkor várom privátban a jelszavat!


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Szept. 2015 - 23:28-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Szept. 2015 - 20:10

Huni azt is lehetne kérni, hogy az email amit neked kuldeni kell a versnye részét képezze, ergo : még az nap este irja meg mindenki !!!!!!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Szept. 2015 - 20:24

willyKEE írta:
Huni azt is lehetne kérni, hogy az email amit neked kuldeni kell a versnye részét képezze, ergo : még az nap este irja meg mindenki  !!!!!!

Ha másnap du. négyig be tudna érkezni, az bőven jó lenne nekem!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Szept. 2015 - 22:33

Mindjárt irodalmi ligat csináltok.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Szept. 2015 - 23:28

TMS írta:
Mindjárt irodalmi ligat csináltok.

???
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 23 Szept. 2015 - 14:57

Javaslom hogy aki kedd 16 órára nem küldi be a beszámolót, de 20 órára valahogy mégis sikerül neki, az indulhasson boxból a köv. futamon! clown

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 23 Szept. 2015 - 17:56

Most azért ne azon muljon ha valaki nem ir beszámolot hogy nem indulhat meg ilyenek. Ez azért sok egy kicsit
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 23 Szept. 2015 - 19:28

A spoilert ne nezd meg Zoli!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 25 Szept. 2015 - 0:37

Nos akkor mivel senki nem ellenezte a fentieket, így ezentúl a javaslatom szerint osztom be a cikkírás idejét!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 25 Szept. 2015 - 9:45

Én hamarabb mint kedd este nem tudom küldeni a fotókat.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 25 Szept. 2015 - 15:31

TMS írta:
Én hamarabb mint kedd este nem tudom küldeni a fotókat.

Az úgy rendben van, nekem az a fontos, hogy ne este kelljen a cikket megírjam, hanem estére már legyen meg.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentős szabály változtatások!!!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: