fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Köszönet mindenért uraim. Sziasztok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Köszönet mindenért uraim. Sziasztok Empty
TémanyitásTárgy: Köszönet mindenért uraim. Sziasztok   Köszönet mindenért uraim. Sziasztok I_icon_minitimeHétf. 15 Jún. 2015 - 14:18

Tisztelt versenytársaim! elérkezett az az idő amit nem szerettem volna.
A monzai futam lesz számomra az elkövetkezendő 3 év utolsó szentligás futama. Köszönöm mindenkinek a türelmet a biztatást. Tudom nem mindig voltam százas voltak velem gondok. De remélem jó irányba haladtam és tudtam javitani rajta. Külön köszönet illeti Lukács Szabolcs-ot aki nagyon sok türelmet fektetett belém. Rátaláltam a helyes utra. Azért 86. futamomon indulok el ma este és szentiga x2 óta tag vagyok. Én erre büszke vagyok hogy ilyen közösség tagja lettem. 3 év mulva visszatérnék és bizok hogy a szentliga örök marad. Mindenkinek és családtagjaitoknak kívánok jó erőt és egészséget. SZIASZTOK!!!!!!
ÜDVÖZLETTEL: Fórizs Tibor
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Köszönet mindenért uraim. Sziasztok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Köszönet mindenért uraim. Sziasztok   Köszönet mindenért uraim. Sziasztok I_icon_minitimeHétf. 15 Jún. 2015 - 22:48

Tartom szerencsémnek, hogy tagja lehetsz a kis közösségünknek és mihamarabb varunk vissza. Minden jót és fel a fejjel.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Köszönet mindenért uraim. Sziasztok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Köszönet mindenért uraim. Sziasztok   Köszönet mindenért uraim. Sziasztok I_icon_minitimeKedd 16 Jún. 2015 - 8:41

Szia Tibi!

Sajnálattal olvasom a a 'búcsú' leveled! Mint ahogy ennek a témának neki ugrottunk néhányszor már-már azt hittem, hogy csak egy berögződött rémálom és úgysem lesz belőle semmi! Nos tévedtem, mert eljött az idő de ez már csak ilyen, az idő mindig eljön az idő mindig mindent megold -helyre teszi a dolgokat, megjavít dolgokat csak mi kellünk, hogy észre vegyük amit tennünk kell! Nos mint írtad azt, hogy reméled azt hogy jó irányba haladtál, részemről csak azt tudom felelni, hogy igen is te voltál az akin látszott, hogy ragaszkodsz hozzánk és bármilyen változásra képes vagy hogy közöttünk maradhass! Bíztunk benned és bebizonyítottad, hogy nem hiába! Nincs jogomban és nem bírálhatom el azt, hogy jogos vagy nem jogos amin át kell menj, de hiszem, hogy hideg fejjel sok mindent ki fogsz bírni és bárhonnan föl fogsz állni! Tanácsokkal nem láthatlak el de amint már írtam az idő helyre teszi a dolgokat! Ami a kapcsolatunkat illeti, örülök, hogy találkozhattunk is több rendben is és reméljük, hogy nem utoljára. Nekünk is vannak olyan dolgaink amiket megköszönhetünk, a példa amit mutattál a változások terén a tanácsok a versenypályán és sok más amin nyomot hagytál a ligában, na meg persze a kosárlabda is amit tőled kapott a Liga Smile ! Kívánom, hogy a minden napok nehézségein mihamarabb gördülékenyen és legfőképpen egészségben túl tedd magad és szeretettel gondolj ránk akkor is ha gonosz történet jut majd eszedbe rólunk! Mi is ezt tesszük majd és várjuk mihamarabbi felbukkanásod! Vigyázz magadra és visszavárunk!

Hajrá Tibi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Köszönet mindenért uraim. Sziasztok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Köszönet mindenért uraim. Sziasztok   Köszönet mindenért uraim. Sziasztok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Köszönet mindenért uraim. Sziasztok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» KÖSZÖNET LUKÁCS SZABOLCSNAK ÉS AZ FSRNEK

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: