fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Roham gyűlés...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Roham gyűlés... Empty
TémanyitásTárgy: Roham gyűlés...   Roham gyűlés... I_icon_minitimeSzer. 8 Ápr. 2015 - 20:16

Tisztelt liga tagok, mint már értesültetek arról, hogy nem kívánok a liga élén tevékenykedni, ezért egy gyűlést indítványoztak és meg is tartottuk, Albert Sándor, Lukács Szabolcs és Nagy K. Kálmán voltak jelen! Sok jó dolgot találtunk ki és vitattunk meg, remélem ki is tudjuk vitelezni a közel jövőben! A legfontosabb most az, hogy elmondjam azt, hogy miként döntöttünk a ligavezetés esetében, majd a többi fejleményt az "új" Ligavezető irányításából fogjuk megtudni!
A megbeszélésnek azért volt jó nekifogni mert elmondhattam azt hogy miért is nem vállalom a továbbiakban, egyöntetűen megértették és azt is átbeszéltük, hogy a továbbiakban is szerepet vállalok a liga életében pont úgy mint eddig csak épp nem hozok döntéseket és nem vállalok felelőseget azokért amikben nem vagyok érintett! Azért, hogy a szezon közben ne zavarjuk fel a vizet és ne keltsünk zavargást nem tartjuk meg a Ligavezetői választást (azt majd ment közben) így Nagy K. Kálmán fogja átvenni a helyemet a következő választásig!

Nagyon köszönöm azon személyek munkáját, kitartását, ötleteit amik a liga előre lépéseit biztosította, köszönöm támogatásukat és bizalmukat!


Kívánok Kálmánnak jó munkát és legyünk segítőkészek!

U.i. - a megbeszélésről létezek jegyzőkönyv amit a közeljövőben majd megvalósítani is szeretnénk a beszélgetések alapján!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Roham gyűlés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roham gyűlés...   Roham gyűlés... I_icon_minitimeHétf. 13 Ápr. 2015 - 13:43

Kedves SzentLiga tagok és nem csak!

A villámgyűlés után, amit már Lukács Szabolcs említett, egy kicsit leültem és átgondoltam a liga helyzetét. Először is engedjétek meg, hogy ez úton is hivatalosan is megköszönjem Lukács Szabinak mindent amit tett ligavezetőként!!! Köszi Luki!!!! És továbbra is rrrooocccckkkkkeeeennnddddrrrrrooolll!!! számítunk a munkádra.
Nagyon sok mindent átbeszéltünk már ott a gyűlésen is, aminek a jegyzőkönyvét mindjárt ki is fejtem, de előtte had beszéljek egy másik fontos dologról, ami úgy érzem kicsit szőnyeg alá volt söpörve. Én már ott a gyűlésen jeleztem, hogy az első dolog amit ideiglenes Ligavezetőként teszek az-az, hogy személyesen felkeresem az Evolution SR három alapítóját a SzentLiga volt tagjait és tárgyalásokat kezdeményezek. Ez megtörtént! Miért tartottam fontosnak? Azért, mert azt látom, hogy az Evolution SR Liga megszületése, nem véletlen és ha úgy tetszik jelzi, hogy valami nincs rendben és itt nem csak a személyes, vélt vagy valós konfliktusokra gondolok, hanem sokkal többről van itt szó. A tárgyalásoknak sem az volt a célja, hogy most úgymond visszacsaljak 2-3 versenyzőt, mert azt gondolom nem ez az alap kérdés. Az alap probléma az, hogy hogyan sikerül egy közösséget alkotni akiknek fontos a Szimulátor Sport. Gondoljunk csak vissza nagyon sokat vacilláltunk és veszekedtünk és szabályt módosítottunk, volt aki azt mondta Ő szórakozni akar az a fontos! Volt aki azt mondta Ő profi szimulátor bajnokságban akar versenyezni, mert az a fontos! A SzentLiga úgy döntött lassan-lassan és bevallom az én „hathatós” unszolásomra is, hogy Profi Erdélyi F1 Szimulátor Bajnokság az irány. Egyesület kell, szponzorok, sajtó, stb. A szimulátorozás nem játék, hangoztattuk fennhangon és vérre menő viták, olykor veszekedések, valljuk be anyázások tarkították a fórumot. És el merem mondani kilenc év után, hogy sikerült is, és mégsem. Van egy Profi Erdélyi F1 Szimulátor Bajnokság a SzentLiga! Amit én nagyon akartam, hogy PROFI legyen, és be kell valljam, részben tévedtem és erre pontosan az Evolution SR megszületése a bizonyíték! Fontosabbá vált a PROFIZMUS a közösségnél és valamit elvesztett a liga és az pont a profizmus adta elhidegülés miatt van be kell látnom. Nem az a megoldás, hogy nem kell profi Liga hanem, pontosan amit elindított az Evolution csapata az kell a profizmus mellé, az én meglátásom, hogy önmagában az a kezdeményezés is meddő, mert előbb utóbb jön az igény a komolyságra, hogy a dolgoknak legyen tétje és rögtön elvesz valami. A megoldás egy ernyő alá hozni MINDENKIT akit érdekel a szimulátorozás. Ezért gondoltam azt, hogy egy asztalhoz kell ülnünk és bölcsebbek kell legyünk a politikusoknál akik hat pártot alapítanak és megosztják a magyarságot és közben mindenki a saját sajtdarabkája után futkos... Térjünk vissza a mi vizeinkre azaz pályáinkra. Hogyan látom én? Akkor leszünk sikeres közösség, ha egy nagy kalap alá befér az is aki szórakozni akar és az is aki profin versenyezni akar, az is aki ráért tesztelni és az is aki csak néha-néha. A mostani helyzet átjárás kell a két állapot között, még mielőtt az Evolutionos kollégákkal le ültem volna tárgyalni tervben volt, hogy indít a SzentLiga szerda estenként egy Formula E bajnokságot, aminek nincs teszt ideje csak 1 óra aztán időmérő és futam, és visszaáll a szerver a F1 tesztre, természetesen vezetjük a Formula E bajnokságát is de nincs díjazás tagságdíj és stb. Azért tartom fontosnak, mert a kezdőknek a versenyszituáció sokkal jobb lehetőség tapasztalatot szerezni mint egyedül hatszáz köröket tesztelni és másodsorban pozitív hatással van a közösségre nézve, ki lehet engedni a gőzt a feszültséget, lehet szórakozni és együtt van a közösség és élő a kapcsolat. De lehet szombat esti sorozatot indítani stb. Gondolom érthető a lényeg. Azt is elképzelhetőnek tartom hogy olykor-olykor legyenek beugrók ha valaki vakációban épp ráér nyugodtan részt vehessen egy SzentLiga futamon, persze ha a feltételeket teljesíti, limit idő, mért körök tagságdíj és stb. Erre is bővebben visszatérek majd, és időben értesítelek a fejleményekről. De ugyanúgy szívesen olvasnék a SzentLiga oldalán híreket arról, hogy éppen hogy áll az FSR csapat a világbajnokságon ahová beneveztek milyen eredményeket értek el, jó lenne ha tudnánk szurkolni nekik tiszta szívből!!! Hajrá FSR, de csak ott .
És akkor át is tértem a jegyzőkönyv tartalmához vagyis ahhoz amiket megbeszéltünk és kicsit átgondolva tolmácsolom is.
A legégetőbb problémája a Ligának a honlap amire azonnali megoldás kell. Ennek érdekébe született egy szabálymódosítás, éspedig minden csapat kötelező módon szerda reggelig össze kell foglalja a hétfő este történteket a saját szemszögéből. Ez minimum egy mondat minden versenyző részéről azaz ahányan rajthoz álltak annyi mondat minimum, bővített mondat. Ezt szerda dél 12-ig le kell adni és szerdára felkerül a honlapra. Amelyik csapat nem teljesíti az pontlevonással jár. Minden résztvevő pilóta után -1 pont. Valamint készül egy dobogó ami futam után felkerül rögtön a honlapra. A beszámoló mellé is lehet fotókat feltenni itt felső határ van max. 5 per versenyző. Ugyancsak hír értéke van szerintem annak is, hogy milyen óvások születtek ez kedden kerülhetne fel és annak is hogy milyen BT döntés született és esetleg a hétfői eredmények hogyan változnak. Ez pénteken kerülne fel a honlapra. Fel kell kerüljön a honlapra az összes korábbi szezon eredménye, valamint a Bajnokok falát is aktualizálni kell. A honlappal kapcsolatosan egyéb megoldás is szükségeltetik, de erre még visszatérünk.
A másik nagy változás és lehetőség van egy Ifjúsági és Kulturális egyesület akin keresztül lehet szponzort, adományt szerezni és akár fel lehet ajánlani az adó 2% a Liga számára. Luki máris szerzett egy szponzort aki a leggyorsabb körök bajnokságát és a legszebb előzéseket díjazza majd. Valamint arra is gondoltunk mivel elég sok kezdő van a ligában elindítunk egy külön bajnokságot a kezdők számára ahogyan a Yokohama Trophi van a WTCC-ben külön pontozzuk őket csak maguk között ez a pontozás is hamarosan felkerül a honlapra és díjazzuk az év Rookiját is.
Szükség van egy fotózásra, amit annyiszor megejtettünk de nem viteleztük ki most megpróbáljuk egységesíteni a fotókat méretet stb. És elvárjuk a távolból versenyző versenytársaktól is, hogy ezt megtegyék, majd. Továbbá megfogalmazódott egy tagsági kártya igénye és lehetősége is aminek akár gyakorlati oldala is lesz majd erre is visszatérek még részletesebben.
Továbbra is fontos a közös események szervezése: foci, tenisz, fallabda nem beszélve a közös GoKartozásról sem. De valószínű érdemes lesz egyéb eseményeket is szervezni, gondoljunk csak a sport napokra, mert az összekovácsolja a közösséget.
Ami rögtön látszik, hogy teendő van bőven, remélem sikerül jól hasznosítani az erőforrásainkat és eredményesen megosztani a teendőket akinek energiája és kedve van bármit tenni a Liga érdekében szívesen látjuk még akkor is, ha Ő maga még nem SzentLiga tag.

UFF ennyit akartam dióhéjban beszélni, bátran hozzálehet szólni!


Tisztelettel, Koolman.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Roham gyűlés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roham gyűlés...   Roham gyűlés... I_icon_minitimeHétf. 13 Ápr. 2015 - 16:42

A cikkek begyűjtő helye - központja hol lesz? (kinél) Mostantól lesz bevezetve? -Spanyol nagydíjtól?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Roham gyűlés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roham gyűlés...   Roham gyűlés... I_icon_minitimePént. 24 Ápr. 2015 - 14:28

Hello mikortól lép érvényben a szabaly módosítás ?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Roham gyűlés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roham gyűlés...   Roham gyűlés... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Roham gyűlés...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyülés!!!!!! vagy valami ilyesmi...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X8-
Ugrás: