fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Óvások British Grand Prix - Szentliga X7

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   Empty
TémanyitásTárgy: Óvások British Grand Prix - Szentliga X7    Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   I_icon_minitimeHétf. 26 Jan. 2015 - 22:49

...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óvások British Grand Prix - Szentliga X7    Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   I_icon_minitimeHétf. 26 Jan. 2015 - 23:08

Ovnam Szonda Hunort, csak nem tudom, hogy vajon o volt a pilota ezen a futamon, mert egyaltalan nem az o stilusa volt lathato.
Pontosabban a 28 kortol kezdodoen a gyors egyenesekben nem lehet szelarnyekot fogni mert tobbszor is iranyt valt, gyors zig-zagokban.
Ez tobb koron keresztul tortenik ezen jelenseg.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óvások British Grand Prix - Szentliga X7    Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   I_icon_minitimeHétf. 26 Jan. 2015 - 23:20

Tamas írta:
... csak nem tudom, hogy vajon o volt a pilota ezen a futamon, mert egyaltalan nem az o stilusa volt lathato.

Teljesen jogos és elnézésedet kérem! Már a futam során is jeleztem Sasnak és Csabának, hogy gondom van és ez valószínűleg rosszul fog lejönni, talán tűnhet kekeckedésnek is, mert tényleg úgy néz ki.

Az történt, hogy a futam egyharmada után egyszerűen elkezdett vibrálni a kormányom akkor, amikor középen volt és jobbra-balra-jobbra-balra egymás után gyorsan elkezdett remegni, engem pedig dobált egyik irányból a másikba. S ez főleg azért az egyenesekben, mivel amikor középen volt a kormány akkor jött elő ez.

Vilinek is szerintem többször betartottam, szerintem meg tudja erősíteni és még volt valaki, aki ezt megtapasztalhatta, most már nem emlékszem, hogy ki volt ez a harmadik pilóta. Még egyszer bocsánat, ez nagyon váratlanul ért engem is, korábban SOHA nem tapasztaltam ilyesmit, ezért is érezhetted, mintha nem is én versenyeznék ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óvások British Grand Prix - Szentliga X7    Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   I_icon_minitimeSzer. 28 Jan. 2015 - 15:14

B.T


Óvás 1. - Vargyasi Tamás óvja Szonda Hunort - Huni hibazott

VLSui, tiltott segedletek és fehér vonal - Rendben

Levezető körök
- Szonda Hunor (verseny vége)

Pályaelhagyások:

Lukács Szabolcs - 1,6,21,22,25. körök
Szonda Hunor - 1,23,34,42. körök
Kis N. István - 6,22,37. körök
Albert Sándor - 11,20. körök
Fórizs Tibor - 2. kör
Vargyasi Tamás - 6. kör


Büntetések


Szonda Hunor - +20mp, Figyelmeztetés sportszerűtlen vezetésért
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óvások British Grand Prix - Szentliga X7    Óvások British Grand Prix - Szentliga X7   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Óvások British Grand Prix - Szentliga X7
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 10 - Óvások British Grand Prix - SzentLiga X8
» Óvások Spanish Grand Prix - SzentLiga X7
» 12 - Óvások Hungarian Grand Prix - SzentLiga X8
» 01 - Óvások Australian Grand Prix - SzentLiga X8
» Óvások Bahrain Grand Prix - SzentLiga X7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X7-
Ugrás: