fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Versenyzői Licensz

Go down 
+6
Koolman
Arpi
forizstibi
RedDog
Lukács
Szonda Hunor
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeCsüt. 18 Szept. 2014 - 13:17

Mivel nem tudok feltölteni semmit a joomlan, így itt teszem közzé a versenyzői licensz táblázatát.
Versenyzői Licensz Wkfnmc


A hozzászólást Sas összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 7 Okt. 2014 - 16:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeCsüt. 18 Szept. 2014 - 15:01

Egy kis észrevétel: legutóbb, azaz szeptember elején két hónapnyi tagdíjat fizettem ki, tehát szeptemberre és októberre!

Szerk.: köszi a javítást!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 11:47

Albert Sándort kérem, hogy a pénzre büntetett pilóták nevét és összegét ide föltüntetni, eddig 2 személy fizette be a szankciót!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 13:23

Penzbirsaggal sulytott versenyzok:

Alfred-?
L.Szabolcs-?
Nagy J.-torlesztve
Forizs-?
Hathazi-?
Nagy K.-?
Peterfi-?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 14:15

Tisztáztam az én helyzetem. Nem tudtam az esetemről, Sas felvilágosított. Ha elér akkor a következő tagságdíjjal együtt törlesztem. Ha nem akkor szóljatok.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 14:19

Elér akkor V. Alfréd!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 14:52

nekem még van 4 futam eltiltások. Tudomásom szerint tagdijmentes lettem a büntetés megkapásával az elsö 6 futamra.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 15:22

forizstibi írta:
nekem még van 4 futam eltiltások. Tudomásom szerint tagdijmentes lettem a büntetés megkapásával az elsö 6 futamra.
Errol mi tudtunk, de akkor is 5 lejjel hozza kell jarulnod a kasszahoz.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 16:42

egyben fogom a többi futamra valóval mint ahogy eddig is tettem sztyepinek
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimePént. 19 Szept. 2014 - 19:44

Miért és mikor voltam büntetve? Nem tudom.... S menyire voltam?
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 15:58

en se tudok rolla, mikor miert menyivel s miert pont annyival ?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 16:24

...mert nagyon-nagyon rosszak voltatok.

Az okot nem tudom, hogy miért kaptátok de a szabályzat szerint 5 ronra bünteti a B.T. a talán súlyosabbnak vélt helyzeteket.

Én például azért kaptam mert téged (Árpi) a kínai nagydíjon kiütöttelek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 16:36

Kalman es Arpi, ti ugyanazert es ugyanakkor kaptatok boxutcabol rajtolast a Japan nagydijon tortentekert.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 18:19

Igaz Smile))
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 1 Dec. 2014 - 17:07

Jelenleg aktív versenyzők közül Fazakas Levente és Molnár Miklós nem rendelkeznek az e havi tagságdíjjal.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 19:03

[img]Versenyzői Licensz W7ka5v[/img]

Sas megkert hogy tegyem fel a kepet amit keszitettem 19 orakor illetve 21 orakor a ro ido szerint

Szonda Hunor koreit megneztem 19.03 perckor es akkor megvoltak , szolval lehet hogy egy kep percen mulott a dolog
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 20:14

Mindketten bent voltunk szerveren, azaz láthattad, hogy 21:00-kor fejeztem be utolsó mért körömet (ami már a 31. kör volt), ezt követően szép estét kívántam és 21:01-kor már ki voltam lépve a szerverről. Ekkor megnéztem a Hotlaps-ot és valóban 28 kör volt még a nevem mellett, de 21:02-kor amikor frissítettem már 31-re változott. Idén kétszer is indultam már a bokszból, amikor néhány perccel kilenc után teljesítettem a limitet és természetesen nem is szóltam, hiszen jogosan rajtoltam a bokszból! De ezúttal megjegyzem, hogy száz százalékos biztossággal 21:00-kor már a 31. körömet fejeztem be!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 22:26

En is igy emlekszem Huni, csak mikor csinaltam a kepet akkor meg 28 volt, Csak jeleztem a dolgot a tobiek fele, nem akarom eldonteni hogy megvolte vagy nem , nem az en dolgom , en csak kepet csinaltam mert ott voltam es pont Jancsival beszeltuk hogy ismet megint a vegere hagytad a koroket.
Nem vadaskodni akarok , csak sozltam hogy ez volt.....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeVas. 7 Dec. 2014 - 23:50

willyKEE írta:
Nem vadaskodni akarok , csak sozltam hogy ez volt.....  

Egyáltalán nem is gondoltam vádaskodásra, ne vedd annak kérlek, csak azért írtam, mert szerettem volna tisztába tenni és kihangsúlyozni, hogy ezúttal teljes mértékben biztos, hogy időben megvolt a limitem!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 8:16

Részemről a témáról csupán csak annyi, hogy másodpercekben nem lehet ezt lemérni, utálom ha kompromisszumokat kell kötni fölöslegesen, tehát - félre ne értse senki, részemről a rajtrácsról indulhatsz csak ehhez még a B.T. és a versenyigazgató is bele kell egyezzen. (csak is azért mert tényleg indultál már ezért BOX-ból jó sokszor - igaz nyertél is).
Volt már ilyenre precedens, -péntek 21 óráig kellett megfutni a 30 kötelező mért köröket, péntek késő délután értünk haza turnéról Fegyver Boti volt a csapattársam, hamar nekifogtam körözni, Boti is csak pár perccel később nekem fix hogy meglett és Botinak 28 köre volt de még folyamatban volt a körözés, nem kell sokat gondolkodni, hogy Boti honnan indult, Botiba ott egy világ dőlt össze. Ezt csupán azért írtam le mert egyrészt mély nyomot hagyott bennem is és, hogy az említett illetékesek is tudjanak mihez folyamodni a döntésükkor. Mindenképp és javaslom, hogy az incidensek elkerülése érdekébe előzzük meg azzal, hogy ha 21 órai fotón csakis 29 kör van akkor BOX-ból indul bárki is legyen az.

Köszönöm a megértést!

Az említett illetékeseket arra kérem, hogy itt a fórumon jelezzék döntésüket!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 9:03

Felőlem is indulhat a rajtrácsról, sőt nek(ünk)em az volna a ideális, de azzal nem mutatnánk jó példát és az ilyenekből a későbbiekben problémák lehetnének, ezért azt javaslom, hogy járjunk el a szabályzat szerint. Huni a boxból indul a kellemetlenségek elkerülése végett.
Továbbá kell egy állandó fotó készítő a hotlapsról minden szombat este pontban 21:00-kor, Én Vilit javasolnám.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 13:48

Teljes mértékben jogtalan a döntés olyan értelemben, mivel az említett időpontban betonbiztos, hogy időben megvolt a limitem, ezt nem lehet megkérdőjelezni, ha nagyon akarnának, szemtanúk is lehetnének erre, de értem a koncepciót és a téma mögé látást a továbbiakra nézve, így oké, a célt szolgálva elfogadom, bár jogtalanul, de indulok a bokszból!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 14:00

Respect Huni! Elvitted a Fair Play díjat az X7-ben!
Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 16:00

Huni, ha már többször is előfordult veled ez, akkor most már ideje lenne tanulni az esetből Smile
Fogjál neki körözni 5 perccel korábban, és akkor jó lesz.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitimeHétf. 8 Dec. 2014 - 19:11

Sas sajnos en nem tudok ott lenni szombatonkent hogy fenykepezek, de egyes szombatonkent igen, mikro ugy alakul , nem tudok rendszert csinalalni belole, ezert nem tudom valalni a jol kigondolt feladatot, bar lehet hogy csak azert mondtad mert hogy en mutatam neked a kepet ami a csapattarsadat a boxba teszi, ezt is elfogadom.

KEdves mindenki, en szemtanuja voltam az esetnek es azt Gondolom hogy minden spakulaciot felre teve Huninak meg volt a kore, nem hogy a 30 kore meg a 31 is. 19 ora 1 perckor hagyta el a szerver ugy hogy meg koszont es tovabbi jo tesztet kivant. LEhet hogy nem frisit idoben a hotlaps vagy lehet hogy a bongeszom is lassan frissit vagy nem tudom mi lehetet , mert utana egy percel mar 31 kore volt Huninak.

Jogosnak ha Huni a boxbol kell induljon de nagyon igazsagtalan lenne elvenni a csatatol a lehetoseget Hunornak, azt hiszem at kellene gondolni a dolgot .... de ebben en nem donthetek csak annyit mondhatok hogy meg volt a korszama Hunornak 19 orakkor!!!! mert hogy 1.30.xxx koroket futot akkorjaban igy ha 19.01 koszont el akkor egy kis matek es kesz is egy szo mind szaz megvolt Huninak a korszama!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Versenyzői Licensz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versenyzői Licensz   Versenyzői Licensz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Versenyzői Licensz
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Versenyzői engedélyek/licenszek Szentliga X8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X7-
Ugrás: