fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X7 találkozó - ?

Go down 
+3
RedDog
Szonda Hunor
Lukács
7 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 13:44

Tisztelt Versenyzők!

Egy találkozót kell megszerveznünk, közös érdekből. Tudomásomra jutott, hogy jó lenne ha ez megtörténne, így elkezdem a az esemény szervezését!

A megbeszélés tárgya többek között a gondok és a megoldásokról fog szólni amit a fórumra nem írtok és nem tesztek közzé szóvá, mert talán félő, hogy félreértés vagy sértésként vélhető! Azon pilóták akik nem tudnak megjelenni a megbeszélésen Hatházi Vilmos, Forizs Tibor és Kis Német István őket arra kérem, hogy csapattársaik vagy csapat vezetőjét hatalmazza föl mondani valója tolmácsolására! Sajnos időpontot nem javasolhatok személyes okok miatt! Ezért kérlek, hogy hogy javaslatok alapján találjunk egy olyan időpontot ami többünknek jó!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeKedd 16 Szept. 2014 - 19:49

Akkor az első javaslat: a legutóbbi ilyen jellegű nagyobb létszámú gyűlés a színház büféjében volt megszervezve. Ott nem kellett túlordibáljuk egymást, nem tolták rá a fülünkre a túl hangos zenét sem. Ilyen szempontból helyszínként megfelelne, persze ha csak Kálmán meg tudja ezt a részét oldani. Időpontot nem javaslok, azt tegyék meg azok, akiknek szűkebb az időkeretük, szeptember heteiben nekem a legtöbb időpont megfelelne.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 15:08

Azt sem tudom hová írjam... ide vagy a mód visszajelzéshez.... Mindkét helyre van hozzáfűzni valóm.

Értelmetlennek látom a gyűlést. Miért? Több ok is van.

Pl. A mód úgy volt összerakva, hogy nem a stabilitás, működést nézte, hanem az egyéni érdekeket.

Súly - többen mondták, hogy nem jó a csökkentés, de addig nem volt visszarakva az eredeti értékekhez, míg többen fel nem háborogtak. Ez a mód úgy volt összeállítva, hogy azon a súlytömegen működjön rendesen. De valami egyéni érdek miatt csökkentve volt.

Törés - ugyanaz.... próbáltam magyarázni a TS-en, falra hányt borsó. De azután többen is felháborodtak, eredeti érték visszarakva. Annyira el volt állítva a kopás, hogy 2-3 hűtökkel végig lehetett menni az idáig-i 2 futamon.

Motor és kapcsolószekrény - megint ugyanaz a helyzet. Egyéni érdekek miatt átalakítva. Nem áll fenn az az állítás, hogy leégett volna a motor ha nem módosítsa. Az eredeti FSR 2013-as értékekkel 2 szezont lenyomtunk és csodák csodájára működött. Nem égtek le a motorok csak úgy. De sajna ez csak személyes érdekekből kifolyólag voltak módosítva.

Pályák - Azokkal az elvekkel takarózva, hogy kievődtek az eseménytelen futamok és az utcai pályák, teljesen személyre szabták a pálya csomagot.
Miért állítom ezt? Benn maradt a legunalmasabb utcai pálya, Singapur, más utcai pályán több volt az előzés és harc, ezen csak vonatozni lehet.
Kievődtek olyan pályák ahol voltak csaták, Korea, India, Austin, itt soha sem volt unalom, előzés előzés után, szép csaták.
Tehát mindkét elv megcáfolva.

Abu Dhabit megértem, fps gondok, jogos döntés.

Gumik - olyan magyarázatokat kapunk amelyek senkinek sem logikusak. Lássanak a nézők több szint.... Fessük szivárvány színűre.
Mit ért meg egy néző ha lát egy piros és egy sárga gumit és mégis mindkettő szuperlágy?!?!?!? Vagy még rosszabb, valaki, aki valamennyit ért az F1-hez látja a pályán ezt a két szint, és erre megtudja, hogy a piros keverékűn, most a lágy van és a sárga szuperlágy? Hogy van nem a piros a puhább? Még jobban összekeverjük.
Lehetetlen követni a teszteken használt keverékeket, a múlt héten is sokan a piros keveréket használták a megengedett helyett, így lehet majd kiestetni a 107%-bol. Nem a BlBR-ről beszélek, mások is használták a pirosat a teszteken. Jobb lett volna megoldani a kerék csomagokat és csak egy keverék, nem megadni a lehetőséget a "hibákra".

Szabályzat értelmezése - H. Vilmos tisztességesen jelenti a hibáját és mondja a büntetést, jómagam, Sas, Tamás alátámasztjuk, hogy úgy van, de csodák csodája, kiderül, hogy mind tévedünk!!!!! Vagy nem????

24.2 Az időmérő során ha a pilóta levezető kört nem teljesíti és a kilépés gomb nyomásához folyamodik és a versenyigazgatót értesíti és tájékoztatja tettéről ez esetben a pilóta elkerüli az eredmény törlését, így a Q1 –ben ESC-elő és azt a versenyigazgatóval tudató pilóta a rajtrács végéről, míg a Q3-ban levezető kört nem teljesítő versenyző a 10. (azért 10., mert a Q1-ben szabályos keretek között kiérdemelte a tovabbjutást) rajtkockát foglalhatja el az adott versenyen.

Idők beállítása - Ilyen bakit nem szabadott volna megengedni egy mód összerakásánál. Azok után, hogy már egyszer jelezve voltak. Az hazugság, hogy 1,5 órát tartott a szerver.....
1 Nagy K Kalman Sepsi SZIM Sport 01:12:57.619 -:--.--- 044 25 100

Az idei mód össze van tákolva és ez is személyes okok miatt.
FSR 2013 - FSR 2012 - F1RLC (vagy mi volt a neve a tavalyinak), na az ilyen nem egészséges dolog.... egy módot nem csak összetákolunk és szezon közben már 3x javítjuk. Ez nem hat jól a liga kinézetére.....

Na ezek miatt nem látom értelmét a meghirdetett gyűlésnek. Úgy is mindent csak a saját érdekek szerint állítunk össze és nem a ligaérdeket nézzük.

Elnézést a hosszú szövegért és az őszinteségért. Tudom, hogy szereztem még egy pár lelki barátot, de inkább kevés és őszinte barátaim legyenek, mint sok és hamis.

Tisztelettel.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 15:58

Az összetákolt mód még senkit nem dobot le se futam előtt se teszten se versenyen! És az a huncut, hogy pont te és Lukács meg SAS és néha Tamás voltatok informálva, hogy mi hogyan készül a módban akkor senkinek nem volt semmi kifogása sem a súly sem más egyéb ellen. Ez a mód készült el a legrövidebb idő alatt vagyis tákolódott össze olyan meggondolásból, hogy minél vezethetőbb legyen (ezért a súlycsökkentés pl.). És igen a motor teljesítmény az igenis fordítottan arányosan sőt hibás volt az FSR 2013-as módban. Visszalépés lett volna ha a tavalyi szezonban lehetett teljesítményt növelni csökkenteni és most nem. A törést elnéztem valós kijavítva köszi, hogy szóltál. Hogy kinek milyen érdeke fűződik egy mód elkészítéséhez erről beszélhetnél bővebben, miért lett a tavalyi teli tankos holott üres tankos kellet volna legyen... MINDEN VERSENYZŐ SZÁMÁRA HASONLÓ KÖRÜLMÉNYEKET BIZTOSÍT A MÓD. Egyébként a szabályzat átdolgozás átírás alatt van. És az új szabály így hangzik ha valaki ESC-el vagy összetöri a Warmapig nem mehet ki mint a valós F1-ben mert nem hozzák vissza az autódat a pálya másik végéből de ennyi nincs más büntetés, ha erre azt mondod miért nincs feltüntetve még az a válasz, hogy CSAK mert van aki dolgozik a ligáért és van aki nem aki meg semmit nem tesz a Ligáért az semmi kép ne kérjen senkit számon, hogy ez vagy az miért nincs kész. Ez minden Ligatagra érvényes! Ha nem akarsz ne gyere gyűlésbe.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 17:05

Én is úgy látom, hogy szükséges a gyűlés, tehát minél hamarabb, annál jobb...Holnap délután, vagy gondolom a jövő hét. Péntek nem jó a következő embereknek a biciklizés (Tekerj egy jó célért) végett: Tamás, Luki, Árpi, Okoska és jómagam.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 18:42

Koolman írta:
Az összetákolt mód még senkit nem dobot le se futam előtt se teszten se versenyen! És az a huncut, hogy pont te és Lukács meg SAS és néha Tamás voltatok informálva, hogy mi hogyan készül a módban akkor senkinek nem volt semmi kifogása sem a súly sem más egyéb ellen.

A ledobások a tavalyi módnál a gumiplugin beépítése miatt voltak. Próbáld ki. Egyszer építsd bele és meglátod, hogy azután mindig valakit ledob, ez a szerver miatt van. Ez már köztudott.

Bocsáss meg, hogy nem hiszem el amit mondasz. Engem soha sem értesítettél a módosításokról, nem is kellett. Mivel semmi közöm. Te kérdezted, hogy valamit, hogy kell és én elmagyaráztam, ennyi.

Ha kiakarod próbálni a gumiplugin ledobásait elmagyarázom, hogy kell és láss csodát ez a szuper mód is ki fog dobálni. Ez már átéltük a X4 szezon közepén. Addig nem dobált le senkit, ahogy felraktuk egyből igen. A tavalyiban pedig helyből bele volt építve. Ha még meg van neked a 2 gen fileban megkapod a gumiknál a különbséget.

Volt ennél hamarább is összerakva mód amelyik működött, egy hónapi várás után a X1es mód egy hét alatt kész volt és működött. Visszaemlékszel? Minden szezon között max. 1 hét volt a szünet, most több kellett.....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 19:08

Ok
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzer. 17 Szept. 2014 - 19:29

Nem sértésnek irkáltam a fentebbieket, láthatod, hogy a csapattársammal sem vagyok egy hullámhosszon. Ez az én személyes véleményem. Elfelejtettem mondani, hogy nem várok rá választ. Én csak a gyűléssel és az utóbbi eseményekkel kapcsolatosan fejtettem ki az ÉN véleményem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzomb. 20 Szept. 2014 - 19:05

Reddognak jók a meglátásai ez ügyben!!!!!
Igazából megismételném őt ha a véleményemet leirnám, csatlakoznék hozzá esetleg csak annyi extrával hogy jobb ha személyesen beszélitek meg ezeket a dolgokat, (lehet hogy kell az a gyűles) mert másképp csak feszültség van avagy keletkezik , mert hogy hajlamos az ember félreérteni, értelmezni a dolgokat!

Kálmán!!! azt hiszem mindenkinek van joga beleszolni, a mod alakulásában illetve véleményezni aztlegalább is annak aki tagja a közösségnek, aki fizetet tagdíjat. Anno ugy volt hogy azért mert fizettél x összeget a liga szervezősége bisztosította a módot, a weblapot (eredmenyfeltoltest, cikkek), esettenként pólokat stb. Szerintem ez nem szabadna megváltozzon!!!!!!!!!!!! azért mert valaki esetleg nem dologozik a ligának, nem tesz semmi extrát azon kivul hogy versenyzik attól ugyan olyan joga van elmondani ha valami nem jó vagy nem tetszik!!!! és akik aktivak azok pedig nem támadoan és magasabbról kellene beszélni hanem pont ellenkezoleg, mert elvileg a ligának (annak a 24 versenyzőnek) csinalja mindenki a dolgát !!! Ha az aktivitás megszunik csak a liga kap kevesebbet!!!

Egy dolgot nem szabadna elfelejteni, hogy azok akik többet tesznek ligáért (vezetőség, mod, weblap, design stb) önszántukból teszik azt, senki nem kényszeritette őket így azt hiszem hogy nincs semmi joguk hogy felsöbrendünek érezzék maunkat.

A moddal kapcsolatosan :

Vissza kellene rakni az eredeti FSR 2013 modot , amivel lementek az FSR es srácok egy szezont (mi is kettőt) semmi nagyobb gond nem volt vele, vezethető volt, és ami fontosabb hogy nem változott meg minden héten!!
(csak egy apro megjegyzés : egész héten a tesztek alatt lotus kormányunk volt, a verseny napján azaz a verseny du kicserélödött a redvipers kormanyra !!! nem zavart csak azon gondolkodtam hogy hogy lehetséges ez ?? Amikor kedden ismét a tesztek kezdődtek akkor ismét a lotus kormany lett! aek szerint valami változik. Ha ez a file változik akkor más is változhatott ami mondjuk a vezethetőséget is befolyásolja!)

Az hogy személyes okok által vezérelve készült volna a mód nem teljesen értem ..... de annyit gondolok hogy azért is volt a változás, hogy ne kerüljenek azok a csapatok előnyhőz akik már végigmentek egy-két szezont evvel a moddal!!! ha ezt érted Reddog személyes indoknak akkor egyetértek veled, de ha más van a háttérben akkor írd le pls mert nem vágom!!!

Mindenkinek egyforma a versenykörulmeny !!!! ez a kijelentés teljesen igaz .... csak ne egy nappal a verseny elott változzon mert arra ne migazán tudtunk felkészulni, pláné ugy hogy azelott valo héten sokat teszteltunk.

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeSzomb. 20 Szept. 2014 - 23:15

willyKEE írta:


Az hogy személyes okok által vezérelve készült volna a mód nem teljesen értem ..... de annyit gondolok hogy azért is volt a változás, hogy ne kerüljenek azok a csapatok előnyhőz akik már végigmentek egy-két szezont evvel a moddal!!! ha ezt érted Reddog személyes indoknak akkor egyetértek veled, de ha más van a háttérben akkor írd le pls mert nem vágom!!!

Igen, arra értettem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 12:47

Mi a gond? Minden kérés minden hiba elhárítva... Ki nem szólhat bele a mód készítésbe? Sőt bárki készítheti is... Miről beszélsz? Az hogy nem lehet a mód 24 féle ez igaz. És azt sem lehet, hogy bárkinek bármi nem tetszik a mód a hibás és cseréljük le! A tavalyi szutyokkal is végigcsináltuk a szezont ez jól működik mi a gond? Hogy kicsit kell a szetupon állítani... igen... Mi az amibe nem szólhatsz bele? egyszer írtad facebookon hogy sok a fogyasztás rögtön le lett véve... Mibe nem szólhatsz bele? Álljatok már neki tesztelni és a pályán versenyezni... SOK SIKERT!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 14:40

Kérekszépen ne mérgelödj fel !!!! nem éri meg !!!!

Én nem is akarok beleszolni a módba és csak azt mondtam, hogy mindenkinek joga van hozzá, nem csak a hangos embereknek! Csupan azt nem értem hogy miért kellett belenyulni egy jó modba , de evvel nem vagoyk egyedul és valószinuleg választ sem fogok kapni rá, csak visszakérdezést (furcsa hangnemben) esetleg kioktatást !!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 23:17

Azért mert nem működött benne a motor teljesítményének a növelése csökkentése! Tehát a mód nem működött jól! Mármost ha mi teljesen segítségek nélkül megyünk és a mechanikai meghibásodás is van akkor az visszalépés lett volna a liga számára, ha nem lehet ezt az opciót változtatni. Nos én csak szinten akartam tartani a Ligát és nem szerettem volna ha visszalépünk. Egy mód elkészítésénél gyakran az ember olyan megoldásokhoz kell folyamodjon amit maga sem sejt... Azok a feltételezéseitek, hogy biztos azért, mert biztos hogy ... szeretném ha ilyen szintű móderek lennénk, de ezzel ellentétben lementünk egy szezont úgy hogy agyba főbe dobálta az embereket. Most végül sikerült egy stabil módot összerakni és hogy végleg megértsd az volt a terv, hogy a Q3 az üres tankos lesz de sajnos nem sikerült jól beállítani így teletankosra változott a szabály ilyen egyszerű nem tudjuk a módot teljesen uralni kicsit alakítjuk és kicsit alakulunk, azt látom hogy ezzel az alakulással van baj és ez zavar azt hiszitek bármit lehet, hát sajnálattal közlöm, hogy NEM lehet bármit. És hogy a pályák is olyanok, hogy biztos kitudja a tavaly télen csak ezen teszteltem vagy mi... Basszus ezek az FSR pályái meg néhány olyan klasszikus pálya aminek jó az FPS-e minden egyes pályát egytől egyig leteszteltem sőt olykor több pályát is egy fajtából ezek bizonyultak jobbnak és megpróbáltuk úgy összerakni a versenynaptárt, hogy valami logika is legyen benne éspedig földrajzilag követi az időjárást és a kontinenseket a déli félteken kezd aztán átjön Európába aztán délre Törökország aztán Afrika Észak Amerika és vissza a déli féltekre. A móddal az a baj nem tiszta FSR hanem a hibája ki lett javítva a pályákkal az a baj hogy FSR értem jövőre te készíted a módot Smile hogy az legyen amit te akarsz... Hogy a kormányotok nem az sajna én feltettem amit kértél de ha a szerverhez lassan mindenki hozzáfér és bárki bármikor bármit feltehet akkor én már arról sem vagyok meggyőződve, hogy én tettem hibásan a 2012-es damage filet és nem valaki más, csak, hogy legyen amin mazsolázni... Ki tudja... de lassan kit érdekel szerinted... És még egy a ki mit csinál a Ligáért, hát nincs igazad igen mindenkinek hasonló feltételeket biztosít a liga a versenyzésre mert a tagságdíj egyforma de nem mindenki kénye kedve és naiv véleménye szerint alakul a Liga hanem a közösség szempontjai szerint!!! És nem az számít ki hány felkiáltó jelet tesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeVas. 21 Szept. 2014 - 23:54

A Kioktatás megkaptam ...Köszi!!! Amugy a moddal egyetlen bajom van hogy hétről-hétre változik! Gondolom hogy Reddog sokkal kompetensebben tud majd hozzászolni hogy mit lehet és mit nem megoldani a moddban. Én nem értek hozzá!
De köszönjuk szépen, hogy osszeraktad és hogy megcsináltad a módót csak voltak bakik amiket jelezte jeleztunk (ezért nem kellene felmérgelődni) .

ui: az igazi előrelépés a ligának egy komlyabb szimulátor lenne , nem egy tizenéves program, de ezt hagyuk mert lehet hogy még kell várnunk erre!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 0:44

Olvasd el Vilmos legalább... aztán dumálj... Ha meg nem értesz hozzá mit szólsz bele... csak hogy megértsd mi kérünk valamit hogy így meg úgy legyen a honlapon és te azt mondod a jomla ilyen és olyan én ennyit tudok most érted ez ugyanaz csak zöldben.
VALÓJÁBAN A MÓD TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK CSAK NEM VAGYTOK HAJLANDÓK HOZZÁ IDOMODNI SZERETNÉTEK MINÉL KÖNNYEBBEN MEGÚSZNI.
Mondj egy dolgot ami a módban nem működik egyet eddig sem azért kellett változtatni mert nem működött hanem mert NYAVALYGÁS VAN!!!
Más a motor mihez képest, más a törés sakkor más a babám füle és azt mond mi nem működik vagy működött a módban????? Egyet mondj...
Nem kioktattalak hanem ti kértek számon én csak válaszoltam a nyavalygásotokra ennyi.
Azért várom azt az egy dolgot ami nem működik.
Amúgy lenne egy kérdésem ha az FSR-nek olyan beepán működik miért nem ezzel a móddal mennek????
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 11:17

Az FSR rf2-re váltott.
Mi nem jó.... az amit "javítottál" .... nincs mechanikai meghibásodás.... 2-3as hűtővel végig mehetsz és nem ég le a motor .... ez jó? Amikor ezzel a móddal mentünk X4-X5 nem kellett kicserélni sem kapcsolószekrényt sem motort és csodák csodájára kibírta a versenytávot.... csak annak égett le aki rosszul tesztelte le.
Tudjuk, hogy neked nincs időd tesztelni, de most nem is kell, 3as hűtő és kész. Nem állhat fenn a veszély, hogy leég a motor az utolsó körben. Ami megtörténhetett ezelőtt 2 szezonnal és érdekesebb volt, mivel végig harcolnod kellett. Pl: Árpi - Hockenheim, Sas és Tokos - Hungaroring.... stb.....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 13:52

Redi nekem égett le  valaha a motrom?... Nem talált... Amiért nem volt időm tesztelni, Redi megengedsz egy kérdést akkor te szándékosan csináltad úgy a tavaji módot, hogy mindenkit dobáljon ki kivétel téged? Smile Ne haragudj de nem tudom az ilyen hozzászólást komolyan venni Smile
MONDHATSZ TE IS EGY HIBÁT AMI A MÓDBAN VAN...
Nem véleményt hanem hibát problémát...
OK köszi Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 14:58

Koolman írta:
MONDHATSZ TE IS EGY HIBÁT AMI A MÓDBAN VAN...
Nem véleményt hanem hibát problémát...

Már többször is leírtam... Nem romlik a motor..... ezt te állítottad el... ez a te hibád nem a módé.


Ne mind takarózgass azzal, hogy nem dobál le senkit. Már elmondtam, hogy a tavalyi mód mitől dobált le személyeket, a gumiplugin miatt.

Ez a mód a X4 és X5-ben sem dobált le, csak 2 futamra amíg beraktuk a plugint és le is vettük, úgyhogy nem a te nagy teljesítményed, hanem a szerver nem engedi a plugint. Remélem most megértetted a hibád is és azt is, hogy nem a te nagy dicsőséged, hogy nem dobál le. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 16:12

az biztos hogy a 2013-as FSR modban a motortelyesitmeny allitas hibas volt, ezen nincs mit vitatkozni, automata valtoval nem valtott fel !
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 17:09

A topik címének Szabi az X7 találkozó - ? megjelölést adta. Tehát arra fele kellene evezni, hogy mikor és hol gyűljünk össze, hogy majd az itt felhozott egymásra mutogatást meg lehessen beszélni személyesen is, ami talán több eredményre vezetne az itt történt szétoffolásnál. Nagyon nagy fejűek tudtok lenni és gyakran elcsodálkozom, hogy én jóval kevesebb évszámmal ... már rég abba hagytam volna, több ész alapon nem feszegetném, csűrném-csavarnám a soha végpontot el nem érő vitát. Csak hát itt senki nem képes a saját igazánál eggyel előbbre látni. Bocsi, ha túl őszinte voltam.

Amúgy ezek a történetek mindig ilyen hatással vannak rám ... Arrow

X7 találkozó - ? Mj-popcorn
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeHétf. 22 Szept. 2014 - 19:01

Még mindig aktuális a találkozó, amint írtam nem tudok én időponttal elő rockúlni de megpróbálok alkalmazkodni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitimeKedd 23 Szept. 2014 - 12:15

Megvan a hiba... Ez az időbeállítás kifogott rajtam... Na de sikerült átállítani 1 óra 35 percre.
Elnézést mindenkitől akinek kellemetlenséget okozott az elmúlt két futamon a Mód ezen hibája.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X7 találkozó - ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: X7 találkozó - ?   X7 találkozó - ? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X7 találkozó - ?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: