fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia X6

Go down 
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia X6 Empty
TémanyitásTárgy: Valencia X6   Valencia X6 I_icon_minitimeKedd 24 Jún. 2014 - 15:16

Valencia margójára!
Számítások, taktikák, remények és eredmények. Engedjétek meg, hogy a dobogósokat méltóság teljesen fejet hajtva üdvözöljem és gratuláljak, bárki bárhogy ha nyer az nyer! Nincs olyan, hogy beárnyékolja valami a győzelmed! Ha nyertél akkor megnyerted, még ha a pontokat elveszik akkor is győztes vagy. De viszont ha már az árnyékról beszélünk említsem meg ami a versenyen történ, na persze amiről tudok! Időmérő és ami utána sorba következett. A verseny előtti felkészülési adott hét percben azon voltam, hogy a Fórizs Tibor öt rajthelyes büntetését megoldjam, az-az hátra soroljam öt pozíciót! Mivel Tóth Dániel a kommentátori és az operatőri állásából ezt már nem tudja kezelni. Segítség kiáltásomra se reagált senki csak F. Tibor aki hangosan azon volt, hogy Ő már biztos, hogy most tölti le, Őt nem érdekli semmi. Tudod mit Tibor ez nem teljesen így működik, több részről sem. De legalább egyet megmutatok belőlük. Kínai nagydíjon sajnos Péterfi Árpádnak tönkre vágtam a versenyét, amit most is röstellek!A következő futamon megkérdeztem, hogy mi lesz a büntimmel és azt a feleletet kaptam, hogy nem bírják megoldani és a következő futamot fogom beáldozni! Tehát nincs eltörölve a büntid, még ha te azt így is szeretnéd! A „tesze-toszáskodásom” oda vezetett, hogy e hét percben nem állítottam vissza az üzemanyagot, de ez az én gondom-bajom! Megoldottam, sajnos attól a dolgaim nem alakultak jobban mert szét estem egészen és elég hamar tönkre tettem a versenyem, hiszen a rázókövön kipördültem! De ami ez után jött az kivágta biztosítékot nálam! Történt az, hogy Hatházi Vilmos balesetet okozott két pilótánál, az egyik Vargyasi Tamás a másik Péterfi Árpád aki épp a bajnokságot vezette! Tudom elnézéseket kért meg sajnálja is, azt is tudom, hogy komolyan is gondolja azt! De kérem, ha úgy van kedvem elmegyek focizni? Igen! El lehet menni focizni de akkor vagy befejezed a futamod vagy akkor csak focizni menj! Tisztességtelen viselkedés! A futamok alatt legjobb tudásod szerint cselekedtél? Én szégyelleném ezt elmondani! Én fölöttébb ideges vagyok erre a szituációra. Sokkal jobban érdekel ez mint amit rólam mondtál a távozásomat illetően a liga éléről! Részemről megengedhetetlen. Ezt az összegzést csak a Szentliga f.oldalán teszem közzé a fórumon és elküldöm a liga vezetőnek is. Többé nem kívánok ezzel a témával foglalkozni, se írásba és szóban sem! Ha esetleg érdembeli kérdést kapok talán válaszolok de csak is megengedett hangnemben!

U.i. nem fogom a szervert kezelni a futamokon!

Tisztelettel: Lukács!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
 
Valencia X6
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: