fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ligavezető kerestetik !!!!!

Go down 
+3
RedDog
Plocs
willyKEE
7 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeVas. 16 Feb. 2014 - 3:25

Lukács Szabolcs elhagyta a székét, én megértem, elfogadom de azt gondolom, hogy rossz döntést hozott a liga szemszögéből (személy okok végett pedig... valószinű, hogy jó volt a döntése!)

Szabolcs arra kért minket, hogy találjuk meg az ÚJ ligavezető kilétét !!!!  

Én arra gondoltam, hogy egy szavazás fogja eldönteni hogy kit is tisztelhetünk a ligavezető személyében.  Első sorban ahoz, hogy szavazzunk kellene tudjuk hogy ki / kik szeretnék betölteni e tisztséget, mivel hogy nem lehet senkit erőszakkal odatenni!!!!!

Ha gondolod, tudod, hogy ki lenne a legmegfelelőbb a pozicióra ird fel a Fórumra a személy nevét, ha magadat szeretnéd látni akkor még egyszerübb a dolog jelentkezz ligavezetőnek!!!!!

Ha valakit ligavezetőnek ajánlottak az meg nem jelent semmit (én Lukács Szabolcsot ajánlanám de ő nem válalja) mivel, hogy az említett személynek válalnia kell a megméretetést.

Gondoljuk jól meg a döntésünket, ajánlatunkat, mert elvileg a liga vezetését (egy szezonra min) a kezébe adjuk... lehet, hogy radikális változásokat ezközöl majd vagy lehet, hogy semmit nem fog változtatni. Ki legyen a szentliga teljhatalmu ura_????? ez a kérdés. Lehet hogy ezután nem kell a versenyzőknek dönteniük semmiről (pálya, segédletek, stb.) vagy lehet, hogy mindent közösen fogunk eldönteni.

Kérem a ligatagokat kellő komolysággal írjanak a topicban!!!!  

MIvel hogy hamarosan itt van a szezon vége jó lenne ha minnél hamarabb sikerülne választani valakit, ezért lesz egy határidő az ajánlásra, illetve nevezésre. Feb. 20/ 2014 ... nincs sok időnk de elegendő ahoz hogy leirjuk az a pár nevet. Feb 20 után ha több jelentkező akad egy szavazást fogunk megszervezni és majd csak azután lesz kihirdetve az UJ LIGAVEZETŐ neve.

*Mivel hogy a Forum felhasználó nevei nem minden esetben tükrözik a felhasználó kilétét így kérem a következő képpen kell eljárni : Én Szabó János, azt szeretném ha Szabó János vezetné a ligát.
Vissza az elejére Go down
Plocs
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2008. Oct. 17.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 15:56

Venczel Alfred, Albert Sandor, Hathazi Vilmos.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 16:25

A viselkedésem miatt, nem vagyok odavaló én inkább látnám Vargyasi Tamást, Árpit, mint magamat. De ha ők nem jelentkeznek, akkor szerintem, ők sem akarják. Pedig mindjárt lejár a határidő...

Miért Tamás, Sas vagy Árpi. A higgadtságuk miatt. Sokkal jobb egy ilyen vezető amelyik természete ennyire nyugodt, mint Luki is amilyen volt.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 18:42

Vargyasi Tamás, Hatházi Vilmos, Szabó Lóránt, Albert Sándor
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 19:05

Én a következő szezonra ezt javasolnám.
Vargyasi Tamás Ligavezető
Albert Sándor BT egy személyben
Venczel Alfréd
Péterfi Árpád

Egy dolog biztos nem akarom a vezetőségben látni a Három alapítót és Fekete Lehelt sem egyelőre!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 22:07

Mondhat mindenki mindent, de az egy biztos,hogy az az emberségesség és az az embertisztelet ami megvan Szabiban az itt egyikünkben sincs meg. Én fel merem vállalni azt, hogy nekünk Lukács Szabolcs kell a liga élére!!!  Exclamation Exclamation Exclamation  Bármit bele lehet magyarázni, ki lehet forgatni, de amit Ő tett a ligáért azt nem sok ember tette volna meg  Exclamation
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 22:39

Majd ha látom a pénzügyeket fehéren a feketén! Akkor lehet Lukács vagy Willy addig nem! Csak mert skiváncsi vagyok!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 23:04

Te kicsi Isten ki a ... vagy te, hogy itt egy egész ligát sakban tartasz és nélkuled nem lehet semmit csinálni ....._?????? Vagy csak az zaar hogy asenki de seniki nem mondta a nevedet, mert mineki lattja hogy nem vagy oda való !!!!!!!!!
amugy hagyhatnál minket békén .. versenyezni , szorakozni  hétfő esténként te ugyis profi vagy .....  nem vagy kivánatos itt !!!!az ilyen hulysegeiddel, !!!!!  azt szeretnénk, hogy téged ne tartsunk vissza a fejlödésben, mehetnél mashova versenyezni, senki de senki nem bánná és nem is tartana vissza!!! és visszakapnánk a ligánkat,,,szernted " amator" ligánkat...!!!!

amit te akarsz az senkit nem erdekell ,,, majd a liga eldonti -!!!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 23:22

pont vilinél
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 23:26

ha valaki mutatott valamit az szabi. Kálmán, biztos nem ette mag a pénzt szabi. Tudodm hogy te arra gondolod hogy felélte. Sokat kavarsz. Reformot akarsz csinálni ugy látom. Senki nem szol semmit csak neked van bajod. Akkor elgondolkodhatnál vagy magadba nézhetnél hogy nem e a te hátad saras hogy csak te akadékoskodsz.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 23:43

No MEgkérem mindazokat akik akiket jelőltek a poziciora ..... tehát akiknek a neve fel lett tuntettve, azaz ajanlottak hogy legyen ligavezető ...... pls gondolkozzon el rajta el irja le IDE hogy válalnáe , idnule ..

Pl_: Vargyasi Tamas - Indulok !!!!!!!!!

Ha egy embernél többen válalják akkor tartunk egy nyilvános szavazást, hogy ki legyen az uj ligavezető......! Ennek idopontját hirdessuk a továbiakban!!!!
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 0:06

Vargyasi Tamas, Lukacs Szabolcs a javaslatom
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 1:06

Wilmos az vagyok aki befizeti a havi 15 lejt ami évente 15 x 12 az 180 lej/ év/fő ez szorozva 18- al ez 3240 ami nem kis pénz mennyi a szerver 40000 ft/ év ? Mert az akkor 640 ron + kb 150 lej a honlap ez összesen 790 Oks van a közvetítés az mennyi 2000 ft per alkalom? Vagy per hónap mert ha hónap akkor az 384 + 790 = 1174  még fele se vannak a kupák oklevelek egy színes A4 lap nyomtatása 2,50 bani szorozd 24-el 60 lej kupák 100 lej darabja akkor is ez eddig1534 a pénz fele! Csapat oklevelek kétszer +120 lej  ez 1654 eddig pezsgők 6 db × 20 = 120 lej akkor az eddig 1774 akkor egy kérdésem marad csak miért nincs pénz az egyesületre vagy hol a Ligatagok pénze? Erre válaszolj és ne hőbörögj Wilmos elküldhetsz de előbb utóbb más is rájön miért is nem akarjátok másnak átadni a liga vezetést és miért nem kell tiszta szabályzat mert sokkal könnyebb a zavarosba halászni és egyébként azért vádolsz engem mert ki hogy él úgy ítél! Választ várok és még más is mert a mi pénzünkről van szó csak azért!
Az októbertől eddig befizetett összeg a honlap szerint 2135 Lej??? Miért nincs pénz egyesületre????? Aminek a bejegyzése 750 lejbe kerül?
Vajon te a saját tagságdíjadra vagy a mi pénzünkön szórakozol és hőbörögsz és osztod az észt?
Most értem miért nem vettétek igénybe amikor azt mondtam lehet a pénzügyeket a cégemen keresztül intézni meg szerződés minden ligataggal, hogy jogilag legyünk tiszták... nem ez a cél... vastagabb mint gondoltam... Várom megtisztelő pontos válaszát.
Most nézem 25000 Ft a szerver egy évre még csak nem is 40000 Baszki...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitimeCsüt. 20 Feb. 2014 - 21:38

Jelenleg, Egy személy jelentkezett a Ligavezetői "állásra" titulusra. Sok személy neve felmerült de senki nem jelzett vissza hogy Igen vállalom.

Ha valaki a mai napon mégis szeretne ligavezető lenni az jelezze!!!!!

Hétfő estéig van a terminus , azaz a verseny után lejár az idp , addig kell szavazni .. a ligavezetőre.


Venczel Alfréd a liga többségének a jelöltje.

A szavazás a következő képen fog zajlani ......

Első jelőlt .../ Venczel Alfréd

1 szavazatt Hatházi Vilmos


Második jelőlt .... ........ ......

1 szavazatt Hathazi Vilmos


ez csak példa.... a szavazás holnaptól , azaz mától, egy kicsit később ..Uj topic valószínű
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ligavezető kerestetik !!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ligavezető kerestetik !!!!!   Ligavezető kerestetik !!!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ligavezető kerestetik !!!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» LIGAVEZETŐ KERESTETIK!
» Ligavezető kerestetik !!!!!
» LIGAvezető nélkül ....
» Visszajátszás kerestetik!
» Szentliga X9 ligavezető választás!!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: