fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!

Go down 
+9
Plocs
Arpi
RedDog
Sas
attyla3
forizstibi
willyKEE
Lukács
Koolman
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 17 Feb. 2014 - 23:19

... Persze Plöcs holnaptól lesz automata fék is Smile Sőt az AI-t is be lehet kapcsolni Miért nem mentek ti át valami roncs derby Ligába lassan nincs futam, hogy el ne üssön egy kedves Ligatárs akinek örülünk, hogy köztünk van és hetente tönkreteszi egy ember versenyét milyen jó, hogy köztünk vannak a nagy arc Amatőrök de szeretjük őket és örülünk nekik végül is nem is ő üt el hanem a számítógépe mert 70% ban az vezet. Lenne egy építő javaslatom, hogy jó hangulat legyen a ligába tegyünk be minden segítséget az AIt is sőt a limiter használata is kötelező.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 1:01

Nem ertelek Kalman mindig is volt segedlet es eszt mindenki hasznalhatja csak van akinek jobban megy segedletek nelkul mint pl neked nem ertelek hogy miert kell mindig esz kifogasold mikor te is elhetsz ezzel a lehetosegel
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 16:24

Kalman nem kell "nagy arc amatornek" nevezni mert mindenki nem olyan profi mind amilyen te vagy es kerlek ne vidd tulzasba ,de masskepp ne busulj mert egy nagyarc amatorrel kevesebb-a te nevezesed szerint, mert en a szezon vegen kileptem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 17:25

Kálmán nem jó irányba mész! Vagy menny arra de jó messze és minket hagyj ki, vagy fordulj meg és maradj velünk. Ezek a választásaid! Innen mindenki csak elmenni kíván. Már az is megfordult TSen, ahova nem mertél hétfőn feljönni, hogy csapatok vonulnak ki! Én mint amatőr civil írok neked, fogd vissza magad mert egyedül qrva szar lesz versenyezni! Senki nem akar veled dolgozni. Mi a terv?? Jövő kép?- ennyi, hogy profi, meg súgom, nem elég! Vagy te illeszkedsz be, vagy le lépsz, vagy a többiek lépnek le! Ha a gerinced kiegyenesíted és a fejed feljebb kerül és körül nézel akkor láthatod, hogy a darálóba tetted a Szentligát! PONT

edit. V. Attila ne szívd mellre, csak viccel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 19:09

Hat sajnos Attila nem viccel es befejezi a versenyzest De ebben nem csak Kalman a rudas hanem mas dollgok is pl BT dontesek mert meglatasa szerint egyes pilotak ugyan azert a hibaert sokal kisebb buntetest kaptak mint masok es itt van az uj szabalyzt is .



IGY HAT HAJRA FIUK OLYAN JOL MENT AZ UTOBBI 2 3 SZEZON  ES MEGLATASOM SZERINT SOKAT LEPTUNK ELORE EZ IGY NEM JO NEKUNK INKABB TEGYUK BONYOLULTA AZ EGESZET HOGY SENKINEK NE LEGYEN KEDVE A VERSENYZESHEZ.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 19:33

Bocs Lukács de te tetted arra!!!! És azt is elmondom miért a mérleg nyelve egy irányba van és Ligavezetőként nem tudtál egyensúlyt tartani azt kellet volna, hogy évről évre lépjünk és akkor most nem itt lennénk, de te szépen bele altattad a Ligát a langyba, mert abból nem lesz baj és megsúgom nem egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, csak mint tudod én picit nagyobb arc vagyok és előreállok és vállalom a véleményem. Mondok gyorsan két példát, hogy megérts. Az elmúlt időben nagy nehezen bár de látszólag konzultáltál a liga tagokkal a szavazások eredménye 8-7 arányba vagy 7-7 arányba vagy adott esetben 9-7 arányba Az amatőrök fele billent. (ezen nem kell berágni aki segítséget használ az AMATŐR én egy tényről beszélek ez nem vélemény csak így könnyebb megkülönböztetni amúgy semmi gond azzal hogy valaki kezdő vagy kevésbé tapasztalt mindenki elkezdte egyszer én is) Azt nem vetted és veszitek észre, hogy van 7 ember aki lehet, hogy le van szavazva de nekik is van valamilyenféle igényük és mondom nem csak rólam van szó! És az a baj, hogy azok semmit nem számítanak csak az Amatőrök mi lenne ha azt mondanánk amit Árpi jó rendben ne egyből de egyet lépjünk pl. Nincs automata váltó (csak SAS-nak természetesen)és csak alacsony kipörgés gátló. De sajnos az elmúlt három szezonban egyáltalán nem volt ez a másik hét ember akarata szempont, itt hibáztál Lukács, hogy nem teremtettél egyensúlyt a fejlődni akarók és a kényelmesek közt, hanem egy irányba terelted a szekeret. Most az üres vagy teletank szavazás döntetlen lett nem azt mondtad ok ha döntetlen ez tele szezon volt jöjjön egy üres és aztán egy tele hisz fele fele nem ezt mondtad hanem azt hogy ámbár ők is heten vannak, nem ők az-az mi nem számítunk, mi hagyjuk el a Ligát ha nem tetszik. Persze lehet engem bajkeverőnek látni és elküldeni nem muszáj itt lenni, ez mindenkire vonatkozik aki nem képes közösségben élni és nem az a közösségi lét, hogy az van amit MI akarunk akik egyet értünk és a többi le van szarva. Közös nevezőt kell találni ami mindenkinek megfelel! Még a bajkeverőnek is... Ez lenne a Ligavezető dolga.
Azért nem voltam TS-eteken mert nem működött a mikrofonom és egyébként a múlt héten fenn voltam amikor apropóztál a személyem iránt csak nem tudtam visszaszólni írtam TS en arra meg nem válaszoltál. PONT.
És egyébként négy futamból háromszor elüt valaki és még ő óv meg hát nem nagy arc???
Nem viccelek! Egyébként már előtte bejelentette, hogy elmegy nem a nagyarc miatt, vagy ezt is a nyakamba varrod...
A jövő képet felvázoltam egy teljes struktúra, olvasd el javaslatokkal arra ami nem működik, de nem arról beszéltek csak a duma van, hogy ne így meg úgy én kérdem én leírtam mit képzelek el erre egy árva válaszotok nincs csak az, hogy te milyen rossz vagy én kérdem mi a jövő kép, megy így minden? Ez a jövő kép?
Megsúgom segédletekkel nincs Sponzor! Nincs fejlődés csak játszogatás van. Az a jövőképem, hogy a sportrovatban el lehessen olvasni az eredményeket. De kérlek olvasd el és mondjál te is mert Wilit hússzor kértem, de sajna azon túl, hogy ki legyen a ligavezető nem jutott többre, vagyis igen, hogy a ligavezető majd tejhatalmúan eldönti (gondolom arra gondolt ő lesz az, a jó megszokás szerint...)
Az én gerincem roppant egyenes ez a baj! Egyébként nem vagyok meghunyászkodó ép az a baj hogy fentről nézem és azt látom, te tetted langy moslékká, de ez személyes vélemény, nem szándékosan hanem azzal, hogy hagytad, hogy a gerinctelenek, a szélesítők a csalók egyenrangúvá legyenek és még ők aljának az erdő felől. Ilyen értelemben vagy hibás.
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 19:59

En Kalman ide csak annyit irok hogy nem ismerlek es koszi de nem is szeretnelek!Tobbet nem is irok mert teleg mindenbol kimagyarazod magad ahogy montak.Befejeztem!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:12

Elolvastam és van ÉS a 7-7 szemben nem azért volt a döntés teletankos, hanem azért mert nem volt aki át alkossa üresre! Ha módot nem változtassa meg senki akkor egyértelmű hogy na? -milyen lesz ? ügyes hát persze hogy tele tankos marad! Amúgy jeleztem már, hogy üres következne és azt jobban szeretem. Tehát mellette vagy.

Én meg azt súgom meg, hogy nekünk van szponzor, és ha nem lesz akkor nem a segítségek döntik azt el, hogy lesz vagy nem szponzor! Elmondom azt neked, hogy a pénztől elég nehezen válik meg bárki is. Ugyanis elmondom, hogy miként zajlik a pénz, nem szabadna de elmondom, van egy jó menő céged ami profitál úgy-e?- nos miért adnád ide nekem mikor abból a család nyaralhatna, így csinálsz a feleségednek egy kicsi körömvágós céget és őt szponzorálod, nem pedig azokat akiken nem ismersz vagy akár egy kicsikét! Mond el szépen a szponzorodnak, hogy te Profi vagy és biztos adni fog Lejt!

A másik, te már engem innen kirúgtál, ugyanis mindenkinek megfeleltem, neked nem, de ezen ne lovagoljunk. Hallod, amúgy próbálj engem akkor mérlegre tenni a ligában, amikor egy súlycsoportba leszünk! Megértetted? - ha nem akkor elmondom, hogy nekem az életem van ebbe, neked? Én ezért áldoztam sok mindent, te? Mindegy hagyjuk. Biztos lehetsz abban, hogy mi itt nem fogunk egy célért dolgozni! Hogy miért?- elvből. Annyit fogok neked segíteni amennyit te segítettél nekem!

Csak kíváncsi vagyok arra, hogy a mérleg nyelve merre fog mutatni?- és milyen és mennyi szponzor(ok) sorakoznak az ajtó előtt?! Tudod ki volt a legfőbb szponzora a ligának? Nem tudod. De nem is baj! Amúgy ketyeg az óra!

Amúgy tetszett amit a jövő képnek nevezel. Tényleg elfogadható a vázlat, csakhogy azt írtad le amit eddig csináltunk. Én arra a jövő képre gondoltam, hogy kik maradnak?- kik fognak versenyezni? heten? Szorozd csak be az összeget! Mi jött ki? Ijesztő mi? Ja hogy a szponzor elintézi! 7 éve beszéltél fent a kis konyhába arról, hogy szponzorok meg hű meg há, emlékszel, Vilinél! -Annyira jutottál, hogy a carpaci (Kárpáci) logót-írást feltetted az autóra, majd a Cimbora logóját! Mellékesen elismerem a Cimbora társulatot! De ez nem elég a Szentligához. Na.... kéremszépen így állnánk!


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Feb. 2014 - 20:31-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:14

Tokos írta:
Hat sajnos Attila nem viccel es befejezi a versenyzest De ebben nem csak Kalman a rudas hanem mas dollgok is pl BT dontesek mert meglatasa szerint egyes pilotak ugyan azert a hibaert sokal kisebb buntetest kaptak mint masok es itt van az uj szabalyzt is.

A BT is emberbol van s tevedhet de ha tenyleg igy volt kell szollani, felleblezni es kilessz javitva, nem hiszem hogy szandekosan a BT kivetelezne barkivel is !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:17

Jah szponzor, még egy tény. Van elképzelésed, hogy hány helyen kopogtattam, kunyeráltam? Nincs! és  addig a kérdésig el sem jutottunk egyik esetben sem, hogy hozott szponzor papírt?- de addig végképp, hogy nem, hogy maga profi? És azok sem adtak egy árva fityinget akiknek jól menő cégük van és itt versenyeztek, sajnos erre se lehet gombot varrni! És még a táborba volt arcod elmondani azt a mondatot, hogy a Te neved miért nincs kiírva támogatók közé! Úr Isten. Először azt hittem vicc, majd rá jöttem, hogy a srác nem viccel! Sajnos azokat az emlékeket, nem fogom tudni kitörölni magamból soha amiket ott velem elműveltél! Amit adtak is a táborba azt nem miattad és nem másért vagy nem azért adták mert te profi vagy! Ha már itt tartunk elmondanád a srácoknak, hogy hol lesz a díjkiosztó? Megkönnyítem a dolgod egy picikét, hiszen a serlegeket már megrendeltem hetek óta. De a többit nem és nem is fogom. Amúgy felüdülés önfeledten írogatni és kiírhatok mindent mert nincs teher a vállamon. Kérdezz és íROCK! Van miről!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:43

Sajnos nem olvastad én az egyesületről beszélek és a pályázási lehetőségekről szóltam, én tudom mit tettél, de azt látom nem elég és én is kérdezhetem akkor 8-an maradtok? Pont ezzel a hozzáállással van a baj, hogy rögtön menjen az anyába aki nem úgy látja ahogy én. Csak fehér és fekete van.
Attila a bocs elég lett volna a múlt héten is és most is. Elkezdeni nem kellet volna már csal egymás iránti tiszteletből emlékszel már akkor szóltam amikor Redit elütötted, és még neked állt feljebb, bocs de volt olyan futamod amikor nem ütöttél el senkit, ha igen akkor majd alázattal köszönhetsz addig... csend és lábszag... Ne aggódj nem vagy a baráti listámon az ismeretség veszélye nem nagyon fenyeget, főleg ha ekkora arc vagy holott elég lenne ha tisztességesen köszönsz és bocsánatot kérsz ha galibát okozol.
Lukács elmondtam, azt hogy a teletankot üresre tegyük fél napi munka mondtam a héten van időm csak sajna ezeket valamiért nem reagálod le...
A Cimborák logó a sisakomon van ahhoz meg semmi közöd! má bocs de a Carpacit azt a második szezonba tették fel és a Ciucot is a Minárdisok küldjek fotót? Amikor a Hírmondót és a Friss FM-t idehoztam és a kedves kolléga nem tette fel a logókat egy hónapig akkor kellet volna neki szólni érted.
És Ligavezetőként nem a Ligának kéne szponzort szerezni? És az téged nem zavar, hogy mások a pályán villogtassák a saját cuccukat haveri alapon? Csak, hogy tud én ingyen fellépést vállaltam a Liga szponzorának ami uszkve 500-ron azt se mondtad kösz! és nem a Sepsi Szim Sport-ért hanem azért mert a Liga főszponzora, és ennek fejébe kaptam amit kaptam a díjkiosztón.
És akkor visszakérdek ha minden flottul működik miért van hetente vita még akkor is amikor én hallgattam vagy 3 alkalommal? Nézd vissza  a fórumon be is írtam, hogy, hogy vita van hisz meg se szólaltam. Kérlek ne oktass te ki engem ok pénzügyekben végképp ne! Mert az a nagy baj, hogy csak és kizárólag a ligatagok 15 lejébe gondolkozol és nem látsz más pénzforrást felírtam pályázat saját szeró és stb. bár elolvashatnád... A kioktatás és a személyeskedés helyett.
MÉG EGYSZER FELÍROM HA AKAROD EGY NAP ALATT ÁT VAN ÍRVA A MÓD ÜRES TANKOSRA ÉS AKÁR AZ IDEI F1 TECHNIKAI SZABÁLYZATI ADATOKRA!
AKAROD?
Most látom amit írtál volt még olyan cég aki 500 ron értékben támogatott? Csak kérdem mert a főszponzoron keresztül annyival és ami az ott történteket illeti, hát remekül vizsgáztál szerinted mért nem mentem a szülinapra mert, nem akartam hasonló bánásmódba kerülni mint a fantasztikus díjkiosztón én is írok csak kérdezz de én azt tanácsolom válaszolj is a kérdéseimre
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:53

Még el sem olvastam az írásodat, de hamar le írom, hogy ma mondtam az ügyvédnek, hogy halasztódik az egyesület! Mert engem nem érint! Amúgy el voltak indítva a dolgok, mint azt egyeztük a legutóbb, Január vagy Februárba. Amint kigyűl az a pénz amihez nem kell a liga leálljon, hogy jusson mindenre amikre szükségünk van.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 20:54

MEGVAN A DÍJKIOSZTÓ HELYSZÍNE ÉN SZERVEZEM MIKOR AKARJÁTOK!
EHHEZ VAN KEDVEM!!!!
MÁRCIUS 16 VASÁRNAP MEGFELEL???
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 21:03

Csak az a bökkenő, hogy ha nincs tábor, nem fogunk arról semmit hallani. Amúgy azt egy újabb munka reményében tetted meg. De szép dolog így is úgy is. Amúgy én nem kell jelezzek neked semmit az új móddal kapcsolatba. De valahol írtam, hogy várjuk szeretettel. És jelezted, hogy Feb. 28ra kész van!
Hogy, van az, hogy te személyeskedhetsz és más nem? Hogy van az, hogy a csapatunkból való személy szponzorálja a ruha nemüket és kérdőre vonsz? felakarod venni az FSRes cuccot? Tudom, hogy nem! Ezért nem kaptál, olyant! Amúgy írtam, hogy jártam szponzorért! De sajnos .............
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 21:06

Részemről, megfelel! Ezt nem én kell eldöntsem. De én sajnos nem leszek itthon. De ez nem akadály, mert tudomásom van róla, hogy nem lehet, mindenkinek jó és megfelelő!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 21:21

Dehogy maradnánk 8an, mindenki maradt volna, így lassan senki! De legalább jó lesz neked!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 21:24

A liga keretein belül maximum ezután csak csapatvezető feladatot vállalok, MAX. További sok sikert mindenkinek és jó felkészülést az elkövetkezendő szezonokra! Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 21:51

Kálmán jelentkezz ligavezetőnek és kiderul hogy kik támogatják a gondolatmenetedet..... Ne ajalgass embereket, akik a jelen rendszerben mukodnek..... Tamas is jelen volt majdhogy minden dontésben ...

NEM KELL 500 ronos szponzorrol beszélni , felhányni amit csináltál.... annélkul is támogatta volna a ligát hogy te elmeny és utolag a szemunkre hányd.

A pénzugyes dologből csak attól félnék rád bízni mert hogy hallottam (lehet nem igaz) hogy nem igazán jól bénsz a közpénzel, ha jól tudom evvel is vádoltak meg!!!!

NEM KELL Titkos szavazás (válalja mindenki a véleményet, mert nem a világbékéről döntenek , csak a ligabékéről)

EGY EMBERRE KELL szavazzni !!!!!!! (es az az egy ember osszeszedi a csapatot akivel szeretne dolgozni ....)

Hogy miert ezek a szabályok ...AZÉRT !!!!! nem te kell meghozd a döntéseket.... csak akkor hozzhatsz szabályzatot , struktuát ha megválasztanak ...addig csendbe kellene maradni ...JELENTKEZZ LIGAVEZETŐNEK :..... méretesd meg magad ..... NE most hogy te nem akarsz lenni (te ezt megszervezed, te ezt megcsinálod ..stb .... ne dolgozz hiaba!!!!

JELENTEZZ LIGAVEZETŐNEK !!!!!!!!! lássuk meg mered mérettetni magad ....._????

ui: Attol mert sokan azt választották hogy NE legyen engedélyezett a segédletekk használata attól azok az emberek szívesen versenyeznek majd itt a ligába.......!!!!!!!

Sajnálom hogy azért hogy elérd céljaidat bele kell rugj emberekbe, Szabi elhagyta a székét ...Attila a ligát miattad ,, tényleg nem veszed észre mennyire profi vagy_?????? ajjánlanák valamit ..és nagyon komolyan http://www.formula-simracing.net/ jelentkezz !!!! nyerd meg mutasd meg mennyire vagy profi ..,..
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 22:33

Te milyen jogon pofázol és vàdolsz te Senkiházi engem minden évben leelenőriznek az auditok és két évente a számvevő szék és soha egyetlen bani nem hiányzott sehonnan sőt az egy hasonló rágalmazó volt mint te és én kértem azonnal vizsgálatot magam ellen és kiderült hogy rágalom ugyhogy most azonnal kérjél bocsànatot a rágalmazásért te SENKIHÁZI! És tudod mit indulok ligavezetőnek csak hogy lásd mit hogy kell csinálni és kérem hivatalosan is a Liga pénzügyi helyzetéről az elszámolást! Kiváncsi vagyok mikor fizettél te tagsáhdijat? Mert elég sokáig nem! TE BESZÉLSZ NEKEM PÈNZÜGYEKRÖL AZT A TOLVAJ MINDENI! BETELT A POHÁR MOST SEPERGETÜNK EGYET LÁSSUK MENNYI AZ 1 MEG 1 . Csak szólok most nagyon túllöttél a célon!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 18 Feb. 2014 - 22:56

Magyarázkodol _??????? PRofikam ...... ezek szerint van alapja a hallomásnak, mégegyszer mondom hogy "hallotam" nem vagyok biztos hogy volt ilyen problémád-------- amugy ha így kiakadsz hogy levetközöd a maszkodat és hozod önnmagad ..... akkor csak igaz lehet a hír !!!!!!!!! Profikám ..... amugy  No No No No No No No No No 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 1:12

Wilmos az vagyok aki befizeti a havi 15 lejt ami évente 15 x 12 az 180 lej/ év/fő ez szorozva 18- al ez 3240 ami nem kis pénz mennyi a szerver 40000 ft/ év ? Mert az akkor 640 ron + kb 150 lej a honlap ez összesen 790 Oks van a közvetítés az mennyi 2000 ft per alkalom? Vagy per hónap mert ha hónap akkor az 384 + 790 = 1174 még fele se vannak a kupák oklevelek egy színes A4 lap nyomtatása 2,50 bani szorozd 24-el 60 lej kupák 100 lej darabja akkor is ez eddig1534 a pénz fele! Csapat oklevelek kétszer +120 lej ez 1654 eddig pezsgők 6 db × 20 = 120 lej akkor az eddig 1774 akkor egy kérdésem marad csak miért nincs pénz az egyesületre vagy hol a Ligatagok pénze? Erre válaszolj és ne hőbörögj Wilmos elküldhetsz de előbb utóbb más is rájön miért is nem akarjátok másnak átadni a liga vezetést és miért nem kell tiszta szabályzat mert sokkal könnyebb a zavarosba halászni és egyébként azért vádolsz engem mert ki hogy él úgy ítél! Választ várok és még más is mert a mi pénzünkről van szó csak azért!
Az októbertől eddig befizetett összeg a honlap szerint 2135 Lej??? Miért nincs pénz egyesületre????? Aminek a bejegyzése 750 lejbe kerül?
Vajon te a saját tagságdíjadra vagy a mi pénzünkön szórakozol és hőbörögsz és osztod az észt?
Most értem miért nem vettétek igénybe amikor azt mondtam lehet a pénzügyeket a cégemen keresztül intézni meg szerződés minden ligataggal, hogy jogilag legyünk tiszták... nem ez a cél... vastagabb mint gondoltam... Várom megtisztelő pontos válaszát.
Most nézem 25000 Ft a szerver egy évre még csak nem is 40000 Baszki...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 6:58

Mikor érkezik a Kontról?-kávét iszik?-üljön le és figyeljen!

Nos Szeptemberbe végeztünk egy számítást, ami alapján már mondtam, hogy a Januári és a Februári hónapra a pontos összeget. Pontos volt a számításom. Ki mondta neked, hogy nincs pénz az egyesületre? Olvasgass vissza egy két bejegyzést, hogy a tegnap mondtam vissza az ügyvéddel az egyesületről való találkát meg a továbbiakat! Ki mondott neked ilyeneket Kálmán?, hát téged jól bevittek a zavarosba. És nyugi mind 1 szálig megvan lé! Ott lapul egy kontón. Csaknem gondolod, hogy közköltségre költöttem  Very Happy  Csak nem gondolja, hogy a becsületemet az Ön 15 lejére fogom felértékeltetni! undorító vagy Very Happy Hogy a picsába fut át az agyadon ilyen gondolat, te.
A tagságdíj pontos összege az amit Kálmán megjelölt a fenti topikba. Ez nem volt soha titok, csak Kálmánnak így izgibb, biztos. Ha titok lett volna akkor miért tettük közzé. Szorozni a hülye is tud! És az utolsó díjkosztótól nem kötött a liga semmire. Az összeget csakis a következő liga vezetőnek adom át, a tagok akiknek extra pénzük van azok élhetnek azon joggal, hogy vissza szolgáltatjuk.
Ha a kávéja elfogyott mars ki az ajtón és többet ide be ne tegye a lábát.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 9:28

Baszki  affraid 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 9:35

Na szóval ott tartunk, hogy "EBBŐLMILESZBASZKI?!" Valaki latja-e a fényt az alagút végen?
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 19 Feb. 2014 - 9:40

Igen, Sas, en felszoval mondtam, meg a haboru elejen...de csak felszoval  Sad 
Oszinten sajnalom az egeszet, hogy igy sul(t) el, na de evvan...baszki...pfff  Sad 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!   Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itt Bárki bármit megbeszélhet Koolmannel!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: