fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Koreai Nagydíj

Go down 
+8
LehelFekete
Sas
RedDog
Lukács
attyla3
viper
willyKEE
Koolman
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 16:14

Koszonom Wilike en is ezt akartam csinalni,nem ertem a szabalyzatba miert irja hogy nem szabad elhagyni a palyat 4 kerekkel,ha ez az elozes megis szabalyos,meg nekem is jon!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 17:31

Lukács írta:
A video az nagy segitseg, nem tudom, hogy ki mit nyilatkozott a BT elnok fele de en tudom, hogy en mit. A kerekek a razo kovon vannak, a szabalyzatba ez benne van. csakis akkor jelent palya elhagyast ha akar 2 kerekkel is elhagyod a razokovet. En ez alapjan iteltem jogosnak az elozest.

En is ez szerint dontottem, vagyis hogy szabalyos elozes volt.
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 17:43

Jo a meglatasod SAS!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 19:49

Lukács írta:
Más- volt egy cikk a legelső Koreai futamról, (F1) nos elolvasnám. Nem találom. Ha valaki rá bukkan kérem jelezze. A merev lemezem megsemmisülésével az is oda lett. Segítségül még annyit tudok nyújtani, hogy lehet, hogy a honlapon volt közzétéve.  

A Szentliga első koreai nagydíjára gondolsz ? Az nekem megvan! Esetleg a valós F1 első koreai versenyéről keresel valamit ? Arról szerintem eléggé sok cikk volt eléggé sok portálon ... Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 20:08

A legelso F1 es futramrol amit en irtam. Elolvasnam. Nekem sajna mar nincs meg. (ugy emlekszem jora sikerult. csipos lett)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 21:52

Lukács írta:
A legelso F1 es futramrol amit en irtam. Elolvasnam. Nekem sajna mar nincs meg. (ugy emlekszem jora sikerult. csipos lett)

Na sajnos ezt én sem találtam meg, pedig átkutattam az egész házat (a merevlemezen belül), minden lementett anyagot megnéztem, ami 2010. októberének második felében íródott (ekkortájt volt a futam). Reméltem, hogy megvan annak tükrében, hogy esetleg én tettem fel a honlapra a cikket. Neutral 
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 22:04

A Szabi donteseben, en ugy erzem, hogy en is segitettem.... Roszkor alltam fere mellole, peddig o tenyleg mindent megtett, hogy minden rendben mukodjon. De en rossz embereket bantottam meg. Olyanokat bantottam meg akik nem erdemeltek volna meg, semmilyen korulmenyek kozott, olyanok akik a ligaert sokat aldoztak. Ot es Tamast. Tudom, nincs mentseg, keso banat eb gondolat... Igen, ugy latszik, hogy nem csak a nevem kutya, hanem a viselkedesem is. Itt es most elnezest kerek az egesz ligatol, de folleg tolluk ketojuktol, tudom ez nem oldja meg a gondokat, de ugy erzem, legalabb ennyit meg kell tegyek.

Egyben nem ertek egyet Lukival, az ovasokkal

"Jaj hát, már rég ez van, inkább a szervert a szerver tulajdonos és annak a rokonságát is megovjuk egy kis vita kedvéért. Sajnos egyes versenyzoknel ez a prioritas, ebben lelik lelki kieleguleseiket..."

En is sokat ovok, de en csak azert mert valahogy nem esik jol, hogy sokat tesztelek es jonnek es kiutnek. Tenyleg, nem lelem kielegulesem ebben, de abban sem, hogy csak ugy tonkre tegyenek egy szezonom, mas versenyzok. A szezon vegen a pontok penzre alakulnak. Akkor is varom az elnezeseiket a sok kiutesert.....

Megegyszer elnezest kerek Lukitol es Tamitol, hiaba igerem, hogy megvaltozok, ilyen rosz termeszetem van. Ugy mint az agresziv pilotak nem valtoznak, en sem tudok.......

Tisztelettel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Koreai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koreai Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nurburgring Nagydíj
» Koreai Nagydíj
» Koreai futam?
» Spanyol Nagydíj
» Bahrain Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: