fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Meghalt a király, éljen a király....

Go down 
+6
TMS
Lóri
Arpi
willyKEE
Lukács
RedDog
10 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 18:02

Amint már biztos olvastátok, az én hibámból, mivel én voltam a versenyigazgató azon a két futamon, Hatházi Vilmos hátrébb volt sorolva a rajtrácson, amiből hátrányt szenvedett. A Bahreinit nem számolom oda, mivel akkor ha hallgatott, nem ellenezte az újraindítást, akkor nem értem most miért ejti meg. Főleg, hogy ott előnyt szerzett, pole pozíció, új gumikkal. Nem is tudom miért merte azt állítani, hogy ott hátrányba került.

"Hello a mai nap ki lesz a verseny igazgató? Azért kérdezem, hogy ne utolsó percben kapkodjak a fejüket akiket érint. Jelen esetben engem lehet hogy fog érinteni. Hisz eddig kétszer sorolodtam hátrébb a rajtracson, és egyszer a taktikám ment a levesbe. Nem szeretnék ismét hátrányt már a rajtracson. Köszönöm "

Bahrein: 1-1
Barca: 7-9 nem tudom miért, 2 hellyel hátrébb sorolta a progi .
Imola: 8-9 az én hibámból, Sztyepivel felcseréltem őket, sietségemben, mert túl sok volt a bünti, biztos azért égett le a motra.

A hockenheimi futamon is hátrányba került, nem volt értesítve a lámpákról és a résztvevő 18 versenyzőből, egyedül kiugrott és nem is próbált lassítani, így kizáródott a futamról.

Nem nekem kellett volna kiírjam hanem a versenyigazgatónak (most nincs jelen Reddog tehát aki helyetesíti), stb nem dolgom kiírni semmit.

Felvállalom a hibát, mivel én vagyok a versenyigazgató, nem kenem Danira aki önzetlenül besegített a rajtrács szerkesztésében és a szerver kezelésében. Ö csak segített, nem ő a hibás.

Innen leszűrve: túl sok hibát követtem el.
Ezennel lemondok, nem érdemlem meg, hogy ebben a pozícióban legyek és mások futamát tönkre tegyem. Sajnálom, hogy miattam szenvedned kellett, többé nem fordul elő.
Elnézést kérek Lukács Szabolcstól is, egyrészt, hogy nem felelősség teljesen csináltam a dolgaimat és ő is bajba került, másrészt, hogy üresen hagyom ezt a posztot, pedig ő sokat segített rajtam

……. de ……

mivel a Best Start-ot abbahagyta, a honlappal már nem foglalkozik ajánlom, hogy ezt a tisztséget Hatházi Vilmos töltse be.

Miért mondtam, hogy a honlappal nem foglalkozik?!?!

Az ő javaslatára a triál helyett, egy Fun mód került fel a szerverre, több mint 2 hete, de a honlapon még mindig ott szerepel a triál menü.

Meghalt a király, éljen a király.... Trial_zpscca16daf

Ha beléptek egy almenübe, pl. Csapatok, akkor bal felől megjelenik egy táblázat a helyezésekkel. Szintén több mint 2 hete nem volt frissítve.

Meghalt a király, éljen a király.... Tablazat_zpsaaa3a8f9

Ha már a csapatok menünél tartunk.... Több csapattól megkapta a kért adatokat, azokat sem rakta fel.

Az már csak hab a tortán az én számomra, hogy az egyetlen csapat amelyet nem lehet értékelni az a ............. Bingó :)Gyerekes bosszú az ő részéről. Mind október 11 voltak módosítva, tehát a véletlen kizárva Smile

Meghalt a király, éljen a király.... Csapatok_zps520a4d89

Ezek nem ellene szolnak, mivel mondta, hogy nincs ideje, csak azért raktam ki ide az adatokat, hogy ne legyen az, hogy alaptalanul irkálok.
A versenyigazgatói poszthoz nem kell több idő, hétfőn a futamon van dolga, tehát ha futamra jön akkor ezt is meg tudja csinálni és remélhetőleg nem kerül többet hátrányba.
A honlappal lesz valami. Sajna nem értek a weblapokhoz, de hátha kerül majd valaki.
A szerver jelszót e-mailben elküldöm.

Szerver kezelés:
Beütöd a jelszót: /admin jelszó
A szerver tovább tevését tudod, adminként rá mész arra a menüre ahol a szavazást kéred a tovább rakásra és annyi.
Rajtrács szerkesztés:
/editgrid pozíció név
pl:
/editgrid 1 Hunor Szonda
a nevet úgy kell beírni, ahogy a játékba be van lépve.

Sok sikert és még egyszer elnézést a sok kellemetlenségért.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 18:36

Biztos Redi sem Vili miatt all felre. En ertettem felre?! Jo uton haladunk! Ez a csapat epito program egyik fazisa? - ha igen akkor rohadt rosszul nyomod!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 18:42

Tiszta véletlen egybeesés. De én nem akarom megvárni, hogy a legközelebbi játék hibánál a nyakamnak szökjön.

Ott lesz a sajátja. Mert érdekes módon az rFactor szórakozik vele, hogy ne mondjam, hogy szopassa. Az egyetlen ember, akinek nem jelenik meg a játék üzenete, a bal oldali üzenőfalon.

Reddog nem hagyhatlak válasz nélkül de a fórumra nem tudok írni. Nem jelzte hogy kiugrottam a rajtot . Nem jelzett semmit. Neztem a tükröket mindenki allt. A következő pillanatban a garazsban voltam. Azt hittem hogy megszakadt a netem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 19:34

Lukács írta:
Biztos Redi sem Vili miatt all felre. En ertettem felre?! Jo uton haladunk! Ez a csapat epito program egyik fazisa? - ha igen akkor rohadt rosszul nyomod!  
NEm tudom hogy ki miert áll félre Szabolcs!

En nem Reddogot hibáztatam mindezért hanem mindenkit és senkit egyszerre! Aki tudott a dologrol hogy a lámpák nem mukodnek rendesen, avagy másképp mukdodnek ÉS NEM Szólt arra vagyok leginkább duhos. Feltételezem , mégegyszer feltételezem : Te tudtál róla!!!!!

A hibát elmondom és félre áll valaki a tisztéből ezért miért az a hibás aki elmondja, hogy valami rosszul muködik. (A BT esetében is azért szoltam mert hogy ha engem megbuntetnek akkor MÁSt miert nem ugyan azon eset miatt_????? ) Miert nem lehet a megoldáson gondolkodni , nem azon hogy félreállok, hanem : Szerintem, a helyes dolog az lett volna, hogy IGEN ez volt!!! probáljuk meg orvosolni a helyzetet, hogy a jövőben ne történjen meg.( BT vel is ugyan ez) NEm kellene ( amilyen hangnemben beszél velem) de kiemelnem, hogy Reddog nem hibás ebben az ugyben és még azok akik hianyoztak, de mindazok akik ott voltak egy kicsit azok.(akik tudtak a dologról. A ligavezető/versenyzigazgató mindig ki tudja írni, hogy figyelem az elsőkanyarban figyelem stb .... csak ennyi kellett volna szerintem Figyelem a lámpák !!!!

A csapatépítésről annyit, hogy ha a hibákat nem kiszöbölitek ki akkor hibás lesz a csapat! Szerintem ha valaki hibázik akkor válalja és próbáljuk megoldani hogy a jövőben ne forduljon elő!!!

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeKedd 26 Nov. 2013 - 19:42

Nekem már a futam előtt betelt a pohár, a többi csak hab a tortán.

"Hello a mai nap ki lesz a verseny igazgató? Azért kérdezem, hogy ne utolsó percben kapkodjak a fejüket akiket érint. Jelen esetben engem lehet hogy fog érinteni. Hisz eddig kétszer sorolodtam hátrébb a rajtracson, és egyszer a taktikám ment a levesbe. Nem szeretnék ismét hátrányt már a rajtracson. Köszönöm "

Levesbe ment a taktikád, röhögnöm kell... Első helyen maradtál, vadonatúj gumikkal. Nagyon levesbe mehetett.... Inkább lásd immár be, hogy el vagy indulva és mindenkit hibáztatsz, jogtalanul...

A csapat társaid miért nem szóltak? Na erre válaszolj.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 16:00

Aki a HUD lampai szerint rajtolt az jol rajtolt, aki meg nem hasznalta a HUD ot es jol rajtolt az tudott rolla, egyszeru.
En miota ezen a palyan versenyzek mindig megvolt ez a problema, ha kiugrasert kizart valakit mindig restart volt.
@ Vili - Ha akkor rogton szolltal volna akkor mindenkepp restartot kellet volna adni, de most igy utolag nem nagyon van mit csinalni.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 17:23

Arpi írta:
Aki a HUD lampai szerint rajtolt az jol rajtolt, aki meg nem hasznalta a HUD ot es jol rajtolt az tudott rolla, egyszeru.
En miota ezen a palyan versenyzek mindig megvolt ez a problema, ha kiugrasert kizart valakit mindig restart volt.
@ Vili - Ha akkor rogton szolltal volna akkor mindenkepp restartot kellet volna adni, de most igy utolag nem nagyon van mit csinalni.
Soha nem volt restart! Kétszer zárattam ki magam, és egyszer sem volt.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 18:31

en ugy emlekszem volt , ha nem akkor kellet volna legyen az ilyenert.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 18:35

Ilyenert nem volt restart, es nem is kell legyen. Ez nem hiba, van mashol is ilyen rajtolas.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 18:41

Restart nincs, hacsak a fele a versenyzonek nem hullott ki, mar az elejen, de akkor sincs ok erre. Ha valaki benezi a lampakat es buntiben reszesul nem ok a restartra. Vagyis, vagy izgalmaba vagy felkeszuletlenul tortenhet az ilyen, ezekert viszont jogtalannak latom az ujra indulast! De erre van szabaly.
Amugy hianyollak a palyarol Arpi!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 18:52

RedDog írta:

A honlappal lesz valami. Sajna nem értek a weblapokhoz, de hátha kerül majd valaki.
Sajna sok mindent nem kapok.... Nem tudom az eredményeket frissíteni, a csapatokat kibövitteni adatokkal (habár látom volt egy elörelépés - FSR és VA)

Csak a Hall of Fame-t tudtam megcsinálni, hiányzik a 15 szezon, de pénteken Lehel megcsinálja.
Mondtam, hogy nem értek a honlapokhoz..... Pedig ez a külvilág és köztünk első érintkezési pont.... Ezt jó lenne naprakész legyen, de nekem magas.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 18:58

X-es szezonra emlékszem, Lóri akkor zárt ki. Kálmán a következő szezonban NAGY betűkkel beírta, hogy csak a zöld lámpák kialvása után kell elrajtolni.

Következőkor jobban oda kell figyelni, esetleg offline megnézni a lámpákat, vagy ahogy Árpi írta, HUD.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 19:02

Semmi kedvem visszaterni mikor csak a veszekedes megy Sad
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 19:15

RedDog írta:
RedDog írta:

A honlappal lesz valami. Sajna nem értek a weblapokhoz, de hátha kerül majd valaki.
Sajna sok mindent nem kapok.... Nem tudom az eredményeket frissíteni, a csapatokat kibövitteni adatokkal (habár látom volt egy elörelépés - FSR és VA)

Csak a Hall of Fame-t tudtam megcsinálni, hiányzik a 15 szezon, de pénteken Lehel megcsinálja.
Mondtam, hogy nem értek a honlapokhoz..... Pedig ez a külvilág és köztünk első érintkezési pont.... Ezt jó lenne naprakész legyen, de nekem magas.
igazad Van
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzer. 27 Nov. 2013 - 21:41

Nekem nincs HUD-OM de megnéztem offline-ba, hogy hogy műk-szik a lámpa, mert jól emlékeztem a hibára de ahogy én is elfelejtettem, hogy x futamon nagy hűtő kell és leégtem így Wilmos is elfelejtette, tulajdonképpen magára dühös csak máson akar fogást találni jobb mást hibáztatni bármikor bármiért mint beismerni, hogy hibáztunk... És egyébként ez talán a harmadik alkalom, hogy meg se szólaltam és mégis vita és baj van, de tudom úgy is én vagyok aki rontja a Liga hangulatát...
UI nincs Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 21:42

Fiuk gond van.........

Amint tudjátok, egy alapító tag akinek a nevét nem szabad emlegessem, kifogásolta a versenyigazgatói tevékenységemet. Igaz alaptalanul, de kifogásolta a bahreini versenytaktikája felborulását, első helyről indult új gumikkal, mi volt ebben a rossz?!?!?!?!? És még két esetet ahol a program hátrább sorolta egy-egy helyjel.
Én vettem a lapot, nem kívánja a liga, hogy én kezeljem a szervert, tehát lemondtam. Nekem így még jól is jött. Ha a liga nem tiszteli a munkát amit én belefektetek a rajtrács szerkesztésébe, akkor nincs mit ott keressek. Most a módot is kezdte kifogásolni, ugyanaz a személy, lehet ettöl is megszabadulok cheers 

Tehát, én lemondtam és felajánlottam neki, hogy elmagyarázom, hogy kell kezelni a szervert. De csodák - csodája, ETTŐL a feladattól is megfutamodott, mint a honlap frissítés, Fun Race kezelés, stb.... Nem fogatja arra, hogy nincs ideje, mint a honlapnál, mert ez a futam napján van, tehát ha futamra jön, akkor van ideje....

Csak azt szereti csinálni, ami NEKI hoz személyes előnyt. Mint például a honlapon a csapat támogatójának a feltüntetése.... Miért nincs ott a DPD, Batking Trade, Gluck-Car?!?!? Azért mert ezek neki nem hoznak semmi hasznot.

Na végül is.... Hétfőre kellene egy versenyigazgató, mert én lemondtam (a liga nem akart), ő megfutamodott (mert ez a szokása).
Miért szükséges? Azért mert van egy 5 rajthelyes bünti, sok box-bol rajtoló és láttátok mi történt Kanadában.
Ha bárki felvállalja, szóljon, elmagyarázom,  hogy mit kell csinálni. De egyszer kérdezze meg a liga alapító tagjától, hogy ő megfelel e...


U.I. (Kálmántól tanultam bounce ):Mielőtt jönne, olyan alaptalan gyanúsítgatással, hogy részegen írtam, elmondom, hogy 1 pohár sört ittam csak, de dolgozok rajta lol! 
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeSzomb. 7 Dec. 2013 - 22:15

Hat ez szomorú Redi. Én sajnálom, hogy lemondtál Sad Sad Sad Sad 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeVas. 8 Dec. 2013 - 4:37

A Batking Trade, Gluck-Car logokat várom Tamástól, Szabolcsanak szóltam kb. egy honapja, hogy kellene csinaljunk egy ilyent, azaz meg kellene jeleníteni a csapatokat támogató cégek logóit is azon a bizonyos helyen, --- de lassan-lassan meglesz minden. A Point Teamtől várom a csapatbemutatót a versenyző bemutatókat, (igéretet kaptam de még csak azt Smile !!! ) a Dpd logot, stb. A csapatok ahogy átküldik nekem a bemutató szövegeket igyekszem feltenni öket, (az FSR egy kicsit megkéset, 2 hetet késtem vele, de vegül ott van, felkerült.) Eslőnek a RedVipers lett meg (egy pár napja cseréltem ki a képeket rajta) A Vörös Angyalok képei fent vannak csak a szövegeket várom, A BBR is hiányos még. A bemutató szövegeket várom még a Mad Chase, JRT csaptoktól is. Továbbá ha valakinek , valamelyik csapatnak van partnere, támogatója kérem jelezze, és küldje el az infókat.
Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitimeVas. 8 Dec. 2013 - 13:11

Sad  Hat oszinten, amikor feliratkoztam a Szentligaba eggyaltalan nem igy nezett ki az a kozosseg.
Szegyelhetik magukat az(ok) akik tonkreteszik mindegyikunk hangulatat.
Meg jovok, versenyezni, de nem vagyok biztos abban, hogy lessz idom fejlodni es elvezni a Formula 1 szimulatort ITT.
Kellemes Karacsonyi Unepeket!

UI. Elsosorban a kozossegert vagyok itt es csak utana a verseny, nalam igy van es azert vagyok a Red Vipersnel, mert nalunk ez az elso.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meghalt a király, éljen a király.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meghalt a király, éljen a király....   Meghalt a király, éljen a király.... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meghalt a király, éljen a király....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X5-
Ugrás: